Jump to content

Lenovo A850


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι πίσω σελίδες που λέγαμε;;

δεν έχεις περάσει καλά τους drivers.τι σύστημα έχεις;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

sorry αν σε έχω ζαλίσει, έχω ξεκινήσει την όλη διαδικασία και είναι στο 0% εδώ και κάποια λεπτά, είναι λογικό; κάνει αρκετή ώρα;:O

 

οχι δεν εχεις περασει σωστα τους drivers πρεπει να αρχισει κατευθειαν η διαδικασια

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το συμπάθιο,αλλά η καθημερινή ερώτηση-απάντηση των ίδιων πραγμάτων κάθε μέρα κουράζει.

Σε κανέναν πιστεύω δε κάνει κακό να διαβάσει 3-4 σελίδες πιο πίσω να δει τι έχει ερωτηθεί και έχει απαντηθεί.

ειδικά οι τελευταίες σελίδες είναι σαν φωτοτυπίες....

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

ο stock internet brownser παντως ειναι για τα μπαζα

κανεις αναζητηση και στα βγαζει στα Κινεζικα ασε που συνεχεια βγαζει και σφαλμα η εφαρμογη internet σταματησε να λειτουργει

εβαλα dolphin (οχι τον μινι) και βρηκα την υγεια μου παει σφαιρα

Link to comment
Share on other sites

ο stock internet brownser παντως ειναι για τα μπαζα

κανεις αναζητηση και στα βγαζει στα Κινεζικα ασε που συνεχεια βγαζει και σφαλμα η εφαρμογη internet σταματησε να λειτουργει

εβαλα dolphin (οχι τον μινι) και βρηκα την υγεια μου παει σφαιρα

 

ο stock έχει ορισμένη κινέζικη μηχανή αναζήτησης για αυτό.Αλλιώς δεν έχει πρόβλημα.

Βέβαια υπάρχουν πολύ καλύτεροι και ένας από αυτούς είναι ο dolphin.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

:up::up::up:

όλα μια χαρά αν το ψάξεις λίγο.

 

 

 

edit

αυτή εδώ η Rom :http://lenovo-forums.ru/topic/3437-custom-rom-a850-s121-28112013-multi-lng-by-linerty/

γράφει ότι είναι multilanguage,rooted,έχει το mobileuncle tools εγκατεστημένο, κλπ κλπ,γράφει πως έχει CWM και φυσικά δεν έχει το πρόβλημα με την οθόνη.

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

και τωρα που λυσαμε τα θεματα με τις ρομ και τα φλασαρισματα ας ασχοληθουμε και λιγο με τα θεματα του κινητου :D

με το ηχειο παιδια τι γινεται; λιγο αδυνατο μου φαινεται

επιασα στα χερια μου το zopo zp820 και σε ταραζε το ηχειο του το δικο μας δεν το βλεπω να ακουγεται και τοσο

δοκιμασα το volume+ αλλα δεν εχει και πολυ διαφορα μια ελαφρα βελτιωση ας πουμε

αυτο παντως μπορει να ειναι και θεμα ρομ γιατι ενα ταμπλετ που εχω ειχε το ιδιο θεμα και μολις πηρε μαμισια αναβαθμιση πεταει μερα με την νυχτα το ηχειο του

Link to comment
Share on other sites

το κυριότερο θέμα του κινητού ρε admen είναι η rom που φοράει..;)

μια χαρά είναι το ηχείο του,εγώ δεν είχα παράπονο.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

το κυριότερο θέμα του κινητού ρε admen είναι η rom που φοράει..;)

μια χαρά είναι το ηχείο του,εγώ δεν είχα παράπονο.

 

τεσπα μπορει να ειναι και ιδεα μου το θεμα του ηχου

για τις ρομ λιγο πολυ το λυσαμε το κουβαρι

πορευομαστε με την stock s123 που υποστηριζει μεταφορα στην sd μεχρι να βγει κατι καλυτερο στο μελλον και μετα βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

είδαμε και πάθαμε για να το λύσουμε όμως το θέμα.

και μη μου πεις ότι πιο σημαντικό είναι το θέμα του ήχου,γιατί αν ήσουν και εσύ στην θέση μας(δεν θα ήθελες)τα ίδια θα έκανες.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

προς Θεου δεν ειπα κατι τετοιο απλα ειπα μιας και ξετυλιχθηκε το κουβαρι να πουμε και κατι αλλο

το θεμα αυτο θα συνεχισει να μας απασχολει και στο μελλον κατα πολυ αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να μεινουν και αλλα θεματα ασχολιαστα

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε αγορίνα,απλά λέω ότι το κυριότερο θέμα είναι η ρομ και τα άλλα ας πούμε πάνε σε δεύτερη μοίρα.Μένει να μας πει ο dalamaidis που ξαναπέρασε την s123 πάνω απο την row v18,αν όλα πάνε κατ΄ευχήν.

