Jump to content

Lenovo A760


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 948
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το εκανα αλλα τπτ δεν το συνδεει στο ρουτερ,,, πφφφφ

τι σου βγαζει οταν δεν συνδεεται.κοιτα αν πατας σωστα το κωδικο που εχεις στο ρουτερ. αν ειναι ασυμβατο θα σου λεει αδυναμια ταυτοποιησης η κατι παρομοιο.αν απλα δεν συνδεεται τοτε δεν φταιει η συσκευη κατι δεν κανεισ σωστα.

 

 

Tης hol hellas onnline.. εντωμεταξυ φτιαξανε ολα εκτος απο αυτο...

ναι τι μαρκα ειναι.

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

τι σου βγαζει οταν δεν συνδεεται.κοιτα αν πατας σωστα το κωδικο που εχεις στο ρουτερ. αν ειναι ασυμβατο θα σου λεει αδυναμια ταυτοποιησης η κατι παρομοιο.αν απλα δεν συνδεεται τοτε δεν φταιει η συσκευη κατι δεν κανεισ σωστα.

 

κοιτα βαζω τον κωδικο μου παει να κανει συνδεση και δεν μου λεει οτι δεν περναει απλα μου λεει αποθηκευμενο ,ασφαλισμενο με WPA/WPA2 . και το WIFI στο κινητο αναβοσβηνει δεν μπενει..

Link to comment
Share on other sites

ναι τι μαρκα ειναι.

AN ειναι netfaster h zte τοτε κατι δεν κανεις σωστα.

 

 

κοιτα βαζω τον κωδικο μου παει να κανει συνδεση και δεν μου λεει οτι δεν περναει απλα μου λεει αποθηκευμενο ,ασφαλισμενο με WPA/WPA2 . και το WIFI στο κινητο αναβοσβηνει δεν μπενει..

ΑΡΑ ΔΕΝ ΠΑΤΑΣ ΣΩΣΤΑ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ.ΚΕΦΑΛΑΙΑ Η ΜΙΚΡΑ Κ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ.Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ WI FI.BGALE APO TO ROUTER ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ Κ ΔΟΚΙΜΑΣΕ.

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

AN ειναι netfaster h zte τοτε κατι δεν κανεις σωστα.

 

ΑΡΑ ΔΕΝ ΠΑΤΑΣ ΣΩΣΤΑ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ.ΚΕΦΑΛΑΙΑ Η ΜΙΚΡΑ Κ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ.Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ WI FI.BGALE APO TO ROUTER ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ Κ ΔΟΚΙΜΑΣΕ.

 

δεν μπορω να καταλαβω τη λαθος κανω .. μπορεις να μου πεις πως να βγαλω το κωδικο απο το ρουτερ να τελειωνει το θεμα... σε ταλαιπωρω και εσενα.

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Λίγη προσοχή με τα συνεχόμενα posts και τις παραθέσεις!

 

ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΘΕΛΩ.ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ ΓΡΑΦΩ.ΛΙΓΟ ΣΕΒΑΣΜΟ

 

AN ειναι netfaster h zte τοτε κατι δεν κανεις σωστα.

ΜΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ,ΘΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΛΟΙ.ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΧΕΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΤΟ WEP/WPA KEY.ΑΝΤΕΓΡΑΨΕΤΟ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩς ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ Κ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Το ότι σε ενημερώνω για τον σωστό τρόπο λειτουργίας δεν σημαίνει ότι δεν σε σέβομαι. Αντίθετα εσύ αγνοείς αυτά την ενημέρωσή μου και συνεχίζεις με τον ίδιο τρόπο αγνοώντας ότι με τον τρόπο αυτό κουράζεις όλους όσους διαβάζουν το θέμα. Κάπου έχεις μπερδέψει τον σεβασμό..

Επίσης απαγορεύονται τα κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις. Για τα συνεχόμενα μηνύματα μπορείς να χρησιμοποιείς την πολλαπλή παράθεση. Υπάρχει η δυνατότητα κι από το κινητό. Επίσης δεν χρειάζεται να καταστρέφεις τα quotes.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι σε ενημερώνω για τον σωστό τρόπο λειτουργίας δεν σημαίνει ότι δεν σε σέβομαι. Αντίθετα εσύ αγνοείς αυτά την ενημέρωσή μου και συνεχίζεις με τον ίδιο τρόπο αγνοώντας ότι με τον τρόπο αυτό κουράζεις όλους όσους διαβάζουν το θέμα. Κάπου έχεις μπερδέψει τον σεβασμό..

