Jump to content

ZTE V889S


myrsine22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα,οσων αφορα το προβλημα με τον αντιλαλο το προβλημα φαινεται να λυνετε πηγαινοντας στις ρυθμισεις κλησης >αλλες ρυθμισεις>λειτουργια ΤΤΥ>ΤΤΥ πληρες.

 

το θεμα ειναι οτι δεν γνωριζω καν τι ειναι το ΤΤΥ,μπορει καποιος να μου εξηγησει???

 

μπορειτε να μου πειτε οσοι φιλοι εχουν το κινητο σε τι κατασταση ηταν αυτη η ρυθμιση οταν πηρανε το τηλ????

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 834
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και εγω... δηλαδη οσοι εχουν θεμα πρεπει να το στειλουν πισω;

 

Μη μου λες τέτοια ακόμα δεν μου ήρθε :confused: :cry:

 

Παιδιά μήπως ξέρετε με ποιον πρέπει να επικοινωνήσω για να μάθω την κατάσταση της παραγγελίας μου; Λογικά με το ταχυδρομείο, αλλά τι θα πω; Δίνω τον κωδικό παραγγελίας από το site; Επίσης το παρείγγειλα στις 15 του Νοέμβρη. Θα το έχω μέχρι τις 1 Δεκεμβρίου ή μπορεί να κάνει και καμία εβδομάδα παραπάνω;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,οσων αφορα το προβλημα με τον αντιλαλο το προβλημα φαινεται να λυνετε πηγαινοντας στις ρυθμισεις κλησης >αλλες ρυθμισεις>λειτουργια ΤΤΥ>ΤΤΥ πληρες.

 

το θεμα ειναι οτι δεν γνωριζω καν τι ειναι το ΤΤΥ,μπορει καποιος να μου εξηγησει???

 

μπορειτε να μου πειτε οσοι φιλοι εχουν το κινητο σε τι κατασταση ηταν αυτη η ρυθμιση οταν πηρανε το τηλ????

 

ευχαριστω

 

 

 

 

http://en.m.wikipedia.org/wiki/TTY

 

Εμένα το κινητό το έχει γνωστός οπότε δεν μπορώ να σου πω για την ρύθμιση...

 

 

Μη μου λες τέτοια ακόμα δεν μου ήρθε :confused: :cry:

 

Παιδιά μήπως ξέρετε με ποιον πρέπει να επικοινωνήσω για να μάθω την κατάσταση της παραγγελίας μου; Λογικά με το ταχυδρομείο, αλλά τι θα πω; Δίνω τον κωδικό παραγγελίας από το site; Επίσης το παρείγγειλα στις 15 του Νοέμβρη. Θα το έχω μέχρι τις 1 Δεκεμβρίου ή μπορεί να κάνει και καμία εβδομάδα παραπάνω;

 

Μην αγχώνεσαι στο προηγούμενο από το δικό σου μήνυμα αναφέρεται η λύση στο πρόβλημα...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,οσων αφορα το προβλημα με τον αντιλαλο το προβλημα φαινεται να λυνετε πηγαινοντας στις ρυθμισεις κλησης >αλλες ρυθμισεις>λειτουργια ΤΤΥ>ΤΤΥ πληρες.

 

το θεμα ειναι οτι δεν γνωριζω καν τι ειναι το ΤΤΥ,μπορει καποιος να μου εξηγησει???

 

μπορειτε να μου πειτε οσοι φιλοι εχουν το κινητο σε τι κατασταση ηταν αυτη η ρυθμιση οταν πηρανε το τηλ????

 

ευχαριστω

 

Που ακριβως ειναι αυτο στις ρυθμισεις? γιατι δεν το βρισκω

Link to comment
Share on other sites

τέτοια θέματα το δικό μου δεν έχει, μόνο τα ακουστικά
Κάποια αρχαία ακουστικά nokia που είχα δουλεύουν μια χαρά! :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος να δοκιμάσει ακουστικά με το κινητό γιατί ένας φίλος μου λέει πως έχει θέμα με τον ήχο των hands free

ευχαριστώ πολύ

 

Καλημέρα σας!

Σκοπεύω να παραγγείλω σήμερα το τηλ.

Θέλω να ρωτήσω όσους το έχουν παραλάβει, αν περιλαμβάνεται στη συσκευασία hands-free.

