Jump to content

HTC One Mini


petros11
 Κοινοποίηση

Σκοπεύετε Να Αγοράσετε Το HTC One Mini;  

142 members have voted

  1. 1. Σκοπεύετε Να Αγοράσετε Το HTC One Mini;

    • Ναι
    • Όχι
    • Περιμένω να δω τα reviews
    • Προτιμώ κάτι οικονομικότερο


Recommended Posts

ε τοτε δεν νομιζω να μπορει να κανει τιποτα ιδιαίτερο η 4.3

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 594
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ε τοτε δεν νομιζω να μπορει να κανει τιποτα ιδιαίτερο η 4.3

 

Μην το λες,σύμφωνα με τα λεγόμενά η έλευσή της kitkat θα φέρει καλύτερή διαχείριση μνήμης στην συσκευή.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

που το ειδες το lag φιλε μου; την εχεις τη συσκευη γιατί οσα παιδιά την έχουν λένε οτι τρέχει αψογα

 

ναι την εχω.μου αρεσε πολυ το μενου της HTC διοτι πρωτη φορα γινομαι κατοχος συσκευης της,απλα βλεπω πως η 4,3 στο μεγαλο one παει σφαιρα και φανταζομαι και στο μινι θα κανουν καλη δουλεια.αλλα ναι τρωει κολληματα σε εντονη χρηση.και δεν παιζω παιχνιδια ποτε.σε γενικες γραμμες εναν μεσο χρηστη θα τον ικανοποιησει στο επακρον

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οτι αναβαθμιστει θα αναβαθμιστει. στο one με την 4.3 εχω διαθεσιμα 1,7gb απο τα 2 και οχι 1,5 οπως πριν με την 4.2. μπορει οντως και το mini να πηγαινει καλυτερα

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις που μπορω να βρω επισημα firmware για το one mini?

 

 

Για ριξε μια ματιά εδώ ... http://www.htcdev.com/devcenter/downloads/P40

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

μολις εκανα ενα μικρο update 220mb περιπου και τωρα φοραω την εκδοση 1.40.161.2 -4.22

 

Κάποια διαφορα στην ram?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια διαφορα στην ram?

 

Μια μικρή διαφορά βλέπω ναι κ είναι ελαφρώς πιο γρήγορο από ότι πριν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλό αυτό...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...σκέφτομαι να πάρω ενα κινητό και το htc one mini ειναι μια απο τις επιλογές μου.

το θέμα είναι οτι διάβασα σε ενα ξένο site οτι δεν είναι συμβατό με μερικά παιχνίδια του google play οπως asphalt και μερικά αλλα που δεν θυμάμαι

αυτο δεν με νοιάζει γιατί δεν παίζω παιχνίδια ,αλλά εχει γούστο να μην είναι και συμβατό με εφαρμογες google που δουλεύω μερικές και το πάρω τσάμπα και βερεσέ...android είναι αυτό:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...σκέφτομαι να πάρω ενα κινητό και το htc one mini ειναι μια απο τις επιλογές μου.

το θέμα είναι οτι διάβασα σε ενα ξένο site οτι δεν είναι συμβατό με μερικά παιχνίδια του google play οπως asphalt και μερικά αλλα που δεν θυμάμαι

αυτο δεν με νοιάζει γιατί δεν παίζω παιχνίδια ,αλλά εχει γούστο να μην είναι και συμβατό με εφαρμογες google που δουλεύω μερικές και το πάρω τσάμπα και βερεσέ...android είναι αυτό:wacko:

 

δεν ισχύει κάτι τέτοιο

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Και αλλα πολλά...εαν κάνεις μια ερευνα στο google θα το αναφέρουν εκεί.....αλλά δεν καταλαβαίνω το λόγο...android δεν είναι??
Link to comment
Share on other sites

Κι'ομως δεν παίζει το fifa 14 ;)

 

Και αλλα πολλά...εαν κάνεις μια ερευνα στο google θα το αναφέρουν εκεί.....αλλά δεν καταλαβαίνω το λόγο...android δεν είναι??

