Jump to content

Sony Xperia Z1


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί αυτή που φοράει δεν είναι ακριβώς για τις χαρακιές και τα χτυπήματα αλλά αν σπάσει το γυαλί να μην πεταχτούν τα θρύμματα και τραυματιστεί κάποιος. Αν, λοιπόν, πάθει κάτι αυτή η μεμβράνη που δεν είναι και ιδιαίτερης αντοχής και πας να την αντικαταστήσεις, πολύ απλά θα χάσεις το "Sony" λογότυπο που βλέπεις μπροστά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!

 

Αυτο ισχυει μονο για το μπροστα η εχει και πισω;

 

Στο Ζ εχει και πισω. Στο Ζ1 θα σε γελασω. Η λογικη λεει οτι εχει. Ας απαντησει καποιος φιλος που το εχει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο Ζ εχει και πισω. Στο Ζ1 θα σε γελασω. Η λογικη λεει οτι εχει. Ας απαντησει καποιος φιλος που το εχει.

 

Και πίσω έχει αλλά δεν ξέρω αν είναι πάνω τα λογότυπα. Εγώ το έχω μόνιμα σε θήκη οπότε έχω βάλει μόνο μπροστά

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κανείς root την 4.3?
nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

Ναι,εχει δωσει και link ενα μελος μερικες σελιδες πισω ;)

 

Βασικά ήθελα χωρίς να ξεκλειδώσω bl

nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

Βασικά ήθελα χωρίς να ξεκλειδώσω bl

 

Δεν το εχω ψαξει αλλα αλλη μια μεθοδος που ειδα στο xda ηθελε ξεκλειδωμα.Το καλο ειναι οτι με την 4.3 δεν εχεις θεμα οταν ξεκλειδωνεις bl.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω ψαξει αλλα αλλη μια μεθοδος που ειδα στο xda ηθελε ξεκλειδωμα.Το καλο ειναι οτι με την 4.3 δεν εχεις θεμα οταν ξεκλειδωνεις bl.

 

Έχουν βγάλει στους xda τρόπο και με κλειδωμένο bl αλλά μπορεί να έχει bootloops η συσκευή μετά να μην πιάσει και να θέλει πάλι φλασάρισμα, άλλοι λένε ότι όταν φλάσαραν έκδοση άλλης χώρας έχασαν το imei απ'τη συσκευή τους

nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και παλι , λεω να στείλω και ενα μαιλ στην Sony Europe Αλλά δεν ξερω τι ακριβως να πω , ολο το ιστορικό ? να εκφράσω παράπονα? , Για την Sony? για το sevice?να απειλήσω με για καταγγελίες? για κάκιστη εξυπηρέτηση?για απάτη? Εκτενώς ? συνοπτικά?

Περιμενω γνωμες , το εχι κανει κανεις απο εδω ?? (το forum toy my phone εννοω γενικά και οχι το τοπικό)

Link to comment
Share on other sites

Όλο το ιστορικό, την αντιμετώπιση από το service και κλείνοντας θα πεις, επιφυλάσσομε για τις νόμιμες ενέργειές μου, όπως και ότι θα κοινοποιήσεις την εμπειρία σου σε διάφορα φόρουμ όπου και είσαι μέλος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και παλι , λεω να στείλω και ενα μαιλ στην Sony Europe Αλλά δεν ξερω τι ακριβως να πω , ολο το ιστορικό ? να εκφράσω παράπονα? , Για την Sony? για το sevice?να απειλήσω με για καταγγελίες? για κάκιστη εξυπηρέτηση?για απάτη? Εκτενώς ? συνοπτικά?

