Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

gsir

 

Δοκίμασε τη lenovo super camera αν και τα καλύτερα αποτελέσματα θα τα εχεις με την εργοστασιακή...

 

οκ φιλε σε ευχαριστω θα δοκιμασω.

 

XtR

 

Ερώτηση! Έβαλα την 4.5.16, μου λύθηκαν όλα τα θεματάκια που είχα, αλλά για κάποιον λόγο στο antutu το καλύτερο που έχω δει είναι 30.000. Ξέρει κανείς γιατί;

 

σε εμενα 32600.πριν την kit kat επιανε 36000 οποτε οντως εχει πεσει το σκορ.ισως είναι πιο βαρια?:rolleyes:

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

σε εμενα 32600.πριν την kit kat επιανε 36000 οποτε οντως εχει πεσει το σκορ.ισως είναι πιο βαρια?:rolleyes:

 

Πιο βαρια δεν νομιζω, υποτιθεται οτι η κιτ κατ ειναι πιο ελαφρια

Διάβασα κάπου οτι αν βάλεις το τηλέφωνο σε performance mode και όχι σε saving power mode στην κιτκατ τοτε το σκορ είναι παλι υψηλό, δοκιμαστε οποίος έχει κιτκατ γιατί είμαι ακόμα με την 4.4.27

Edited by Saleakos
Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ όντως φτιάχνει με το performance mode, έπιασε 35005. Με την παλιά έκδοση βέβαια έβγαζε 36.000 αλλά οκ κοντά είναι!

 

Ε εντάξει θέμα της Ρομ ειναι, έχει πολλά bugs ακομα, περιμενω για καμια πιο stable

Link to comment
Share on other sites

δεν γράφει τιμές ομως?? το 20 κουπόνι που παίζει?? ενοεις 5% ??? Οντως φαίνεται πολυ καλό αλλα τιμές που θα δούμε?

 

σου δινουν $20 για οποια αγορα αν κανεις spamοδιαφημιση σε techblogs. Πρεπει να ανεβασεις τα 2 links που εβαλε ο φιλος χτες :wink:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά!

Είμαι έτοιμος να παραγγείλω απο merimobiles. Επιδή δεν έχω καταλάβει, για να έχει ελληνικά το τηλέφωνο θα πρέπει να κάνω κάτι όταν το παραλάβω; θα πρέπει να τους πώ να το στείλουν με root;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά!

Είμαι έτοιμος να παραγγείλω απο merimobiles. Επιδή δεν έχω καταλάβει, για να έχει ελληνικά το τηλέφωνο θα πρέπει να κάνω κάτι όταν το παραλάβω; θα πρέπει να τους πώ να το στείλουν με root;

 

η merimobiles το στελνει ηδη ρουταρισμενο και με ρομ multilanguage η οποια εχει και Ελληνικα και playstore, εμενα ετσι το στειλαν και δεν ζητησα τιποτα

Link to comment
Share on other sites

η merimobiles το στελνει ηδη ρουταρισμενο και με ρομ multilanguage η οποια εχει και Ελληνικα και playstore, εμενα ετσι το στειλαν και δεν ζητησα τιποτα

 

οπότε δε τσεκαρω το ρουτ που έχει. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Saleakos

η merimobiles το στελνει ηδη ρουταρισμενο και με ρομ multilanguage η οποια εχει και Ελληνικα και playstore, εμενα ετσι το στειλαν και δεν ζητησα τιποτα

 

κ μενα μια από τα ιδια :D

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

σου δινουν $20 για οποια αγορα αν κανεις spamοδιαφημιση σε techblogs. Πρεπει να ανεβασεις τα 2 links που εβαλε ο φιλος χτες :wink:

Ας μας εξηγησει ομως καποιος τι γινεται κ πως...Να μαθουμε τι πρεπει να κανουμε για να το παρουμε το κουπονακι!

Link to comment
Share on other sites

ποσταρεις 2 λινκ http://merimobiles.com/the-xiaomi-mipad... τους στελνεις mail ποιος εισαι και που τα ανεβασες. αλλα ειναι για αγορα Xiaomi και για 2 μερες μονο. Αν εχεις σκοπο να αγορασεις αμεσα ρωτα καποιον που το εκανε, γιατι μαλλον τις πληρεις οδηγιες τις εστειλαν μεσω mail και δεν τις εχω. Edited by ipal
Link to comment
Share on other sites

ποσταρεις 2 λινκ http://merimobiles.com/the-xiaomi-mipad... τους στελνεις mail ποιος εισαι και που τα ανεβασες. αλλα ειναι για αγορα Xiaomi και για 2 μερες μονο. Αν εχεις σκοπο να αγορασεις αμεσα ρωτα καποιον που το εκανε, γιατι μαλλον τις πληρεις οδηγιες τις εστειλαν μεσω mail και δεν τις εχω.

 

Σε υχαριστω πολυ!θα το ψαξω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, απο Πατρα!!!

