Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ηλία συμφωνώ μαζί σου αλλά απο την άλλη δεν νομίζεις ότι μαζεύονται πολλά έστω κι αν ειναι software η μεμονωμένα.

Εμένα πάντως αυτά τα software προβληματάκια μου θυμίζουν παλαιότερες εποχές που ψάχναμε modem, gps fixes, camera fixes κλπ.

Μου φαίνεται οτι με τους Κορεατες παμε απο την σκύλα στην χαριβδη.

Αυτο ακριβως. Συμφωνω και με τον Te_salat και με τον manan69t.

Αλλα απο την αλλη εχει δικιο ο elthis οτι δεν πρεπει να κραζουμε τη συσκευη επειδη καποιος εχει ενα μεμονομενο προβλημα. Αλλα και απο την αλλη, αυτος ο καποιος δεν ειναι καποιος αλλα ενα αρκετα σεβαστο ποσοστο κατοχων. Ακομα και το 10% ειναι πολυ μεγαλο ποσοστο για μια ναυαρχιδα και το καλυτερο κινητο του κοσμου αυτη τη στιγμη.

Επισης διαφωνω με την αποψη οτι αμα καποιος μπει και διαβασει το τοπικ θα βγαλει αποψη οτι το κινητο δεν ειναι καλο. Τα καλα της συσκευης που εννοειται οτι ειναι παρα μα παρα πολλα δεν εχουν αναγκη να εκθιαζοντε μιας και ειναι γνωστα και αυτος που ψαχνεται εστω και λιγο τα ξερει. Το θεμα ειναι να αναφερουμε και τα αρνητικα γιατι αυτο για μενα ειναι πιο συμαντικο καθως γινονται συγκρισεις και βγαινουν και καποια συμπερασματα σχετικα με το θεμα του προβληματος και το ποσοστο του. Προσωπικα οταν ψαχνω να αγορασω καποια συσκευη, θελω οταν μπαινω να διαβασω το αντοιστιχο τοπικ να διαβασω αντικειμενικα ποστ σχετικα με τα μειωνεκτηματα της συσκευης και οχι τα πλεονεκτηματα τοσο πολυ καθως πανω κατω τα ξερουμε.

Σκεφτειτε το και ετσι:

Πχ. Οφειλουμε να ενημερωσουμε υποψηφιους αγοραστες που διαβαζουν τωρα το τοπικ οτι παιζει 20% να εχουν προβλημα με το GPS και με το τριξιμο κι οτι παιζει η περιπτωση να χριαστει service. Το ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ! Οποτε οποιος ξερει να διαβαζει και να βγαζει συμπερασματα, ξερει. Οποιος δει οτι τα μισα ποστς ειναι για προβλημα του GPS και του σηματος και νομισει οτι η συσκευη ειναι για τα μπαζα, κακο του κεφαλιου του. Ο καθενας εχει την κριση του. Εμεις πρεπει να ειμαστε αντικειμενικοι.

Πρεπει να σκεφτουμε επισης οτι πιο ευκολο ειναι καποιος να γραψει κατι αρνητικο παρα θετικο, οπως συμβαινει και στη ζωη. Τα καλα δεν τα λεμε συνεχεια και συνεχεια, δεν εχει νοημα. Αμα καποιος δεν μιλαει συμαινει οτι ολα ειναι καλα. Αρα λογικο ειναι αυτος που θα ποσταρει, το πιο πιθανο ειναι να ειναι αρνητικο. Ετσι παει.

Οποτε το δικιο ειναι καπου στη μεση.

Μιλαει ενας κατοχος που το μονο προβλημα ειναι η μειωση του σηματος οταν το πιανει σφιχτα κατω δεξια. Αυτο με την ωρα δεν το εχω δοκιμασει αλλα αμα ισχυει σε ολους ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ! Τί παει να πει δε με νοιαζει, δεν το κλεινω ποτε;; Μην ξεχναμε ρε παιδια οτι ειναι ενα κινητο ΤΗΛΕΦΩΝΟ. Δηλαδη η νουμερο ενα λειτουργια του ειναι να κανει απροβληματιστες κλισεις. Η νουμερο δυο λειτουργια του ειναι να στελνει απροβληματιστα SMS και η νουμερο τρια λειτουργια του ειναι να δειχνει απροβληματιστα την ωρα.

