Jump to content

HTC One Mini


petros11
 Κοινοποίηση

Σκοπεύετε Να Αγοράσετε Το HTC One Mini;  

142 members have voted

  1. 1. Σκοπεύετε Να Αγοράσετε Το HTC One Mini;

    • Ναι
    • Όχι
    • Περιμένω να δω τα reviews
    • Προτιμώ κάτι οικονομικότερο


Recommended Posts

ναι!!!!!:)

 

Έχεις την εντύπωση ότι σε κανένα Android κινητό δεν δουλεύει το ξυπνητήρι όταν είναι απενεργοποιημενο το κινητό.

Σε εσένα δούλευε πριν το update??

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 594
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μέχρι 4.3 δούλευε το ξυπνητήρι και με κλειστό τηλέφωνο. Στη 4.4 πλέον όχι..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγα λεπτά, μου εμφάνισε στην οθόνη το κινητό, μια ειδοποίηση ότι υπάρχει ενημέρωση λογισμικού.

Πρόκειται για την επίσημη 4.4.2 και αφού κατέβασα την αναβάθμιση, άφησα το τηλέφωνο να κάνει το update.

 

1. Το καλό= Δεν άλλαξε τίποτα από τις ρυθμίσεις μου. Σαν να μην έγινε ποτέ η αναβάθμιση

2. Το κακό= Εκτός από την χαζή προσθήκη Google Cloud συνεχίζει το bug που έχει η HTC! Δηλαδή να μου χτυπάει ήχος εισερχόμενου μηνύματος, όταν έχω ενεργοποιημένη την αναφορά παράδοσης και ο άλλος λάβει το μήνυμά μου.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που άλλαξε, είναι ότι το εικονίδιο της μπαταρίας, έχασε το χρώμα του. Δεν είναι πια πράσινο.

Καθώς και όταν συνδέω τα ακουστικά, το εικονίδιο δεν είναι πια κόκκινο.

Βέβαια στην HTC είπαν πως έτσι είναι το νέο λειτουργικό.

Edited by radiodj105
Link to comment
Share on other sites

Ας μου εξηγήσει κάποιος γιατί το παιχνίδι real racing 3 δεν μπορεί να εγκατασταθεί στο κινητό μας......?
HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Ας μου εξηγήσει κάποιος γιατί το παιχνίδι real racing 3 δεν μπορεί να εγκατασταθεί στο κινητό μας......?

 

Εγώ το εγκατέστησα κανονικά και παίζει μια χαρά.!!!

Χώρο έχεις στο κινητό;;Θέλει 1Gb extra για κατέβασμα.

Ορίστε και δύο screenshots που πήρα από το game.

 

https://www.dropbox.com/s/5yps9lyegzt9a7p/Screenshot_2014-04-15-19-44-31.png

https://www.dropbox.com/s/w39mfjccmnby3xq/Screenshot_2014-04-15-19-45-43.png

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το εγκατέστησα κανονικά και παίζει μια χαρά.!!!

Χώρο έχεις στο κινητό;;Θέλει 1Gb extra για κατέβασμα.

Ορίστε και δύο screenshots που πήρα από το game.

 

https://www.dropbox.com/s/5yps9lyegzt9a7p/Screenshot_2014-04-15-19-44-31.png

https://www.dropbox.com/s/w39mfjccmnby3xq/Screenshot_2014-04-15-19-45-43.png

 

Περιεργα πραγματα συμβαινουν...

Εμενα μου λεει οτι δεν ειναι συμβατη η συσκευη!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παντως στο play store δεν το βρισκω καθολου!!!

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Περιεργα πραγματα συμβαινουν...

Εμενα μου λεει οτι δεν ειναι συμβατη η συσκευη!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παντως στο play store δεν το βρισκω καθολου!!!

Και σε εμένα το ίδιο..δοκίμασα αλλά τίποτα..μου λέει δεν βρέθηκε συσκευή να το υποστηρίζει

Link to comment
Share on other sites

Τις μέρες των γιορτών είχα πάει και εγώ στο τόπο της μάνας μου, που βρήκα πολλά ξαδέρφια, φιλουςκτλ. Ευκαιρία για τεστ λεω!! :D

Το minaki μου με έβγαλε ασπροπροσωπο!! Ειδικότερα στο θέμα συνδεσιμοτητας τα πήγε εξαιρετικά!!! Εγώ έπιανα ασύρματα δίκτυα και συνδεομουν και οι άλλοι με iphone 5, 4S, Galaxy S4 δεν συνδέονταν ή δεν έβρισκαν καν το δίκτυο :D:D:D

Το ίδιο συμβαν έγινε με τα ίδια άτομα σε 2 διαφορετικά μέρη και τα αποτελέσματα ήταν ίδια!! :)

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά.....αλλά αυτο με τη μπαταρία με εχει κουράσει.......με το που το βγάζω απο τη μπριζα στο 5λεπτο εχει πάει στο 97%......το βγαλα απο τη φόρτιση στις 6 το απόγευμα και στις 9 το βράδυ εχει πάει στο 90%...και με τούς πάντες και τα πάντα απενεροποιμένα:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά.....αλλά αυτο με τη μπαταρία με εχει κουράσει.......με το που το βγάζω απο τη μπριζα στο 5λεπτο εχει πάει στο 97%......το βγαλα απο τη φόρτιση στις 6 το απόγευμα και στις 9 το βράδυ εχει πάει στο 90%...και με τούς πάντες και τα πάντα απενεροποιμένα:wacko:

 

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Και δεν χαίρεσαι.....?

