Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος ΙΙ


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα παίδες,

Σας έχει παρουσιάσει να μην μπορεί να συγχρονίσει το Facebook?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όταν ακούω μουσική και πάω να τραβήξω φωτογραφία, μου βγάζει ειδοποίηση ότι το κινητό είναι απασχολημένο και πρέπει να κλείσω εφαρμογές και να ξαναπροσπαθήσω... Τι στο καλό;
Link to comment
Share on other sites

Όταν ακούω μουσική και πάω να τραβήξω φωτογραφία, μου βγάζει ειδοποίηση ότι το κινητό είναι απασχολημένο και πρέπει να κλείσω εφαρμογές και να ξαναπροσπαθήσω... Τι στο καλό;

 

Εμένα δεν μου το κάνει πάντως, το δοκίμασα 3 φορές.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Όταν ακούω μουσική και πάω να τραβήξω φωτογραφία, μου βγάζει ειδοποίηση ότι το κινητό είναι απασχολημένο και πρέπει να κλείσω εφαρμογές και να ξαναπροσπαθήσω... Τι στο καλό;

 

Εμένα το έχει κάνει οντως. αλλα όχι παίζοντας μουσικη. απλα κλεισε μερικες εφαρμογες που εχεις ξεχασμένες ανοιχτές. Χρειάζεται λίγη μνήμη παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άκυρο, αλλά ίσως χρήσιμο να το ξέρουμε.Έπαιζα Soulcraft και το κίνητό κόλλησε..

 

Προς στιγμήν κατάλαβα πως έπαιζες Starcraft και τρελάθηκα!!! :blink:

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το έχει κάνει οντως. αλλα όχι παίζοντας μουσικη. απλα κλεισε μερικες εφαρμογες που εχεις ξεχασμένες ανοιχτές. Χρειάζεται λίγη μνήμη παραπάνω

 

Ένα χρόνο τώρα ποτε δεν μου έτυχε....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παίδες,

Σας έχει παρουσιάσει να μην μπορεί να συγχρονίσει το Facebook?

 

ναι ρε μάγκα δχει απο εχτές το βραδυ .εβγαλα λογαριασμούς ξαναέβαλα και τίποτα αντε να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Ένα χρόνο τώρα ποτε δεν μου έτυχε....

 

Εμένα μου έχει τύχει 2 φορες σιγουρα αν όχι 3 λιγοτερο απο 5 μηνες. Απλα έχω την συνήθεια να μην βγαίνω απο τις εφαρμογες. Απλα πατάω Home. Το βλεπω πιο φυσικό. Ειναι και παλιά συνήθεια απο το IPhone:P Οκ δεν το βρήκα και τραγικο. :) Μηχανηματα είναι..αυτά δεν με πτοούν :) Από το να λαγκάρει και να κάνει 6 τουλάχιστον δευτερόλεπτα οπως κάνει το Νεξους 7 που έχω..προτιμω να με προειδοποιει παντως οτι πρεπει να κλεισω εφαρμογες :P

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έχει τύχει 2 φορες σιγουρα αν όχι 3 λιγοτερο απο 5 μηνες. Απλα έχω την συνήθεια να μην βγαίνω απο τις εφαρμογες. Απλα πατάω Home. Το βλεπω πιο φυσικό. Ειναι και παλιά συνήθεια απο το IPhone:P Οκ δεν το βρήκα και τραγικο. :) Μηχανηματα είναι..αυτά δεν με πτοούν :) Από το να λαγκάρει και να κάνει 6 τουλάχιστον δευτερόλεπτα οπως κάνει το Νεξους 7 που έχω..προτιμω να με προειδοποιει παντως οτι πρεπει να κλεισω εφαρμογες :P

 

μα νομίζω πως μετά απο κάποιον αριθμο εφαρμογών (νομίζω 8) κλείνει μόνο του την πρώτη.

Η black που έρχεται θα έχει x για να τις κλείνουμε...;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

μα νομίζω πως μετά απο κάποιον αριθμο εφαρμογών (νομίζω 8) κλείνει μόνο του την πρώτη.

