Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μονο εγω έχω το βιτσιο να κλείνω τις εφαρμογές απο το multitasking πριν κλειδωσω το τηλεφωνο;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μονο εγω έχω το βιτσιο να κλείνω τις εφαρμογές απο το multitasking πριν κλειδωσω το τηλεφωνο;

 

 

Και γω.μην ανησυχεις.συνηθεια που μουμεινε απο παλια android τηλεφωνα και δε λεει να φυγει...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

έλεγξε λίγο τις Ρυθμίσεις - Υπομνήσεις να δεις τι έχεις ως προεπιλογή και ποια ημερολόγια χρησιμοποιείς

 

Στο Iphone στις ρυθμίσεις> υπομνήσεις μου βγάζει επιλογή μεταξύ icloud και evernote. Έχω επιλέξει το icloud.

Στα ημερολόγια, έχω τσεκάρει όλα, μαζί και το evernote noted ;)

 

Στο Ipad, στις ρυθμίσεις> υπομνήσεις μου βγάζει μοναδική επιλογή το icloud, τίποτα άλλο.

Επίσης, εκεί στο ημερολόγιο έχω τσεκάρει όλα τα ημερολόγια και και το evernote noted.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι σοι σύνδεση έχει η εφαρμογή evernote με την εφαρμογή της apple (υπομνήσεις) και γιατί είναι αλλιώς στο Ipad, παρότι δεν έχω κάνει κάτι διαφορετικό....:worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και γω.μην ανησυχεις.συνηθεια που μουμεινε απο παλια android τηλεφωνα και δε λεει να φυγει...

 

Νομίζω δεν κάνετε καλά. Ειδικά τις εφαρμογές που ειναι προεγκατεστημενες τις κλείνεις και ανοίγουν παλι μετά απο λίγο.

Κάποιες άλλες όπως το viber δεν δουλεύουν καλά.

Δημιουργείς ένα μικρό χάος στο σύστημα που δεν ξέρει τι να κάνει.

Νομίζω οτι το κλείσιμο των εφαρμογών το έχουν βάλει αν κολλήσει κάτι να την κλείσεις για να μην χρειάζεται επανεκκινηση όλου του τηλεφώνου.

Κατα τα αλλα το iOS κάνει την δουλειά μονο του φυσικά και η εφαρμογη να ειναι γραμμένη σωστά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Στο Iphone στις ρυθμίσεις> υπομνήσεις μου βγάζει επιλογή μεταξύ icloud και evernote. Έχω επιλέξει το icloud.

Στα ημερολόγια, έχω τσεκάρει όλα, μαζί και το evernote noted ;)

 

Στο Ipad, στις ρυθμίσεις> υπομνήσεις μου βγάζει μοναδική επιλογή το icloud, τίποτα άλλο.

Επίσης, εκεί στο ημερολόγιο έχω τσεκάρει όλα τα ημερολόγια και και το evernote noted.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι σοι σύνδεση έχει η εφαρμογή evernote με την εφαρμογή της apple (υπομνήσεις) και γιατί είναι αλλιώς στο Ipad, παρότι δεν έχω κάνει κάτι διαφορετικό....:worry:

 

Ούτε εμένα το βγάζει στο iphoneκάδο θα το ήθελα παρα πολυ.

Έχεις εισάγει πουθενά το everynote στις ρυθμίσεις και πως;

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα το βγάζει στο iphoneκάδο θα το ήθελα παρα πολυ.

Έχεις εισάγει πουθενά το everynote στις ρυθμίσεις και πως;

Έλα ντε! δεν ξέρω πώς το έκανα. :blink:

Ακόμα το ψάχνω...

 

Έλα μωρέ, το βρήκα…

Για να μπορώ να χρησιμοποιώ το evernote noted (πολύ καλό, για όποιον δεν το ξέρει ας το googlάρει, βασικά μετατρέπεις τις σημειώσεις του evernote σε καταχωρήσεις ημερολογίου και φαίνονται στο ημερολόγιο κανονικά) έπρεπε στις ρυθμίσεις> mail, επαφές , ημερολόγια να φτιάξω ένα λογαριασμό caldav. Εκεί, αφού τον έφτιαξα σύμφωνα με τις οδηγίες που βρήκα στο site του evernote, μου έβγαζε επιλογές για ημερολόγια και …..υπομνήσεις!! αυτό ήταν.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν κάνετε καλά. Ειδικά τις εφαρμογές που ειναι προεγκατεστημενες τις κλείνεις και ανοίγουν παλι μετά απο λίγο.

