Jump to content

Κινέζικα κινητά: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, απορίες


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

θα συμφωνησω και εγω με τους αλλους

το Ρ10 εχει και 5'' οθονη με 1280χ720 και android 4.4 και 16gb rom και 13mp πισω καμερα

το μονο αρνητικο ειναι η μπαταρια του 1950mv

 

κατι παρομοιο και καλυτερο σε brandname εχετε να προτεινετε?

 

το κακο σε ολους μας ειναι οτι ψαχνουμε το φθηνοτερο κινητο με τα περισσοτερα και καλυτερα specs:O

enjoy your life...:p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και τα οποία έχουν περισσότερα χαζοθέματα με μικροβλάβες ή προβλήματα στην ROM και αντί να χαίρεσαι το τηλέφωνο, ασχολείσαι με tweaks ή φλασαρίσματα...
Link to comment
Share on other sites

Και τα οποία έχουν περισσότερα χαζοθέματα με μικροβλάβες ή προβλήματα στην ROM και αντί να χαίρεσαι το τηλέφωνο, ασχολείσαι με tweaks ή φλασαρίσματα...

 

εχω σχεδον 3 χρονια το galaxy3 και θελω να παρω καινουργιο...

το θεμα ειναι οτι εχω πελαγωσει οπως συμβαινει και με πολλους αλλους συμφουριτες και δεν μπορουμε να αποφασισουμε..

γιατι?? γιατι δεν αγοραζουμε καθε μηνα κινητο...με αποτελεσμα να το ψαχνουμε πολυ..και να θελουμε να παρουμε κατι καλο.

εγω τουλαχιστον ψαχνω απο πριν το Πασχα τι να παρω..!!

το οριο που βαζω για 100€ μου φαινεται πως ειναι πολυ λογικο για αγορα ενος κινεζικου κινητου..το πολυ 120€

πιστευω πως ετσι θα την βγαλουμε κανα 2 χρονακια...;)

enjoy your life...:p
Link to comment
Share on other sites

εχω σχεδον 3 χρονια το galaxy3 και θελω να παρω καινουργιο...

το θεμα ειναι οτι εχω πελαγωσει οπως συμβαινει και με πολλους αλλους συμφουριτες και δεν μπορουμε να αποφασισουμε..

γιατι?? γιατι δεν αγοραζουμε καθε μηνα κινητο...με αποτελεσμα να το ψαχνουμε πολυ..και να θελουμε να παρουμε κατι καλο.

εγω τουλαχιστον ψαχνω απο πριν το Πασχα τι να παρω..!!

το οριο που βαζω για 100€ μου φαινεται πως ειναι πολυ λογικο για αγορα ενος κινεζικου κινητου..το πολυ 120€

πιστευω πως ετσι θα την βγαλουμε κανα 2 χρονακια...;)

 

Ή, αν δε σε πειραζουν οι διαστασεις του, παιρνεις το Coolpad F1 που εχει πολυ δυνατα specs και θα την βγαλεις 4 χρονακια. Απο τα ποιο φθηνα στην κατηγορια του (130€) και αξιοποιστο με καλη ποιοτητα οπως λενε ολοι.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για μενα το zenfone εχει απαραδεκτες διαστασεις, ειναι και παχυ και εχει και μικρη μπαταρια.

Δεν ξερω πως τα παει σαν συσκευη. Μπορει να ειναι τελεια αλλα αυτες οι διαστασεις ειναι για μενα deal breaker.

Πολλα +++ στο ποστ σου. Δεν το εχω δει απο κοντα αλλα με αυτες τις διαστασεις κοντραρει στα ισια τη sony :lol:

 

Ναι η εύρεση της "καλύτερης" - "πληρεστερης" συσκευής είναι ωραίο αλλά μεγάλο ζόρι....

Εγώ διαθέτω 300€ και πάλι δυσκολεύομαι αφάνταστα να βρω αυτά που ζητάω σε 1 συσκευή...

Θέλω αρκετά μεγάλη και αποσπομενη μπαταρία (οπωσδήποτε)

2 σιμ (οπωσδήποτε)

Πολύ καλό gps (οπωσδήποτε)

Δυνατό επεξεργαστή με 2g RAM...

Αυτά που έχω σαν υποψήφια (με αρκετά λιγότερα χρήματα από αυτά που διαθετω) είναι το

Huawei g750 pro και το xiaomi redmi note.... Αλλά έχω τις αμφιβολίες μου για το GPS.... Μιας και δεν έχουν glonnas... (αν και λένε ότι έχουν)

 

Αυτή την στιγμή έχω το Kingzone K1 turbo και είμαι πολύ ευχαριστημένος από όλες τις απόψεις και θεωρώ ότι και το GPS του είναι αρκετά καλό...

