Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι. Απλα ειχα παρει μαυρο...και επειδη ειχε ελλειψη...για να μην περιμενω 1βδομαδα +...το πηρα σε λευκο (σφραγισμενο).

Καλυτερα βεβαια....γιατι το λευκο τα σπαει ;).

Κατι ασχετο....ξερει κανεις γιατι ενω στα μηνυματα υπαρχει Τ9,οταν γραφω στο internet πχ τωρα εδω στο forum....το πληκτρολογιο δεν βγαζει T9??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ξερω τι λετε εσεις γενικα ....παντως εγω (ειμαι αυτος που του ανεβασε θερμοκρασια το g2) ξερω οτι το πηρα απο vnp ειναι αγγλικο 32gb...και με καλυψε μια χαρα η αντιπροσωπεια (procordia...ετσι μου ειπαν απο το vnp) μεσα σε 1 ημερα μου εκαναν αντικατασταση συσκευης γιατι ειχα doa 7 ημερων. Εμενα τουλαχιστον με καλυψε!

 

Δεν υπάρχει περίπτωση φίλε...

Σου αντικατέστησαν μια συσκευή που δεν εισάγουν;

Μάλλον το κατάστημα σου έδωσε τη συσκευή...

Όλως τυχαίως ανέβηκε και 100 ευρώ η τιμή του 32GB στο εν λόγω κατάστημα βεβαίως βεβαίως...

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση φίλε...

Σου αντικατέστησαν μια συσκευή που δεν εισάγουν;

Μάλλον το κατάστημα σου έδωσε τη συσκευή...

Όλως τυχαίως ανέβηκε και 100 ευρώ η τιμή του 32GB στο εν λόγω κατάστημα βεβαίως βεβαίως...

 

Μα αντικατάσταση ούτως η άλλως το κατάστημα την κάνει, το σέρβις απλά επιβεβαιώνει αν υπάρχει πρόβλημα και χρήζει αντικατάστασης.

Τώρα αν ήταν ελληνική εισαγωγή θα επέστρεφαν την συσκευή στην ελληνική αντιπροσωπεία και θα τους έστελνε άλλη τώρα θα κάνουν το ίδιο αλλά στην Αγγλική αντιπροσωπεία.

Αυτό όμως αφορά πλέον το κατάστημα και όχι τον αγοραστή.

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πολλά G2 προς πώληση σε αγγελίες και μου κάνει εντύπωση. Μάλλον αρκετούς δεν τους βόλεψε η συσκευή.

 

Ναι, στη χρυσή ευκαιρία έχει μόλις 2 τηλέφωνα. Ρε δεν τ'αλλάζω λέμε !!!

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πολλά G2 προς πώληση σε αγγελίες και μου κάνει εντύπωση. Μάλλον αρκετούς δεν τους βόλεψε η συσκευή.

 

Ναι αλλά αν δεις τα περισσότερα ειναι σφραγισμένα,η 16 αρια.Αρκετα άτομα παιζει να πουλήσουν το 16 για το 32.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αν δεις τα περισσότερα ειναι σφραγισμένα,η 16 αρια.Αρκετα άτομα παιζει να πουλήσουν το 16 για το 32.
:D:D:D

Εγώ ας πουμε σκέπτομαι και το Κορεατικο..Τουμπαναρα ειναι το κινητο παιδιά!!

Και ξέρω οτι δεν θα κρατηθώ , θα ρουταρω θα φλασαρω ρομ κλπ αρα εγγύηση δεν ειναι πρώτη μου έννοια.

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήρθε σήμερα και έχω πάει ΤΗΝ πλάκα μου, από το Xperia S σε αυτό δεν είναι και λίγο

απίστευτο σε όλα!

 

Από αυτόν εδώ αγοράστε άφοβα: http://www.ebay.com/itm/221285528552?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Τετάρτη 16 το έκανε ship σήμερα το πρωί το είχα στα χέρια μου. 26 δολάρια η αξία του είχε σημειώσει ότι είναι εταιρεία με ηλεκτρικά είδη και αυτό είναι είδος με μη εμπορική αξία, δεν φαινόταν πουθενά τι είναι, δεν το άνοιξαν καν στο τελωνείο.

Α και αντάπτορα μέσα!

 

Και θήκη αυτή εδώ, τέλεια εφαρμογή και 2 screen protector από Γερμανία εδώ http://www.ebay.com/itm/370887332913?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 σε 2 μέρες ήρθε με 5 ευρώ.