Καλημερα.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ιδιως ρε μαγκες απο εσάς τους 3 περίμενα να καταλάβετε τι λέω και να διαβάζατε σωστά. Αλλά που...

Α. Δε θέλω να εκθιασω καμία συσκευή. Δεν ήταν ποτέ αυτος ο σκοπός μου τόσο καιρό εδώ σε καμία συσκευή.

Β. Αυτά που αναφέρεις Κώστα με τις παρεμβάσεις που καναμε σε παλαιότερες συσκευές ήταν σε επάνω σε προβληματα της συσκευής. Εδώ μιλάμε για κάποιους λίγους κατόχους που αυτό που εκπέμπουν στο νήμα με τα συνεχόμενα posts είναι αυτό που καταλαβαίνεις εσύ, ο μη κάτοχος. Ότι έχουν μαζευτεί πολλά προβλήματα!! Κάτι που φυσικά δεν ισχύει, εκτός κι αν εγώ και η παρέα μου που αποτελείται από 10 άτομα με LG G2 έχουμε την "Golden Premium" παρτίδα χωρίς προβλήματα (εκτός από την την εστίαση της κάμερας που για μένα είναι το πρόβλημα της συσκευής)

Γ. Το ότι μπορεί να είναι κάποιες αρχικές παρτίδες προβληματικες, είναι φυσικά μη θεμιτό, αλλά ισχύει δυστυχώς σε όλες τις εταιρίες.

Δ. Αυτό που λέω λοιπόν με ΑΠΛΑ λόγια είναι να ελέξουν τα παιδιά που έχουν πρόβλημα μέσω LG τη συσκευή τους, γιατί τα περισσότερα προβλήματα που έχουν αναφερθεί εδω ΔΕΝ είναι προβλήματα της συσκευής.

Ε. Έχετε πάρει χαμπάρι ότι το 70% έχω έχουν φέρει τη συσκευή τους από Κίνα, με άλλο software??? Εν γνώση τούς και καλά κάνανε, αλλά δε μπορεί το ασιατικό πχ modem να δουλεύει το ίδιο με το Ευρωπαϊκό, πως να το κάνουμε;

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Άφησες ποτέ απενεργοποιημένο το τηλέφωνό σου για πάνω από 10-12 ώρες για να δεις τι παίζει με την ώρα; το σύγκρινες ποτέ με κάποια παλιά συσκευή σε σημείο με δύσκολο σήμα; δεν νομίζω...αν τα κάνεις αυτά, τότε πες μου αν υπάρχουν ευρέως αυτά τα προβλήματα.

Το αφηνω εγω φιλε μου καθε βραδυ και δεν εχω κανενα προβλημα. Δεν λεω οτι δεν εχεις εσυ , για αυτο πηγαινε για αλλαγη συσκευης..

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι αυτό με τις ασιατικές εκδόσεις περιπλέκει τα πράγματα και ίσως να ήταν καλύτερα να υπάρχει διαφορετικό θέμα. Πολλά πράγματα που γράφονται δεν ισχύουν εκατέρωθεν πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να το πάρω απο wind, θα πρέπει να προσέξω κάτι;

Κατά τα άλλα το κινητακι φαίνεται οτι σκίζει.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να το πάρω απο wind, θα πρέπει να προσέξω κάτι;

Κατά τα άλλα το κινητακι φαίνεται οτι σκίζει.

Τίποτα συγκεκριμένο δε χρειάζεται να προσέξεις...Αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα θα το δεις τις πρώτες μέρες και θα το καταλαβεις.

Το αφηνω εγω φιλε μου καθε βραδυ και δεν εχω κανενα προβλημα. Δεν λεω οτι δεν εχεις εσυ , για αυτο πηγαινε για αλλαγη συσκευης..