Επίσης, αν όχι, αν υπάρχει κάποια δυνατότητα να το παραγγείλεις extra, από minideal ή από αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Σκοπεύω να παραγγείλω σήμερα το τηλ.

Θέλω να ρωτήσω όσους το έχουν παραλάβει, αν περιλαμβάνεται στη συσκευασία hands-free.

Επίσης, αν όχι, αν υπάρχει κάποια δυνατότητα να το παραγγείλεις extra, από minideal ή από αλλού.

Oχι φιλε μουθ δεν εχει στην συσκευασια hands-free.

Για το αλλο που ρωτας καλυτερα ελα σε επαφη με αυτους να σου πουν.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το παράγγειλα από minideal. Τώρα μπαίνω στο track item του singapore post και έχει τα εξής:

14-11-2013 (Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article))

και

19-11-2013 (Despatched to overseas (Country code: GR))

Σα να χει αργήσει πολύ. Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Σκοπεύω να παραγγείλω σήμερα το τηλ.

Θέλω να ρωτήσω όσους το έχουν παραλάβει, αν περιλαμβάνεται στη συσκευασία hands-free.

Επίσης, αν όχι, αν υπάρχει κάποια δυνατότητα να το παραγγείλεις extra, από minideal ή από αλλού.

 

φυσικά και μπορείς να παραγγείλεις από όπου θες...

 

Oχι φιλε μουθ δεν εχει στην συσκευασια hands-free.

Για το αλλο που ρωτας καλυτερα ελα σε επαφη με αυτους να σου πουν.

 

Ας ρωτήσει και εδώ αν θέλει προκειμένου να παιδεύεται με τους κινέζους... Εγώ μετά την παραγγελία ζήτησα και otg και μου το έδωσαν δώρο, μια χαρά... Η θήκη που δίνουν δώρο μια χαρά μου φάνηκε...

 

Παιδιά εγώ το παράγγειλα από minideal. Τώρα μπαίνω στο track item του singapore post και έχει τα εξής:

14-11-2013 (Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article))

και

19-11-2013 (Despatched to overseas (Country code: GR))

Σα να χει αργήσει πολύ. Τι λέτε?

 

Όχι. Λογικά μέσα στην εβδομάδα ή μέχρι την άλλη Τρίτη θα είναι Ελλάδα...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Thanks al3x1k0. Άντε να δούμε... Αν δεν με αργήσουν και τα ΕΛΤΑ καλά θα είναι...

 

Που μένεις; Εγώ που είμαι Πάτρα από τη στιγμή που ξεμπερδεύει το δέμα από το αεροδρόμιο σε 2-3 μέρες έχω το δέμα...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Το έχω στα χέρια μου σχεδόν μια βδομάδα, και το κινητάκι τα πάει μια χαρά.

Ίσως αν προσθέσετε το Autokiller Memory Optimizer https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rs.autokiller&hl=el δείτε διαφορά.

Έχω είχα θέματα με την ram αλλά με την εφαρμογή αυτή πήρε ανάσα. :)

Έχει παρατηρήσει κανείς κολλήματα στην αναπαραγωγή video; Όχι απαραίτητα 720p+

Link to comment
Share on other sites

 

Εγώ μετά την παραγγελία ζήτησα και otg και μου το έδωσαν δώρο, μια χαρά...

 

 

Λειτουργεί το OTG στο 889s?

Link to comment
Share on other sites

Κάποια αρχαία ακουστικά nokia που είχα δουλεύουν μια χαρά! :)

 

Ωραίος! :p τελικά ο φίλος μου δε κούμπωνε τα ακουστικά καλά μέσα... :lol: μια χαρά παίζουν.

 

Καλημέρα σας!

Σκοπεύω να παραγγείλω σήμερα το τηλ.

Θέλω να ρωτήσω όσους το έχουν παραλάβει, αν περιλαμβάνεται στη συσκευασία hands-free.

Επίσης, αν όχι, αν υπάρχει κάποια δυνατότητα να το παραγγείλεις extra, από minideal ή από αλλού.

 

καλύτερα να πάρεις από κάποιο μαγαζί από Ελλάδα ακουστικά ώστε αν έχεις την ατυχία να μην παίζουν να τα αλλάξεις τσακ μπαμ.

