Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος ΙΙ


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

διαβασα στο WPcentral πως πριν μπει η 8,1 θα υπαρξει πρωτα μια αλλη ενημερωση...Μια ενημερωση περναω τωρα που τα γραφω αυτα.

 

εντιτ : Λιγο ακομα... (3 απο 6)

Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν δεν φτιάξει η θαμπάδα και η κιτρινίλα της κάμερας που ήρθε από Amber και μετά...

 

:/

 

Δείτε εδώ τι εννοώ.

Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Windows phone 8.1 @ my Lumia 1520

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Την περασα και εγω στο 920... απλα τα σπαει πολυ καλη αναβαθμιση, 3 σειρες στην αρχικη οθονη, πολυ καλο το action center μου εκανε και αυτοματη αναβαθμιση καποιων εφαρμογων απο το store, επιτελους στον dialer κανει group απο τις κλησεις και δεν τις εχει πολλαπλες καταχωρησεις/κλησεις... αλλα αυτο που δεν παιζεται ειναι ( τι αλλο?) η Cortana, ζηταω καιρο, μου τον βγαζει και δινει θερμοκρασιες σε F, ζηταω να μετατρεψει σε C και χωρις δευτερη κουβεντα το κανει αμεσως, το ωραιο? καταλαβαινει, ασχετα απο προφορα , δεν χρειαζεται δευτερη φορα να πεις κατι, απλα καμια σχεση με Googlenow & Siri...
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες, να 'στε καλά για το διαφωτισμό, αλλά εσείς που κατεβάσετε το dev.prev, πείτε μας λιγο.. Βλέπετε καμια σημαντική διαφορά στη κάμερα;; Η κιτρινίλα έφυγε;;
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα ολα καλα.Θα προτιμουσα στο Notification center να ηταν διακοπτες και οχι συντομευσεις αλλα χαλαλι...Γενικα πολυ ικανοποιημενος.
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα ολα καλα.Θα προτιμουσα στο Notification center να ηταν διακοπτες και οχι συντομευσεις αλλα χαλαλι...Γενικα πολυ ικανοποιημενος.

Μονο το Wifi ειναι συντομευση, δεν ξερω για αλλες ρυθμισεις αλλα απο την αρχικη τετραδα τα αλλα τρια ειναι διακοπτες.

Link to comment
Share on other sites

Μονο το Wifi ειναι συντομευση, δεν ξερω για αλλες ρυθμισεις αλλα απο την αρχικη τετραδα τα αλλα τρια ειναι διακοπτες.

 

μπορει να ειναι και ετσι . δεν τα δοκιμασα τα αλλα... :X

Link to comment
Share on other sites

Του κινητού ή του λογαριασμού; το πρώτο το έκανα. Δεν μου βγάζει πλακιδιο

Εγω δεν ειδα κανένα πλακίδιο, η Cortana ενεργοποιείτε απο τον "φακό" του bing

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις προβλημα με το store ; Δεν φορτωνει τιποτα , ουτε μπορω να πατησω τις κατηγοριες και οταν δοκιμασα μεσα απο τα παιχνιδια μου εβγαλε ενα error code.

 

Προφανως κατι παιζει με το store γιατι και απο τον υπολογιστη μου λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμη η υπηρεσια.

Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις προβλημα με το store ; Δεν φορτωνει τιποτα , ουτε μπορω να πατησω τις κατηγοριες και οταν δοκιμασα μεσα απο τα παιχνιδια μου εβγαλε ενα error code.

 

Ούτε σε μένα δουλέυει το store.

 

Ξέρει κανείς τι είναι η "κοινή χρήση wifi που επιλέγω" μέσα από τις ρυθίσεις wifi;

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδια την εβαλα και ειναι σουπερ... εχω αλλαξει και τις επαφες μου στα αγγλικα και χρησοιμοποιω μονο cortana...:lol::lol::lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από τοv paok , δεν τέσταρε κανείς τη κάμερα; Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

παιδια την εβαλα και ειναι σουπερ... εχω αλλαξει και τις επαφες μου στα αγγλικα και χρησοιμοποιω μονο cortana...:lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

 

Για δωσε πληροφορίες,

 

Γύρισες την γλώσσα στα αγγλικά ;

 

Και μιλάς στα αγγλικά και καταλαβαίνει την προφορά;;

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...