Κάποιες άλλες όπως το viber δεν δουλεύουν καλά.

Δημιουργείς ένα μικρό χάος στο σύστημα που δεν ξέρει τι να κάνει.

Νομίζω οτι το κλείσιμο των εφαρμογών το έχουν βάλει αν κολλήσει κάτι να την κλείσεις για να μην χρειάζεται επανεκκινηση όλου του τηλεφώνου.

Κατα τα αλλα το iOS κάνει την δουλειά μονο του φυσικά και η εφαρμογη να ειναι γραμμένη σωστά

η apple στο support δεν λεει κατι τετοιο ομως.. εχουμε καποια πηγη?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η διαχείριση της μπαταρίας με την 7.1.1

Συνυπογράφω Te_salat και ddr2, ίσως με λίγο αυξημένους χρόνους με χρήση wi-fi (βγάζει διήμερο θεωρώ). Με χρήση δεδομένων η κατανάλωση ελαττώνεται αλλά και πάλι η μέρα βγαίνει άνετα.

Ανοιχτά ΟΛΑ, χωρίς καμία βοήθεια προς τη μπαταρία

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

η apple στο support δεν λεει κατι τετοιο ομως.. εχουμε καποια πηγη?

http://support.apple.com/kb/HT5137?viewlocale=el_GR

Εδώ λέει ότι την εφαρμογή την κλείνουμε, όταν κολλήσει. Επομένως, δεν υπάρχει λόγος να τις κλείνουμε γενικώς.

 

Και γενικά, στo support λέει πολλά και κατατοπιστικά πράγματα. :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο απο τα τελη Γεναρη.

 

Πλεον θεωρω οτι εχει περασει αρκετο διαστημα για να πω οτι ειμαι 100% ευχαριστημενη.

 

Αφησα το android και αποφασισα να γυρισω στο ios για να βρω σταθεροτητα. Γιατι ειχα βαρεθει τα λαγκ της συσκευης μου και μου ελειπε η ταχυτητα που εβλεπα να εχει το ipad μου.

 

Η αληθεια ειναι οτι για μενα apple = ταχυτητα και ευτυχως αυτο επιβεβαιωνεται στην πραξη. Δε μου εχει κρασαρει καμια εφαρμογη, το κινητο δε μου χει δειξει στιγμη να ζοριζεται . Δεν κλεινω εφαρμογες παρα μονο καμια φορα που μου ρχεται, και δε του κανω restart.

 

Δεν ασχολουμαι γενικα με νουμερα, ουτε δινω σημασια στο ποση ελευθερη ram εχω.

 

Προφανως δε θα ταν ασχημα να χε περισσοτερη, αλλα στην καθημερινη χρηση δεν εχω διαπιστωσει να μου λειπει.

 

Το μονο που θα ηθελα σε επιπεδο hardware θα ταν ενα led ειδοποιησης ε και λιγο μεγαλυτερη μπαταρια δε θα με χαλαγε :p

:cool:
Link to comment
Share on other sites

http://support.apple.com/kb/HT5137?viewlocale=el_GR

Εδώ λέει ότι την εφαρμογή την κλείνουμε, όταν κολλήσει. Επομένως, δεν υπάρχει λόγος να τις κλείνουμε γενικώς.

 

Και γενικά, στo support λέει πολλά και κατατοπιστικά πράγματα. :)

 

δεν λεει αυτο..λεει οτι ΑΝ μια εφαρμογη κολλησει πως να την κλεισουμε υποχρεωτικα.Καμια σχεση το ενα με το αλλο.

 

 

Μάθετε πώς μπορείτε να δώσετε εντολή σε μια εφαρμογή για υποχρεωτικό κλείσιμο.

 

αυτοσ ειναι ο τιτλος του θεματος.

Edited by m4rvel
Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο απο τα τελη Γεναρη.

 

Πλεον θεωρω οτι εχει περασει αρκετο διαστημα για να πω οτι ειμαι 100% ευχαριστημενη.

 

Αφησα το android και αποφασισα να γυρισω στο ios για να βρω σταθεροτητα. Γιατι ειχα βαρεθει τα λαγκ της συσκευης μου και μου ελειπε η ταχυτητα που εβλεπα να εχει το ipad μου.

