Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο χαρντ ρισετ?

Μας δουλεύουν.

Στην Δ δεν δουλεύει το σκαιπ και με χαρντ ρισετ και με όλα.

Βέβαια στην τύχη καμιά φορά συνδεόταν και έπαιζε κανονικά.

Αλλά άμα είναι να το αφήσεις στην τύχη και στο πόσες φορές θα προσπαθήσεις μέχρι να συνδεθείς χαίρω πολύ...

 

Μένει να δούμε αν βελτιώθηκε στην Φ.

Το Γαλλικό μου έχει βγάλει την Φ και θα την βάλω αν γραφτεί ότι δουλεύει καλά και το έφτιαξαν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

σας βγαζει την τελευταια που υπαρχει που ειναι η 20f!!!

σωστός. ..sorry

Link to comment
Share on other sites

ειχα βαλει εγω ιταλικη 20F και παλι ειχα θεμα με το skype :(

Ευχαριστώ πολύ φίλε. Αρα απορρίπτεται και η Φ.

Τώρα ήρθε αναβάθμιση του σκαιπ. Παλι φοβάμαι γιατί όπως είμαι τώρα στην Β δουλεύει άψογα. Απλά στην Δ είχα καλύτερη μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Εγω στην Φ δεν ειχα δει διαφορα παντως...

Στην Β παιζει παντα καλα δηλαδη???

 

Μηπως τωρα με την αναβαθμιση αλλαξε κατι στις 20D και 20F????

Edited by alexclone
Link to comment
Share on other sites

Εγω στην Φ δεν ειχα δει διαφορα παντως...

Στην Β παιζει παντα καλα δηλαδη???

 

Μηπως τωρα με την αναβαθμιση αλλαξε κατι στις 20D και 20F????

 

Ναι ξαναγύρισα στην β και πάντα κάνει καλά σκαιπ.

Και οταν είσαι στη βιντεοκληση και πας αριστερά την καρτέλα και σου βγαίνει η καρτέλα που γράφεις μηνυμα στο σκαιπ ταυτόχρονα, τα κάνει όλα άψογα. Στην Δ ξέρουμε ότι δεν τα κάνει αυτά

Link to comment
Share on other sites

Για πες πως γινεται,μπας και βρουμε κι εμεις την δικια μας....

 

sideload? ??

Πως να περάσουμε χειροκίνητα Stock Firmware

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest Dimi_Arap
Αγορασα το G2 και από Τρίτη θα το έχω...Θα ήθελα να μάθω χρήσιμες εφαρμογές που πρέπει να κατεβάσω...Επίσης η πρώτη φόρτιση που θα κάνω πόσες ώρες πρέπει να ειναι;;;
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το G2 και από Τρίτη θα το έχω...Θα ήθελα να μάθω χρήσιμες εφαρμογές που πρέπει να κατεβάσω...Επίσης η πρώτη φόρτιση που θα κάνω πόσες ώρες πρέπει να ειναι;;;

 

δες στο τοπικ του αντροιντ για εφαρμογες , εχει μπεστ κλπ κλπ

 

για φορτιση εγω το αφησα ολη νυχτα στο pc για αργη φορτιση

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

εδω κοιταμε να βγαινει κανενα update και εσεις λετε για skype.......η 20 f σιγουρα ειναι καλυτερη απο την 20 d,και σε ram και σε καλο multitasking....το skype για εμενα μονο για υπολογιστη,θελει 3 gb ram και πανω για να δουλεψει καλα!αν ειναι δυνατον να αλλαζεται μια ολοκληρη αναβαθμιση επειδη δεν παιζει μια β............α!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μετά την πτώση του Lumia 1020 και την άμεση πώλησή του (δεν άντεχα να το βλέπω χτυπημένο) περιπλανήθηκα για κάνα μήνα σε κάποιες συσκευές και πιστεύω ότι μάλλον βρήκα αυτό που έψαχνα. Παίδες συμπληρώνω το πρώτο εικοσιτετράωρο μαζί του και πραγματικά δεν το ευχαριστιέμαι με τίποτα, είναι πανέμορφο, πανίσχυρο είναι g2! Μετά τo htc (m7) είναι το πρώτο android smartphone που έχω πιάσει στα χέρια μου και όλη μέρα δεν είδα κανένα lag (ελπίζω να μην ήμουν απλά τυχερός, θα φανεί στις επόμενες μέρες). Είπα ότι θα έχει πολλές σελίδες το thread του g2 και ότι θα προσπαθήσω να τις διαβάσω, αλλά μόλις είδα αριθμό πάνω από 700... μου κόπηκαν τα πόδια. Δεν διαβάζονται με τίποτα. Ελπίζω λοιπόν να μείνω καιρό εδώ!:D
Link to comment
Share on other sites

εδω κοιταμε να βγαινει κανενα update και εσεις λετε για skype.......η 20 f σιγουρα ειναι καλυτερη απο την 20 d,και σε ram και σε καλο multitasking....το skype για εμενα μονο για υπολογιστη,θελει 3 gb ram και πανω για να δουλεψει καλα!αν ειναι δυνατον να αλλαζεται μια ολοκληρη αναβαθμιση επειδη δεν παιζει μια β............α!

Φίλε μου άσε καθέναν να παίρνει το κινητό και να δίνει τα λεφτάκια του για αυτό που χρειάζεται ο ίδιος και όχι για αυτά που χρειάζονται οι υπόλοιποι. Εμένα μου χρειάζεται το σκαιπ πάρα πολύ και δεν το θέλω για εφέ μόνο να λέω κοίτα έχω και σκαιπ και για αυτό αγόρασα καινούριο κινητό...

