Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος ΙΙ


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν ανταποκρινεται στις εντολες... δεν ακουει τιποτα!!!!!!

 

Δοκίμασε επαναφορά μέσα από τις ρυθμίσεις. Ρυθμίσεις->πληροφορίες-> επαναφορά του τηλεφώνου σας λέει. Αλλιώς μετά θα πρέπει να το πας σε κάποιο Nokia Care και κατα πάσα πιθανότητα θα φύγει για εξωτερικό για επισκευή!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

το εκανα και αυτο που μου ειπες και τιποτα παλι δυστυχως!!!!:( σ'ευχαριστω για την αμεση απαντηση...θα το παω σε καποιο Nokia Care και βλεπουμε!!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.. :)

Link to comment
Share on other sites

το εκανα και αυτο που μου ειπες και τιποτα παλι δυστυχως!!!!:( σ'ευχαριστω για την αμεση απαντηση...θα το παω σε καποιο Nokia Care και βλεπουμε!!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.. :)

 

Καλές Γιορτές να έχουμε!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειπα να τσεκαρω για αναβαθμιση μπας και ειμαι out of date και τρεχοντας το nsu updater (χαρη στον Μιχαλη) το κινητο μου μου γραφει στα info: Αmber 3047.0000.1326.10144 ενω στο nsu updater μου προτεινει να βαλω την 3047.0000.1326.2005.

Ειχα την παλια εκδοση?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειπα να τσεκαρω για αναβαθμιση μπας και ειμαι out of date και τρεχοντας το nsu updater (χαρη στον Μιχαλη) το κινητο μου μου γραφει στα info: Αmber 3047.0000.1326.10144 ενω στο nsu updater μου προτεινει να βαλω την 3047.0000.1326.2005.

Ειχα την παλια εκδοση?

 

Αυτή έχει κάποιες διορθώσεις στην συνδεσιμότητα, στο σήμα και τέτοια αν θυμάμαι καλά...

Καλές γιορτές lumiaκιδες... :)

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω θηκη για το 920 απο ebay amazon ή και απο Ελλαδα, καμια προταση ;

 

Πάρε από το eshop την αυθεντική της νοκια.. Είναι η καλύτερη.. Και το eshop την έχει πιο φτηνά και από ebay.. 6.9 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Πάρε από το eshop την αυθεντική της νοκια.. Είναι η καλύτερη.. Και το eshop την έχει πιο φτηνά και από ebay.. 6.9 ευρώ

 

+1. ασυζητητί.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι λάθος το avatar μου... :p για τις επόμενες μέρες θα είμαι κάτοχος ενός Lumia 920 που μου δάνεισε ένας φίλος για να το δοκιμάσω. :food:

 

Πρώτη και βασική απορία: Πώς λύνουμε το θέμα στα videos του youtube για να προχωράει στο σημείο που εμείς θέλουμε;

 

Μου είχε περάσει παλαιότερα από το μυαλό να πάρω ένα wp για κινητό αφού τα καλά του android τα απολαμβάνω στο τάμπλετ και πλέον το κινητό το έχω για βασικές λειτουργίες και επειδή το χρήμα λόγω στοιχήματος ρέει άφθονο έχω αρχίσει να το σκέφτομαι σοβαρά να πάρω το 920 σε περίπτωση που με ικανοποιήσει μέσα στις γιορτές.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε από το eshop την αυθεντική της νοκια.. Είναι η καλύτερη.. Και το eshop την έχει πιο φτηνά και από ebay.. 6.9 ευρώ

 

για να την πουλάει τόσο φθηνά...μηπως πουλάει την ιμιτασιόν;λέω τώρα...

 

... και επειδή το χρήμα λόγω στοιχήματος ρέει άφθονο έχω αρχίσει να το σκέφτομαι σοβαρά να πάρω το 920 σε περίπτωση που με ικανοποιήσει μέσα στις γιορτές.

 

δηλαδη υπάρχει στοιχηματζης που βγαζει κέρδος; για πες μας το κόλπο να κονομησουμε κι εμεις:)

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

για να την πουλάει τόσο φθηνά...μηπως πουλάει την ιμιτασιόν;λέω τώρα...