 

Η αληθεια ειναι οτι για μενα apple = ταχυτητα και ευτυχως αυτο επιβεβαιωνεται στην πραξη. Δε μου εχει κρασαρει καμια εφαρμογη, το κινητο δε μου χει δειξει στιγμη να ζοριζεται . Δεν κλεινω εφαρμογες παρα μονο καμια φορα που μου ρχεται, και δε του κανω restart.

 

Δεν ασχολουμαι γενικα με νουμερα, ουτε δινω σημασια στο ποση ελευθερη ram εχω.

 

Προφανως δε θα ταν ασχημα να χε περισσοτερη, αλλα στην καθημερινη χρηση δεν εχω διαπιστωσει να μου λειπει.

 

Το μονο που θα ηθελα σε επιπεδο hardware θα ταν ενα led ειδοποιησης ε και λιγο μεγαλυτερη μπαταρια δε θα με χαλαγε :p

 

Καλημέρα ως led ειδοποίησης μπορείς να χρησιμοποιήσεις το flash LED Ρυθμίσεις - Γενικά - Προσβασιμότητα - Λάμψη σε ειδοποιήσεις! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ως led ειδοποίησης μπορείς να χρησιμοποιήσεις το flash LED Ρυθμίσεις - Γενικά - Προσβασιμότητα - Λάμψη σε ειδοποιήσεις! :)

 

Το led ειδοποιησεων κάνει άλλη δουλειά.

Αναβοσβήνει αφού σταματήσει η κλήση η αφού έρθει μήνυμα η οποιαδήποτε ειδοποίηση και έτσι χωρίς να χρειάζεται να πιάσεις την συσκευή στο χέρι και να την ξεκλειδωσεις ακόμα και απο μακριά αν δεις το led να ανάβει καταλαβαίνεις οτι κάτι έχεις.

Η λάμψη απο την προσβασιμότητα ειναι για την στιγμή που έρχεται η ειδοποίηση να σε βοηθήσει να το δεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το led ειδοποιησεων κάνει άλλη δουλειά.

Αναβοσβήνει αφού σταματήσει η κλήση η αφού έρθει μήνυμα η οποιαδήποτε ειδοποίηση και έτσι χωρίς να χρειάζεται να πιάσεις την συσκευή στο χέρι και να την ξεκλειδωσεις ακόμα και απο μακριά αν δεις το led να ανάβει καταλαβαίνεις οτι κάτι έχεις.

Η λάμψη απο την προσβασιμότητα ειναι για την στιγμή που έρχεται η ειδοποίηση να σε βοηθήσει να το δεις

 

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση, ήσουν κατατοπιστικότατος, οι επιλογή στο clean iphone είναι μόνον αυτή όμως! :)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση, ήσουν κατατοπιστικότατος, οι επιλογή στο clean iphone είναι μόνον αυτή όμως! :)

 

Δεν αμφιβάλλω κι εμένα μ εχει σώσει αυτή η λάμψη στις ειδοποιήσεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο απο τα τελη Γεναρη.

 

Πλεον θεωρω οτι εχει περασει αρκετο διαστημα για να πω οτι ειμαι 100% ευχαριστημενη.

 

Αφησα το android και αποφασισα να γυρισω στο ios για να βρω σταθεροτητα. Γιατι ειχα βαρεθει τα λαγκ της συσκευης μου και μου ελειπε η ταχυτητα που εβλεπα να εχει το ipad μου.

 

Η αληθεια ειναι οτι για μενα apple = ταχυτητα και ευτυχως αυτο επιβεβαιωνεται στην πραξη. Δε μου εχει κρασαρει καμια εφαρμογη, το κινητο δε μου χει δειξει στιγμη να ζοριζεται . Δεν κλεινω εφαρμογες παρα μονο καμια φορα που μου ρχεται, και δε του κανω restart.

 

Δεν ασχολουμαι γενικα με νουμερα, ουτε δινω σημασια στο ποση ελευθερη ram εχω.

 

Προφανως δε θα ταν ασχημα να χε περισσοτερη, αλλα στην καθημερινη χρηση δεν εχω διαπιστωσει να μου λειπει.

 

Το μονο που θα ηθελα σε επιπεδο hardware θα ταν ενα led ειδοποιησης ε και λιγο μεγαλυτερη μπαταρια δε θα με χαλαγε :p

 

Νομίζω πως κάποιος σας άκουσε, υπομονή μέχρι τον Αύγουστο!

 

Lunecase: Μια θήκη προστασίας με φωτεινές κοινοποιήσεις για το iPhone σας!

Link to comment
Share on other sites

Margarita υπάρχουν μείον. Η ram να είσαι σίγουρη ότι θα είναι αιτία αγοράς νέου iPhone.