Αλλά λέω να το δώσω στον αδερφό μου και να πάρω κάτι καλύτερο απλά φοβάμαι μη μου βγει όσο καλό είναι το Kingzone (το οποίο είναι και πανέμορφο)

Τι λέτε????

Η καραμελα με τους mtk και το προβληματικο gps πρεπει να σταματησει. Δεν ξερω τι γινετε με τους mtk 6577 αλλα με 6589 - 6589t - 6582 - 6592 στα τηλεφωνα που ειχα και δοκιμασα δεν ειχα προβληματα.

To καλοκαιρι εκανα συνολικα 2550 χλμ (πατρα - βουλγαρια με επιστροφη), ειχα μαζι μου τα τηλεφωνα thl w100 με mtk 6589 το huawei 3c mtk 6582

και το tcl s720 mtk 6592, σε ολα ειχα προγραμμα πλοηγησης. Το μονο που εχασε για λιγο το στιγμα μετα απο εξοδο σε τουνελ ειναι το thl.

Το προβληματικο στιγμα gps το δημιουργουν οι ασχετοι κατασκευαστες :down: που βαζουν κακης ποιοτητας κεραια :down: και δεν ξερουν που να την βαλουν :down:

 

Η διαφορα που μπορει να δεις με το glonass ειναι στο αρχικο κλειδωμα. Αν το τηλεφωνο εχει καλο στιγμα gps το κραταει χωρις προβληματα και χωρις glonass.

Τα τηλεφωνα που γραφεις απο πανω δεν εχουν κανενα προβλημα με το gps

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ή, αν δε σε πειραζουν οι διαστασεις του, παιρνεις το Coolpad F1 που εχει πολυ δυνατα specs και θα την βγαλεις 4 χρονακια. Απο τα ποιο φθηνα στην κατηγορια του (130€) και αξιοποιστο με καλη ποιοτητα οπως λενε ολοι.

 

ειναι αυτο?? http://www.vickmall.com/coolpad-f1-8297-smartphone-mtk6592-octa-core-2gb-8gb-with-5-0-inch-gorilla-glass-ogs-screen-13mp-camera.html

η υπαρχει κι'αλλο f1??

enjoy your life...:p
Link to comment
Share on other sites

Karthan7;5623426]Πολλα +++ στο ποστ σου. Δεν το εχω δει απο κοντα αλλα με αυτες τις διαστασεις κοντραρει στα ισια τη sony :lol:

 

 

Η καραμελα με τους mtk και το προβληματικο gps πρεπει να σταματησει. Δεν ξερω τι γινετε με τους mtk 6577 αλλα με 6589 - 6589t - 6582 - 6592 στα τηλεφωνα που ειχα και δοκιμασα δεν ειχα προβληματα.

To καλοκαιρι εκανα συνολικα 2550 χλμ (πατρα - βουλγαρια με επιστροφη), ειχα μαζι μου τα τηλεφωνα thl w100 με mtk 6589 το huawei 3c mtk 6582

και το tcl s720 mtk 6592, σε ολα ειχα προγραμμα πλοηγησης. Το μονο που εχασε για λιγο το στιγμα μετα απο εξοδο σε τουνελ ειναι το thl.

Το προβληματικο στιγμα gps το δημιουργουν οι ασχετοι κατασκευαστες :down: που βαζουν κακης ποιοτητας κεραια :down: και δεν ξερουν που να την βαλουν :down:

 

Η διαφορα που μπορει να δεις με το glonass ειναι στο αρχικο κλειδωμα. Αν το τηλεφωνο εχει καλο στιγμα gps το κραταει χωρις προβληματα και χωρις glonass.

Τα τηλεφωνα που γραφεις απο πανω δεν εχουν κανενα προβλημα με το gps

 

Δεν νομίζω ότι διαφωνησε κανένας μαζί σου.... Και εγώ είμαι και ήμουνα απ τους πρώτους που υποστηριξα ότι το GPS των mtk λειτουργεί μια χαρά.... Και στο Acer gallant duo(6575) και στο ZTE v987 και στο Huawei g700 και το Kingzone K1 turbo(το oποίο έχει απoδεδειγμενα το καλύτερο από όλα τα προηγούμενα) που έχω τωρα δεν αντιμετώπισα ποτέ κάποιο σοβαρό πρόβλημα.... Απλά για να καταλάβεις την διαφορά :

