Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά καλημέρα.το tablet μαμα βλέπει φλασάκια η σκληρούς δίσκους (3.5'') φορμαρισμένους σε NTFS;

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.medialogic.usbmounter

απλα δε σβηνεις και δεν επεξεργαζεσαι το ntfs flash η δισκο

Απο ολα τα προγραμματα που εχω δοκιμασει ειναι το πιο σταθερο. δοκιμασα ακομα και 128 φλασακι και το υποστηριζει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

OK.Αυτό ήθελα να μάθω.Αν μπορώ να δω τα αρχεία σε ntfs δίσκους και φλασάκια και να παίζω τις ταινίες μου είμαι μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόταση για θήκη?

 

Είχα πάρει από το Πλαίσαιο μια της Tucano αλλά είναι ποιοτικά άθλια (σε ένα τρίμηνο έχει ξεφτίσει στο πλάι), δεν έχει τρύπα για το usb (αναγκαστικά φορτίζει με εκτεθημένη την οθόνη) και όταν διπλώνει η οθόνη σβήνει μερικές φορές. Το θετικό της είναι πως πρόκειται για εξαιρετικό σταντ (ίσως και το καλύτερο που έχω δει)

Link to comment
Share on other sites

τι έγινε ρε παιδιά?...υπάρχει τίποτε νεότερο για καμιά αναβάθμιση?...η έπεσε μούντζα όρθια?:hypno:
2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

τι έγινε ρε παιδιά?...υπάρχει τίποτε νεότερο για καμιά αναβάθμιση?...η έπεσε μούντζα όρθια?:hypno:

Θα αργήσει !! εάν βιάζεσαι και έχεις p605 ..δεν σε ενδιαφέρει η εγγύηση ..υπάρχει Lollipop καί λειτουργεί πολύ καλά!! ...http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-2014/development/rom-besonderes-touchwiz-5-0-2-rom-t3117133 (την περνάς με odin!!)

Link to comment
Share on other sites

Θα αργήσει !! εάν βιάζεσαι και έχεις p605 ..δεν σε ενδιαφέρει η εγγύηση ..υπάρχει Lollipop καί λειτουργεί πολύ καλά!! ...http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-2014/development/rom-besonderes-touchwiz-5-0-2-rom-t3117133 (την περνάς με odin!!)

 

θα την κάρφωνα αλλά θέλω να κρατήσω την αξία μεταπώλησης πιο ψηλά λόγο εγγύησης....ευχαριστώ πάντως.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθει σίγουρα ....το θέμα είναι ότι θα αργήσει λίγο ...... τέλος πάντων ...είμαι είδη σε lollipop :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να πάρει και 5.1.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Αυτή ή έκδοση SM-P607 ποιά είναι; :wacko:

Είναι Αμερικάνικη ,της T Mobile 4g .Δεν έχεις εγγύηση στην Ευρώπη !!!!!!!!!!!!!!!!! ενδέχεται να μην λειτουργουν σωστά τα data ... τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά ίδια (snapdragon 800) http://www.pcworld.com/product/1432000/samsung-galaxy-note-10-1-2014-edition-t-mobile-.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μακάρι να πάρει και 5.1.

Δεν ξέρω για 5.1 (μακάρι ) ,αλλα εάν θελησει το παιδί που έχει κάνει port την ποιο πάνω rom (είναι port από p905 ...note 12.2 ) ..θα έχουμε αναβαθμίσεις για τουλάχιστον 6 μήνες αφότου τελειώνουν για το p605 (πάρα μα πάρα καλή δουλειά ....λειτουργούν τα πάντα !!!)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μια ενημέρωση, αν την κάνω χάνω τίποτα από data αποθηκευμένα στην συσκευή; (φωτογραφίες, βίντεο)
"LengthPro® Comment Lengthener™always keeps my comments lengthy!"
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μια ενημέρωση, αν την κάνω χάνω τίποτα από data αποθηκευμένα στην συσκευή; (φωτογραφίες, βίντεο)