 

Ένα άλλο βασικό μειονέκτημα είναι η το 3G -LTE.

Εκτός ότι ανεβάζει θερμοκρασία ξεσκίζει την μπαταρία περισσότερο απο κάθε άλλη συσκευή.

 

Στα θετικά όπως έχω ξαναπεί είναι η κάμερα που ενώ έχει κολλήσει στα 8mp προσαρμόζεται με οποιεσδήποτε συνθήκες και δίνει αποτέλεσμα με την πρώτη.

Πάσχει ναι μεν απο ευκρίνεια οταν θελήσεις να την μεγαλώσεις, αλλά αν πλησιάζεις όσο μπορείς πιο κοντά στο αντικείμενο δίνει καλά αποτελέσματα.

 

Το πληκτρολόγιο έχει επιτέλους καλό λεξικό. Έτσι δεν μου λείπει τόσο το swipe.

 

Έχω αρχίσει να βρίσκω τρόπους να αξιοποιώ περισσότερο το iPhone μου. Για παράδειγμα δεν κλείνω ποτέ εφαρμογές που τις χρησιμοποιώ κάθε μέρα.

Και βέβαια το cydia μου έχει λύσει πολλά θέματα. Κάνουν φοβερή δουλειά εκεί. Πολύ καλύτερη απ ότι στο xda.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Margarita υπάρχουν μείον. Η ram να είσαι σίγουρη ότι θα είναι αιτία αγοράς νέου iPhone.

 

Ένα άλλο βασικό μειονέκτημα είναι η το 3G -LTE.

Εκτός ότι ανεβάζει θερμοκρασία ξεσκίζει την μπαταρία περισσότερο απο κάθε άλλη συσκευή.

 

Στα θετικά όπως έχω ξαναπεί είναι η κάμερα που ενώ έχει κολλήσει στα 8mp προσαρμόζεται με οποιεσδήποτε συνθήκες και δίνει αποτέλεσμα με την πρώτη.

Πάσχει ναι μεν απο ευκρίνεια οταν θελήσεις να την μεγαλώσεις, αλλά αν πλησιάζεις όσο μπορείς πιο κοντά στο αντικείμενο δίνει καλά αποτελέσματα.

 

Το πληκτρολόγιο έχει επιτέλους καλό λεξικό. Έτσι δεν μου λείπει τόσο το swipe.

 

Έχω αρχίσει να βρίσκω τρόπους να αξιοποιώ περισσότερο το iPhone μου. Για παράδειγμα δεν κλείνω ποτέ εφαρμογές που τις χρησιμοποιώ κάθε μέρα.

Και βέβαια το cydia μου έχει λύσει πολλά θέματα. Κάνουν φοβερή δουλειά εκεί. Πολύ καλύτερη απ ότι στο xda.

 

Όντως το chip για το δίκτυο δεν κάνει καθόλου καλή διαχείρηση.

Πολύ κατανάλωση και πολύ θερμοκρασία.

Ίσως λάθος drivers δεν ξέρω τι παίζει ακριβώς.

 

Cydia λίγοι χρησιμοποιούν το καλύτερο ειναι μερικά να τα αξιοποιήσει η Apple

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Margarita υπάρχουν μείον. Η ram να είσαι σίγουρη ότι θα είναι αιτία αγοράς νέου iPhone.

 

Πώς ακριβώς λείπει η ram από το I-phone;

Δυσκολεύεται κάπου η συσκευή και χρειάζεται περισσότερη μνήμη;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Πώς ακριβώς λείπει η ram από το I-phone;

 

Δυσκολεύεται κάπου η συσκευή και χρειάζεται περισσότερη μνήμη;

 

 

Νωρίτερα σήμερα είχα ανοίξει αρκετές εφαρμογές και παρακολούθησα μερικά βίντεο.

Κάποια στιγμή παρατήρησα ότι δεν λάμβανα ειδοποιήσεις στο smart watch μου. Πάτησα στην εφαρμογή που διατηρεί την σύνδεση και φόρτωσε απο την αρχή. Είχε κλείσει δηλαδή.

Σίγουρα κλείνουν κι άλλες αλλά δεν το παίρνουμε χαμπάρι.

Έχω παρατηρήσει ότι αυτο γίνεται κυρίως μετά απο χρήση της κάμερας και του YouTube τα οποία προφανώς χρειάζονται αρκετή ram και την εξασφαλίζουν αποσπωντας την απο άλλες εφαρμογές που τις κλείνει το σύστημα.