Διαβαζοντας ολα τα posts, προχωρησα κι εγω στην αγορα του μοντελου με τον Snapdragon 800, απο ibuygou.com (πολυ καλη και γρηγορη υποστηριξη, με εγκυρες πληροφοριες & οδηγιες απο τη Yoyo!!!!), στις 5/5/2014 και παρελαβα πριν 1 ωρα, στο χωρο μου, εχοντας επιλεξει σαν τροπο αποστολης NetherlandPosts. Καθολου ασχημο το χρονικο διαστημα, αν αναλογιστεις, πως αρχικα, ακυρωσα την παραγγελια κ.λ.π., με αποτελεσμα, να φυγει απο αυτους στς 10/5/2014. Σημειωτεον, πως δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα με τελωνειο, ευτυχως!!!

Σαν πρωτη εντυπωση, κι εχοντας στην κατοχη μου LG G2 & Nexus 5, το βρισκω αρκετα ογκωδες και σχετικα δυσκολο στο κρατημα. Επαναλαμβανω, πρωτη εντυπωση, ακομη δεν εχει "γραψει" χιλιομετρα, ουτε καν εκατοστα!!!!

Προς το παρον, το εχω και φορτιζει για πρωτη φορα, θα επανελθω με περισσοτερες εντυπωσεις....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, απο Πατρα!!!

Διαβαζοντας ολα τα posts, προχωρησα κι εγω στην αγορα του μοντελου με τον Snapdragon 800, απο ibuygou.com (πολυ καλη και γρηγορη υποστηριξη, με εγκυρες πληροφοριες & οδηγιες απο τη Yoyo!!!!), στις 5/5/2014 και παρελαβα πριν 1 ωρα, στο χωρο μου, εχοντας επιλεξει σαν τροπο αποστολης NetherlandPosts. Καθολου ασχημο το χρονικο διαστημα, αν αναλογιστεις, πως αρχικα, ακυρωσα την παραγγελια κ.λ.π., με αποτελεσμα, να φυγει απο αυτους στς 10/5/2014. Σημειωτεον, πως δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα με τελωνειο, ευτυχως!!!

Σαν πρωτη εντυπωση, κι εχοντας στην κατοχη μου LG G2 & Nexus 5, το βρισκω αρκετα ογκωδες και σχετικα δυσκολο στο κρατημα. Επαναλαμβανω, πρωτη εντυπωση, ακομη δεν εχει "γραψει" χιλιομετρα, ουτε καν εκατοστα!!!!

Προς το παρον, το εχω και φορτιζει για πρωτη φορα, θα επανελθω με περισσοτερες εντυπωσεις....:rolleyes:

Καλομιλητο Αλεξανδρε !

16 ή 64gb πηρες ?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλομιλητο Αλεξανδρε !

16 ή 64gb πηρες ?

 

Καλημέρα κι απο μένα.Μιλώντας με το ταχυδρομείο σήμερα το περιμένω κι εγώ το 64gb απο ibuygou 12/5 το έστειλαν και σήμερα ήρθε.Ελπίζω να μείνω ικανοποιημένος απο την εταιρία και την ναυαρχίδα!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το παρέλαβα κι εγώ.Μια χαρά όλα δόξα το θεό απλά πάω να κατεβάσω το playstore και μου γράφει Google playstore requires google service framework και δεν κάνει λήψη του playstore.Γνωρίζει κάποιος πώς θα το φτιάξω;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το παρέλαβα κι εγώ.Μια χαρά όλα δόξα το θεό απλά πάω να κατεβάσω το playstore και μου γράφει Google playstore requires google service framework και δεν κάνει λήψη του playstore.Γνωρίζει κάποιος πώς θα το φτιάξω;

 

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστώ.Επίσης θέλω να συγχρονίσω επαφές απο το gmail και μου λέει couldn't opesn connection to server.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ.Επίσης θέλω να συγχρονίσω επαφές απο το gmail και μου λέει couldn't opesn connection to server.

 

Ok το βρήκα

Link to comment
Share on other sites

πες και πως το βρηκες...για να υπαρχει κιολας μηπως χρειαστει και σε καποιον αλλο:)

 

Απο το google που κατεβάσαμε απο το miui store κατεβάζουμε το google contact sync(έχει το εικονίδιο των επαφών του κλασικού android) και είναι έτοιμο.Αυτό που δεν έχω βρει είναι όταν μου στέλνουν μήνυμα άτομα τα οποία τα έχω στον τηλεφωνικό μου κατάλογο στα μηνύματα δεν μου βγάζει το όνομα του μόνο τον αριθμό.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έμαθα ότι έφυγε σήμερα από Κίνα και αύριο θα έχω tracking number. Από εβδομάδα, αφού είναι EMS λογικά πρέπει να το έχω στα χέρια μου !!! :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

το coolicool ειναι εμπιστο?με κουπονι ''Reg10CIC1'' βγαινει στα 294$!μην τι πατησουμε σαν το ibuymi

 

Καμία σχέση! Περιμένω την άλλη εβδομάδα μία τετραπλή παραγγελία που τους έχω κάνει. Είδα έπεσε στα 303$, οπότε πρέπει να ανανεώσω το εξελάκι ;)

Edited by maddoctor
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...