 

Αυθεντική είναι! Την έχω πάρει σε μαύρο και γκρί.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη και βασική απορία: Πώς λύνουμε το θέμα στα videos του youtube για να προχωράει στο σημείο που εμείς .

 

Metrotube, the best!

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι λάθος το avatar μου... :p για τις επόμενες μέρες θα είμαι κάτοχος ενός Lumia 920 που μου δάνεισε ένας φίλος για να το δοκιμάσω. :food:

 

Πρώτη και βασική απορία: Πώς λύνουμε το θέμα στα videos του youtube για να προχωράει στο σημείο που εμείς θέλουμε;

 

Μου είχε περάσει παλαιότερα από το μυαλό να πάρω ένα wp για κινητό αφού τα καλά του android τα απολαμβάνω στο τάμπλετ και πλέον το κινητό το έχω για βασικές λειτουργίες και επειδή το χρήμα λόγω στοιχήματος ρέει άφθονο έχω αρχίσει να το σκέφτομαι σοβαρά να πάρω το 920 σε περίπτωση που με ικανοποιήσει μέσα στις γιορτές.

 

Το είχες πει ότι ίσως το δοκίμασες αλλα ομολογώ πως δεν σε πίστεψα. Δεν πάει και με το όνομά σου άλλωστε....:)

mytube το οποίο νομίζω πως ειναι το μόνο που παίζει και στο παρασκήνιο....

Πολύ καλό και το Metrotube που ανέφερε και ο φίλος. Επίσης και το youtube hd.

Καλώς ήρθες (έστω και προσωρινά για την ώρα) αλλα να σου πω πως είμαι αντίθετος με το στοίχημα, κινο κλπ.

Χρόνια πολλά

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυθεντική είναι! Την έχω πάρει σε μαύρο και γκρί.

καποιο λινκ γιατι δεν την βρισκω :(

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καποιο λινκ γιατι δεν την βρισκω :(

 

Σε γκρί μόνο.

http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.013431

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο μιας και δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με windows phone...

Το κινητό θα υποστηρίζει μελλοντικές αναβαθμίσεις λειτουργικού ή είναι όπως το android που βγαίνει νέα έκδοση και οι περισσότεροι κατασκευαστές δεν την βάζουν;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο μιας και δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με windows phone...

Το κινητό θα υποστηρίζει μελλοντικές αναβαθμίσεις λειτουργικού ή είναι όπως το android που βγαίνει νέα έκδοση και οι περισσότεροι κατασκευαστές δεν την βάζουν;

 

οι συσκευές με windows υποτίθεται ότι θα υποστηρίζονται για 36 μήνες...

στη πράξη θα φανεί

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Το είχες πει ότι ίσως το δοκίμασες αλλα ομολογώ πως δεν σε πίστεψα. Δεν πάει και με το όνομά σου άλλωστε....:)

mytube το οποίο νομίζω πως ειναι το μόνο που παίζει και στο παρασκήνιο....

Πολύ καλό και το Metrotube που ανέφερε και ο φίλος. Επίσης και το youtube hd.

Καλώς ήρθες (έστω και προσωρινά για την ώρα) αλλα να σου πω πως είμαι αντίθετος με το στοίχημα, κινο κλπ.

Χρόνια πολλά

 

Το όνομα μου δημιουργήθηκε πριν καν να έχω την πρώτη μου επαφή με το android για να φανταστείς.:p Και η άποψη μου για το android δεν πρόκειται να αλλάξει αλλά ήθελα να ζήσω την εμπειρία των wp από κοντά.

 

Έστω και με την μέχρι ώρας ενασχόληση μπορώ να πω οτι θα μου άρεσε να το πάρω για κινητό μιας και ψάχνω κάτι ως τα 250 ευρώ (και οι επιλογές σε android δεν με καλύπτουν στα συγκεκριμένα λεφτά) και το 925 παραμένει ακριβό. Θα περιμένω βέβαια μέσα στον Ιανουάριο κάποια τυχόν προσφορά.

