Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αρκετά παιδιά που έχουν και τα δύο έχουν γράψει θετικά σχόλια υπέρ του N3. Για το μέγεθος συνηθίζεται εγώ προσωπικά εάν ήταν πιο μεγάλο δεν θα με χαλούσε καθόλου:)

Lag δεν παίζει.

Να σου πω που κι εγώ δεν θα είχα αντίρρηση για λίγο μεγαλύτερη οθόνη, αλλά όσον αφορά το λαγκάρισμα που είπε το παιδί παραπάνω εδώ δεν θα συμφωνήσω, γιατί όταν πρωτοανοίγεις κάποιες εφαρμογές με "καθαρή" μνήμη, ε πως να το κάνουμε διστάζει λίγο όχι έναν αιώνα , αλλά έχει ένα κράτημα βρε παιδί μου ενίοτε ενοχλητικό.
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, έχω UK Note 3. Απ'όταν πέρασα τη 4.4.2 ανά τακτά χρονικά διαστήματα μου κολλάει μονίμως ανοιχτό το ledάκι στο μπλε χρώμα όταν έχω ειδοποιήσεις.

 

Το'χει πάθει κανείς άλλος αυτό;

 

Και στη 4.4.2 πολύ απογοήτευση η μπαταρία..

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, έχω UK Note 3. Απ'όταν πέρασα τη 4.4.2 ανά τακτά χρονικά διαστήματα μου κολλάει μονίμως ανοιχτό το ledάκι στο μπλε χρώμα όταν έχω ειδοποιήσεις.

 

Το'χει πάθει κανείς άλλος αυτό;

 

Και στη 4.4.2 πολύ απογοήτευση η μπαταρία..

Καλησπέρα Είσαι από του άτυχους που δεν έκατσε καλά η 4.4, για την μπαταρία τον θέμα είναι στον επεξεργαστή που είναι χρονισμένος Minimum 1728.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, έχω UK Note 3. Απ'όταν πέρασα τη 4.4.2 ανά τακτά χρονικά διαστήματα μου κολλάει μονίμως ανοιχτό το ledάκι στο μπλε χρώμα όταν έχω ειδοποιήσεις.

 

Το'χει πάθει κανείς άλλος αυτό;

 

Και στη 4.4.2 πολύ απογοήτευση η μπαταρία..

 

Έκανες επαναφορά εργοστασιακων;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Όχι παίδες δεν έχω κάνει τίποτα. Δεν έχω καμία όρεξη ούτε χρόνο να σετάρω το κινητό απ'την αρχή.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Όχι παίδες δεν έχω κάνει τίποτα. Δεν έχω καμία όρεξη ούτε χρόνο να σετάρω το κινητό απ'την αρχή.

 

Δεν νομίζω ότι έχεις άλλη επιλογή. Πρόκειται για μείζον update.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

]Κοιτάξτε αυτό που έλεγα για την αναδίπλωση κειμένου. Η ίδια έκδοση του boat στο Νοτε 8 και στο Νοτε 3 έχει άλλο μενού και άλλη συμπεριφορά

 

 

[ATTACH]42529[/ATTACH]

 

[ATTACH]42530[/ATTACH]

Καποιο σχόλιό;

Εσείς ποιο μενού έχετε στο Νοτε 3

Edited by nnik_1969

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

]Κοιτάξτε αυτό που έλεγα για την αναδίπλωση κειμένου. Η ίδια έκδοση του boat στο Νοτε 8 και στο Νοτε 3 έχει άλλο μενού και άλλη συμπεριφορά

 

 

[ATTACH]42529[/ATTACH]

 

[ATTACH]42530[/ATTACH]

Καποιο σχόλιό;

Εσείς ποιο μενού έχετε στο Νοτε 3

 

Έβαλα το myphone στο desctop mode έκανα 2πλο ταπ και όλα καλά!

(με boat)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το myphone στο desctop mode έκανα 2πλο ταπ και όλα καλά!

(με boat)

 

Αν μεγαλώσεις το κείμενο κι άλλο με τα δύο δάχτυλα, pinch out, και κάνεις πάλι διπλό ταπ, αναπροσαρμόζει πάλι το κείμενο;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, το πήρα κι εγώ το τέρας την Τετάρτη :)

 

Να ρωτήσω κάτι.

Έχει παρατηρήσει κανείς μειωμένη ευαισθησία με το S Pen σε κάποια σημεία στην άκρη της οθόνης;

Μιλάμε για πολύ άκρη όμως, αλλά και πάλι δε μου μοιάζει πολύ φυσιολογικό (είμαι και λίγο ψείρας :X).

 

Επίσης, έχει κανείς θέμα με την πυξίδα;

Φαίνεται ώρες ώρες να "χαλάει" και να δείχνει ότι να 'ναι.