Περιμενω γνωμες , το εχι κανει κανεις απο εδω ?? (το forum toy my phone εννοω γενικά και οχι το τοπικό)

 

νομιζω οτι πρεπει να στειλεις αναλυτικα (και ξαναλεω, δεν ειναι αναγκη να πεις οτι φορτισες με του αρκ τον φορτιστη, πες με τον δικο του. το ιδιο ειναι αλλα οπως εσυ δε μπορεις να ελεγξεις τι κανουν αυτοι εκει μεσα,ετσι και εσυ πες αυτο που πρεπει να πεις χωρις να αλλοιωνει το αποτελεσμα) ο,τι εγινε, αγορα, μια φορτιση, αποστολη, εκτος εγγυησης για ασχετο λογο. στα φορουμ πολλα παραπονα για την αρβατο και ζητα να σε προφυλαξουν,να δουν το θεμα σου, να κανουν ο,τι ειναι τελος παντων δυνατον αποτη μερια τους ωστε να μην φορτωθεις εσυ ενα λαθος τους που εγινε ειτε απο αμελεια ειτε επιτηδες για οφελος τους...δωσε να καταλαβουν οτι τι λογο θα ειχες εσυ να ζητας να φτιαχτει το σιμ reader και να το εχεις σπασει στη φορτιση και να μην το ζητας να φτιαχτει ή γιατι να το πας εαν το ειχες σπασει αφου δεν ζητας να φτιαχτει. επισης οσο ηλιθιος και να εισαι δεν μπορεις να σπασεις ενα κινητο στη φορτιση την 1η φορα οταν μαλιστα χρησιμοποιεις και αλλα προιοντα της ιδιας εταιρειας με ακριβως το ιδιο βυσμα..γενικα απεδειξε οτι δεν εισαι ελεφαντας..

και παρε αρβατο και ζητα εναν υπευθυνο, διευθυντη, κατι ,εγω επιμενω σε αυτο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι πρεπει να στειλεις αναλυτικα (και ξαναλεω, δεν ειναι αναγκη να πεις οτι φορτισες με του αρκ τον φορτιστη,

Μα δεν φόρτισα με του Αrc τον φορτιστή ,Αυτο για το Arc το ανεφερα εδω ,θελωντας να σας πω, οτι ακομα και να φορτιζε με καλωδιο δεν υπήρχε πιθανότητα να κάνουμε κάτι στραβά, γιατι έχουμε και πείρα ,αλλα κατέχουμε και το Arc, που εχει ιδια θύρα φόρτισης Αρα αδύνατο να γινει πατατια .Εχω εξηγήσει παραπανω (θα εχασες το ποστ μου)οτι φορτησε με docking 1 φορα (απο συγγενικο μου προσωπο γιατι αρχικα γιαυτο (το προσωπο )προοριζόταν Το τηλ, αν και η αγορα εγεινε στο Ονομα μου) Αρχικα , ηταν για αλλο πρόσωπο, μετα ομως την διαγνωση τις πρωτης βλαβης (απο Κοσμοτε-Γερμανο )Ειπα οτι θα το κρατήσω , και θα το πληρώσω ,γιατι θεώρησα τον εαυτο μου υπεύθυνο για την υποδειξη του καταστήματός Αγορας. Το Αλλο πρόσωπο το πλήρωσε αρχικά , εγω παραγγελία- εξυπηρέτηση εκανα στο ονομα μου) Τωρα βέβαια το εχω πληρώσει , τοτε ηταν που εμαθα οτι φορτίστηκε με docking οταν μου εφερε και το docking την μερα που ηρθε να παρει τα χρήματα ειχε ηρεμήσει ,αφου θα έπαιρνε τα λεφτα ,και μου εξηγησε πως εκανε την φορτηση ,και για ξεμπερδεμα και αυτο το προσωπο( εχει Sony Arc και πολλα αλλα Sony κινητα αφου ειναι fun της Sony ) Εγω τουλάχιστον εχω παρει και αλλες μαρκες κατα καιρους Σημερα παρελαβα νεο κινητο Samsung S4 Zoom .(οχι δεν ειμαι τοσο ψωναρα ειχα κανει παραγγελεια για μενα καθαρα πριν προκύψει το προβλημα με το Sony που ηταν για αλλον, και το φεσωθηκα εγω και χαλασμενο) Αλλα ηταν σε αναμονη παραλαβής απο το καταστημα,