 

Παιδιά εγώ το παράγγειλα από minideal. Τώρα μπαίνω στο track item του singapore post και έχει τα εξής:

14-11-2013 (Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article))

και

19-11-2013 (Despatched to overseas (Country code: GR))

Σα να χει αργήσει πολύ. Τι λέτε?

 

10 μέρες για να έρθει Ελλάδα από το despatched. (το λιγοτερο)

Link to comment
Share on other sites

Ξαναρώτησα, αλλά δεν πήρα απάντηση. Που πρέπει να επικοινωνήσω για να μάθω σε τι κατάσταση βρίσκεται η παραγγελία μου και τι στοιχεία θα τους δώσω;
Link to comment
Share on other sites

Ξαναρώτησα, αλλά δεν πήρα απάντηση. Που πρέπει να επικοινωνήσω για να μάθω σε τι κατάσταση βρίσκεται η παραγγελία μου και τι στοιχεία θα τους δώσω;

Εχεις tracking number?---->

http://www.singpost.com/

http://en.4px.com/index.php?option=com_tracking4px

http://www.elta.gr/el-gr/%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85.aspx

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις παρέλαβα από minideal. To SAR που αναφέρει στις οδηγίες είναι 0,445 W/Kg.

Επιτέλους, το πρώτο στοιχείο για το SAR της συσκευής!

Γιατί άραγε δεν το γράφουν στο net; μια χαρά είναι!

Edited by Baniko
Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα και γω 2 στα 108.92 και τα δυο μαζι με δωρο θηκη , back cover και ζελατινα οθονης!

back cover εδειχνε πως ειχε δυο χρωματα.. τα στελνει και τα 2 ή θα μου στειλει random για το καθε κινητο ?

Επισεις ειχα ακουσει κατι για 1 χρονο εγγυηση οτι δινει το Minideal ισχύει αυτο ?

Edited by john654321
Never again UMI
Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα και γω 2 στα 108.92 και τα δυο μαζι με δωρο θηκη , back cover και ζελατινα οθονης!

back cover εδειχνε πως ειχε δυο χρωματα.. τα στελνει και τα 2 ή θα μου στειλει random για το καθε κινητο ?

Επισεις ειχα ακουσει κατι για 1 χρονο εγγυηση οτι δινει το Minideal ισχύει αυτο ?

6 μηνες εχει εγγυηση απο το Minideal.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα και γω 2 στα 108.92 και τα δυο μαζι με δωρο θηκη , back cover και ζελατινα οθονης!

back cover εδειχνε πως ειχε δυο χρωματα.. τα στελνει και τα 2 ή θα μου στειλει random για το καθε κινητο ?

Επισεις ειχα ακουσει κατι για 1 χρονο εγγυηση οτι δινει το Minideal ισχύει αυτο ?

 

Για back cover απο το τσατ μου ειπανε πως στελνουν τυχαια ενα απο τα δυο χρωματα.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μετά από επικοινωνία με το minideal (με mail), έστειλα 5$ (paypal) και έβαλαν στο πακέτο ακουστικά, τα οποία -όπως μου είπαν- είναι συμβατά. Μου έχει κάνει εντύπωση η άμεση ανταπόκριση σε όλα τα μνμ που έστειλα.

Τα υπόλοιπα θα τα δούμε, όταν έρθει το πακέτο. :)

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργεί το OTG στο 889s?

 

δεν το δοκιμασα αλλα νομιζω δουλευει...

 

Καστοριά μένω.. Θέλει κανά δυο μερούλες να φτάσει...

 

εσενα μπορει να θελει κανα δυο μερες παραπανω...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

 

Το μόνο που έχω είναι ο κωδικός παραγγελίας από το minideal :/

Πως θα βρω τον tracking number;

Edit: Άκυρο, τον βρήκα. Μου λέει κατάσταση: Κλείσιμο από IPS. Τι σημάνει αυτό; :P

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που έχω είναι ο κωδικός παραγγελίας από το minideal :/

Πως θα βρω τον tracking number;

Edit: Άκυρο, τον βρήκα. Μου λέει κατάσταση: Κλείσιμο από IPS. Τι σημάνει αυτό; :P

 

Μόνο αυτό λέει;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V889S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...