Πριν από 4 μέρες είχα χαθεί με το αυτοκίνητο κάπου στον Κολωνό(Αττικής)... Ο καιρός ήταν βροχερος με πολλά σύννεφα... Εβαλα το igo primo μπροστά σταμάτησα στην άκρη και περίμενα να κλειδώσει (συνήθως το Kingzone κλείδωνει σε 40'' με πολύ καλό σήμα το οποίο δεν το χάνει ποτέ ) 15 ολόκληρα λεπτά χωρίς κλείδωμα.. Ώσπου αγανακτησε ο αδερφός μου και έβαλε το galaxy s4.... Και μαντέψτε.... Κλείδωσε σήμα σε λιγότερο από 30"....ετσι από περιέργεια για να το τσεκάρουμε ανοίξαμε το πρόγραμμα gps fix να δούμε τι δορυφόρους δείχνει και είχε 6 με τριγωνικο σχεδιο(glonnas) και μόνο 3 με "τελεια"

Αυτό δεν σημαίνει ότι οι mtk έχουν πρόβλημα αλλά ότι το glonnas βοήθεια πολύ σε δύσκολες σσυνθήκε...

ΑΑμέσως μετά μόλις βγήκαμε Κηφισο τσουπ Κλείδωσε και το Kingzone

 

Πριν 2 μ

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μέγα λάθος. Επέλεγε πάντα απλό ταχυδρομείο από Ασία. Τώρα πας κατά πάσα πιθανότητα σε επιπλέον κόστος 40-70€.

 

Καλά να πάθω , αφού έμαθα κάποιες λεπτομέρειες κατόπιν εορτής , και τούτο γιατί δεν πίστευα ότι υπάρχει τόσο μεγάλη κίνηση από Κίνα (μεσάνυχτα) ,

ώστε να έχει δημιουργηθεί και φόρουμ όπου μπορούσε κάποιος να μάθει κάποια πράγματα πριν την παραγγελία .

Και ποιά είναι λοιπόν τώρα η διαδικασία ?? Που θα πληρώσω και θα παραλάβω το κινητό ???

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι. Προσωπικα δεν εχω εμπειρια απο το κινητο αλλα ξερω οτι ο οχταπυρινος MT6592 σε συνδιασμο με την 2GB RAM ειναι πολυ ταχυς τουλαχιστον στα δυο ThL T11 που ειχα στα χερια μου. Θα σου προτεινα αυτο αλλα ξεφευγουμε σε τιμη (160€).

Τελοσπαντων μπορεις να δεις σχολια για το F1 στο νημα του.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι διαφωνησε κανένας μαζί σου.... Και εγώ είμαι και ήμουνα απ τους πρώτους που υποστηριξα ότι το GPS των mtk λειτουργεί μια χαρά.... Και στο Acer gallant duo(6575) και στο ZTE v987 και στο Huawei g700 και το Kingzone K1 turbo(το oποίο έχει απoδεδειγμενα το καλύτερο από όλα τα προηγούμενα) που έχω τωρα δεν αντιμετώπισα ποτέ κάποιο σοβαρό πρόβλημα.... Απλά για να καταλάβεις την διαφορά :

Πριν από 4 μέρες είχα χαθεί με το αυτοκίνητο κάπου στον Κολωνό(Αττικής)... Ο καιρός ήταν βροχερος με πολλά σύννεφα... Εβαλα το igo primo μπροστά σταμάτησα στην άκρη και περίμενα να κλειδώσει (συνήθως το Kingzone κλείδωνει σε 40'' με πολύ καλό σήμα το οποίο δεν το χάνει ποτέ ) 15 ολόκληρα λεπτά χωρίς κλείδωμα.. Ώσπου αγανακτησε ο αδερφός μου και έβαλε το galaxy s4.... Και μαντέψτε.... Κλείδωσε σήμα σε λιγότερο από 30"....ετσι από περιέργεια για να το τσεκάρουμε ανοίξαμε το πρόγραμμα gps fix να δούμε τι δορυφόρους δείχνει και είχε 6 με τριγωνικο σχεδιο(glonnas) και μόνο 3 με "τελεια"

Αυτό δεν σημαίνει ότι οι mtk έχουν πρόβλημα αλλά ότι το glonnas βοήθεια πολύ σε δύσκολες σσυνθήκε...

ΑΑμέσως μετά μόλις βγήκαμε Κηφισο τσουπ Κλείδωσε και το Kingzone

 

Πριν 2 μ

Ζητώ συγγνώμη αν το προηγούμενο πόστ φάνηκε ""επιθετικό"", δεν ήταν αυτός ο σκοπός.