 

Ποιές εφαρμογές δεν παίζει ρε παιδιά;;Πρώτη φορά το ακούω αυτό το πράγμα....ας επιβεβαίωση και κανείς άλλος.

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ένας φίλος μου αγόρασε μέσω skroutz το HTC One mini έκδοση T-mobile (μάλλον γερμανικό), αλλά η συσκευή έχει πρόβλημα να κατεβάσει δεδομένα μέσω 3G. Κατά τα άλλα δουλεύει κανονικά σε κλήσεις, μηνύματα κλπ. Ο,τι και να δοκιμάσαμε από ρυθμίσεις δεν δούλεψε, ενώ φαίνεται να συνδέεται στο δίκτυο (της Cosmote συγκεκριμένα), δεν κατεβάζει δεδομένα με τίποτα. Το έχει συναντήσει κανένας; Μήπως έχει σχέση με το ότι είναι branded;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ένας φίλος μου αγόρασε μέσω skroutz το HTC One mini έκδοση T-mobile (μάλλον γερμανικό), αλλά η συσκευή έχει πρόβλημα να κατεβάσει δεδομένα μέσω 3G. Κατά τα άλλα δουλεύει κανονικά σε κλήσεις, μηνύματα κλπ. Ο,τι και να δοκιμάσαμε από ρυθμίσεις δεν δούλεψε, ενώ φαίνεται να συνδέεται στο δίκτυο (της Cosmote συγκεκριμένα), δεν κατεβάζει δεδομένα με τίποτα. Το έχει συναντήσει κανένας; Μήπως έχει σχέση με το ότι είναι branded;

 

τσεκαρε τις ρυθμισεις ιντερνετ αν εχει τις σωστες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τσεκαρε τις ρυθμισεις ιντερνετ αν εχει τις σωστες

 

Νομίζω τις έχω τσεκάρει όλες (δεν είναι και πάρα πολλές) χωρίς αποτέλεσμα... Φαντάζομαι όμως ότι δεν είναι θέμα "T-mobile" συσκευής, θα ήταν ήδη γνωστό και από άλλα παιδιά που το πήραν. Ευχαριστώ για την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τις έχω τσεκάρει όλες (δεν είναι και πάρα πολλές) χωρίς αποτέλεσμα... Φαντάζομαι όμως ότι δεν είναι θέμα "T-mobile" συσκευής, θα ήταν ήδη γνωστό και από άλλα παιδιά που το πήραν. Ευχαριστώ για την απάντηση

 

Με cosmote μίλησες?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το widget του καιρού και τα weather animation της HTC υπάρχουν κανονικά στο sense 5.0?

Και μια διευκρίνηση θέλω από τους κατόχους.Σε μερικά site πχ gsmarena αναφέρει οθόνη slcd2 σε αλλά site slcd3...ποια από τις δύο τεχνολογίες φοράει;

Edited by petros11

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Και αλλα πολλά...εαν κάνεις μια ερευνα στο google θα το αναφέρουν εκεί.....αλλά δεν καταλαβαίνω το λόγο...android δεν είναι??

 

Γιατί σας ενοχλεί το ότι η htc ή η google δεν σας αφήνει να κατεβάσετε ορισμένα apps/games από το επίσημο store?

 

apk baby :lol:

Link to comment
Share on other sites

8 δεκεμβρίου, το htc one mini σε vivid μπλε δεν έχει βγει ακόμα (πωλείτε στα 540 στο ebay ενώ το silver κάνει 320)

θέλω να δω άμα τηρήσουν το q4 2013 που λέγαν...

έφαγε και ban το one στη uk, καλά τα πάμε :lol:

Link to comment
Share on other sites

540 κανει το μπλε One και οχι το One mini. οριστε το μπλέ μινι http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/4069127_-one-mini-blau-htc.html

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One Mini

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...