 

Ακόμα στο κουτί λέει ότι η συσκευή προορίζεται για χρήση σε όλες τις Ευρωπαικές χώρες οπότε συμπεραίνω αν και λέει και

HKG στη μπροστινή μεριά του κουτιού ότι είναι το UK/HK version τι να πω.

 

Απόλυτα ικανοποιημένος και 5,2'' είναι οριακά για one handed operation τουλάχιστον για μένα.

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αν δεις τα περισσότερα ειναι σφραγισμένα,η 16 αρια.Αρκετα άτομα παιζει να πουλήσουν το 16 για το 32.

 

Ναι έχει μια λογική αυτό που λες. Πολύ όμορφο το G2 πάντως αλλά αρκετά πάνω από το budget μου προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

Με έχεις πάρει στο κυνήγι σήμερα. :lol:

Καλά κάνει, είπα εγώ όχι? :)

απλά είναι παράδοξο η τιμή του G1 να ανεβαίνει τους τελευταίους μήνες (βασικά, από τότε που το πούλησα :mad:) και του g2 να πέφτει.

 

:ninja::ninja::rolleyes:

 

Γιαννη πλακα πλακα, κρινοντας και απο αγγελιες, βγαζω και κανα 80ρι αν το πουλησω :p μη σε πω το πουλαω τωρα και σε 2 μηνες παιρνω με 30 ευρω το G2 :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

:ninja::ninja::rolleyes:

 

Γιαννη πλακα πλακα, κρινοντας και απο αγγελιες, βγαζω και κανα 80ρι αν το πουλησω :p μη σε πω το πουλαω τωρα και σε 2 μηνες παιρνω με 30 ευρω το G2 :p

 

Ισχυει. Αλλα δεν με ενοχλει καθολου. Χαλαλι σου:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Cyanogenmod 10.2 is out:)

 

http://get.cm/?device=d802

 

ακόμα nightly βέβαια,αλλά έχει μέλλον η δουλειά,όχι μόνο Cyanogen βέβαια αλλά και άλλα :)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήρθε σήμερα και έχω πάει ΤΗΝ πλάκα μου, από το Xperia S σε αυτό δεν είναι και λίγο

απίστευτο σε όλα!

 

Από αυτόν εδώ αγοράστε άφοβα: http://www.ebay.com/itm/221285528552?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Τετάρτη 16 το έκανε ship σήμερα το πρωί το είχα στα χέρια μου. 26 δολάρια η αξία του είχε σημειώσει ότι είναι εταιρεία με ηλεκτρικά είδη και αυτό είναι είδος με μη εμπορική αξία, δεν φαινόταν πουθενά τι είναι, δεν το άνοιξαν καν στο τελωνείο.

Α και αντάπτορα μέσα!

 

Και θήκη αυτή εδώ, τέλεια εφαρμογή και 2 screen protector από Γερμανία εδώ http://www.ebay.com/itm/370887332913?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 σε 2 μέρες ήρθε με 5 ευρώ.

 

Ακόμα στο κουτί λέει ότι η συσκευή προορίζεται για χρήση σε όλες τις Ευρωπαικές χώρες οπότε συμπεραίνω αν και λέει και

HKG στη μπροστινή μεριά του κουτιού ότι είναι το UK/HK version τι να πω.

 

Απόλυτα ικανοποιημένος και 5,2'' είναι οριακά για one handed operation τουλάχιστον για μένα.

 

Γράφεις αγοράστε άφοβα, το παραγγέλνω μου το φέρνουν, αν είναι ελλατωματικο τι γίνεται; πρέπει να το στείλω έξω με δικά μου έξοδα; πόσο καιρό θα πάρει;

Link to comment
Share on other sites

Απλά να ξέρετε οποιοδήποτε λαγκακι που ειχε η συσκευημε την CM εχει εξαφανιστεί.

Πραγματικά γρήγορο, και παρόλο nightly δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα.

Το knock on δουλευει και για Knock off εβαλα shortcut στον Nova.

Link to comment
Share on other sites

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=78027

Τέσσερις διαθέσιμες άμεσα.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μια λίγο άσχετη ερώτηση. Μιας και παρήγγειλαν το g2 τελικά.. Θέλει microsim. Εγω τώρα έχω κανονική sim. Αν αγοράσω microsim, η παλαιά θα δουλεύει στο παλαιο κινητό; Θέλω να μπορω να κλείνω το ενα και να ανοίγω το άλλο (μια συσκευή θα δουλεύει καθέ φόρα), χωρίς κάθε φόρα να αλλαζω sim. Γίνεται ; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Μια λίγο άσχετη ερώτηση. Μιας και παρήγγειλαν το g2 τελικά.. Θέλει microsim. Εγω τώρα έχω κανονική sim. Αν αγοράσω microsim, η παλαιά θα δουλεύει στο παλαιο κινητό; Θέλω να μπορω να κλείνω το ενα και να ανοίγω το άλλο (μια συσκευή θα δουλεύει καθέ φόρα), χωρίς κάθε φόρα να αλλαζω sim. Γίνεται ; Ευχαριστώ.