Επίσης απαγορεύονται τα κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις. Για τα συνεχόμενα μηνύματα μπορείς να χρησιμοποιείς την πολλαπλή παράθεση. Υπάρχει η δυνατότητα κι από το κινητό. Επίσης δεν χρειάζεται να καταστρέφεις τα quotes.

 

νομιζα οτι εγραψες το ρητο με τον γαιδαρο για μενα .ειμαι νεος στο site κ προαπαθω να κατανοησω αυτα που λετε.δεν σας γραφω.συγνωμη που σας κουρασα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Είπα να δοκιμάσω να βάλω μια κάρτα της Wind που πηρα, και έχω ένα 1gb internet για ένα μήνα. Τα πρωινά βρίσκομαι σε μια περιοχή που η Wind έχει τελικά καλύτερο σήμα σε 3G από ότι η vodafone που χρησιμοποιώ κυρίως. Βάζω την καρτούλα αρχικά και βλέπω πως στις ρυθμίσεις είχε και apn για wind, όλα καλά λέω.

 

Αμ, δε.... Συμβαίνει το εξής. Ενώ δείχνει ότι συνδέεται(βγάζει δηλαδή το άσπρο τετραγωνάκι με τα βελάκια) δεν μπορεί να ανοίξει κανένα site. Πολύ σπάνια θα ανοίξει κάτι, αλλά μόλις πας να πατήσεις ένα Link θα κολήσει εκεί μέχρι να βγάλει κάποιο μήνυμα συνύθως ότι τελείωσε ο χρόνος κλπ.

 

Σκέφτηκα μπας και έχει να κάνει με τις ρυθμίσεις apn. Βλέπω πως κανονικά δεν πρέπει να έχει username και password, και εκεί έχει σαν default username wap και ένα password που δε φαίνεται. Το πρόβλημα είναι πως δεν μπορώ να αλλάξω το προφίλ αυτό. Και να το αλλάξω και να πατήσω αποθήκευση παραμένει ως έχει. Καινούριο προφίλ δεν μπορώ να δημιουργήσω. Με αφήνει δηλαδή, αλλά δεν υπάρχει μόλις πατήσω το back, ακόμη και αν κάνω αποθήκευση.

 

Το μεσημέρι όπως έπαιζα, σκέφτηκα να σβήσω το προφιλ apn της wind. Και τότε, το τι τράβηξα δεν περιγράφεται. Κόλλαγε συνέχεια η εφαρμογή του τηλεφώνου και δε μπορούσα να δουλέψω το κινητο παρά μόνο σε flight mode. Και όλα έφτιαχναν μόλις έβγαζα την κάρτα της wind... Την ξαναβάζω μετά, τα ίδια. Μέχρι και restart έκανε αρκετές φορές.

 

Έπειτα έκανα ένα restore στις εργοστασιακές ρυθμίσεις και έσβησα τα πάντα, μπας και, αλλά τα ίδια. Δεν είχα πρόβλημα στη λειτουργία του τηλεφώνου, αλλά πάλι δεν μπορούσα να μπω Internet μέσω της wind. Και τότε είπα να δοκιμάσω να κάνω το update στην έκδοση 130828. Το κατέβασα και εγκαταστάθηκε, ξεκινάω το τηλέφωνο στα κινέζικα, βρήκα στα τυφλά πως να το αλλάξω σε αγγλικά και δοκιμάζω ξανά. Τα ίδια η wind, δε θέλει να παίξει σωστά με τίποτα...

 

Έπειτα μου τη βάρεσε με τα κινέζικα και μόλις ξαναπέρασα τη rom που φόραγε όταν ήρθε από minideal με τα ελληνικά.