 

Πάντως απο το galaxy s1 που έχω,το Lenovo πιο δυνατά ακουγόταν!:lol:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

:

αυτή εδώ η Rom :http://lenovo-forums.ru/topic/3437-custom-rom-a850-s121-28112013-multi-lng-by-linerty/

γράφει ότι είναι multilanguage,rooted,έχει το mobileuncle tools εγκατεστημένο, κλπ κλπ,γράφει πως έχει CWM και φυσικά δεν έχει το πρόβλημα με την οθόνη.

 

Την δοκίμασε κανένας να μας πει εντυπώσεις;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

ακόμα παίζεται μπάλα μόνοι σας...ούτε την παραγγελία δεν έχω (ξανά)κάνει ακόμα!!:lol::lol:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

ακόμα παίζεται μπάλα μόνοι σας...ούτε την παραγγελία δεν έχω (ξανά)κάνει ακόμα!!:lol::lol:

 

Δηλαδή σε μένα πέφτει πάλι το μπαλλάκι;

Άντε ρε Χρυσόστομε παράγγειλε να τελειώνουμε!!!!

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σε μένα πέφτει πάλι το μπαλλάκι;

Άντε ρε Χρυσόστομε παράγγειλε να τελειώνουμε!!!!

 

Πως με πιάνει αυτό το παιδί!!

Κάτσε να γυρίσουν τα χρήματα απο το refund.θέλει λέει 5 μέρες!!:wacko:

Πάντως αυτή η Ρώσικη s121 αν και πρέπει να είναι παλιότερη(λογικά αφού η άλλη είναι 123) φαίνεται ενδιαφέρων!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλατε να μου κανει νερα η ς123 να την δοκιμασω αυριο:):):)

 

 

το ευχάριστο θα είναι να μην σου κάνει ρε!!είναι πολύ καλή ρομ.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες καλησπερα...!

μετα απο πολλες προσπαθειες περασα το ρεκοβερι...με ΧΡ ομως...

αφου το περασα επιχειρησα να βαλω μεσω ρεκοβερι την 123...απετυχε ομως...

οποτε πηγα απλα να ξανανοιξω το κινητο εχοντας καθαρισει τα παντα στο CWM...Το κινητο δεν ανοιξε ποτε...

εβαλα τη 1η Μιουι που βγηκε,εμενε κολλημενο στο Lenovo...

Εβαλα τη 2η Μιουι που βγηκε,εμενε κολλημενο στο Lenovo...

εκλαιγα...ειχα αγχωθει παρα πολυ!

οποτε μετα αποφασισα να περασω τη ΡΟΜ123 μεσω flashtool...Κανω το upgrade,παω να ανοιξω το κινητο...ΤΙΠΟΤΑ...μαυρη οθονη...

το κινητο δεν ανοιξε ποτε...!!!!

Υστερα το ξαναεκανα με flashtool αλλα αυτη τη φορα δεν πατησα upgrade αλλα download...ΤΙΠΟΤΑ...επι 10 λεπτα προσπαθουσα να ανοιξω το κινητο αλλα δεν ανοιγε...παρ ολα αυτα φαινοταν να μην εχει θεμα αφου μεσω του flashtool εκανε τη διαδικασια κανονικα χωρις ερρορς...

εκει λοιπον που κλαιω(3 ωρες προσπαθουσα και δεν ανοιγε το κινητο)συνδεω το κινητο με το πσ,και μπαμ...Ανοιγει...απ το πουθενα...φορτωνει η 123 και μετα ολα κομπλε...το αντουντου αυξησε κατα 700 τη βαθμολογια...!!!!

Υπαρχει ομως ενα θεμα..αμα κλεισεις το κινητο,ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ...πρεπει να το συνδεσεις με πσ για ν ανοιξει...!

Δεν εχω ιδεα για ποιο λογο δεν ανοιγε καμια ρομ μεσω CWM και για ποιο λογο η 123 δεν ανοιγε για 1 ωρα ωσπου κατα τυχη ανοιξε αφου το συνεδεσα με το πς...!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Για τα προβλήματα με τις miui έχω ξαναδιαβάσει στο nerdrom.

Φυσικό είναι να μην περνάει η 123 με cwm.Εχει σχεδιαστεί για flashtools.

Το ότι δεν άνοιγε κάτι με γρήγορη εκκίνηση υποψιάζομαι.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Τελικα η s123 καθησε τζαμι πανω απο την ROW18 και μεχρι στιγμης κανενα προβλημα με την οθονη :yahoo::dance::yahoo::clap:(μην το ματιασω)

 

Antutu x: 17036

 

CWM κολλαει απο το πρωτο βημα και δεν δημιουργει το αρχειο... Δεν καιγομαι κιολας....

 

Ποιο προγραμμα χρησημοποιητε (αν ειναι δυνατο αναφερετε λεπτομερη χαρακτηριστικα-εκδοση) για πλοηγηση gps?

 

Eπισης πηγα να κανω την μοντα που αναφερεται εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372981

αλλα τζιφος...

Μηπως εχετε κατα νου κανενα app που να βοηθαει στην ευρεση δορυφορων? (αποδεδειγμενα)

Edited by dalamaidis
:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...