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν φόρτισα με του Αrc τον φορτιστή ,Αυτο για το Arc το ανεφερα εδω ,θελωντας να σας πω, οτι ακομα και να φορτιζε με καλωδιο δεν υπήρχε πιθανότητα να κάνουμε κάτι στραβά, γιατι έχουμε και πείρα ,αλλα κατέχουμε και το Arc, που εχει ιδια θύρα φόρτισης Αρα αδύνατο να γινει πατατια .Εχω εξηγήσει παραπανω (θα εχασες το ποστ μου)οτι φορτησε με docking 1 φορα (απο συγγενικο μου προσωπο γιατι αρχικα γιαυτο (το προσωπο )προοριζόταν Το τηλ, αν και η αγορα εγεινε στο Ονομα μου) Αρχικα , ηταν για αλλο πρόσωπο, μετα ομως την διαγνωση τις πρωτης βλαβης (απο Κοσμοτε-Γερμανο )Ειπα οτι θα το κρατήσω , και θα το πληρώσω ,γιατι θεώρησα τον εαυτο μου υπεύθυνο για την υποδειξη του καταστήματός Αγορας. Το Αλλο πρόσωπο το πλήρωσε αρχικά , εγω παραγγελία- εξυπηρέτηση εκανα στο ονομα μου) Τωρα βέβαια το εχω πληρώσει , τοτε ηταν που εμαθα οτι φορτίστηκε με docking οταν μου εφερε και το docking την μερα που ηρθε να παρει τα χρήματα ειχε ηρεμήσει ,αφου θα έπαιρνε τα λεφτα ,και μου εξηγησε πως εκανε την φορτηση ,και για ξεμπερδεμα και αυτο το προσωπο( εχει Sony Arc και πολλα αλλα Sony κινητα αφου ειναι fun της Sony ) Εγω τουλάχιστον εχω παρει και αλλες μαρκες κατα καιρους Σημερα παρελαβα νεο κινητο Samsung S4 Zoom .(οχι δεν ειμαι τοσο ψωναρα ειχα κανει παραγγελεια για μενα καθαρα πριν προκύψει το προβλημα με το Sony που ηταν για αλλον, και το φεσωθηκα εγω και χαλασμενο) Αλλα ηταν σε αναμονη παραλαβής απο το καταστημα,

Kατονητα ολα αυτα ,αλλαζε και καμια παραγραφο για να διαβαζεται πιο ευκολα το κειμενο σου ,φιλικα

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Kατονητα ολα αυτα ,αλλαζε και καμια παραγραφο για να διαβαζεται πιο ευκολα το κειμενο σου ,φιλικα

 

Εχεις δικαιο , αλλα ξερεις σε τι ενταση βρίσκομαι? , εχω χασει τον υπνο μου κυριολεκτικά ,

α)τα λεφτα που έδωσα πισω ηταν για το ρευμα του σπιτιου μου.

β)Ο Αντρας μου δεν εχει ιδεα για το θεμα, και η Κορη μου με κραζει συνεχεια, που ανακατεφτηκα, και εκανα την παραγγελία εγώ απο την αρχη

βαλε τωρα και τα υπολοιπα ...

Link to comment
Share on other sites

Και δεν βλέπω να βάζει ποτέ.

 

Ακούστηκε όμως ότι αναβάθμισε το 3g της. Αν τουλάχιστον έχεις καλή κάλυψη 3g είσαι οκ. Μην νομίζεις ότι στην Cosmote το ανοίγω και ποτέ. Στα περισσότερα σημεία επειδή έχει χαμηλό σήμα 4g,το 3g που έχει καλύτερη κάλυψη πετυχαίνει μεγαλύτερες ταχύτητες. Κάτι άσχετο με αυτό, σήμερα ξαναχρησιμοποίησα μετά από σχεδόν ένα μ.ηνα συμβίωσης με το z1, το παλιό μου xperia P το οποίο έχω πουλήσει στον συμφοιτητή και συγκάτοικό μου. Έχω να πω ότι εκτός της απίστευτης white magic που η sony δεν αποφάσισε να να ξαναβάλει, τα χρώματα και οι γωνίες θέασης με εντυπωσίασαν! Ήταν τέλεια και φυσικά δεν είχε ούτε το p ips pannel ούτε το παλιότερα xperia. Κρίμα με τις νέες ναυαρχίδες της sony. Το παρελθόν δείχνει ότι δεν χρειάζεται το ips για να πετύχεις αυτά που υστερούν τα xperia του 13. Αυτό με κάνει να απορώ σχετικά με το τι βλακεία έκανα τελικά και διαμαρτύρεται τόσος κόσμος με τις οθόνες..