Έχει κανείς καμιά ιδέα πως να το φτιάξουμε να μπαίνει μέσω Wind;

 

Να σημειώσω πως την ίδια κάρτα sim την έβαλα σε άλλο τηλέφωνο και συνδέεται και πάει σφαίρα, άρα δεν οφείλεται σε αυτήν το πρόβλημα 100%. Επίσης δοκίμασα να κάνω νέο apn προφίλ στο άλλο τηλέφωνο μπας και σωθεί τίποτα στην κάρτα(μπορεί να λέω και βλακείες δεν ξέρω), και ενώ δούλευε μια χαρά εκεί, στο lenovo ξανά τα ίδια...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα λοιπον εχο ενα ερωτημα που με απασχολει . 1ον πως μπορω να ενεργοποιηησω τους πυρηνες ολους ... και εχο το εξης θεμα που θελω την βοηθεια σας.. σημερα ειχα μπει στο ιντερνετ και ειθελα να κατεβασω ενα παιχνιδι 46 mb . παταω να το κανω και εκανε μια ωρα για να μου κατεβει μου εσπασε τα νευρα το παλιο μου κινητο l3e 400 το κατεβαζε ποιο γρηγορα :P ... ποιος ειναι ο λογος ?? επειδη δεν εχο ακομα εξωτερικη καρτα ?? η επειδη ενδεχετε να μην εχω καλο σημα στο ιντερνετ???
Link to comment
Share on other sites

Οι πυρήνες ενεργοποιούνται αυτόματα. Σκέψου πόσο πολύ μπαταρία θα χάλαγε αν δούλευαν συνεχώς και οι 4...

 

Για το άλλο δεν μας λες αν προσπαθείς να το κατεβάσεις με Wi-Fi ή με 3g.

Link to comment
Share on other sites

Οι πυρήνες ενεργοποιούνται αυτόματα. Σκέψου πόσο πολύ μπαταρία θα χάλαγε αν δούλευαν συνεχώς και οι 4...

 

Για το άλλο δεν μας λες αν προσπαθείς να το κατεβάσεις με Wi-Fi ή με 3g.

 

Με wifi αλλα οχι στο δικο μου ρουτερ ειχα παει σε εναν φιλο μου και μου εδειχνε 2 με τρεις γραμμες σημα.. λες να ειναι το wifi του με το σημα??? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί. Αν ξαναπάς εκεί δοκίμασε κάποιο speed test να δεις. Εγώ το μεσημέρι κατέβασα το update που είναι 418mb και δεν πήρε πάνω από 15 -20 λεπτά, με το Wi-Fi στις 3 μπάρες.
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πρόσφατα το κινητό από Αγγλία (για να έρθει πιο γρήγορα από Κίνα) και δε μπορώ να βρω κάποιες εφαρμογές στο google play. Όταν τις βρίσκω από browser και μετά μπαίνω στο google play μου εμφανίζει ότι δεν είναι συμβατές με τη συσκευή μου. Μέχρι στιγμής δε μπορώ να εγκαταστήσω angry birds (το έβαλα κατεβάζοντας το apk) chrome, My vodafone, wind.

 

Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Το κινητακι το αγορασα πριν κανα 2μηνο...

 

το google play δεν δουλευει... με πεταει συνεχεια και βγαζει συχνα πυκνα ενα μηνυμα "google.proces.gapps εχει σταματησει"

 

παρολα αυτα το ιντερνετ δουλευει κανονικα το gps και ολα.. υπαρχει κανενα κολπο να το φτιαξω ή οπως ειπε καποιος σε προηγουμενα ποστ πρεπει να επαναφερω τις εργοστασιακες?

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πρόσφατα το κινητό από Αγγλία (για να έρθει πιο γρήγορα από Κίνα) και δε μπορώ να βρω κάποιες εφαρμογές στο google play. Όταν τις βρίσκω από browser και μετά μπαίνω στο google play μου εμφανίζει ότι δεν είναι συμβατές με τη συσκευή μου. Μέχρι στιγμής δε μπορώ να εγκαταστήσω angry birds (το έβαλα κατεβάζοντας το apk) chrome, My vodafone, wind.

 

Καμιά ιδέα;

κατεβασε τη εφαρμογη market helper ,αλλαξε το ονομα σε samsung galaxy 3 k meta θα κατεβαζεις τα παντα.Υ.Γ.με restart επνερχεται στην αρχικη ονομοσια.

Link to comment
Share on other sites

Και να μην παίζει, λογικά ένα πρόγραμμα σαν το MX Player δεν πιστεύω να συναντήσει κάποιο πρόβλημα στο να το κάνει αυτό. Είχα δοκιμάσει και ταινίες 720p και τις έπαιζε σχετικά καλά το συγκεκριμένο.

