Jump to content

Samsung Galaxy Core (I8260)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Γεια σας.

Εχω το galaxy core και θα ηθελα να εχω σε αυτο το κλασσικο widget, που λεγεται "ειδησεις και καιρος" που αναφερει τον καιρο και την προγνωση για αυτον για την περιοχη που εχεις επιλεξει αλλα και τις σημαντικοτερες ειδησεις απο Ελλαδα(στα ελληνικα),ετσι οπως ειχα στο προηγουμενο galaxy ace που ειχα.

Εχω ψαξει στο google play αλλα δεν βρηκα κατι.

 

Αυτό δεν ζητάς; Για αναζήτηση εφαρμογής ωστόσο μπορείς να απευθυνθείς και εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό δεν ζητάς; Για αναζήτηση εφαρμογής ωστόσο μπορείς να απευθυνθείς και εδώ.

Ναι, αυτο αλλα δεν ειναι στα ελληνικα και δεν δειχνει ειδησεις απο Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ τα mb που κατεβαινουν δεν πιανουν χωρο?

 

τα mb κανουν αντικατασταση των ηδη υπαρχοντων mb(με πολυ μικρες διαφορες)που εχει η οποιαδηποτε εφαρμογη...τωρα αν εννοεις αν χρεωνονται φυσικα κ χρεωνονται ομως δεν ρωτας αυτο αν καταλαβαινω σωστα...

Link to comment
Share on other sites

σε όλα σχεδόν τα μοντέλα samsung το widget program monitor υπάρχει . στο Core όμως γιατί δεν υπάρχει ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ενδιαφερομαι να αγορασω για την αδερφη μου το συγκεκριμενο τηλεφωνακι.Ηθελα να σας ρωτησω το μοντελο που παιρνει 2 sim ειναι διαθεσιμο στις μεγαλες αλυσιδες στυλ γερμανο,πλαισιο κλπ?Εχω επιδοτηση γι αυτο σας ρωταω.Επισης θα ηθελα γενικοτερα να μου πειτε εντυπωσεις για αυτονομια καμερα κλπ με απαιτησεις ομως ενος μετριου εως αρχαριου χρηστη.
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε όλα σχεδόν τα μοντέλα samsung το widget program monitor υπάρχει . στο Core όμως γιατί δεν υπάρχει ?

 

τελικά μια καλή λύση είναι https://play.google.com/store/apps/details?id=org.greenbot.technologies.galaxys.taskmanger

Edited by Sniaf
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αμα πατησεις το home button και μετα πας τερμα αριστερα νομιζω στο βγαζει
Link to comment
Share on other sites

αμα πατησεις το home button και μετα πας τερμα αριστερα νομιζω στο βγαζει

 

το ξερω λεω για κατι fast χωρις να ειναι αναγκη να εχεις το home button

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω το samsung galaxy core και εδω και κατι μερες μου εχει πεταξει πανω δεξια αυτο το συμβολο [ATTACH]38664[/ATTACH].Αναφερομαι σε αυτο που μοιαζει με ματι.Δεν εχω ιδεα ωστοσο τι ακριβως ειναι.Αν ξερει καποιος και μπορει να μου απαντησει.Ευχαριστω πολυ!!
Link to comment
Share on other sites

Εχω το samsung galaxy core και εδω και κατι μερες μου εχει πεταξει πανω δεξια αυτο το συμβολο [ATTACH]38664[/ATTACH].Αναφερομαι σε αυτο που μοιαζει με ματι.Δεν εχω ιδεα ωστοσο τι ακριβως ειναι.Αν ξερει καποιος και μπορει να μου απαντησει.Ευχαριστω πολυ!!

 

Noμιζω ειναι το ματι που εχει καθε κινητο κ βλεπει αν το κοιτας κ ρυθμιζει φως κλπ.

Αλλα συνηθως σβηνει.

Εκανες ρεσταρτ?

Μηπως καποιος σε κοιταει συνεχεια?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει απο τοτε που το εχει εμφανισει το συγκεκριμενο συμβολο 2-3 φορες restart αλλα δεν εχει φυγει ουτε για λιγα λεπτα.Λες καποιος να με κατασκοπευει :ninja:......
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω

παντως νομιζω ειναι ο αισθτηρας της συσκευης.

δεν νομιζω να ειναι η καμερα

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει απο τοτε που το εχει εμφανισει το συγκεκριμενο συμβολο 2-3 φορες restart αλλα δεν εχει φυγει ουτε για λιγα λεπτα.Λες καποιος να με κατασκοπευει :ninja:......

 

δεν νομιζω

παντως νομιζω ειναι ο αισθτηρας της συσκευης.

δεν νομιζω να ειναι η καμερα

 

Το Smart Stay (Έξυπνη διαμονή) είναι ώστε να μένει η οθόνη ανοιχτή όταν την κοιτάς.

Το γράφει και στο Εγχειρίδιο Χρήσης!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Το Smart Stay (Έξυπνη διαμονή) είναι ώστε να μένει η οθόνη ανοιχτή όταν την κοιτάς.