Edited by orfeas92

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικαιο , αλλα ξερεις σε τι ενταση βρίσκομαι? , εχω χασει τον υπνο μου κυριολεκτικά ,

α)τα λεφτα που έδωσα πισω ηταν για το ρευμα του σπιτιου μου.

β)Ο Αντρας μου δεν εχει ιδεα για το θεμα, και η Κορη μου με κραζει συνεχεια, που ανακατεφτηκα, και εκανα την παραγγελία εγώ απο την αρχη

βαλε τωρα και τα υπολοιπα ...

 

Θα πρεπει να ηρεμησεις ,δεν βγαινει κατι με τα νευρα και την ενταση ,θελω να πιστευω οτι θα δικαιωθεις ,υπομονη

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να ηρεμησεις ,δεν βγαινει κατι με τα νευρα και την ενταση ,θελω να πιστευω οτι θα δικαιωθεις ,υπομονη

Thanks &Sorry για το τοσο πριξιμο

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ψαχνω για mail σε Sony Εurope, Αλλα συνεχεια με βγαζει ,το ταμπελακι, να επιλέξω Κράτος και με φερνει σε Sony gr???? πως βρίσκω το μαιλ για Πανευρωπαϊκή μαμα Sony ???????.

Link to comment
Share on other sites

Thanks &Sorry για το τοσο πριξιμο

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ψαχνω για mail σε Sony Εurope, Αλλα συνεχεια με βγαζει ,το ταμπελακι, να επιλέξω Κράτος και με φερνει σε Sony gr???? πως βρίσκω το μαιλ για Πανευρωπαϊκή μαμα Sony ???????.

 

Να ρωτήσω κάτι ? Η συσκευή ανοίχτηκε από εσένα ? Φορτιστηκε πρώτη φορά από εσένα? Κάρτα σιμ έβαλες εσύ ?

Πριν φτάσει στα χέρια σου την χρησιμοποιησε κάποιος άλλος (συγγενής, φίλος, γνωστός) ?

Link to comment
Share on other sites

Thanks &Sorry για το τοσο πριξιμο

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ψαχνω για mail σε Sony Εurope, Αλλα συνεχεια με βγαζει ,το ταμπελακι, να επιλέξω Κράτος και με φερνει σε Sony gr???? πως βρίσκω το μαιλ για Πανευρωπαϊκή μαμα Sony ???????.

Ψαξε για Sony complaints ,δεν ειμαι σιγουρος οτι θα βρεις ακρη ,τα εχουν αλλαξει και πλεον ειναι δυσκολο να επικοινωνησεις

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ? Η συσκευή ανοίχτηκε από εσένα ? Φορτιστηκε πρώτη φορά από εσένα? Κάρτα σιμ έβαλες εσύ ?

Πριν φτάσει στα χέρια σου την χρησιμοποιησε κάποιος άλλος (συγγενής, φίλος, γνωστός) ?

 

Απο μενα ανοιχτικε , φορτιστικε απο συγγενη που ηταν δικο του με docking,

καρτα σιμ βαλανε οι τεχνικοι που μου την φταξαν, στον Γερμανο,δεν την διαβασε και μετα απο 2-3 προσπαθειες μου καναν δευτερη, οταν και αυτην δεν την διαβασε, μου ειπαν οτι απο μαμα ειναι προβληματικο ,και να το στειλω το ταχυτερο πισω.

