Jump to content

Lenovo A850


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δοκιμάστε όπως λέω παιδιά.μόλις ακουστεί ο ήχος σύνδεσης με την μία πατήστε upgrade.η να το έχετε πατημένο απο πριν.

Το κινητό να είναι χωρίς μπαταρία.

 

στις πιο πίσω σελίδες υπάρχουν οδηγοί για windows!!

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εσύ Χρυσόστομε σε PC με 7 το φλασάρισες;

 

ναι,για την ακρίβεια σε laptop με windows 7 64bit.Απλά πάντα το έχανε σε δευτερόλεπτα αν το άφηνα.τυχαία είδα πως αν πατήσω upgrade την ώρα που ακούγεται η σύνδεση το κάνει μια χαρά!!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θυμάσαι σε ποιά σελίδα είχα βάλει το λινκ με τους MTK drivers;
Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως θυμάσαι σε ποιά σελίδα είχα βάλει το λινκ με τους MTK drivers;

 

τώρα μου σκοτώνεις βρε Γιώργο...

 

εδώ λοιπόν!http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=371474&page=20

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά Χρυσόστομε.

Οι ΜΤΚ drivers λοιπόν εδώ.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

βασικά περνάνε μόνοι τους κανονικά....Αλλά τα γράφει στα κινέζικα και δε καταλαβαίνεις τι πρέπει να κάνεις....:wacko::wacko:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Χθες παρέλαβα το Lenovo A850 από To2C και σήμερα το πρωί διαπίστωσα ότι παρουσιάζει το ίδιο πρόβλημα στην οθόνη με του Χρυσόστομου :(. Μήπως είναι κάποια ελαττωματική παρτίδα; Το κινητό το παρήγγειλα 30/11. Είμαι σε δίλλημα. Να ζητήσω να μου το αντικαταστήσουν η να πάρω τα χρήματα πίσω;

 

Ωχ... Το Σαββατο εριξα παραγγελια στο To2c για ενα λευκο.... Τους προειδοποιησα παντως να το διπλοτσεκαρουν για το θεμα της οθονης πριν το στειλουν και με διαβεβαιωσε οτι το κανουν ουτος ή αλλος.....:cry:

 

Αϊντε να δουμε. Πρεπει να ειπωθει και στο επισημο νημα του To2c

:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Ωχ... Το Σαββατο εριξα παραγγελια στο To2c για ενα λευκο.... Τους προειδοποιησα παντως να το διπλοτσεκαρουν για το θεμα της οθονης πριν το στειλουν και με διαβεβαιωσε οτι το κανουν ουτος ή αλλος.....:cry:

 

Αϊντε να δουμε. Πρεπει να ειπωθει και στο επισημο νημα του To2c

 

καλά και τα δικά μας για λίγες ώρες ήταν κομπλέ.Εύχομαι να μην έχεις κανένα μα κανένα πρόβλημα!!!!

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλα οι ανθρωποι του to2c ειναι εντελως ερασιτεχνες. Ψαχνουν για σταθερη ρομ λεει το κινεζο χαχα.... Dispute με γνωστοποιηση στο paypal οτι γνωριζαν το προβλημα με το που το παραλαβω.... Μαγαζακι απο τα λιγα... Τους τα εσουρα προκαταβολικα... Edited by dalamaidis
:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Καλα οι ανθρωποι του to2c ειναι εντελως ερασιτεχνες. Ψαχνουν για σταθερη ρομ λεει το κινεζο χαχα.... Dispute με γνωστοποιηση στο paypal οτι γνωριζαν το προβλημα με το που το παραλαβω.... Μιλαμε για εντελως ερασιτεχνες...

 

το είχα γράψει στο τόπικ τους από την αρχή,ότι δεν είναι θέμα rom

εμένα να φανταστείς στην αρχή μου είχαν πει να το κάνω root ξανά.

Αν δεν έχεις πρόβλημα με το κινητό μη κάνεις dispute.θα σου ζητηθεί να το στείλεις πίσω.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

το είχα γράψει στο τόπικ τους από την αρχή,ότι δεν είναι θέμα rom

εμένα να φανταστείς στην αρχή μου είχαν πει να το κάνω root ξανά.

Αν δεν έχεις πρόβλημα με το κινητό μη κάνεις dispute.θα σου ζητηθεί να το στείλεις πίσω.

Εννοειται. Απλα μου την εδωσε η απαντηση τους....

Σας εμπαιζουν ακομα και σε "δημοσια" θεα. Στην τελικη αφου ειναι σφαλμα τους θα πρεπει να σας επιστρεψουν και τα μεταφορικα....

Ασε που οι οιωνοι ειναι κακοι και για την δικια μου παραγγελια

:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται. Απλα μου την εδωσε η απαντηση τους....

Σας εμπαιζουν ακομα και σε "δημοσια" θεα. Στην τελικη αφου ειναι σφαλμα τους θα πρεπει να σας επιστρεψουν και τα μεταφορικα....

