Jump to content

Samsung Galaxy Core (I8260)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σου ειπε καποιος απο εκει που το πηγες οτι εφταιγαν οι εφαρμογες που ειχς μεσα??????:wacko:
ναι φιλε μου αυτο μου ειπαν και τωρα εχω τις ιδιες εφαρμογες και το κινητο εξακολουθει να κανει το σκηνικο που παω να κανω κληση και δε περνει τη πρωτη φορα και οταν με περνουν τηλ πολλες φορες λεει οτι ειναι κλειστο

η επομενη κινηση ειναι να παω και τον πρωτο που θα βρω να τον σπασω στο ξυλο

Edited by Tr3LaRaS
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι φιλε μου αυτο μου ειπαν και τωρα εχω τις ιδιες εφαρμογες και το κινητο εξακολουθει να κανει το σκηνικο που παω να κανω κληση και δε περνει τη πρωτη φορα και οταν με περνουν τηλ πολλες φορες λεει οτι ειναι κλειστο

η επομενη κινηση ειναι να παω και τον πρωτο που θα βρω να τον σπασω στο ξυλο

συγνώμη αλλά και σε μένα συμβαίνει αυτό σε άλλο κινητό αλλά ο λόγος είναι ότι στο σπίτι μου μέσα δεν έχω καλό σήμα και αν δεν το έχω σε συγκεκριμένο σημείο στο σπίτι για να πιάνει σήμα, όταν με καλέσει κάποιος δείχνει ότι είναι κλειστό. Είσαι σίγουρος ότι το τηλέφωνο έχει σήμα όταν δείχνει ότι είναι κλειστό?
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου αυτο μου ειπαν και τωρα εχω τις ιδιες εφαρμογες και το κινητο εξακολουθει να κανει το σκηνικο που παω να κανω κληση και δε περνει τη πρωτη φορα και οταν με περνουν τηλ πολλες φορες λεει οτι ειναι κλειστο

η επομενη κινηση ειναι να παω και τον πρωτο που θα βρω να τον σπασω στο ξυλο

 

αδερφε εχω δυο core υπο την προστασια μου:D,τις γυναικας κ της κουνιαδας μου...τα εχω αλλαξει τα φωτα...root εφαρμογες,παιχνιδια...δεν εχω δει ενοχλητικο lag...δουλευουν κ τα δυο φινα...

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη αλλά και σε μένα συμβαίνει αυτό σε άλλο κινητό αλλά ο λόγος είναι ότι στο σπίτι μου μέσα δεν έχω καλό σήμα και αν δεν το έχω σε συγκεκριμένο σημείο στο σπίτι για να πιάνει σήμα, όταν με καλέσει κάποιος δείχνει ότι είναι κλειστό. Είσαι σίγουρος ότι το τηλέφωνο έχει σήμα όταν δείχνει ότι είναι κλειστό?
εχω φουλ σημα και με iphone που ειχα πριν δεν ειχα ποτε θεμα

εμενα στο σερβις μου ειπαν το εξης κουλο:οταν ειναι κλειδωμενη η οθονη να την ξεκλειδωνω να μετραω μεχρι το 5 και μετα να κανω κληση.

Μηπως να παιξω και κρυφτο και να μετρησω μεχρι το 100 ?

Edited by Tr3LaRaS
Link to comment
Share on other sites

Thanos1989 μου το κανει σχετικα σπανια δηλαδή μου το κανε χθες δυο φορές , σήμερα καμία και πιο πριν το χε κανει πριν καμια βδομάδα. Δεν ειναι κατι τοσο ενοχλητικό απλως το χω ισα ισα ενα μηνα και στεναχωριεμαι.Παντως θα δοκιμασω και αυτα που μου ειπες .
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως ακόμα και μετά την αναβάθμιση, έχει πρόβλημα στην εφαρμογή της κάμερας όταν βλέπω τις φωτογραφίες που έχω βγάλει. Αν πάω να διαγράψω ή να κάνω crop καμία είναι πιθανό να κολλήσει, μερικές φορές τυχαίνει ακόμα και με την προβολή... Και όταν το κάνει τρώει χοντρό κόλλημα σε σημείο να θέλει reboot... Βέβαια αυτό ίσως να είναι και θέμα κάρτας μνήμης ή οτιδήποτε άλλο...
Link to comment
Share on other sites