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά.....αλλά αυτο με τη μπαταρία με εχει κουράσει.......με το που το βγάζω απο τη μπριζα στο 5λεπτο εχει πάει στο 97%......το βγαλα απο τη φόρτιση στις 6 το απόγευμα και στις 9 το βράδυ εχει πάει στο 90%...και με τούς πάντες και τα πάντα απενεροποιμένα:wacko:

 

Και ΄σε ενοχλεί πολύ ε; Δηλαδή τι να κάνει από το 97% σε 3 ώρες; Να ανέβει στο 98?

 

Μια χαρά είναι η αυτονομία για το συγκεκριμένο διάστημα, μην το ψάχνεις. :cool:

Love Crete? Prove it.

https://www.facebook.com/lovecrete

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ρώτα στο επίσημο θέμα της συσκευής σου ή πάρε τηλέφωνο στην αντιπροσωπεία.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα ειναι το πρωτο μου ποστ εδω..!

Χθες παρέλαβα από birdphone.

Άριστες οι εντυπώσεις μέχρι στιγμής. Αισθητικά είναι τέλειο, ενώ δεν παρατήρησα καθόλου lag παρόλο που το ζόρισα.

Η οθόνη εξωπραγματική και γενικά όπως είπε και κάποιος πιο πάνω το κινητό είναι έρωτας! :p

Το μόνο θέμα που έχω είναι ότι δεν δουλεύει το mireo gps (don't panic). Κρασάρει με το που το ανοίξεις.

Φιλε αυριο μου ερχετε και εμενα το κινητο σε vivid blue απο birdphone..ηθελα να σε ρωτησω ποιες γλωσσες εχει μεσα.. λεει οτι ειναι ευρωπαικης αντιπροσωπειας και δεν εχει ελληνικη γλωσσα..!

εσενα τι γλωσσα εχει το μενου σου?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα ειναι το πρωτο μου ποστ εδω..!

 

Φιλε αυριο μου ερχετε και εμενα το κινητο σε vivid blue απο birdphone..ηθελα να σε ρωτησω ποιες γλωσσες εχει μεσα.. λεει οτι ειναι ευρωπαικης αντιπροσωπειας και δεν εχει ελληνικη γλωσσα..!

εσενα τι γλωσσα εχει το μενου σου?

 

 

Εμένα έχει Ελληνικά κανονικότατα αν και Γερμανικό. Με είχαν ενημερώσει μάλιστα πριν την παραλαβή.

Link to comment
Share on other sites

Απο birdphone ; και εγώ ρώτησα τώρα και δεν έχει λέει ελληνικά

 

Ναι από birdphone.

 

Οκτώβριο το πήρα. VODAFONE branded.

Link to comment
Share on other sites

παιζει ρολο τη καρτα sim θα βαλει μεσα.. εμενα μου ειπαν οτι δεν εχει ελληνικα αλλα μολις εβαλα την καρτα μεσα το γυρισε μονο του..

το ποσοστο της μπαταριας πως το ενεργοποιηω?

edit:

το βρηκα.κοιταγα τελειως αλλου ενω ηταν μπροστα στα ματια μου!!

Edited by AriStos13
Link to comment
Share on other sites

εχει παρει την 4.4.2 το κινητο?

τωρα το πηρα unbranded γερμανικο

τωρα μου εβγαλε την 4.3 και sense 5.5

 

Edit: τελικά μετα την 4.3 Μοτ έβγαλε και την 4.4.2

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

Οι συντομεύσεις απο την lockscreen δεν φεύγουν ?

 

Απο οσο γνωριζω μονο αν βαλεις πχ. ξεκλειδωμα με μοτιβο και τικαρεις την επιλογη παραβλεψεις οθόνης κλειδώματος.

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα. χθες χαζευοντας στο τηλεφωνο μου παρατηρησα οτι δεν εχει αναβαθμισει σε 4.4.2. εκανα την αναβαθμιση και εχω εμφανες προβλημα με την μπαταρια και το τηλεφωνο ειναι συνεχεια ζεστο.. παραδειγμα εχθες απο τις 9:30 μεχρι τις 1:30 η μπαταρια απο περιπου το 45% πηγε στο 3% χωρις να το χρησιμοποιηω καθολου..!

τωρα το πρωι το εβγαλα απο τον φορτιστη και ηδη σε 5 λεπτα εχει πεσει 4% η μπαταρια..

τι φταει? το εχει κανενας αλλος αυτο το προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Κανε ενα factory reset

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One Mini

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...