 

Οι καιρικές συνθήκες (σύννεφα - βροχή) δεν επηρεάζουν σε καμιά περίπτωση το στίγμα gps.

Και ναι, το glonass κάνει τη διαφορά στο αρχικό κλείδωμα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Μολις παραγγειλα απο minideal.net το Xiaomi Note 4g !! :):)

 

Με SG Post , τους εστειλα mail να μου το ρουταρουν κιολας..

 

Για να δουμε ποτε θα ερθει!!

Link to comment
Share on other sites

Μολις παραγγειλα απο minideal.net το Xiaomi Note 4g !! :):)

 

Με SG Post , τους εστειλα mail να μου το ρουταρουν κιολας..

 

Για να δουμε ποτε θα ερθει!!

Σε 15-20 μέρες μαζί με τα Σαββατοκύριακα

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. κάτοχος του coolpad f1 και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. επειδη το εχει ζηλεψει ενας γνωστος μου θα ηθελα να ρωτησω αν εχει δοκιμάσει κάνεις καποια παρομοια συσκευή γιατί το μονο ελάττωμα είναι οτι του φαίνεται σχετικά μεγάλο το f1. Ψάχνω μεχρι 130 ευρώ, οχι απαραίτητα 8πύρηνο αλλα με τουλάχιστον 2500 μπαταρία και 2gb ram και με bug-free roms (οχι απαραίτητα kit-kat ). Οποιος εχει οποιαδήποτε εμπειρία ας προτείνει
Link to comment
Share on other sites

Καλά να πάθω , αφού έμαθα κάποιες λεπτομέρειες κατόπιν εορτής , και τούτο γιατί δεν πίστευα ότι υπάρχει τόσο μεγάλη κίνηση από Κίνα (μεσάνυχτα) ,

ώστε να έχει δημιουργηθεί και φόρουμ όπου μπορούσε κάποιος να μάθει κάποια πράγματα πριν την παραγγελία .

Και ποιά είναι λοιπόν τώρα η διαδικασία ?? Που θα πληρώσω και θα παραλάβω το κινητό ???

 

Φίλε μου η κίνηση από Κίνα υπάρχει πάνω από 8-9 χρόνια :)

Εσύ δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι. Θα κολλήσει 1-2 μέρες στο τελωνείο (αν το τσιμπήσουν) και μετά θα το παραλάβεις από την Courier με "καπέλο".

Edited by GR_MAcedon
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Τι λέει αυτό; Να το παραγγείλω; Είναι οικονομικό με καλά χαρακτηριστικά και γνωστό όνομα. Και 5,5''. Θα ήθελα σε παραπλήσια χρήματα κάτι καλύτερο και αξιοπιστο εαν έχετε να προτείνετε εαν αυτό που παραθέτω θεωρήσετε πως δεν είναι καλή επιλογή. Ευχαριστώ.

 

 

http://www.vickmall.com/amoi-a900w-smartphone-mtk6582-quad-core-android-4-2-1gb-ram-8gb-rom-5-5inch-ips-1280x720-screen.html

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλη εβδομαδα εχει ψωνηση καποιος αλλος απο εδω μουπαν οτι δεν πληρωνω τελωνειο ..απλα θελω και μια επιβεβεωση ευφχαριστω προτιστος

 

http://www.minideal.net/elephone-p6i-smartphone-mtk6582-quad-core-android-4-4-5-0inch-dual-sim.html

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλη εβδομαδα εχει ψωνηση καποιος αλλος απο εδω μουπαν οτι δεν πληρωνω τελωνειο ..απλα θελω και μια επιβεβεωση ευφχαριστω προτιστος

 

http://www.minideal.net/elephone-p6i-smartphone-mtk6582-quad-core-android-4-4-5-0inch-dual-sim.html

Αν το παραγγείλεις με απλό ταχυδρομείο είσαι οκ. Θα σου έρθει και σχετικά γρήγορα από αυτούς. 15-20 μέρες.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω συσκευη στις 5,5" με 2gb ram, εχω δει το xiaomi redmi note με τις 2 sim και αυτο με τη μια και το 4g, καθως και το lenovo k910, το zoppo p998. Στο k910 με σταματαει το γεγονος οτι δεν παιρνει καρτα μνημης, ενω για το zoppo δεν διαβασα και τα καλυτερα. Ενω μεταξυ των δυο xiaomi δεν ξερω πιο ειναι το καλυτερο αφου στοιχιζουν τα ιδια. Με ενδιαφερει το 4g, αλλα προτιμω να ειναι δυνατο και σε επεξεργαστη περισσοτερο απο οτι το να εχει 4G, και εχω την εντυπωση οτι αυτο με τε τον 8πυρηνο MTK ειναι πιο δυνατο απο αυτο με τον snapdragon 400 που βγηκε τωρα.