εχω φουλ σημα και με iphone που ειχα πριν δεν ειχα ποτε θεμα

εμενα στο σερβις μου ειπαν το εξης κουλο:οταν ειναι κλειδωμενη η οθονη να την ξεκλειδωνω να μετραω μεχρι το 5 και μετα να κανω κληση.

Μηπως να παιξω και κρυφτο και να μετρησω μεχρι το 100 ?

 

Καθεσαι και ακους τις ******** που σου λενε?

Το κινητο αυτη την στιγμη εχει προβλημα, πηγαινε το πισω και ζητα αλλο γιατι ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ.

Πρωτα με χαμηλο τονο και αν αρχισουν μα μου τοτε ανεβασε τον τονο της φωνης σου

εξηγησε τους πως οι δικαιολογιες του τυπου να σβησεις εφαρμογες η να περιμενεις 5 δευτερολεπτα δεν ευσταθουν και αμα χρειαστει απειλησε με καμια καταγγελια.

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

Καθεσαι και ακους τις ******** που σου λενε?

Το κινητο αυτη την στιγμη εχει προβλημα, πηγαινε το πισω και ζητα αλλο γιατι ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ.

Πρωτα με χαμηλο τονο και αν αρχισουν μα μου τοτε ανεβασε τον τονο της φωνης σου

εξηγησε τους πως οι δικαιολογιες του τυπου να σβησεις εφαρμογες η να περιμενεις 5 δευτερολεπτα δεν ευσταθουν και αμα χρειαστει απειλησε με καμια καταγγελια.

Σημερα τους ξαναπηρα και μου ειπαν να το παω στο Χαιδαρι να το δουν....μετα απο φασαρια βεβαια και οταν τους ειπα τι μου λεγαν απο το σερβις του κορυδαλλου γελαγανε τα γιδια
Link to comment
Share on other sites

Σημερα τους ξαναπηρα και μου ειπαν να το παω στο Χαιδαρι να το δουν....μετα απο φασαρια βεβαια και οταν τους ειπα τι μου λεγαν απο το σερβις του κορυδαλλου γελαγανε τα γιδια

 

Δεν είχα προσέξει ότι είχες πει για το service στο κορυδαλλο.... άμα το είχα δει θα σου έλεγα να πας κατευθείαν στο Χαϊδάρι! πραγματικά οποίος έχει πρόβλημα με κινητό Samsung μόνο εκεί μπορεί και έχει ελπίδα να βρει την ισυχεια του!

!!! αυτό το μνμ είναι καλό να το δουν και όσοι άλλοι έχουν ή θα τους παρουσιαστεί πρόβλημα!!!

περαστικά φιλέ μου και σορρυ που δεν το είχα δει νωρίτερα (αλλά δεν τους αδικο που γέλασαν, είναι σαν ανέκδοτο αυτό που σου είπαν τα βόδια)

 

 

update. Οποίος θέλει τον καινούργιο launcher KitKat 4.4.0 official από την Google μπορεί να το κατεβάσει απο το dropbox μου! https://www.dropbox.com/s/1jtnclvk6hiee5n/com.google.android.launcher-0.9.6.886092.apk

Δεν έχει σχέση με αυτούς στο play store!

προσοχή! να μην έχετε απενεργοποίηση το Google search από το κινητό γιατί δεν θα δουλέψει...

τρώει πολυ λίγη ram και δεν κολλάει!

εμένα προσωπικά μου έφτασε η free ram 430 μετά από restart και 380 στην καθημερινότητα!

