Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι κουνιούνται αν το κάνω με το νύχι, γιατί?

...το ξεψείρισες το κινητό, φτάνει :)

φιλε το εφαγες το κινητο.

Χαχαχαχα!!!!!

Το ρωταω γιατι πολυ συχνα εχω τα δαχτυλα μου εκει και το πειραζω οσο βλεπω κανα βιντεακι και σημερα παρατηρησα οτι κουνιουντε και λεω "ρε συ εγω το εκανα ή ετσι ειναι κατασκευασμενο;"

Οποτε σας ρωτησα για να ξερω αν πρεπει να κοψω τη συνηθεια αυτη. Μη μου φυγουν και τα ψαχνω.

Thnx.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω περναω τωρα την 4.4.2 D80220B open 16Gb Πορτογαλιας

 

απο που την κατεβαζουμε φίλος???? ελα και μπριζόθηκα....:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

απο που την κατεβαζουμε φίλος???? ελα και μπριζόθηκα....:lol::lol::lol:

 

http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW859395432109876543213/D80220B_00.kdz

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα!!!!!

Το ρωταω γιατι πολυ συχνα εχω τα δαχτυλα μου εκει και το πειραζω οσο βλεπω κανα βιντεακι και σημερα παρατηρησα οτι κουνιουντε και λεω "ρε συ εγω το εκανα ή ετσι ειναι κατασκευασμενο;"

Οποτε σας ρωτησα για να ξερω αν πρεπει να κοψω τη συνηθεια αυτη. Μη μου φυγουν και τα ψαχνω.

Thnx.

 

Θα μας πάρουν στο ψιλό από τα αλλά νήματα ότι ψειρίζουμε την μαϊμού....... κανονίστε

Link to comment
Share on other sites

κατεβαινει.... thnx

 

αν θες root http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2666967

xposed http://www.multiupload.nl/IYJ3AVCVXK

Edited by leo06
Link to comment
Share on other sites

Θα μας πάρουν στο ψιλό από τα αλλά νήματα ότι ψειρίζουμε την μαϊμού....... κανονίστε

 

Δηλαδη παιδια μπορει να ξυπνησει καποιος το πρωι και να γραφει το λογκο gl αντι για lg:lol::lol::lol::lol:

 

Πλακα κανω εγω εχω s4 εχει ενας φιλος μου το g2 και ειναι πολυ καλο smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά βοηθήστε με λίγο διότι έχω χαθεί τελείως με την περιβόητη κιτ-κατ . Το κινητό μου το έχω πάρω από Birdphone και είναι T-Mobile . Εγώ απο που θα πάρω αναβάθμιση ? Θα μου έρθει στο κινητό μου ή πρέπει να κάνω κάτι μόνος μου ?

 

Η έκδοση λογισμικού που φοράει είναι : D80210a-262-01

 

:mad:

Edited by OAL
Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστω πολύ, τελικά δεν τα κατάφερα να την περάσω την 4.4 με την μέθοδο unroot καθώς έβγαζε λάθος error για update στο tool flash tool :(:(:(. ; έχουν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα στο xda. θα δω τι θα κανω...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά βοηθήστε με λίγο διότι έχω χαθεί τελείως με την περιβόητη κιτ-κατ . Το κινητό μου το έχω πάρω από Birdphone και είναι T-Mobile . Εγώ απο που θα πάρω αναβάθμιση ? Θα μου έρθει στο κινητό μου ή πρέπει να κάνω κάτι μόνος μου ?

 

Η έκδοση λογισμικού που φοράει είναι : D80210a-262-01

 

:mad:

 

και γω τα ίδια φίλε μου , περιμένω :/ :(

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

οταν βγει επισημα η 4.4, εμεις που εχουμε root θα μπορουμε να την βαλουμε OTA απο πανω χωρις προβλημα και χωρις να χαθει το ροοτ(εννοειτε με επιλεγμενη την επιλογη OTA survival)?
nokia 3210 - nokia 3310 - nokia 3410 - nokia 3650 - nokia ngage - nokia 7610 - nokia n80 - lg ks20(windows mobile 6.1) - iPhone 3GS - iPhone 4S - LG G2 - LG G5 - Oneplus 7 Pro(8/256 GM1910)
Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησουλες : η d80210e-eur-xx είναι και καλά η Ευρωπαϊκή ρομ ή η Ελληνική; και δεύτερον για να στείλουμε αρχεία με wifi direct ή nfc θέλει ξεχωριστή εφαρμογή; προσπαθώ να στείλω αρχεία σε ένα λ7ii αλλά δεν μπορώ με τίποτα.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά βοηθήστε με λίγο διότι έχω χαθεί τελείως με την περιβόητη κιτ-κατ . Το κινητό μου το έχω πάρω από Birdphone και είναι T-Mobile . Εγώ απο που θα πάρω αναβάθμιση ? Θα μου έρθει στο κινητό μου ή πρέπει να κάνω κάτι μόνος μου ?