Όχι.δεν χάνεται τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ποια ειναι τα ακρως απαραιτητα του λειτουργικου που πρεπει να κρατησουμε στη συσκευη, δεδομενου οτι γεμισε σχεδον με διαφορα;
Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση lolipop, που αναφέρεται ο Άλεξ, είναι prerooted;

Επίσης αξίζει η αναβάθμιση ,γιατί το μηχάνημα πάει πιο σβέλτα ή είναι το ίδιο με τη κιτ κατ;

Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση lolipop, που αναφέρεται ο Άλεξ, είναι prerooted;

Επίσης αξίζει η αναβάθμιση ,γιατί το μηχάνημα πάει πιο σβέλτα ή είναι το ίδιο με τη κιτ κατ;

Όχι δεν είναι ...αυτήν την στιγμή δοκιμάζω αυτή ...http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-2014/development/rom-pyrana-sm-p605-aroma-t3166492 (εάν είσαι σε stock 4.4.2 θα δεις μια διαφορά.... εάν είσαι σε custom δεν ξέρω.... ) το καλό με αυτές είναι ότι είναι port από 12.2 και έχει Όλα τα προγράμματα και τα futures της 12.2

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Αλεξ όταν κατασταλάξεις , δεν ανεβάζεις ένα κατατοπιστικό οδηγό για newbie, και μή, για να τον περάσουμε όλοι με ασφάλεια;

Καλό θα είναι βέβαια να βγει και μια καλή ρουταρισμένη 5.1.1, με overclocking features, (που τέτοια τύχη

Link to comment
Share on other sites

Αλεξ όταν κατασταλάξεις , δεν ανεβάζεις ένα κατατοπιστικό οδηγό για newbie, και μή, για να τον περάσουμε όλοι με ασφάλεια;

Καλό θα είναι βέβαια να βγει και μια καλή ρουταρισμένη 5.1.1, με overclocking features, (που τέτοια τύχη

Για tutorials δεν το νομίζω.....Η ποιο πάνω είναι και root ....Μόνο custom recovery χρειάζεται ...τίποτα άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Το πεννακι εχει καποιου ειδους μπαταρια; Γιατι τελευταια ενω παταω σε συνδεσμο αυτος δεν ανοιγει αμεσως ή και καθολου. Αν επιμεινω ανοιγει το ποπ απ μενου επιλογης ενεργειας, επιλεγω μα...τιποτα. Με Chrome.
Link to comment
Share on other sites

Εκει που δουλευω κανονικά με το ταμπλετ (lte) ξαφνικα παγώνει η οθονη και δεν ανταποκρίνεται σε καμία ενέργεια. Πατάω το power button μια φορά και σβήνει η οθόνη. Το πατάω μια δεύτερη και όλα οκ. Συμβαίνει και σε άλλους ή να το στείλω για service. Είναι εντός εγγύησης.

Γεννήθηκα χωρίς να θέλω.

Θα πεθάνω χωρίς να θέλω.

Αφήστεμε να ζήσω όπως θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Εκει που δουλευω κανονικά με το ταμπλετ (lte) ξαφνικα παγώνει η οθονη και δεν ανταποκρίνεται σε καμία ενέργεια. Πατάω το power button μια φορά και σβήνει η οθόνη. Το πατάω μια δεύτερη και όλα οκ. Συμβαίνει και σε άλλους ή να το στείλω για service. Είναι εντός εγγύησης.

Κάνε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων (αφού πρώτα κάνεις backup τα αρχεία σου) και χωρίς να του βάλεις κάποια τρίτη εφαρμογή το παρακολουθείς για 1-2 μέρες. Αν στο ξανακάνει και τότε, το πας για το service.

Link to comment
Share on other sites

Έχω σε μικρογραφιες τις συντομεύσεις σελίδων με τον κλασσικό browser αλλά κάποιες φορές δεν εμφανίζονται.

Γνωρίζετε γιατί το κάνει κάποιες φορές αυτό; p600

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...