ερωτήσεις αποδεκτές χαχαχα

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα προσέξει ότι είχες πει για το service στο κορυδαλλο.... άμα το είχα δει θα σου έλεγα να πας κατευθείαν στο Χαϊδάρι! πραγματικά οποίος έχει πρόβλημα με κινητό Samsung μόνο εκεί μπορεί και έχει ελπίδα να βρει την ισυχεια του!

!!! αυτό το μνμ είναι καλό να το δουν και όσοι άλλοι έχουν ή θα τους παρουσιαστεί πρόβλημα!!!

περαστικά φιλέ μου και σορρυ που δεν το είχα δει νωρίτερα (αλλά δεν τους αδικο που γέλασαν, είναι σαν ανέκδοτο αυτό που σου είπαν τα βόδια)

 

 

update. Οποίος θέλει τον καινούργιο launcher KitKat 4.4.0 official από την Google μπορεί να το κατεβάσει απο το dropbox μου! https://www.dropbox.com/s/1jtnclvk6hiee5n/com.google.android.launcher-0.9.6.886092.apk

Δεν έχει σχέση με αυτούς στο play store!

προσοχή! να μην έχετε απενεργοποίηση το Google search από το κινητό γιατί δεν θα δουλέψει...

τρώει πολυ λίγη ram και δεν κολλάει!

εμένα προσωπικά μου έφτασε η free ram 430 μετά από restart και 380 στην καθημερινότητα!

ερωτήσεις αποδεκτές χαχαχα

αυτο κανει για μας και πως το βαζουμε ?
Link to comment
Share on other sites

αυτο κανει για μας και πως το βαζουμε ?

 

Apk είναι ...απλή εγκατάσταση κ κλικ στην επιλογή μόνιμου launcher...γιατί αλλιώς θα μπαίνει ο μαμά launcher...

Link to comment
Share on other sites

το εβαλε κανεις ?λεει τιποτα ?

 

Δοκίμασε το και πες και εσύ την γνώμη σου!... εμένα δεν με χαλάει

αυτό έχει το nexus 5 !

Άμα θες να το βγαλεις καντω μια απλη απεγκατάσταση, μην σε φοβίζει!

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το και πες και εσύ την γνώμη σου!... εμένα δεν με χαλάει

αυτό έχει το nexus 5 !

Άμα θες να το βγαλεις καντω μια απλη απεγκατάσταση, μην σε φοβίζει!

Ειναι σιγουρο αυτο ?βασικα τι ακριβως ειναι το launcher ?ειμαι λιγο ασχετος Edited by Tr3LaRaS
Link to comment
Share on other sites

Βασικα το εβαλα χθες

πολυ ποιο απλο απο το κανονικο που εχει το core και πολυ ποιο ελαφρυ νομιζω αν και παλι τρωει πολυ ram

http://img208.imageshack.us/img208/6030/s96y.png

αν μπορουσαμε να βαλουμε τον καιρο και το ρολοι του s4 θα ηταν καλυτερο γιατι τον καιρο τον βγαζει αριστερα στο google now

Edited by Tr3LaRaS
Link to comment
Share on other sites

Βασικα το εβαλα χθες

πολυ ποιο απλο απο το κανονικο που εχει το core και πολυ ποιο ελαφρυ νομιζω αν και παλι τρωει πολυ ram

http://img208.imageshack.us/img208/6030/s96y.png

αν μπορουσαμε να βαλουμε τον καιρο και το ρολοι του s4 θα ηταν καλυτερο γιατι τον καιρο τον βγαζει αριστερα στο google now

 

Εγώ προσωπικά το απενεργοποιώ το αριστερό παράθυρο με το Google Now και βάζω το δικό μου app, HD Widgets για την ακρίβεια (αλλά έχει και πολλά άλλα)!

[ATTACH]38115[/ATTACH]

 

Και εδώ είναι η κατανάλωση ram ενώ έχω πολλά προγράμματα σε λειτουργία... άμα ανοίξω music player και browser τότε πάει κοντά στα 130 Free αλλά είναι λογικό και δεν μου δημιουργεί πότε πρόβλημα!