 

Επαναφέρω το θέμα που έχω με το 3G της wind. Τα δεδομένα όπως έχουν μέχρι στιγμής. Οι ρυθμίσεις για apn δεν αλλάζουν, αλλά μέσω ενός θέματος στο xda βρήκα την εξής πατέντα. Παίρνουμε ένα αρχείο apns-conf.xml που να περιέχει τις ρυθμίσεις που θέλουμε, και αντικαθιστούμε με αυτό αυτό που υπάρχει στο /system/etc με έναν root file manager. Επίσης με τη συγκεκριμένη πατέντα βρήκα πως μπορώ να κάνω διορθώσεις και να σώζω το αρχείο και μετά με μια επανεκκίνηση να φαίνονται οι τελευταίες. Κατάφερα μέχρι και να βάλω την κάρτα sim από το προπληρωμένο φοιτητικό internet μέσω CU και να δουλέψει.

 

Η δε wind όμως δεν λέει να δουλέψει σωστά. Παρατήρησα πως δουλεύει κανονικά όταν επιλέγω τύπο δικτύου μόνο gsm, όπου πιάνει απλό edge συνήθως. Εκεί παρά του ότι η ταχύτητα είναι μειωμένη, δουλεύει όπως πρέπει και (με υπομονή) ανοίγουν τα πάντα, δουλεύει το speedtest, το fb, tapatalk κλπ. Από την αρχή που είχα το πρόβλημα είχα μια υποψία που σήμερα μου επιβεβαιώθηκε. Όταν συνδέεται το μπλε βελάκι του upload αναβοσβήνει κανονικά, ενώ αυτό του download σπάνια. Επίσης μου φαινόταν περίεργο που μισοδούλευε. Δηλαδή με υπομονή άνοιγε καμια σελίδα αλλά πολύ αργά και έπειτα από αρκετές αποτυχίες. Πριν απο λίγο κατάφερα να τρέξω speedtest με 3G, και το αποτέλεσμα είναι πως κολλάει τραγικά στο download, πετυχαίνοντας ταχύτητες της τάξεως του 0,02MBPS, αλλά από την άλλη στο upload ολοκληρώνει τη διαδικασία φυσιολογικά. Μπορεί να το εξηγήσει κανείς αυτό; Δηλαδή με τις σωστές ρυθμίσεις, να έχει πρόβλημα στο 3G μόνο στο κατέβασμα, ενώ όταν μπει by default 2G στον τύπο δικτύου να δουλεύει μια χαρά;

 

Επίσης, κάπου πήρε το μάτι μου ρυθμίσεις για wind που είχαν την παράμετρο dns. Ξέρει κανένας πιο ειδικός, στο αρχείο apns-conf.xml πως τις περνάμε; (π.χ. dns="....." ? )

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα για την γυναικα μου και του εκανε αναβαθμισει και εχασε ολα τα ελληνικα και γυρισε σε κινεζικα πως το επαναφερυμε τωρα?
Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω τα βήματα που ακολούθησα πριν λίγες μέρες όταν το επανέφερα. Όποιος τα ακολουθήσει το κάνει με δική του ευθύνη(αν πάει κάτι στραβά μην ψάχνετε εμένα).

 

Αρχικά κατεβάζεις αυτό : www.androidgroupon.com/rom/Lenovo/A760_1_S_2_001_0824.7z. Το ανοίγεις, και αποσυμπιέζεις τα περιεχόμενά του κάπου στο δίσκο σου.

 

Συνδέεις το κινητό με usb καλώδιο στον υπολογιστή.

 

Θα σου βγάλει ένα εικονικό CD-ROM με τίτλο lenovo A760 κάτι. Εκεί έχει κάτι drivers. Τους εγκαθιστάς. Βασικά αρκεί να κάνεις διπλό κλικ στο αρχείο LeDrivers.msi και θα σου ξεκινήσει το πρόγραμμα εγκατάστασης. Δουλεύει και σε Windows 8.1 από ότι διαπίστωσα πρόσφατα.

 

Όπως έχεις συνδεδεμένο το κινητό, σου έχει βγάλει μια οθόνη που λίγο κάτω από τη μέση γράφει Enable Debugging (ADB) και από κάτω λέει USB debug mode ενώ δίπλα έχει ένα check box. To τσεκάρεις.