Όποιος το θεωρεί βλακεία με γεια του με χαρά του, αλλά δεν θα μου υποδείξει αν χρειάζομαι κάτι ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες πως κραταμε στιγμιοτυπο οθονης θα μπορουσατε να με βοηθησετε?:(
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδες πως κραταμε στιγμιοτυπο οθονης θα μπορουσατε να με βοηθησετε?:(

Πατάς ταυτόχρονα power buttom και vol down.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επειδή βρήκα ένα μεταχειρισμένο γ2 32αρι στα 280 Κ σκέφτομαι να το πάρω εχω ενα θέμα

Το τηλ αγοράστηκε από εβαυ και στο κουτί γράφει white white και από πάνω ARE

Απο τι γνωρίζω τα 3 γράμματα πάνω από το χρώμα είναι η Χώρα προς κυκλοφορίας

Ποια χώρα είναι αυτή;(ΑΡΕ)

Γιατί αν είναι Ευρωπαϊκό να το χτυπήσω

Φοβάμαι μήπως είναι τίποτα εκτός Ευρώπης

Κάποιος μια βοήθεια ;

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα στο sandeep.info το imei του κινητού κ πράγματι βγάζει αραβικά Εμιράτα

Παιδιά αυτό τη σημασία έχει;ότι δεν καλύπτει εγγύηση ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά (1ο ποστ και χαιρετώ),

 

είμαι υποψήφιος αγοραστής του G2, αλλά πρώτα θέλω να διευκρινίσω τα συγκεκριμένα motion chips που φοράει (κατασκευαστής, μοντέλο, etc.). Ο λόγος είναι ότι αλλάζω κινητό επειδή αναπτύσσω μια augmented reality εφαρμογή και χρειάζομαι κάποιο τηλέφωνο με τελευταίας γενιάς αισθητήρες κίνησης. Οι πληροφορίες που υπάρχουν στο δίκτυο είναι μηδαμινές για τέτοιου είδους πράγματα γιαυτό θέλω να μου κάνει κάποιος μια χάρη και να τρέξει μια εφαρμογή όπως η Ζ-Device η οποία σου δείχνει τις λεπτομέρειες του hardware της συσκευής. Έχει κάποιος την καλοσύνη.

 

Και κάτι τελευταίο, είδα στις πίσω σελίδες κάτι παράπονα για το gps. Επειδή και αυτός ο αισθητήρας είναι σημαντικός για μένα, τα θέματα που είχατε ήταν μεμονωμένα και διορθώθηκαν απότι κατάλαβα;

 

Να σημειώσω ότι έχω κάνει test με το Nexus 5 και έχω μείνει ικανοποιημένος από τους αισθητήρες του (InvenSense MPU-6515 six-axis). Αν υπάρχει συγγένεια σε αυτό τον τομέα με το G2 τότε πάω με κλειστά μάτια.

 

Ευχαριστώ όλους.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά (1ο ποστ και χαιρετώ),

 

είμαι υποψήφιος αγοραστής του G2, αλλά πρώτα θέλω να διευκρινίσω τα συγκεκριμένα motion chips που φοράει (κατασκευαστής, μοντέλο, etc.). Ο λόγος είναι ότι αλλάζω κινητό επειδή αναπτύσσω μια augmented reality εφαρμογή και χρειάζομαι κάποιο τηλέφωνο με τελευταίας γενιάς αισθητήρες κίνησης. Οι πληροφορίες που υπάρχουν στο δίκτυο είναι μηδαμινές για τέτοιου είδους πράγματα γιαυτό θέλω να μου κάνει κάποιος μια χάρη και να τρέξει μια εφαρμογή όπως η Ζ-Device η οποία σου δείχνει τις λεπτομέρειες του hardware της συσκευής. Έχει κάποιος την καλοσύνη.

 

Και κάτι τελευταίο, είδα στις πίσω σελίδες κάτι παράπονα για το gps. Επειδή και αυτός ο αισθητήρας είναι σημαντικός για μένα, τα θέματα που είχατε ήταν μεμονωμένα και διορθώθηκαν απότι κατάλαβα;

 

Να σημειώσω ότι έχω κάνει test με το Nexus 5 και έχω μείνει ικανοποιημένος από τους αισθητήρες του (InvenSense MPU-6515 six-axis). Αν υπάρχει συγγένεια σε αυτό τον τομέα με το G2 τότε πάω με κλειστά μάτια.

 

Ευχαριστώ όλους.

Θα μπορέσω να το κάνω μεσημέρι αν δεν το χει κάνει κάποιο άλλο παιδί

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα στο sandeep.info το imei του κινητού κ πράγματι βγάζει αραβικά Εμιράτα

Παιδιά αυτό τη σημασία έχει;ότι δεν καλύπτει εγγύηση ;

Δυστυχως εξ' αρχης (και νομιζω ακομη αυτο ισχυει) η LG Ελλαδος δηλωνει οτι δεν καλυπτει το 32 αρι, για το λογο οτι δεν εισαγεται επισημα...:confused:

Αν θελεις εγγυηση θα πας σε 16 αρι, εκτος και αν εχεις σκοπο να ασχοληθεις με τις "εξυπναδες" της LG και το κυνηγησεις..... και αν δικαιωθεις ομως!

Εγω παντως εδω και σχεδον 9 μηνες εχω 32 αρι ασιατικο το οποιο πηρα εν γνωση μου οτι ενδεχομενος δεν θα μου το καλυψουν αν χρειαστει.

Ευτυχως ομως δε χρειστηκε (ακομη) :p. Παντως δε μετανοιωσα καθολου που πηρα αυτο γιατι η περισσοτερη μνημη δεν εβλαψε ποτε κανεναν (δε γουσταρω καθολου να εχω στικακια καρφωμενα στο κινητο μου ή καλωδια να κρεμονται).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...