[ATTACH]38114[/ATTACH]

Εδώ θέλω να προσθέσω ότι συνήθως ο κανονικός μου launcher είναι ο next launcher αλλά τώρα με έχει πιάσει ο μινιμαλισμός και είπα και αφήσω αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά το απενεργοποιώ το αριστερό παράθυρο με το Google Now και βάζω το δικό μου app, HD Widgets για την ακρίβεια (αλλά έχει και πολλά άλλα)!

[ATTACH]38115[/ATTACH]

 

Και εδώ είναι η κατανάλωση ram ενώ έχω πολλά προγράμματα σε λειτουργία... άμα ανοίξω music player και browser τότε πάει κοντά στα 130 Free αλλά είναι λογικό και δεν μου δημιουργεί πότε πρόβλημα!

[ATTACH]38114[/ATTACH]

Εδώ θέλω να προσθέσω ότι συνήθως ο κανονικός μου launcher είναι ο next launcher αλλά τώρα με έχει πιάσει ο μινιμαλισμός και είπα και αφήσω αυτό!

το HD widgets ειναι free ?και αν δεν ειναι ξερεις κανενα παρομοιο και free ?το κιν εσυ το εχεις root?το widget καιρου το παλιο που μενει μεσα δεν επηρεαζετε ?

 

Εβαλα το Android weather αλλα παταω στο κενο που θελω να μπει ο καιρος κτλ και στα widget δε μου το βγαζει καν

Ξερει κανεις το λογο ?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

:!: Να υπενθυμίσω οτι για εφαρμογές συζητάμε εδω .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Πηρα στη Samsung σημερα τηλ του εκραξα τους ειπα οτι θα κανω καταγγελια και πηγα και το κινητο στη Smartec να δουμε τι θα βρουνε και αυτοι εκει αν και βλεπω να μου λενε ******** παλι και να τους το σπασω το κιν στο κεφαλι γιατι εχω κουραστει με ολο αυτο το βιολι
Link to comment
Share on other sites

Αν σου πουνε ******** γυρνα το πισω και παρε αλλο να ξεμπερδευεις.
:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

Το Core ή το iPhone 4?Αυριο φευγω πενταημερη και δεν ξερω ποιο απο τα δυο να παρω μαζι, για internet , photos και αλλα.Πρεπειμ να διαλεξω ενα απο τα 2 και το αλλο θα το παρει ο αδερφος μου!Σας παρακαλω τις προτασεις σας γρηγορα!
Link to comment
Share on other sites

Το core παρε.

 

Λες ε?Μωρε το σκεφτομαι και εγω αλλα θα βγαλει καλες φωτογραφιες?Σαν να αργει λιγο στην καμερα και να βγαζει κουνημενες.Ισως ειναι και ιδεα μου.Ευχαριστω για την προταση παντως!

Link to comment
Share on other sites

Αν σου πουνε ******** γυρνα το πισω και παρε αλλο να ξεμπερδευεις.
Λες και το ηξερα...το πηρα και δε βρισκουν τιποτα και ως συνηθως μου κανανε επαναπρογραμματισμο του κινητου και τωρα δειχνει να δουλευει παλι κανονικα...το θεμα ειναι οτι και τις αλλες φορες αυτο γινοτανε δουλευε μια 2 μερες και φτου και απο την αρχη.

μιλησα και με τα κεντρικα τους και μου ειπαν οτι αν κανει παλι το ιδιο να τους καλεσω και μαλλον παμε για αλλαγη

Link to comment
Share on other sites

μιλησα και με τα κεντρικα τους και μου ειπαν οτι αν κανει παλι το ιδιο να τους καλεσω και μαλλον παμε για αλλαγη

 

Οποτε κατα πασα πιθανοτητα θα εισαι κομπλε.

Γενικα μην ακους τις ******** δικαιολογιες που σου λενε, πιεζε τις καταστασεις

και να ζητας το δικιο σου.

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Core (I8260)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...