Το γράφει και στο Εγχειρίδιο Χρήσης!

 

Ισχυει αυτο ειναι, το εψαξα και εγω λιγο στις ρυθμισεις του και το βρηκα.Ευχαριστω πολυ παντως!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μπορείτε να μου πείτε αν στο core gt I8260 κάνει η μπαταρία του gt I8262 duo's δηλαδή που βρήκα στο eBay.....Θέλω να μάθω αν είναι σε διαστάσεις κ ειδικά αν φοράνε την ίδια ακριβώς μπαταρία.....Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μπορείτε να μου πείτε αν στο core gt I8260 κάνει η μπαταρία του gt I8262 duo's δηλαδή που βρήκα στο eBay.....Θέλω να μάθω αν είναι σε διαστάσεις κ ειδικά αν φοράνε την ίδια ακριβώς μπαταρία.....Ευχαριστώ

 

καλημερα δωσε μας ενα link ποια μπαταρια βρηκες;;;

Link to comment
Share on other sites

καλο φαινεται...αν και με χαλασε λιγο που δεν μπορουμε να μεταφερουμε apps στην SD εκτος root

Εχω την 4.1.2. εχει βγει καινουργια αναβαθμιση;

Edited by tolisspi

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

καλο φαινεται...αν και με χαλασε λιγο που δεν μπορουμε να μεταφερουμε apps στην SD εκτος root

Εχω την 4.1.2. εχει βγει καινουργια αναβαθμιση;

 

Όχι αυτή είναι η τελευταία... Έχει ακουστεί για 4.4... ΘΑ δείξει...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά, πριν 5 μέρες μου το πηρε δωρο ο συζυγος, media markt, μου κοψανε και τζαμπα την sim και ολα μια χαρα, (κακώς που δεν ζητησα το πλαισιο της καρτας που διαβασα εδω ότι ξαναμπαινει η καρτα στα αλλα κινητα), δεν πειραζει ομως , διαβασα και όοοοολο το νήμα εδώ, δεν βλεπω να εχει προβληματα το κινητο σε συγκριση με κατι άλλα που ειχε καταληξει να μου παρει, πχ το lg 7ii ή το ace duos , ακόμα και η συνδεση με το wifi απο οτι διαβασα εδω διορθωθηκε κ αυτο, διαβολικη συμπτωση 27/12 θα μου ενεργοποιηθει η Hol στο σπιτι,( ελπιζω να μην αντιμετωπισω θέμα), το μόνο βρε παιδια που έχω βρει μεχρι στιγμής δεν μου δουλευει το ξυπνητηρι όταν ειναι κλειστό το κινητο... καμια λύση υπάρχει....?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά, πριν 5 μέρες μου το πηρε δωρο ο συζυγος, media markt, μου κοψανε και τζαμπα την sim και ολα μια χαρα, (κακώς που δεν ζητησα το πλαισιο της καρτας που διαβασα εδω ότι ξαναμπαινει η καρτα στα αλλα κινητα), δεν πειραζει ομως , διαβασα και όοοοολο το νήμα εδώ, δεν βλεπω να εχει προβληματα το κινητο σε συγκριση με κατι άλλα που ειχε καταληξει να μου παρει, πχ το lg 7ii ή το ace duos , ακόμα και η συνδεση με το wifi απο οτι διαβασα εδω διορθωθηκε κ αυτο, διαβολικη συμπτωση 27/12 θα μου ενεργοποιηθει η Hol στο σπιτι,( ελπιζω να μην αντιμετωπισω θέμα), το μόνο βρε παιδια που έχω βρει μεχρι στιγμής δεν μου δουλευει το ξυπνητηρι όταν ειναι κλειστό το κινητο... καμια λύση υπάρχει....?

 

δυστηχως καμια...κ η γυναικα μου εχει το core,εγω το Note...δεν υπαρχει σωτηρια...κλειστο κινητο...νεκρο ξυπνητηρι...

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω ότι η γυναικα σου εχει το core (έχω διαβασει οοοοολο το νήμα εδω ,κοντευω να το αποστηθισω,έλεγα δεν μπορει καποιο προβλημα θα εχει το κινητο , και δεν βρηκα, και ένας που τον παιρναν τηλεφωνο και τους εβγαινε μηνυμα οτι το χει κλειστο , ήταν τυπικο σημαδι σηματος cosmote απο την αρχη ) ,

Κοιτα να δεις που θα χρησιμοποιω για ξυπνητηρι το ερικσον το Τ68 και το ερικσον Ζ600 ( το πρωτο εγχωμο κινητο, επιστημονικη φαντασια φανταζε τοτε, και το πρωτο εγχρωμο με καμερα αντιστοιχα ) που ακομα δουλευουν και τα 2 μια χαρα !!!!!!!!!!!!!!!!! και εχουν κάνει και μπλουμ σε νερο και τα 2!!!!!!!!!!!!!!!! ελεος ομως ... και της κορης μου lg l7 i τα ιδια κλειστο κινητο γιοκ ξυπνητηρι ..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Core (I8260)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...