Παιδιά, οι συσκευές android (και όχι μόνο) κάνουν την ενημέρωση ώρας και ημερομηνίας απο το δίκτυο και τους δορυφόρους. Είναι αδύνατον να φταίει η συσκευή για αυτό! Το πιο πιθανόν είναι να φταίει ο πάροχος! Το αν κλείσεις τη συσκευή για 15 ώρες και δεν έχει κρατήσει τη σωστή ώρα για κάποια λεπτά όταν ανοίξει μέχρι να συγχρονιστεί, το έχουμε αναγάγει σε τεράστιο πρόβλημα! Μια αναζήτηση στη Google θα σας πείσει ότι συμβαίνει μερικές φορές σε όλες τις συσκευές και χρόνια τώρα!

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να το πάρω απο wind, θα πρέπει να προσέξω κάτι;

Κατά τα άλλα το κινητακι φαίνεται οτι σκίζει.

 

Στην wind εχει ενα σκαλοπατακι καθως βγαινεις.Θα πρεπει να προσεξεις να μην κοιτας το κινητο καθως βγαινεις και σκονταψεις εκει.Πολλοι την εχουν πατησει.Γι'αυτο θα του παρεις και μια θηκη για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο. :lol:

 

Τι να πρεπει να προσεξεις;Καλοριζικο κι απροβληματιστο οταν το παρεις!

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Στην wind εχει ενα σκαλοπατακι καθως βγαινεις.Θα πρεπει να προσεξεις να μην κοιτας το κινητο καθως βγαινεις και σκονταψεις εκει.Πολλοι την εχουν πατησει.Γι'αυτο θα του παρεις και μια θηκη για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο. :lol:

 

Τι να πρεπει να προσεξεις;Καλοριζικο κι απροβληματιστο οταν το παρεις!

Χα χα χα, ευχαριστώ!!

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι συνήθως γράφει όποιος έχει πρόβλημα πιο συχνά από αυτόν που δεν έχει. Από την άλλη δεν νομίζω ότι μετά από τόσα χρόνια με Samsung Galaxys έχουμε κάποιο κόλλημα να εκθειασουμε το G2 της LG.. Μακάρι η Samsung να μας δώσει ΤΗΝ συσκευή και να επιστρέψουμε όλοι μετά χαράς, no problem.. Κι εγώ δεν έχω τα προβλήματα που αναφέρονται όπως και κάποιες δεκάδες χρηστών G2 που μοιραζόμαστε εμπειρίες στο γκρουπακι του FB. Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος και θα αργήσω πολύ να την αλλάξω, ίσως το πάρω σε μαύρο να ικανοποιήσω την ανωμαλία μου μόνο..

 

@panosfix, αντί να πεις του παιδιού να προσέξει μην πέσει και χτυπήσει του λες να πάρει θήκη, μάλλον να φορέσει κράνος πρέπει :p:p:):)

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι συνήθως γράφει όποιος έχει πρόβλημα πιο συχνά από αυτόν που δεν έχει. Από την άλλη δεν νομίζω ότι μετά από τόσα χρόνια με Samsung Galaxys έχουμε κάποιο κόλλημα να εκθειασουμε το G2 της LG.. Μακάρι η Samsung να μας δώσει ΤΗΝ συσκευή και να επιστρέψουμε όλοι μετά χαράς, no problem.. Κι εγώ δεν έχω τα προβλήματα που αναφέρονται όπως και κάποιες δεκάδες χρηστών G2 που μοιραζόμαστε εμπειρίες στο γκρουπακι του FB. Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος και θα αργήσω πολύ να την αλλάξω, ίσως το πάρω σε μαύρο να ικανοποιήσω την ανωμαλία μου μόνο..

 

@panosfix, αντί να πεις του παιδιού να προσέξει μην πέσει και χτυπήσει του λες να πάρει θήκη, μάλλον να φορέσει κράνος πρέπει :p:p:):)

 

Και να βγαλει η Samsung ΤΗΝ συσκευη θα βαλει και το αγαπημενο πολυ σε εμας knox οποτε παλι αλλου θα κοιταξουμε.

