Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χριστός Ανέστη, λέτε αξίζει ακόμα για αγορά από το vickmall στα 241€; http://www.vickmall.com/xiaomi-m3-snapdragon-800-quad-core-2-3ghz-2gb-16gb-nfc-otg-3050mah-5-0-inch-fhd-ogs-screen-smartphone-black.html
:chair:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χριστός Ανέστη, λέτε αξίζει ακόμα για αγορά από το vickmall στα 241€; http://www.vickmall.com/xiaomi-m3-snapdragon-800-quad-core-2-3ghz-2gb-16gb-nfc-otg-3050mah-5-0-inch-fhd-ogs-screen-smartphone-black.html

 

Οχι με τιποτα εγω το αγορασα 212 πριν 7 μηνες, τωρα θα το αγορασεις και πιο ακριβα, δεν λεει

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά!! Πριν ένα μήνα το πήρα, σε αυτή την τιμή λόγω ισοτιμιας, το κινητό αξίζει κάθε ευρώ της τιμής του.
Link to comment
Share on other sites

Σε δολλαρια το ιδιο δν ειναι; Ισως λογω ισοτιμίας να ανεβηκε η τιμη. Πραγμα π δν θ αλλαηει σύντομα

 

Μην γράφεις με συντόμευσης...

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη, λέτε αξίζει ακόμα για αγορά από το vickmall στα 241€; http://www.vickmall.com/xiaomi-m3-snapdragon-800-quad-core-2-3ghz-2gb-16gb-nfc-otg-3050mah-5-0-inch-fhd-ogs-screen-smartphone-black.html

 

Χρόνια πολλά!! Πριν ένα μήνα το πήρα, σε αυτή την τιμή λόγω ισοτιμιας, το κινητό αξίζει κάθε ευρώ της τιμής του.

+1 απο μενα το ειχα την 64αρα βερσιον,το πουλησα και το ξαναγορασα παλι,γιατι απλα ειναι κινηταρα και αξιζει μεχρι την τελευταια δεκαρα!

Σημερα το αγορασα και για τον αδερφο μου!Xαλαρα Value for money και με απολυτη εμπειρια χρησης....! ;)

Link to comment
Share on other sites

+1 απο μενα το ειχα την 64αρα βερσιον,το πουλησα και το ξαναγορασα παλι,γιατι απλα ειναι κινηταρα και αξιζει μεχρι την τελευταια δεκαρα!

Σημερα το αγορασα και για τον αδερφο μου!Xαλαρα Value for money και με απολυτη εμπειρια χρησης....! ;)

 

Ναι οκ αξιζει σιγουρα αλλα λεω καθαρα απο αποψη οικονομικη ειναι ατοπο ενα προιον τεχνολογίας που η αξια του σαν τετοιο ειδος απαξιωνεται παρα πολυ ευκολα με τους μηνες οχι με τα χρονια να ειναι πιο ακριβο απο οτι ηταν πριν, αυτο λεω, κτα τα αλλα ναι αξιζει, αλλα αξιζει και το g2

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν κάνουμε συγκριτικό εδώ, έχω να προσθέσω και γω την εμπειρία μου σαν πρώην κάτοχος mi3 και νυν του g2..

 

Στα συν του xiaomi η κατασκευή, ο ήχος του ηχείου και η ακρίβεια του gps, ενω του g2 η μπαταρία, η φωτογραφία κ το μέγεθος.. με μικρές διαφορές σε όλα αυτά μεταξι τους!

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να με βοηθήσετε να μπορώ να διαγράφω ιστορικό των κλήσεων

 

Πας στο phone, πατας παρατεταμενα πανω σε μια κληση που εκανες, και σου εμφανίζεται ενα μενου, πατας edit mode, select all, delete

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειχα την εξης δυσαρεστη εκπληξη.

 

Χτυπα το ξυπνητηρι και το κλεινω. Οταν ξυπνω μετα απο ωρες το κινητο ειναι σε recovery mode. Δεν μπαινει σε περιβαλλον miui, αλλα κολλαει στο logo. Με τα πολλα το παιρνω αποφαση και κανω fastboot install με διατηρηση storage. Τα backup σωζονται, αν και παλια δυστυχως, αλλα δεν επανερχονται πληρως και το κινητο συνεχιζει να κολλαει, εφαρμογες να κρασαρουν κλπ. Ξανακανω πληρες fastboot και στρωνει επιτελους αλλα αναγκαζομαι να στησω ΤΑ ΠΑΝΤΑ απο την αρχη. Το system 2 κολλουσε και αυτο και ειχε μια ασχετη rom. Το μονο που ειχα αλλαξει τελευταια ηταν να σβησω καποιες μαμισιες εφαρμογες και να βαλω tweaked εφαρμογη για mi band, αλλα και παλι ειχαν περασει μερες και δεν ειχε εμφανιστει τιποτα

 

Εφαγα τη μιση μερα για το τιποτα σημερα αλλα το εσωσα. Πολυ ταλαιπωρια και εχω ξενερωσει απειρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,σίγουρα μια ερώτηση που έχει απαντηθεί ξανά.Με την v6,στο messenger δεν μου εμφανίζει τα εικονίδια όταν στέλνω μηνύματα με κάποιον.Υπάρχει κάποια λύση γι αυτό?ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,σίγουρα μια ερώτηση που έχει απαντηθεί ξανά.Με την v6,στο messenger δεν μου εμφανίζει τα εικονίδια όταν στέλνω μηνύματα με κάποιον.Υπάρχει κάποια λύση γι αυτό?ευχαριστώ.

 

Εννοεις το κυκλακι?

Αν ναι τοτε ειναι πολυ απλο, γενικα πρεπει να μαθουμε το φανταστικο εργαλειο που ονομαζεται security(ασφαλεια)

Αρχικα ανοιγεις το Security(ασφαλεια)->Autostart(Αυτοματη εκκινηση)->κανε πορτοκαλι το facebook

μετα πανε πισω και πατα Permissions(Αδειες)->Messenger->Τερμα κατω επελεξε το Display pop-up window(εμφανιση αναδειομενων παραθυρων), επισης κανε πρασινα και το access camera(προσβαση σε καμερα),Record audio(Εγγραφη ηχου),Change mobile data connectivity και εισαι κομπλε

κανε ρεσταρτ και εισαι ετοιμος

Γενικα οταν βλεπετε οτι μια εφαρμογη εχει θεμα ελεξτε την Security και ολα θα λυθουν

Edited by gdimitris

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

για σας.μηπως εχεις κανενας το ιδιο προβλημα με εμενα εαν μπορει να βοηθήσει.την ωρα που παιρνω τηλ η οθονη σβεινει δουλευει κανονικα αλλα δεν βλεπω τιποτα.μολις σβησει η κληση αναβει κανονικα
Link to comment
Share on other sites

για σας.μηπως εχεις κανενας το ιδιο προβλημα με εμενα εαν μπορει να βοηθήσει.την ωρα που παιρνω τηλ η οθονη σβεινει δουλευει κανονικα αλλα δεν βλεπω τιποτα.μολις σβησει η κληση αναβει κανονικα

 

Καλυπτεις τον αισθητηρα στα αριστερα του ακουστικου

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...