Jump to content

Lenovo A850


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χύμα βάλτο το αρχείο.το έχεις στην εξωτερική sd?

 

ααααα...δεν το εχω χυμα...το χω directory!

σε φακελο μεσα στην SD

Link to comment
Share on other sites

για δοκίμασε χύμα και πες μας.

 

DONE....με χυμα το βρισκει,το εκανα,κι ολα κομπλε...!Αν και για οσο καιρο δε βγαινει καλυτερη της 123 δε νομιζω να χρησιμοποιησω τo CWM....

Link to comment
Share on other sites

αν παρατήρησες στον οδηγό δεν γράφει για κανένα φάκελο,για αυτό θεώρησα περιττό να γράψω πως θέλει να είναι χύμα.!

καλορίζικο και το cwm

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

αν παρατήρησες στον οδηγό δεν γράφει για κανένα φάκελο,για αυτό θεώρησα περιττό να γράψω πως θέλει να είναι χύμα.!

καλορίζικο και το cwm

 

Nαι μωρε...και γω ετσι το κανω παντα...αλλα η δυναμη της συνη8ειας βλεπεις...περναω απο χ8ες διαφορα αρχεια στο φακελο downloads και χωρις να το σκεφτω περασα και το CWM.

Link to comment
Share on other sites

Nαι μωρε...και γω ετσι το κανω παντα...αλλα η δυναμη της συνη8ειας βλεπεις...περναω απο χ8ες διαφορα αρχεια στο φακελο downloads και χωρις να το σκεφτω περασα και το CWM.

 

Αυτό το 8 γιατί το γράφεις;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το 8 γιατί το γράφεις;

 

οπως ελεγα...η δυναμη της συνηθειας...αντι για θ βαζω 8....καταραμενα greekglish!

Link to comment
Share on other sites

Καλα μου επεσαν τα μαλλια σημερα.

Πηγα για σκι και ειχα το λενοβο στην τσεπη. Για κανενα 2ωρο ολα καλα. Με το που επιασε λιγο υγρασια η οθονη και κρυωσε αρχισε τα κουλά παλι με την οθονη.... Ουτε με reboot δεν εστρωνε... Εστρωσε μονο οταν ειμουνα στο αυτοκινητο και ζεσταθηκε....

Τι ειναι τουτα ωρε??? Κρυουλιαρικο μας βγηκε :lol::lol:

Αντε να δουμε αυριο το ξημερωμα τι θα μας φερει...

:hunter:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οπως ελεγα...η δυναμη της συνηθειας...αντι για θ βαζω 8....καταραμενα greekglish!

 

Γράψε όμως κανονικά ελληνικά όπως όλοι μας, το επιβάλλουν οι κανονισμοί του forum.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

@athanaso77 βάλε σε παρακαλώ τον οδηγό για cwm που έχω στην υπογραφή μου,στο πρώτο ποστ.

είναι νεότερος και πολύ πιο εύκολος από τον οδηγό του Γιώργου.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

είμαι νέο μέλος και κάτοχος A850 από merimobiles. Δυστηχώς μου το έστειλαν χωρίς Google Play και είναι όλα σχεδόν στα Κινέζικα. Αν κατάλαβα καλά δεν μου το έκαναν root όπως τους είχα ζητήσει (και πληρώσει). Ψάχνοντας να το κάνω μόνος μου (http://www.needrom.com/mobile/lenovo-a850-rom-s123-root-google-play/) διαπίστωσα πως πρέπει να έχω το mobileuncle. Έλα όμως που δεν έχω Google Play οπότε δεν μπορώ να κατεβάσω τίποτα! Έχει κανείς καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

είμαι νέο μέλος και κάτοχος A850 από merimobiles. Δυστηχώς μου το έστειλαν χωρίς Google Play και είναι όλα σχεδόν στα Κινέζικα. Αν κατάλαβα καλά δεν μου το έκαναν root όπως τους είχα ζητήσει (και πληρώσει). Ψάχνοντας να το κάνω μόνος μου (http://www.needrom.com/mobile/lenovo-a850-rom-s123-root-google-play/) διαπίστωσα πως πρέπει να έχω το mobileuncle. Έλα όμως που δεν έχω Google Play οπότε δεν μπορώ να κατεβάσω τίποτα! Έχει κανείς καμιά ιδέα?

 

Ψάξε λίγο στο google για mobileuncketools.apk κάπου θα το βρεις να το κατεβάσεις.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

είμαι νέο μέλος και κάτοχος A850 από merimobiles. Δυστηχώς μου το έστειλαν χωρίς Google Play και είναι όλα σχεδόν στα Κινέζικα. Αν κατάλαβα καλά δεν μου το έκαναν root όπως τους είχα ζητήσει (και πληρώσει). Ψάχνοντας να το κάνω μόνος μου (http://www.needrom.com/mobile/lenovo-a850-rom-s123-root-google-play/) διαπίστωσα πως πρέπει να έχω το mobileuncle. Έλα όμως που δεν έχω Google Play οπότε δεν μπορώ να κατεβάσω τίποτα! Έχει κανείς καμιά ιδέα?