Αν και στην αρχη διστασα να παρω το G2 λογω των πισω κουμπιων που δεν ηξερα αν θα με βολεψουν,λογω των on screen buttons που με ξενιζαν,λογω του οτι λατρευα τις οθονες Samoled και μια LCD νομιζα πως θα με ξενερωσει και λογω LG και μη υποστηριξης αναβαθμισεων,παρολα αυτα τα συνηθισα τα περισσοτερα γρηγορα και με βολεψαν κιολας.Κι η οθονη μ'αρεσει το ιδιο οπως μια Samoled.

Τωρα οσο αφορα τις αναβαθμισεις θα δουμε.

Παντως κι εγω κοιτωντας την αγορα δεν βρισκω αλλο κινητο που να μου αρεσει οσο αυτο και λογικα θα αργησω να το αντικαταστησω(νταξει ειναι και το μικροβιο και μπορει να ξυπνησω καμια μερα στραβα και να μου γυαλισει στο ματι καμια αλλη συσκευη :lol: )

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

παρομοίως και εγώ. κανένα πρόβλημα ούτε με gps...ούτε με τρίξιμο ούτε με ομιλία. πολλές φορές το σήμα είναι αρκετά χαμηλό όταν το έχω στο αυτόματο, αλλά χτυπάει κορυφή όταν το γυρνάω σε σκέτο gsm. ποτέ πάντως δεν έχασα κλίσεις και η ομιλία είναι πάντα άριστη!

ένα μικρό παράπονο έχω με κάποια lag που και που με τον μαμα lancher αλλά δεν πειράζει :p

 

 

όπα, τελικά έχω ένα θεματάκι: η φωνητική καθοδήγηση τόσο με sygic.... όσο και με navigon είναι πολύ χαμηλή μέσω BT (plantronics M50). Μέσω ηχείου του κινητού δεν έχω πρόβλημα. παίζει καμιά ρύθμιση που δεν έχω πάρει χαμπάρι;;

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να γράψω από χθες αλλά προτίμησα σήμερα έχοντας κάνει και το τεστ της ώρας. Κανένα πρόβλημα κι εδώ μετά από 10 ώρες κλειστό. Βρήκε την ώρα μέχρι να μετρήσω ως το τρία. Οπότε κοιτάξτε και λίγο τη sim σας ,όσοι έχετε προβλήματα. Το σήμα δεν πέφτει όπως και να το πιάσω και δεν ξέρω πόσο πρέπει να το...σφίξω για να το χάσει. Στην καθημερινή μας χρήση κανείς δε θέλει να συθλίψει το κινητό του για ένα πείραμα. Κλήσεις δεν έχω χάσει και όλοι με ακόυνε κανονικά. Το gps δουλεύει υποδειγματικά. Ξάπλωσα, γύρισα το κινητό 180 μοίρες μέχρι που δεν ήξερα που είναι το ακουστικό που μιλάω.....Πάντα η φωνή μου ακουγόταν στον άλλο. Γενικά έκανα όλα όσα έχουν γραφτεί εδώ και τίποτα,πλην της ελάχιστης καθυστέρησης του focus που φυσικά είναι μηδαμινό πρόβλημα,αν αναλογιστεί κάποιος τις φωτό που βγάζει.

Καλό είναι λοιπόν να γράφουμε και τα καλά και καλύτερο τα κακά. Όμως πρώτα κάντε έναν ελεγχο μήπως κάτι άλλο δεν πάει καλά ή κάτι που εσείς κάνετε λάθος. Προβληματικές παρτίδες βγαίνουν και γι' αυτό είναι το service. Τώρα το να γράφουμε μηνύματα επί μηνυμάτων για κάτι που συμβαίνει και να επαναλαμβάνονται τα ίδια και τα ίδια δεν ξέρω πόσο χρήσιμο είναι σε κάποιον που θέλει να μπει να διαβάσει πέντε πράγματα εδώ και να προχωρήσει ή όχι στην αγορά του. Άσε που είναι και κουραστικό και κανείς μας δε γνωρίζει τι κάνει ο άλλος με το κινητό του....