Αν μπορειτε να με βοηθησετε η να προτεινεται καποιο αλλο απο 5,3-5,7 ιντσες. Στις 5 ιντσες ειναι πολλα αλλα θελω λιγο μεγαλυτερο οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. κάτοχος του coolpad f1 και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. επειδη το εχει ζηλεψει ενας γνωστος μου θα ηθελα να ρωτησω αν εχει δοκιμάσει κάνεις καποια παρομοια συσκευή γιατί το μονο ελάττωμα είναι οτι του φαίνεται σχετικά μεγάλο το f1. Ψάχνω μεχρι 130 ευρώ, οχι απαραίτητα 8πύρηνο αλλα με τουλάχιστον 2500 μπαταρία και 2gb ram και με bug-free roms (οχι απαραίτητα kit-kat ). Οποιος εχει οποιαδήποτε εμπειρία ας προτείνει

http://www.minideal.net/original-xiaomi-hongmi-red-rice-1s-dual-sim-wcdma-quad-core-smartphone-with-4-7inch-screen.html

 

Ρε παιδια, γιατι το Huawei honor 3c ανεβηκε 30€;;;;!!

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησε ότι δεν πρόκειται πια για την έκδοση με τον ΜΤ6582 που ξέραμε ως τώρα, αλλά για νέα εκδοχή με 4G και τον καινούριο τους επεξεργαστή Kirin 910 (που παρ' ότι τετραπύρηνος, πρέπει να είναι κοντά σε απόδοση με τον ΜΤ6592...)
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησε ότι δεν πρόκειται πια για την έκδοση με τον ΜΤ6582 που ξέραμε ως τώρα, αλλά για νέα εκδοχή με 4G και τον καινούριο τους επεξεργαστή Kirin 910 (που παρ' ότι τετραπύρηνος, πρέπει να είναι κοντά σε απόδοση με τον ΜΤ6592...)

Λαθος κανεις.

 

http://www.minideal.net/huawei-honor-3c-smartphone-mtk6582-quad-core-1-3ghz-with-5-0-inch-hd-ogs-screen.html

 

http://www.to2c.com/huawei-honor-3c-basic.html

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπα; Δίκιο έχεις...! Και το περίεργο είναι ότι στο thread του 3c ο κόσμος διαμαρτυρόταν ότι δεν έβρισκε το 'παλιό' με τον ΜΤ6582.

 

Οπότε ένα από δύο τινά συμβαίνει...:

Ή οι λεβέντες στο MiniDeal* έχουν μπλέξει τα μπούτια τους,

ή (το πιο πιθανό...) είδαν ότι υπάρχει ακόμα ζήτηση για το 'παλιό' μοντέλο, βρήκαν κάποια τελευταία παρτίδα και είπαν να επωφεληθούν, τσιμπώντας την τιμή!

 

Βρε τους Κινέζους...!

_______________________________

* Edit: και To2c! Τώρα είδα το 2ο link...

Edited by w2o4ts
Link to comment
Share on other sites

...ή (το πιο πιθανό...) είδαν ότι υπάρχει ακόμα ζήτηση για το 'παλιό' μοντέλο, βρήκαν κάποια τελευταία παρτίδα και είπαν να επωφεληθούν, τσιμπώντας την τιμή!

Αυτό.....!!!

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Μπα; Δίκιο έχεις...! Και το περίεργο είναι ότι στο thread του 3c ο κόσμος διαμαρτυρόταν ότι δεν έβρισκε το 'παλιό' με τον ΜΤ6582.

 

Οπότε ένα από δύο τινά συμβαίνει...:

Ή οι λεβέντες στο MiniDeal* έχουν μπλέξει τα μπούτια τους,

ή (το πιο πιθανό...) είδαν ότι υπάρχει ακόμα ζήτηση για το 'παλιό' μοντέλο, βρήκαν κάποια τελευταία παρτίδα και είπαν να επωφεληθούν, τσιμπώντας την τιμή!

 

Βρε τους Κινέζους...!

_______________________________

* Edit: και To2c! Τώρα είδα το 2ο link...

Μαλλον αυτο με την ζητηση και τα λιγα κομματια συμβαινει.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...