Με calibration όμως επαναφέρεται πάντα και δουλεύει μια χαρά. Αυτό μοιάζει πιο πολύ για software θέμα.

 

N9005 EU με 4.3 MJ7

 

Κάποιος παιδιά;

Ορίστε και video: https://db.tt/mFxCy6rR

 

Δεν είναι τραγικό, είναι στην άκρη-άκρη αλλά αν τα δικά σας είναι άψογα να το κοιτάξω για DOA.

Link to comment
Share on other sites

Αν μεγαλώσεις το κείμενο κι άλλο με τα δύο δάχτυλα, pinch out, και κάνεις πάλι διπλό ταπ, αναπροσαρμόζει πάλι το κείμενο;

 

Ναι κάνει, δεν έχω ουδέν πρόβλημα με το boat,λίγο στην ομαλότητα στο scroll έχει θέμα που και που άλλα έχει τόσα άλλα καλά που δε με νοιάζει.

Έχω το pro.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Ναι κάνει, δεν έχω ουδέν πρόβλημα με το boat,λίγο στην ομαλότητα στο scroll έχει θέμα που και που άλλα έχει τόσα άλλα καλά που δε με νοιάζει.

Έχω το pro.

 

Τον pro έχω και εγώ.

Ποιο από τα δύο μενού του boat σου εμφανίζει εσένα;

Για κοίτα τα Screenshots παραπάνω.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Τον pro έχω και εγώ.

Ποιο από τα δύο μενού του boat σου εμφανίζει εσένα;

Για κοίτα τα Screenshots παραπάνω.

 

Του κινητού, το πρώτο, αν θυμάμαι καλά το άλλο μου το έβγαζε στο nexus 7 αλλά έχω καιρό να το δουλέψω.

Αν θες πιο μετά θα δω και θα σου πω

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος παιδιά;

Ορίστε και video: https://db.tt/mFxCy6rR

 

Δεν είναι τραγικό, είναι στην άκρη-άκρη αλλά αν τα δικά σας είναι άψογα να το κοιτάξω για DOA.

Τι καθεσαι και σκαλιζεις τωρα?...Ανοιξε το s note και αρχισε να κανεις γραμμες,εκει θα δεις αν χανει η οχι (εννοειται με φυσιολογκη γωνια παντα το πενακι,γιατι στο βιντεο σου εφευγε καποιες φορες και προπαντων μην το κανεις με μισος γιατι θα σε μισησει κι αυτο ;):p ) Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Ως νέος κάτοχος λιγων ημερων του note 3 μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ικανοποημενος αλλά έχω κάποιες ερωτήσεις

Πρώτον που μπορώ να βρω παιχνίδια που είναι επί πληρωμής δωρεάν..?

δεύτερον τι θήκη μου προτείνεται τύπου s view και πως θα καταλάβω ότι είναι γνήσια s view και δεν θα έχω πρόβλημα με την επόμενη αναβάθμιση;

Σημειωτέον είναι το πρώτο κινητό Android που περνάει από τα χέρια μου..

 

Πάντα φιλικά superfot....

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Εχω αυτό το CSC: N9005OXXDMJ4 και ακόμη δεν έχω πάρει update σε 4.4.2 Kit Kat. Υπάρχει κάποιος τρόπος να δούμε τι γίνεται ?
Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει μερικές φορές ειδοποίηση ότι έχω νέα ενημέρωση εφαρμογών στο Samsung store, αλλά μόλις το πατάω και μπαίνει εκεί, μου λέει πως όλες οι εφαρμογές είναι ενημερωμένες.
Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα. Όταν προσπαθώ να ανοίξω το action memo μου βγαζει μήνυμα "unfortunately. Action memo stopped working"!!Γνωρίζει κάποιος κατι??? Δεν ανοίγει πουθενά! !

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα. Όταν προσπαθώ να ανοίξω το action memo μου βγαζει μήνυμα "unfortunately. Action memo stopped working"!!Γνωρίζει κάποιος κατι??? Δεν ανοίγει πουθενά! !

 

Και εγώ το είχα όταν πέρασα την κιτκάτ έκανα factory reset και έφτιαξε

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον που μπορώ να βρω παιχνίδια που είναι επί πληρωμής δωρεάν..?

 

Φίλε μου καλημέρα. Αυτή η ερώτηση σου, με μπέρδεψε λίγο για να είμαι ειλικρινής... Ωστόσο,αν εννοείς για "σπασμένες" εφαρμογές, απαγορεύεται να αναφέρουμε τέτοιες πηγές εδώ, βάσει των κανονισμών του forum.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το είχα όταν πέρασα την κιτκάτ έκανα factory reset και έφτιαξε

 

αυτο σβηνει τα παντα απο την συσκευη??

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

αυτο σβηνει τα παντα απο την συσκευη??

 

Ναι, οτιδήποτε υπάρχει στην εσωτερική sd.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...