Εδώ και αλλού έχουν γραφτεί τα τέρατα. Μέχρι και χειρότερο από τα S4 και Note3 το έχουν γράψει κάποιοι που δεν αντέχουν να βλέπουν το κινητό τους χωρίς αναβάθμιση και προσπαθούν να πείσουν τον εαυτό τους και εμάς για το ότι το G2 είναι χειρότερο,ακόμα και στην οθόνη , από τα παραπάνω.

Τέλος το τέλειο κινητό δεν υπάρχει!! Όλα έχουν τα μείον τους και θα τα έχουν πάντα. Το θέμα είναι τι ενδιαφέρει κάποιον. Όλοι αυτοί που το έβγαλαν κινητό της χρονιάς ίσως να μην ξέρουν αλλά ξέρουν κάποιοι άλλοι ,οι ίδιοι και οι ίδιοι....σε κάθε thread.

 

Συμφωνώ απόλυτα και κυρίως στο "Τέλος το τέλειο κινητό δεν υπάρχει!!" ...Όσο πιο γρήγορα το πάρετε χαμπάρι τόσο πιο εύκολα για εσάς.Δέχομαι "το βάρεθηκα", "το μετάνιωσα" κτλ αλλά δεν δέχομαι να αρχίσουμε να βρίσκουμε προβλήματα εκεί που δεν υπάρχουν

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Έχω LG G2 16Gb Ελληνικό και είμαι καλά! :D

Παιδιά λίγο ψυχραιμία. Είμαστε μεγάλα παιδιά και τόσα χρόνια στο φόρουμ γνωρίζουμε ο καθένας τον τρόπο γραφής του άλλου.

Ο Elthis έθεσε τα πράγματα στην σωστή τους βάση.

Ή η συσκευή έχει πρόβλημα Hardware οπότε χωρίς δεύτερη σκέψη πάει στο σέρβις, ή κάποια μικροπροβλήματα που έχουν αναφερθεί από όλους μας (αργό φοκους κάμερας) είναι θέμα Firmware και λύνονται διαφορετικά.

Τώρα να διαβάζουμε εκθέσεις ιδεών στο επίσημο νήμα του G2 και κουραστικό είναι και δεν βοηθάει κάποιον που προσπαθεί να ενημερωθεί για το τηλέφωνο.

Καλημέρα να έχουμε!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους.εχω γερμανικο κινητο με 80210a-eur-xx και επειδη ειχα ορεξη τωρα το πρωι το συνεδεσα με τον υπολογιστη και μου βγαζει οτι υπαρχει αναβαθμιση με την 80210Α..η ιδια ειναι?η αλλαζει κατι?η το βλεπει σαν να ειναι ξενο και θελει να περασει την ελληνικη?

 

επισης να πω οτι απο την δευτερα που εχω το κινητο δεν εχω προβλημα με οτιδηποτε!αν και θα περιμενα να ειναι ακομη πιο πολυ smooth το κινητο αλλα πιστευω οτι φταιει καθαρα η 4.2..το βλεπω και σε αλλα κινητα με 4.2

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με την τελευταία έκδοση του YouTube? Κολλάει συνέχεια με διαρκές buffering.Σε xperia t,nexus 4,2 laptops και σε nexus 7 Όλα οκ.Μόνο στο g2 το κάνει.έκανα ήδη wipe data κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά γιατί έχω μπερδευτεί. Η εφαρμογή qpair είναι προεγκατεστημένη στο κινητό ή όχι;
Link to comment
Share on other sites

Σαν νεος κατοχος και εγω του g2 εχω την εξης απορια ρε παιδια εχω φτιαξει τις φωτογραφιες στις αγαπημενες επαφες και ενω τις δειχνει κανονικα οταν καλω η με καλει μια αγαπημενη δεν βγαζει εικονα,παιζει καποια ρυθμιση ή ειναι bug της 4.2.2 στο g2 γιατι στο galaxy s2 που ειχα δεν το εκανε αυτο.:!::!:

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Σαν νεος κατοχος και εγω του g2 εχω την εξης απορια ρε παιδια εχω φτιαξει τις φωτογραφιες στις αγαπημενες επαφες και ενω τις δειχνει κανονικα οταν καλω η με καλει μια αγαπημενη δεν βγαζει εικονα,παιζει καποια ρυθμιση ή ειναι bug της 4.2.2 στο g2 γιατι στο galaxy s2 που ειχα δεν το εκανε αυτο.:!::!:

 

Μπορεί να είναι προβληματική η συγκεκριμένη φωτογραφία, δοκίμασε να την περάσεις ξανά στο λογαριασμό σου στο gmail και κανε συγχρονισμό

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι προβληματική η συγκεκριμένη φωτογραφία, δοκίμασε να την περάσεις ξανά στο λογαριασμό σου στο gmail και κανε συγχρονισμό

Τις ξαναπερασα ολες απο την αρχη,εχω ενα φακελο μεσα στην συλλογη μου με τις φωτο των επαφων,τις ξαναπερναω κανω συνχρονισμο και παλι τις βγαζει οταν καλω-καλουν κενο χωρις εικονα:blink::blink:

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Έχω το εξής θέμα όταν βγάζω το κινητό από την φόρτιση (κλειστό το φορτίζω και συνήθως όλο το βράδυ) και το χρησιμοποιώ, παρατηρώ όταν πάω χρήση μπαταρίας, ενώ π.χ χρησιμοποιώ το κινητό 20 λεπτά με οθόνη ανοιχτή δεν την εμφανίζει πουθενά. Αν σταματήσω να χρησιμοποιώ το κινητό για κανά 5λεπτο και μετά πάω να δω αν εμφανίζει την χρήση οθόνης μου λέει 24s ενώ κανονικά είναι 20 λεπτά ανοιχτή. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα!! Θέλω να ρωτήσω κάτι, όταν έχω κλειστό το κινητό και το ανοίξω αν μου έχει στείλει κάποιος μήνυμα κατά την διάρκεια που ήταν το κινητό κλειστό μόλις το ανοίξω ναι μεν θα έρθει το μήνυμα αλλά θα μου δείχνει την ώρα που άνοιξα το κινητό και όχι την ώρα που μου στείλανε το μήνυμα.. Γίνετε να βλέπουμε την ώρα που μας στείλανε το μήνυμα;; Και στις "λεπτομέριες" πάλι αυτήν την ώρα δείχνει.. :/

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα!! Θέλω να ρωτήσω κάτι, όταν έχω κλειστό το κινητό και το ανοίξω αν μου έχει στείλει κάποιος μήνυμα κατά την διάρκεια που ήταν το κινητό κλειστό μόλις το ανοίξω ναι μεν θα έρθει το μήνυμα αλλά θα μου δείχνει την ώρα που άνοιξα το κινητό και όχι την ώρα που μου στείλανε το μήνυμα.. Γίνετε να βλέπουμε την ώρα που μας στείλανε το μήνυμα;; Και στις "λεπτομέριες" πάλι αυτήν την ώρα δείχνει.. :/

 

Αυτό νομίζω είναι θέμα δικτύου/παρόχου και όχι συσκευής....

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Αυτό νομίζω είναι θέμα δικτύου/παρόχου και όχι συσκευής....

 

 

Αν θυμάμαι καλά στο προηγούμενο κινητό που είχα μπορούσα και έβλεπα την ώρα αποστολής.. Με τον ίδιο πάροχο εκτός κι αν φταίει που πήγα και άλλαξα κάρτα από κανονική σε micro και θέλει κάποια ενεργοποίηση κάτι..

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά στο προηγούμενο κινητό που είχα μπορούσα και έβλεπα την ώρα αποστολής.. Με τον ίδιο πάροχο εκτός κι αν φταίει που πήγα και άλλαξα κάρτα από κανονική σε micro και θέλει κάποια ενεργοποίηση κάτι..

 

Βάλε άλλη εφαρμογή (π.χ. handsent sms) και θα στο δείχνει.

Δεν είναι θέμα παρόχου αλλά της LG(& στα Samsung τα ίδια κάνει)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...