 

Βασικά άλλαξε Rom.

Για να έχεις και Ελληνικά και Play Store και root και τα πάντα όλα.

στην υπογραφή μου θα βρεις τον οδηγό για sp flashtools.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παρελήφθη σήμερα επιτέλους η FeiPusi battery.

Την έβαλα στο τηλέφωνο γύρω στις 2.00 και έδειξε 57%.Αυτή τη στιγμή δείχνει 53% με αρκετή χρήση internet.

Θα σας πω τελικές εντυπώσεις σε μερικές μέρες.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Παρελήφθη σήμερα επιτέλους η FeiPusi battery.

Την έβαλα στο τηλέφωνο γύρω στις 2.00 και έδειξε 57%.Αυτή τη στιγμή δείχνει 53% με αρκετή χρήση internet.

Θα σας πω τελικές εντυπώσεις σε μερικές μέρες.

 

άντε βρε Γιώργο,λες και είσαι ο Άι Βασίλης περίμενα να μάθω νέα σου!!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

είμαι ανάμεσα στο 850 και στο 820 ποιο λέτε να προτιμήσω? :confused:

 

η χρήση του θα είναι κανονική..λίγο παιχνίδι (need for speed,real racing) και κάποιες εφαρμογές (facebook, ivms)

θα έχω θεμα με την ανάλυση της οθόνης λέτε?

 

Υ.Γ έρχομαι απο u8650 και x10 mini :p

Link to comment
Share on other sites

είμαι ανάμεσα στο 850 και στο 820 ποιο λέτε να προτιμήσω? :confused:

 

η χρήση του θα είναι κανονική..λίγο παιχνίδι (need for speed,real racing) και κάποιες εφαρμογές (facebook, ivms)

θα έχω θεμα με την ανάλυση της οθόνης λέτε?

 

Υ.Γ έρχομαι απο u8650 και x10 mini :p

 

850 από μένα φίλε μου.κανένα θέμα δεν θα έχεις με την ανάλυση του.ίσως να σου φαινόταν κάπως αν είχες FHD.Είναι πολύ καλή και το μέγεθος ότι πρέπει.

 

Υ.Γ προς admins

βλέπω σας έχει γίνει συνήθεια να σβήνεται διάφορα ποστ μου.Θα ήθελα να μου λέτε και τον λόγο κάθε φορά αν δεν σας ενοχλεί.

τα ποστ μια χαρά τα σβήνεται για τον οδηγό που λέω να βάλετε στο πρώτο ποστ δεν γίνεται τίποτα....Ευχαριστώ.

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

850 από μένα φίλε μου.κανένα θέμα δεν θα έχεις με την ανάλυση του.ίσως να σου φαινόταν κάπως αν είχες FHD.Είναι πολύ καλή και το μέγεθος ότι πρέπει.

 

όχι. απο το x10 mini έρχομαι, το οποίο πλέον ειναι ΜΟΝΟ για τα βασικά.

Link to comment
Share on other sites

850 τότε,μην το σκέφτεσαι.

 

κάπου διάβασα οτι παιζόταν πρόβλημα με την οθόνη απο συγκεκριμένο κατάστημα, έχει ξεκαθαρίσει η κατάσταση?

να 'σαι καλά για την βοήθεια..

Link to comment
Share on other sites

κάπου διάβασα οτι παιζόταν πρόβλημα με την οθόνη απο συγκεκριμένο κατάστημα, έχει ξεκαθαρίσει η κατάσταση?

να 'σαι καλά για την βοήθεια..

 

μαμακίες του to2c είναι αυτές.δε ξέρουν να περνάνε μία ρομ...

πάρτο απο minideal κατά την γνώμη μου και μετά περνάς ότι γουστάρεις!;)

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

μαμακίες του to2c είναι αυτές.δε ξέρουν να περνάνε μία ρομ...

πάρτο απο minideal κατά την γνώμη μου και μετά περνάς ότι γουστάρεις!;)

 

επειδή απο οτι κατάλαβα το έχεις το κινητό, απο μπαταρία και τα σχετικα καλά πάει?κάποιο μείον?

Link to comment
Share on other sites

επειδή απο οτι κατάλαβα το έχεις το κινητό, απο μπαταρία και τα σχετικα καλά πάει?κάποιο μείον?

 

εγώ είμαι αυτός που είχε το πρόβλημα(και όχι μόνο εγώ).Μπαταρία περίμενε απο κάποιον άλλον να σου πεί,καθώς εγώ περιμένω να ξαναέρθει στα χερια μου.

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες μετά και με αρκετή χρήση, internet, mail, bluetooth κλπ. η FeiPusi δείχνει 41% (στις 2.00 το μεσημέρη που την έβαλα στο τηλέφωνο έδειχνε 57%)

Θα την φορτίσω και θα επανέλθω δριμύτερος.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...