 

Η έκδοση λογισμικού που φοράει είναι : D80210a-262-01

 

:mad:

 

Κανείς βρε παλληκάρια στην παραπάνω απορία μου ?

 

Καλή σας μέρα

:mad:

Link to comment
Share on other sites

Κανείς βρε παλληκάρια στην παραπάνω απορία μου ?

 

Καλή σας μέρα

:mad:

 

Μέσω PC με το SmartSuite ή μέσω OTA...

Link to comment
Share on other sites

Μέσω PC με το SmartSuite ή μέσω OTA...

 

Μέσω του Suite, δοκίμασα και δεν υπάρχει τίποτα , αναφέρει ότι "φοράει" την τελευταία έκδοση . Το δοκίμασα, είμαι και γω με T mobile Γερμανικό από birdphone. Και ΟΤΑ τίποτα ακόμη :mad:

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

Κανείς βρε παλληκάρια στην παραπάνω απορία μου ?

 

Καλή σας μέρα

:mad:

 

Καλημερα.Περιμενεις να βγαλει update η t-mobile.

Θα σου ερθει ειδοποιηση απο μονη της οταν βγει με το καλο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.Εχθες πηρα μια micro sim της Q card.Νομιζα οτι αυτη παιρνει,μπερδευτηκα.Οταν μου την φερανε σκεφτηκα να την κοψω για να την ταιριαξω στην βαση της συσκευης...Τελικα την εκοψα λιγο ποιο πολυ με αποτελεσμα να εχει λιγο τζογο εκει που καθετε.Παρατηρησα ομως οτι καποιες φορες οταν ειναι κλειστη η οθονη και την ανοιγω να μην εχει καθολου σημα και να βγαινει το μυνημα οτι μονο επειγουσες κλησεις δεχετε.Μετα απο λιγο επανερχετε το σημα.Και πανω εκει στην μπαρα που δειχνει τις γραμμες του σηματος εχει ενα R σταθερα.Τι λετε την εκανα την χαζομαρα η ειναι κατι αλλο;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Micro δεν παίρνει κανονικά; Εγώ πήγα σε ένα κατάστημα του provider, και μου την κόψανε επί τόπου με ένα εργαλείο που έμοιαζε σαν μικρός διατρητήρας.
Link to comment
Share on other sites

Micro δεν παίρνει κανονικά; Εγώ πήγα σε ένα κατάστημα του provider, και μου την κόψανε επί τόπου με ένα εργαλείο που έμοιαζε σαν μικρός διατρητήρας.

Εστειλα ενα γνωστο μου και του ειπα για micro...Παντως ητανε μεγαλυτερη.Φοβαμε μην δεν κανει καλη επαφη η παιζει μεσα στην θυριδα.Μηπως αυτη που εχουμε λεγετε mini sim k μετα ειναι και η nano sim που φοραει το iphone 5ari.Kαι αυτο το R που ειναι σταθερα πανω απο την μπαρα του σηματος;:worry:

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα ενα γνωστο μου και του ειπα για micro...Παντως ητανε μεγαλυτερη.Φοβαμε μην δεν κανει καλη επαφη η παιζει μεσα στην θυριδα.Μηπως αυτη που εχουμε λεγετε mini sim k μετα ειναι και η nano sim που φοραει το iphone 5ari.Kαι αυτο το R που ειναι σταθερα πανω απο την μπαρα του σηματος;:worry:

 

Micro SIM παίρνει το g2 και το r που βλέπεις είναι της q.Το βγάζει σε κάθε συσκευή με q και δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σου τωρα ακου εμενα που ειμαι στην Q ηδη 2 χρονια το κινητο παιρνει Micro-SIM την οποια η wind δεν εχει με αποτελεσμα να την κοβει με μηχανημα με αποτελεσμα τελειο και σου μενει και το περιβλημα της καρτας οπου χρησιμοποιειται σαν ανταπτοραςγια κανονικη sim,τωρα το R που βλεπεις στο σημα ειναι μονιμο και ειναι το Roaming,η Q επειδη δεν εχει δικο της δικτυο χρησιμοποιει της wind σε παριαγωγη.Επισης πρεπει στα δεδομενα να ενεργοποιησεις και την περιαγωγη δεδομενων αν θελεις να εχεις 3g και γενικοτερα internet απο την Q.:D:D

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...