Jump to content

HTC One Mini


petros11
 Κοινοποίηση

Σκοπεύετε Να Αγοράσετε Το HTC One Mini;  

142 members have voted

  1. 1. Σκοπεύετε Να Αγοράσετε Το HTC One Mini;

    • Ναι
    • Όχι
    • Περιμένω να δω τα reviews
    • Προτιμώ κάτι οικονομικότερο


Recommended Posts

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 594
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το μπλε είναι όλα τα λεφτά αλλά δεν το βλέπω προς τα δω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στα σκρουτζομάγαζα αναφέρεται ότι τα πωλουμενα κομματια είναι vodafone,

Ξέρει κανείς τι σημαίνει αυτό? Διαφέρει εμφανισιακά? Έχει καποιο παραπανίσιο λογισμικό?

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εικόνα της βοντα όταν ανοίγει βγάζει και κάνα δυο εφαρμογές της βοντα οι οποίες όμως είτε σβήνονται είτε μπορείς να τις παγωσεις
Link to comment
Share on other sites

εγω μια εβδομαδα που εχω το κινητο δεν το βλεπω να εχει αναγκη απο update

δεν εχει το παραμικρο κολλημα ή λαγκ

ετσι κιαλλιως την 4.4 δεν νομιζω να την πάρει οποτε .............

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα σας.Κατοχος σημερα και εγω του εν λογου κινητου σαν δευτερη συσκευη.Εντυπωσεις μονο 8ετικες!!!

δυο μικρες ερωτησεις! Ελληνικα δεν εχει μεσα,υπαρχει καποιος τροπος να περασω ελληνικα?

Η ο8ονη σβηνει σε λιγα δευτερολεπτα αδρανειας.Πως μπορω αυτο να το αλλαξω?Εψαξα και δεν βρηκα τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε συ δεν εχει ελληνικα?

δοκιμσε το morelocale

 

2. ρυθμισεις-οθονη -απουσια δραστηριοτητας και αλλαζεις σε ποσο χρονο θες να σβηνει η οθονη

Link to comment
Share on other sites

Γερμανια μενω εγω και δεν εχει ελληνικη γλωσσα στο μενου.Στο πληκτρολογιο εχει κανονικα.

για να δω αν καταφερω αυτο με την ο8ονη γιατι τα γερμανικα μου δεν ειναι οπως ηταν παλια.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

για εξηγησε μου ομως λιγο το morelocale γιατι πρωτη φορα ασχολουμε με htc και δεν ξερω.Περιμενα να την ειχε την ελληνικη γλωσσα οπως ολα τα υπολοιπα android απ οσο γνωριζω
Link to comment
Share on other sites

Κανε το εγκατάσταση και τρεξτο και από εκεί διάλεξε ελληνικά . Λογικά το κινητό που έχεις αν το κλείσεις και του βάλεις ελληνική σιμ θα βγάλει ελληνικά
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικη σημ εχω την κλασσικη την μεγαλη.Αμφιβαλλω αν την δεχεται το κινητο.Αν ομως βαλω την ελληνικη μεσα και μου βγαλει ελληνικη γλωσσα οταν περασω την γερμανικη καρτα 8α υπαρχει η ελληνικη γλωσσα η 8α χα8ει λογο αλλαγης καρτας?
Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις ροοτ ?

αυτο δουλευει? http://rootinghub.com/root-htc-one-mini/

αν διαγραψω μετα την εφαρμογη su ειμαι οκ?

δεν χρειαζεται να δηλωσω σε htc dev?

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

Android os κατανάλωση μπαταρίας 55% είναι φυσιολογικό αυτό? Σε δέκα ώρες έφαγε την μισή μπαταρία με κλειστά τα δεδομένα και γενικά όλα...
Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικό δεν ειναι αυτό το ποσοστό..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Τον λόγο δεν μπορώ να καταλάβω όμως.. Το έκανε χθες από την στιγμή που έκανα εγκατάσταση το notification notes.. Λες να είναι από αυτό? Στο Xperia z και arc s δεν είδα τέτοια κατανάλωση από εκείνη την εφαρμογή
Link to comment
Share on other sites

τι να πω..δοκιμασε να αφαιρέσεις ότι εβαλες προσφατα..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που μπορεί να είναι και χαζό αλλά υπάρχει μια σύγχυση σε αρκετούς σχετικά με αυτό...

Όταν λες έφαγε τη μισή μπαταρία, εννοείς το 55% που σου λέει ή το ότι η μπαταρία έπεσε από το 100 στο 50; Γιατί το 55% σημαίνει ότι το 55% από το ποσοστό που έχει χάσει η μπαταρία (που μπορεί να είναι ακόμα και 1% πχ από το 100 στο 99%), οφείλεται στο λειτουργικό. Ελπίζω να έγινα κατανοητός...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια

Πως θα δω πόση ώρα είναι ανοιχτή η οθόνη?γιατί μου βγάζει όλα που έχουν χρησιμοποιηθεί,εγώ θέλω όμως να δω μόνο την οθόνη

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Από το 100% πήγε στο 50-55% με όλα κλειστά. Μέσα σε εφτά ώρες έγινε αυτό. Ούτε καν το άνοιξα για να δω την ώρα
Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια

Πως θα δω πόση ώρα είναι ανοιχτή η οθόνη?γιατί μου βγάζει όλα που έχουν χρησιμοποιηθεί,εγώ θέλω όμως να δω μόνο την οθόνη

 

Κατέβασε το gsam battery monitor.

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το gsam battery monitor.

 

Δείχνει πολύ καλό,μένει να δω αν έχει περίσσια κατανάλωση μπαταρίας

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One Mini

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...