Η black που έρχεται θα έχει x για να τις κλείνουμε...;)

 

Δεν χρειαζεται black για να κλεινεις τις εφαρμογες. Με την gdr3, και χωρις την black Της Νοκια, το κάνεις. Υποθέτω ότι εισαι ο μονος που δεν την εβαλες :P

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχει πάρει κανενός το μάτι καμιά θήκη τύπου wallet αλλά με "ενεργό" καπάκι? του τύπου μόλις την ανοίξω να ενεργοποιείται η οθόνη?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα.

 

Σήμερα πήρα το 920, μεταχείρω απο ένα φίλο.

Το τηλέφωνο είναι αγορασμένο απο skroutzoμάγαζο και είναι γερμανικό.

Ο φίλος είχε περάσει κανονικά το amber.

Σήμερα που το πήρα εγώ και έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων για να το σετάρω απο την αρχή (να βάλω δικό μου account κλπ) είδα ότι το amber δεν υπήρχε.. :blink:

Δοκίμασα να κάνω update, βρήκε κάποια updates, τα έκανε αλλά πάλι amber γιοκ..

 

Ξέρουμε τί παίζει;

 

Update:

Ψάχνοντας λίγο περισσότερο στο google βρήκα αυτή την σελίδα όπου και έκανα update τα 2 apps που αναφέρει και κατόπιν μου εμφάνισε το "Lumia Amber" με κίτρινα γραμματάκια στο "πρόσθετα+πληροφορίες". :worry: :wacko:

Πιθανολογώ ότι είμαι ΟΚ...??...??

Edited by Moutralewn
update...
Link to comment
Share on other sites

Για αρχή πες μας τι έκδοση έχεις στις πληροφορίες τηλεφώνου. Είναι 3049.χχχχ. κλπ?

 

3047.0000.1326.2005

 

Αν δεν απατώμαι, η συγκεκριμένη πρέπει να είναι η official Amber για T-Mobile (Γερμανία)

Edited by Moutralewn
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται black για να κλεινεις τις εφαρμογες. Με την gdr3, και χωρις την black Της Νοκια, το κάνεις. Υποθέτω ότι εισαι ο μονος που δεν την εβαλες :P

 

Έχεις δίκιο, το ξέχασα. Και νομίζω πως είναι η μόνη ουσιαστική προσθήκη της "απλής" gdr3. Γι αυτο και δεν ασχολήθηκα.

Τελευταίος είμαι???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ούτε εγω την έχω βάλει :P
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ψηνομαι να το παρω σε κοκκινο αλλα δεν το εχω δει ποτε πουθενα...το εχει κανεις σας? ειναι καποιος απο πατρα που τυχον αν το εχει να μπορεσει μονο να μου το δειξει?..δεν μπορω να το βρω πουθενα να το δω... Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ψηνομαι να το παρω σε κοκκινο αλλα δεν το εχω δει ποτε πουθενα...το εχει κανεις σας? ειναι καποιος απο πατρα που τυχον αν το εχει να μπορεσει μονο να μου το δειξει?..δεν μπορω να το βρω πουθενα να το δω... Ευχαριστω

 

Το έχω πάρει εγω μεταχειρισμένο, ειναι το εντονο κοκκινο (το χρώμα της Ferrari) αλλα εμενα δεν μου αρέσει (το πηρα λογω τιμης) και εβαλα μαυρη θήκη.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

3047.0000.1326.2005

 

Αν δεν απατώμαι, η συγκεκριμένη πρέπει να είναι η official Amber για T-Mobile (Γερμανία)

 

 

Σωστά !!! Άρα έχεις Amber...

 

Κόκκινο το 'χει ο κολλητός μου και είναι μούρλια. Μ' άρεσε πάρα πολύ...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Τα 8,1 ειναι σιγουρο οτι θα τα παρει το κιν.?Ξερει κανεις?Μου φαινεται πολυ ακυρη κινηση αν δεν γινει κατι τετοιο...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...