 

Θα περιμένεις ενδεχομένως λιγάκι να αναγνωριστεί σωστά σαν συσκευή το κινητό από τον υπολογιστή.

 

Έπειτα θα πας στο φάκελο που αποσυμπίεσες αρχικά αυτά που είχε το αρχείο που κατέβασες. Εκεί εκτός των άλλων έχει 2 αρχεία που ξεκινάνε από Α760, συνεχίζουν με κινέζικα και το ένα καταλήγει σε 3. Όχι αυτό, το άλλο θα το κάνεις διπλό κλικ. Θα σου γράψει κάτι κινέζικα, θα χρειαστεί να πατήσεις ένα οποιοδήποτε πλήκτρο για να προχωρήσεις, και μετά θα αρχίσει να φορτώνει διάφορα και μόλις τελειώσει θα κάνει reboot το κινητό και θα είναι όπως όταν σου ήρθε και το άνοιξες πρώτη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω τα βήματα που ακολούθησα πριν λίγες μέρες όταν το επανέφερα. Όποιος τα ακολουθήσει το κάνει με δική του ευθύνη(αν πάει κάτι στραβά μην ψάχνετε εμένα).

 

Αρχικά κατεβάζεις αυτό : www.androidgroupon.com/rom/Lenovo/A760_1_S_2_001_0824.7z. Το ανοίγεις, και αποσυμπιέζεις τα περιεχόμενά του κάπου στο δίσκο σου.

 

Συνδέεις το κινητό με usb καλώδιο στον υπολογιστή.

 

Θα σου βγάλει ένα εικονικό CD-ROM με τίτλο lenovo A760 κάτι. Εκεί έχει κάτι drivers. Τους εγκαθιστάς. Βασικά αρκεί να κάνεις διπλό κλικ στο αρχείο LeDrivers.msi και θα σου ξεκινήσει το πρόγραμμα εγκατάστασης. Δουλεύει και σε Windows 8.1 από ότι διαπίστωσα πρόσφατα.

 

Όπως έχεις συνδεδεμένο το κινητό, σου έχει βγάλει μια οθόνη που λίγο κάτω από τη μέση γράφει Enable Debugging (ADB) και από κάτω λέει USB debug mode ενώ δίπλα έχει ένα check box. To τσεκάρεις.

 

Θα περιμένεις ενδεχομένως λιγάκι να αναγνωριστεί σωστά σαν συσκευή το κινητό από τον υπολογιστή.

 

Έπειτα θα πας στο φάκελο που αποσυμπίεσες αρχικά αυτά που είχε το αρχείο που κατέβασες. Εκεί εκτός των άλλων έχει 2 αρχεία που ξεκινάνε από Α760, συνεχίζουν με κινέζικα και το ένα καταλήγει σε 3. Όχι αυτό, το άλλο θα το κάνεις διπλό κλικ. Θα σου γράψει κάτι κινέζικα, θα χρειαστεί να πατήσεις ένα οποιοδήποτε πλήκτρο για να προχωρήσεις, και μετά θα αρχίσει να φορτώνει διάφορα και μόλις τελειώσει θα κάνει reboot το κινητό και θα είναι όπως όταν σου ήρθε και το άνοιξες πρώτη φορά.

 

 

 

ευχαριστω... εισαι αψογος... ολα τελεια

Link to comment
Share on other sites

Μερικά ακόμα προβληματάκια που αντιμετωπίζω:

-Στα μηνύματα με αφήνει μόνο 70 ελληνικούς χαρακτήρες ανα μύνημα. Κατέβασα το greek keyboard και λύθηκε το πρόβλημα. Υπάρχει μήπως άλλος τρόπος; (Βάζοντας άλλη εφαρμογή για μηνύματα μου ερχόντουσαν διπλά).

-Όταν με καλεί κάποιος που δεν έχω στις επαφές δε βλέπω ολόκληρο το τηλέφωνό του. Έχω κάνει αναβάθμιση το contacts αλλά το πρόβλημα παραμένει.

-Όταν το κινητό είναι σε αδράνεια μου γράφει ότι η κάρτα sim της vodafone είναι ανενεργή. Μήπως πρέπει να αλλάξω κάρτα sim γιατί την έχω από το 2004;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...