Jump to content

Κινέζικα κινητά: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, απορίες


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο τελευταίο δεν είχα προλάβει, με το που είχε έρθει "κατασχέθηκε! Στα παλιότερα δεν θυμάμαι. Ίσως και όχι. Αλλα το τηλέφωνο του φεύφει από την τσέπη κανα δυο φορές τη βδομάδα!

 

έως 150.

 

oukitel k 6000 pro ...είναι το νέο αστερι :) ουψ το δυο φορες την εβδομαδα μαλον δεν κανει !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μηπως αντι για καινουρια συσκευη να του επαιρνες ενα παντελονι με βαθιες τσεπες;:p
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

oukitel k 6000 pro ...είναι το νέο αστερι :) ουψ το δυο φορες την εβδομαδα μαλον δεν κανει !!!

Αυτό θα του έλεγα και εγώ, εάν το βρεί φθηνό .... :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

 

Παρτε xiaomi redmi note 3 pro. Και με τα 2 ram 135 δολλαρια στο vickmall. Καθε εβδομαδα αναβαθμισεις και μπαταρια με νορμαλ χρηση 2 ημερες. Ποιος ο λoγος να ασχοληθεις με oukitel.

Link to comment
Share on other sites

Παρτε xiaomi redmi note 3 pro. Και με τα 2 ram 135 δολλαρια στο vickmall. Καθε εβδομαδα αναβαθμισεις και μπαταρια με νορμαλ χρηση 2 ημερες. Ποιος ο λoγος να ασχοληθεις με oukitel.

Αυτά γίνονται όταν δεν διαβάζεις τι ζητάει ο άλλος .... :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Αυτά γίνονται όταν δεν διαβάζεις τι ζητάει ο άλλος .... :)

 

Το xiaomi μου εχει πεσει 10 φορες και ειναι σκυλι. Εχει 2ram και μεγαλη μπαταρια που ζηταει ο φιλος παραπανω. Δεν καταλαβα ποιο ειναι το προβλημα σου και μου την λες. Εκτος και αμ φοβομαστε να μιλησουμε εδω περα. Χαλαρωσε λιγο. Στον baniko αναφερομαι. Σορρυ.

Link to comment
Share on other sites

oukitel k 6000 pro ...είναι το νέο αστερι :) ουψ το δυο φορες την εβδομαδα μαλον δεν κανει !!!

 

Αν πέφτει συχνά πάρε ένα των 50 ευρώ, να τα αλλάζεις χωρίς πολύ σκέψη.

Link to comment
Share on other sites

Αν πέφτει συχνά πάρε ένα των 50 ευρώ, να τα αλλάζεις χωρίς πολύ σκέψη.

Κολλάμε στην φωτογραφιθκή, που θα είναι της πλάκας.

 

ΥΓ

Τελευταίο μας θύμα ήταν το xiaomi redmi 3s!

Έπεσε και έσπασε η οθόνη στη 2η μέρα! Δεν ειχα προλάβει να βάλω το προστατευτικο τζαμακι. Παρήγγειλα οθόνη, την έδωσα σε κάποιον επαγγελματία για την αλλαγή και έως τώρα μία φορά δεν φορτιζε (μου είπε ότι δεν είχε κουμπωσει καλά ένα από αυτά τα πολυβισματα) και μια φορά κόλλησε με σβηστη οθόνη και ήθελε επανεκκίνηση με συνδυασμό πλήκτρων (μου είπε ότι είτε είναι τυχαίο, είτε η οθόνη που παρήγγειλα έχει κάποιο πρόβλημα). Τώρα δουλεύει αλλά δε ξέρω για πόσο! Γι αυτό ψάχνω για το επόμενο.

Edited by Baniko
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει σωστή επιλογή για όποιον σπάει ένα κινητό το μήνα. Θα το σπάει ότι και να πάρει. Μια θήκη βαρβάτη να πιάνει όλο το κινητό και ο Αλαχ βοηθός.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει σωστή επιλογή για όποιον σπάει ένα κινητό το μήνα. Θα το σπάει ότι και να πάρει. Μια θήκη βαρβάτη να πιάνει όλο το κινητό και ο Αλαχ βοηθός.

... πράγματι!!

Link to comment
Share on other sites

Κολλάμε στην φωτογραφιθκή, που θα είναι της πλάκας.

 

ΥΓ

Τελευταίο μας θύμα ήταν το xiaomi redmi 3s!

Έπεσε και έσπασε η οθόνη στη 2η μέρα! Δεν ειχα προλάβει να βάλω το προστατευτικο τζαμακι. Παρήγγειλα οθόνη, την έδωσα σε κάποιον επαγγελματία για την αλλαγή και έως τώρα μία φορά δεν φορτιζε (μου είπε ότι δεν είχε κουμπωσει καλά ένα από αυτά τα πολυβισματα) και μια φορά κόλλησε με σβηστη οθόνη και ήθελε επανεκκίνηση με συνδυασμό πλήκτρων (μου είπε ότι είτε είναι τυχαίο, είτε η οθόνη που παρήγγειλα έχει κάποιο πρόβλημα). Τώρα δουλεύει αλλά δε ξέρω για πόσο! Γι αυτό ψάχνω για το επόμενο.

Κοίτα τις θήκες της love Mei, κάνουν το κινητό απλά τανκ! Δεν παθαίνει τίποτα.

Έβαλα μια τέτοια θήκη στο mi3 της γυναίκας και ηρεμισα.

Googlare την εταιρεία.

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αν το αγοραζε ο ιδιος με τον ιδρωτα του να δεις πως θα το προσεχε...

Σίγουρα θα το πρόσεχε παραπάνω.

... Αλλιως του περνεις ενα νοκια 3310 και ξενοιασες

Αυτό είναι υπερβολή.

Αν σκεφτούμε τι αξίας κινητά έχουν πολλά πιτσιρίκια στα χέρια, το ότι του φαίνεται μια χαρά (όπως και είναι) το 3s των 130 ευρώ (και παλιότερα, άλλα των 70 -- 80 ευρώ) είναι ΟΚ. Στην ουσία το μόνο που δεν θέλει να χάσει από το xiaomi είναι η καλύτερη κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο ξεχνα το

δεν αξίζει μια :angry::angry:

Nokia C7 / NextWay F7 / Ainol 7 Fire / Doogee DG100 / OEM W450 / ZTE V965 / Lenovo S650 / Modecom FreeTab 1001 / Jiayu G2F / Huawei MediaPad T1 / Doogee X5 Pro / Turbo-X Hive V/ Lenovo A5500 / Blackview BV2000 / Samsung Galaxy J5 2015 / Samsung J5 2016 / Samsung J7 2017 / Huawei MediaPad T3 / Samsung A7 2018 / Samsung A41
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο ξεχνα το

δεν αξίζει μια :angry::angry:

Ευχαριστώ πολύ

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το πρωτο εχουν γραφτει πολλα εδω.

Να σαι καλά!!

Link to comment
Share on other sites

Ε πώς θα γίνουν οι προσφορές black Friday..?

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...