Δεν το αγγιξε κανεις πριν,(τουλαχιστον αυτο ξερω αν το επαιξαν απο κουριερ που να το ξερω) μετα απο την κουριερ ,εγω το ανοιξα το ειδα λιγο 5-6 λεπτα , και το παρεδωσα στο προσωπο που ανήκε τοτε ,

Σε ολα αυτα μπροστα ητανε και τριτο προσωπο που ετυχε να ειναι σπιτι μου.

Το κινητο ξαναμπηκε στο κουτι , καρτα σιμ δεν υπηρχε ενεκα micro ,και το πηρε μαζι του ο κατοχος οταν εφυγε αργα το βραδυ, οπου και απλα το φορτησε οταν εφτασε σπιτι του με docking που ηδη ειχε προμηθευτει πριν .

Την αλλη μερα Γερμανο κλπ

Edited by sevast99
Link to comment
Share on other sites

Το έχω εδώ και λίγες μέρες για δοκιμή από ένα φίλο μου και έχω να πω μόνο τα καλύτερα! Λίγο το bezel είναι μεγάλο, αλλά εντάξει, αφού δεν έχει θέμα από άποψη ταχύτητας, όλα τ'άλλα είναι πταίσματα.

 

Έχω όμως, ένα πρόβλημα: Πριν 3 μέρες το έβαλα να φορτίσει μες στις 8 το βράδυ, το έβγαλα στις 12 με 100% μπαταρία, όλα κλειστά (gps, wifi, συγχρονισμούς κτλ), δίκτυο σε "μόνο 2G" και το πρωί στις 8 είχα 83% μπαταρία λόγω του "λειτουργικού συστήματος Android". Χθες το έβαλα το πρωί, όλη μέρα όλα ήταν φυσιολογικά με τη συνηθισμένη χρήση, το έβαλα τα ξημερώματα να φορτίσει (μες στις 4), ξύπνησα το πρωί στις 9 και το έβγαλα από την πρίζα, και μέχρι τις 3 το μεσημέρι χωρίς να το αγγίξω, η μπαταρία είχε πάει στο 55% (!!) με χρήση πάλι του λειτουργικού σε επίπεδο της τάξεως των 43%!

 

Τι στο καλό συμβαίνει; :worry:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κατι ασχετο!ειχα σωθει με το τελειο σημα της κοσμοτε αλλα τωρα με το ζ1 δε πιανει .ενω δειχνει να δουλευει.που να βαλω το σημα στο κινητο?καμαι σκεψη

 

Έβγαλα άκρη με το full σήμα. Επειδή έκανα αντικατάσταση της SIM σε μικρή έπρεπε να πάρω τηλ στην cosmote και να την δηλώσω. Μόλις τους το ανέφερα έκαναν ένα refresh στην εντολή που δίνουν στο μηχάνημα και κατευθείαν δούλεψε.

Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρεα και καλή χρονιά.

Πρωην κατοχος Ζ απο 7 Ιανουαριο κατοχος Ζ1 το κινητο πραγματικα οπως γραφουν και στο review που κανατε στο youtube καμια σχέση το ενα με το αλλο αισθητη η διαφορα στη ταχύτητα στη ληψη φωτογραφιών στα πάντα..

Ενα θεμα εχω μονο με την cosmote. Η καρτα μου ειναι κομμενη και δεν μπορουν λενε απο τον Γερμανο να μου δώσουν 4g καρτα γιατι είμαι σε καρτοσυμβόλαιο.

Δεν μπορει λενε να γινει..

Ελεος..

Link to comment
Share on other sites

μπαρουφες ειναι αυτα..κι εγω καρτοσυμβολαιο εχω και μια χαρα 4g καρτα εχω..απλα για να σου δουλεψει το 4g θελει να εχεις παγιο γυρω στα 40Ε και σου λεει, τι να σου δωσω 4G καρτα αφου με το καρτοσυμβολαιο σου 4g δεν θα σου ενεργοποιησω

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...