 

Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια, αν μου δημιουργηθεί άλλη απορία θα ξαναγράψω. Οφείλω να ομολογήσω οτι στα ατού του κινητού είναι η πολύ ωραία οθόνη του και σημαντικότερο μειονέκτημα του το βάρος το οποίο όμως συνηθίζεται.

 

ΥΓ. Το στοίχημα θέλει τύχη και μελέτη. Συνδυασμός και των δύο. Υπάρχουν άνθρωποι που είναι κερδισμένοι και μπορώ να πω οτι ευτυχώς είμαι ένας από αυτούς.Επειδή παίζω σε online εταιρεία μπορώ και ελέγχω πολύ εύκολα το τι ποντάρω και τι κερδίζω. Σίγουρα δεν είναι χόμπυ για όσους ποντάρουν από το υστέρημα τους και φυσικά μακριά από ιπποδρομίες κτλ.

Link to comment
Share on other sites

thanks αλλα σε γκρι την εχω... :)

Link to comment
Share on other sites

Το όνομα μου δημιουργήθηκε πριν καν να έχω την πρώτη μου επαφή με το android για να φανταστείς.:p Και η άποψη μου για το android δεν πρόκειται να αλλάξει αλλά ήθελα να ζήσω την εμπειρία των wp από κοντά.

 

Έστω και με την μέχρι ώρας ενασχόληση μπορώ να πω οτι θα μου άρεσε να το πάρω για κινητό μιας και ψάχνω κάτι ως τα 250 ευρώ (και οι επιλογές σε android δεν με καλύπτουν στα συγκεκριμένα λεφτά) και το 925 παραμένει ακριβό. Θα περιμένω βέβαια μέσα στον Ιανουάριο κάποια τυχόν προσφορά.

 

Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια, αν μου δημιουργηθεί άλλη απορία θα ξαναγράψω. Οφείλω να ομολογήσω οτι στα ατού του κινητού είναι η πολύ ωραία οθόνη του και σημαντικότερο μειονέκτημα του το βάρος το οποίο όμως συνηθίζεται.

 

ΥΓ. Το στοίχημα θέλει τύχη και μελέτη. Συνδυασμός και των δύο. Υπάρχουν άνθρωποι που είναι κερδισμένοι και μπορώ να πω οτι ευτυχώς είμαι ένας από αυτούς.Επειδή παίζω σε online εταιρεία μπορώ και ελέγχω πολύ εύκολα το τι ποντάρω και τι κερδίζω. Σίγουρα δεν είναι χόμπυ για όσους ποντάρουν από το υστέρημα τους και φυσικά μακριά από ιπποδρομίες κτλ.

 

Κάποιοι τυχεροί πρόλαβαν την προσφορά του 925 απο το πλαίσιο και τώρα το δίνουν στα 250€.... Χτυπά ένα απο εκει.;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με μεγαλη μου λυπη αποχωρω πλεον απο το lumia μιας και ειμαι πλεον κατοχος ενος lg g2.

Μονο καλα λογια μπορω να πω για το lumia μιας και με εξυπηρετησε αψογα. Ηθελα να σας ευχαριστησω ολους για την πολυτιμη βοηθεια σας και για την παρεα σας.

Να περνατε καλα και χρονια πολλα σε εσας και τις οικογενειες σας.

Σας ευχαριστω για ολα

Φιλικα

Γιωργος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με μεγαλη μου λυπη αποχωρω πλεον απο το lumia μιας και ειμαι πλεον κατοχος ενος lg g2.

Μονο καλα λογια μπορω να πω για το lumia μιας και με εξυπηρετησε αψογα. Ηθελα να σας ευχαριστησω ολους για την πολυτιμη βοηθεια σας και για την παρεα σας.

Να περνατε καλα και χρονια πολλα σε εσας και τις οικογενειες σας.

Σας ευχαριστω για ολα

Φιλικα

Γιωργος

 

Κι εμείς σε ευχαριστούμε για την παρέα σου Γιώργο. Με υγεία να ευχαριστηθείς τη νέα σου συσκευή.

Χρόνια πολλά.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...