γινεται αλλα ειναι extra υπηρεσια απο το δικτυο.εγω εχω vodafone συνδεση και εχω δυο καρτες σιμ σε 2 διαφορετικα κινητα στο g2 και σε ενα παλιο απλο και χρεονεται 2 ευρω τον μηνα.μονο που οι καρτες δινονται σε φακελο μαζι και κανουν 5 ευρω

Link to comment
Share on other sites

γινεται αλλα ειναι extra υπηρεσια απο το δικτυο.εγω εχω vodafone συνδεση και εχω δυο καρτες σιμ σε 2 διαφορετικα κινητα στο g2 και σε ενα παλιο απλο και χρεονεται 2 ευρω τον μηνα.μονο που οι καρτες δινονται σε φακελο μαζι και κανουν 5 ευρω

Ναι ε.. Θέλει τόση φασαρία για κάτι τόσο απλό, δεν το περίμενα.. Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από το μαλλ στο Μαρούσι και ρώτησα σε promotion της lg που είχε το g2 αυτο ειναι με τα 16 gb?;; μου λέει ναι, η έκδοση με τα 32gb θα έρθει στην Ελλάδα;; απάντηση όχι γιατί κολλάει! Ευγε lg και δεν είναι μια που δουλεύει για την lg εγώ βλέπω την lg εκεί τα ρούχα τα σήματα... Δλδ επειδή δεν το φέρνεται το κατηγορείτε;;
Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα κι εγώ παραγγελία το 32αρι και τώρα το περιμένω κάποια στιγμή να μου έρθει από Ντουμπάι και Expansys.ae

Θέλω να ρωτήσω αν κάποιος το έχει εκτός θήκης αν γρατσουνιεται η πλάτη εύκολα.. Ξέχασα ότι δεν έχει καπάκι να μπορώ να το αλλάξω αν το γδαρω κτλ. Το λευκό παρήγγειλα :D

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα κι εγώ παραγγελία το 32αρι και τώρα το περιμένω κάποια στιγμή να μου έρθει από Ντουμπάι και Expansys.ae

Θέλω να ρωτήσω αν κάποιος το έχει εκτός θήκης αν γρατσουνιεται η πλάτη εύκολα.. Ξέχασα ότι δεν έχει καπάκι να μπορώ να το αλλάξω αν το γδαρω κτλ. Το λευκό παρήγγειλα :D

 

Φίλε ευθύμη σε θυμάμαι από τα samsung ( galaxy s-note)που είχα και παρακολουθούσα τα φόρουμ. Δεν χαράσσεται εύκολα και ποιοτικά ειναι ένα κλικ επάνω από s4 κλπ. Καλά κανείς και το παρηγγειλες γιατί ειναι σούπερ. Μόνο η κάρτα μνήμης μου λείπει από τα samsung ,τίποτα άλλο. Αλλιώς hardware - software ειναι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω και εγώ από σήμερα στα χέρια μου μου φαίνεται πολύ καλό ως ώρας το πήρα σε μαύρο γιατί όλοι το έχετε σε λευκό :D
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Φίλε ευθύμη σε θυμάμαι από τα samsung ( galaxy s-note)που είχα και παρακολουθούσα τα φόρουμ. Δεν χαράσσεται εύκολα και ποιοτικά ειναι ένα κλικ επάνω από s4 κλπ. Καλά κανείς και το παρηγγειλες γιατί ειναι σούπερ. Μόνο η κάρτα μνήμης μου λείπει από τα samsung ,τίποτα άλλο. Αλλιώς hardware - software ειναι καλύτερο.

Εκείνη η συσκευή ήταν το κάτι άλλο τότε ;)

Μακάρι να μην χαράσσεται γιατί έχω αποφασίσει πλέον να χαίρομαι τις συσκευές που πληρώνω τόσα χρήματα γυμνές.. Ή κάρτα σίγουρα θα λείψει αλλά τουλάχιστον στα 32gb οι περισσότεροι είναι εντάξει. Προσωπικά ακόμα και με το nexus 4 βολευτηκα με τα 16gb του έστω και με κάποιες μικρές παραχωρήσεις.. Περιμένω εναγωνίως την συσκευή πάντως, επιτέλους θα ζήσω χωρίς TW :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...