 

Αν λοιπόν τώρα που το 5s είναι το πιο πρόσφατο iPhone και τρέχει την έκδοση iOS που φτιάχτηκε ειδικά γι αυτο, είναι στο τσακ, τι θα κάνει του χρόνου με το iOS 8&9?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πώς ακριβώς λείπει η ram από το I-phone;

Δυσκολεύεται κάπου η συσκευή και χρειάζεται περισσότερη μνήμη;

 

Η ram δεν λείπει τώρα αλλα του χρόνου ενώ τα αλλα θα αρκούν για εκείνο το λειτουργικό πχ iOS 8.1 θα αρχίσει να ειναι λίγη και τα φαινόμενα να κλείνει όλο και περισσότερες εφαρμογές θα ειναι πιο συχνά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Νωρίτερα σήμερα είχα ανοίξει αρκετές εφαρμογές και παρακολούθησα μερικά βίντεο.

Κάποια στιγμή παρατήρησα ότι δεν λάμβανα ειδοποιήσεις στο smart watch μου. Πάτησα στην εφαρμογή που διατηρεί την σύνδεση και φόρτωσε απο την αρχή. Είχε κλείσει δηλαδή.

Σίγουρα κλείνουν κι άλλες αλλά δεν το παίρνουμε χαμπάρι.

Έχω παρατηρήσει ότι αυτο γίνεται κυρίως μετά απο χρήση της κάμερας και του YouTube τα οποία προφανώς χρειάζονται αρκετή ram και την εξασφαλίζουν αποσπωντας την απο άλλες εφαρμογές που τις κλείνει το σύστημα.

 

Αν λοιπόν τώρα που το 5s είναι το πιο πρόσφατο iPhone και τρέχει την έκδοση iOS που φτιάχτηκε ειδικά γι αυτο, είναι στο τσακ, τι θα κάνει του χρόνου με το iOS 8&9?

Κώστα , δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι ανάλογο, αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο να μην περίσσευαν λίγα mb μνήμης για να διατηρηθεί ενεργή αυτή η εφαρμογή.

Είναι σαν να λέμε, ότι αποσυνδέεται το bt από μόνο του....

 

Αν συμβαίνει λόγω ram , είναι τραγικό, αλλά το θεωρώ απίθανο να γίνεται λόγω ραμ.

 

Σε κάθε περίπτωση, το λειτουργικό θέλει και άλλο γυάλισμα. Προσωπικά είμαι πάρα πολύ απαιτητικός σε θέματα ταχύτητας και smoothness.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κώστα , δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι ανάλογο, αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο να μην περίσσευαν λίγα mb μνήμης για να διατηρηθεί ενεργή αυτή η εφαρμογή.

Είναι σαν να λέμε, ότι αποσυνδέεται το bt από μόνο του....

 

Αν συμβαίνει λόγω ram , είναι τραγικό, αλλά το θεωρώ απίθανο να γίνεται λόγω ραμ.

 

Σε κάθε περίπτωση, το λειτουργικό θέλει και άλλο γυάλισμα. Προσωπικά είμαι πάρα πολύ απαιτητικός σε θέματα ταχύτητας και smoothness.

 

Απο ram συμβαίνει όπως και σε όλες τις άλλες εφαρμογές που κλείνουν.

Βέβαια καλά κάνουν και κλείνουν αλλα κάποιες θα έπρεπε να υπάρχει ασφάλεια να μην κλείνουν για κανένα λόγο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Απο ram συμβαίνει όπως και σε όλες τις άλλες εφαρμογές που κλείνουν.

 

Βέβαια καλά κάνουν και κλείνουν αλλα κάποιες θα έπρεπε να υπάρχει ασφάλεια να μην κλείνουν για κανένα λόγο

 

 

Ναι Κωστα, αυτο ειναι θεμα της εφαρμογης. Δηλαδη συγγνωμη, εχει συμβει ποτε να κλεισει η μουσικη στο παρασκηνιο που παιζει λογω ραμ;;; Μην τρελαθουμε!!

 

Δηλαδη δεν εχει τιποτα αλλο πια να κλεισει, που κλεινει και αυτην την εφαρμογη που δεν πρεπει να κλεινει ποτε;

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!

Οταν είμαστε σε μια σελίδα στο σαφάρι και διαβάζουμε κάτι σε άλλη γλώσσα εχει κάπου επιλογή να μας κάνει μετάφραση ;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...