Ασε που οι οιωνοι ειναι κακοι και για την δικια μου παραγγελια

 

η αλήθεια είναι πως το minideal και το To2c το στέλνουν με διαφορετική ρομ.

Αλλά το mini το στέλνει με μια Ρώσικη custom ενώ το to2c με μία ας πούμε official απλά είναι multilanguage.

Η πλάκα είναι πως η ρομ που λέμε τόσες μέρες εδώ πως δουλεύει καλά και κάνει τα κόλπα με τhn sd και τις εφαρμογές είναι αυτή του to2c!!!!

και τώρα μας λένε για σταθερή ρομ...που είναι η official!!!

Κοίτα τα μεταφορικά τους τα χαρίζω,αρκεί να μη μου κάνουν ********.το dispute λήγει στις 4/1 του 2014.Με τις καθυστερίσεις στα ταχυδρομεία δε νομίζω να έχει φτάσει το δέμα μου για να πάρω τα χρήματα μου χωρίς φασαρίες....

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

ενταξει εφτιαξε το πρόβλημα μονο του καπως.να ρωτησω και σας παρακαλω βοηθεια,πως εγκαθιστω παιγνίδια android που τα εχω στο pc στην καρτα μνημης του κινητου μου,δηλαδη τα παιγνίδια είναι μορφης apk,και εχει ένα άλλο αρχειο που το λενε obb.δηλαδη που τα βαζω στην καρτα για να παιζουν,δημιουργω φακελους με καποια ονόματα?γιατι εγω τα βαζω σε φακελο apps και το obb σε φακελο obb.τα εγκαθιστω αλλα όταν τα ανοιγω λεει ότι το παιγνιδι δεν είναι κατεβασμενο συνδεθείτε στο διαδικτυο για να το κατεβασετε.
Link to comment
Share on other sites

MIUI για το Α850.

 

Δυστυχώς δεν μπορούμε να την εγκαταστήσουμε άνευ CWM.

Έχει κάποια bugs όπως διαβάζω.

Το καλό είναι ότι υπάρχει κινητικότητα γύρω από τη συσκευή.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

MIUI για το Α850.

 

Δυστυχώς δεν μπορούμε να την εγκαταστήσουμε άνευ CWM.

Έχει κάποια bugs όπως διαβάζω.

Το καλό είναι ότι υπάρχει κινητικότητα γύρω από τη συσκευή.

 

την είδα και γω το πρωί.

όλα θέλουν cwm όμως.

Πως θα γίνει να το βρούμε από κάπου;;

Εχει bugs ναι,αλλά είμαι μι αρχή!!

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω μωρέ Χρυσόστομε.

Τι να πω.

 

Απορία άσχετου και συγχωρεστε με, αν δεν δουλεύουν οι ρομ που ψάχνετε δεν θα ήταν καλύτερα να περάσετε την official και να είναι όλα οκ? :D

Link to comment
Share on other sites

Απορία άσχετου και συγχωρεστε με, αν δεν δουλεύουν οι ρομ που ψάχνετε δεν θα ήταν καλύτερα να περάσετε την official και να είναι όλα οκ? :D

 

Οι ROM δουλεύουν μιά χαρά.

CWM δεν έχουμε καταφέρει να βάλουμε στο κινητό.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

όπως λέει ο Γιώργος οι ρομ δουλεύουν μια χαρά.

Απλά μέχρι στιγμής μπορούμε να περάσουμε μόνο αυτές που περνάνε με flashtools.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οι ROM δουλεύουν μιά χαρά.

CWM δεν έχουμε καταφέρει να βάλουμε στο κινητό.

όπως λέει ο Γιώργος οι ρομ δουλεύουν μια χαρά.

Απλά μέχρι στιγμής μπορούμε να περάσουμε μόνο αυτές που περνάνε με flashtools.

Sorry που ρωταω.... δοκιμασατε να φτιαξετε cwm recovery με τον οδηγο ? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375258

Για καποια αλλα τηλεφωνα εχω φτιαξει cwm recovery v5.5.0.4, δεν καταφερα να φτιαξω cwm recovery 6.0.4.4

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα εγώ.τζίφος...βέβαια δε μπορώ να είμαι και 100% σίγουρος πως όλα έγιναν σωστά.

έμπαινε πάλι στο recovery το κινητό και όχι σε cwm

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Την πρωτη φορα που δοκιμασα ''κολλουσα'' στο βημα 6. (θα σας ζητηθεί το stock boot.img από την rom που έχετε)

Στην ουσια πρεπει να εχεις τη rom ξεζιπαρισμενη στο pc σου, οπως την εχεις οταν πας να τη φλασαρεις με flashtools. Οταν φτασεις στο βημα 6 θα πας στη διαδρομη φακελου με την ξεζιπαρισμενη rom και θα δεις το stock boot.img

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...