Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια, εχω 402 παρτιδα πολλωνικο και μου εσκασε ειδοποιηση για αναβαθμιση, παταω κανονικα η παιζει τιποτα;

 

εγω πατησα,αλλα ειχε περασει 1 ωρα κ ηταν στο 10% κ πατησα ακυρωση ληψης,θα την κανω το βραδυ που λογικα δεν θα ειναι τοσο φορτομενος ο σερβερ,δεν νομιζω επειδη πατησα "ακυρωση ληψης"να δημιουργησω καποιο θεμα στο update ε?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λοιπόν, έβαλα το τηλεκοντρόλ στην αρχική οθόνη κλειδώματος κι έχω σπάσει το κεφάλι μου να βρω από που το βγαζω και δεν το βρίσκω με τίποτα λέμε.

Καμιά ιδέα κανείς;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε καλα παιδια αν συνεχισει μ αυτον τον ρυθμο βραδυ μας βλεπω να ξεμπερδεουμε:rolleyes:

Τι καλό πράμα αργεί να γίνει. Παιδιά πετάει το τηλέφωνο με κιτκατ

μακαρι φιλε μου να φυσαει κι ας περιμενουμε....να σου πω απο μνημη σου ελευθερωσε 1+ giga οπως λενε??

Πάντα η μνήμη μένει στα 700 με 800mb ελεύθερη αλλά 1gb+ με τίποτα αλλά μην αγχώνεσαι με την μνήμη ραμ πάντα είναι αρκετή δεν θα σε αφήσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Κατέβασε το LG Suite στο Pc σου κάντο εγκατάσταση μετά σύνδεσε το κινητό με το usb καλώδιο άνοιξε το LG Suite Και πατά έλεγχος ενημέρωσης για νέο υλικόλογισμικό.Άντε ρε παλικάρι πέρασε την και αν μπορείς πες μου στα δίκτυα σου εμφάνισε την επιλογή LTE 4G.Έχω και εγώ Hong Kong συσκευή αλλά του πέρασα προχθές την Γερμανική έκδοση 4.4.2 kitkat.

 

Φίλε μου ευχαριστώ τι σύνδεσα αλλά μου λέει ότι προσωρινά δεν είναι διαθέσιμο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

εγώπάντως με Πολωνικό 402 πριν από λίγο που ήρθε ενημέρωση κατέβασμα - εγκατασταση δεν έκανε πάνω από 15λεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ευχαριστώ τι σύνδεσα αλλά μου λέει ότι προσωρινά δεν είναι διαθέσιμο...

 

Λογικο μου φαινεται λογο υπερφορτωσης του server προσπαθουν ολοι να κατεβασουν την kitkat.Υπομονη μεχρι το βραδακι που θα εχουν ηρεμησει τα πραματα.

Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε καλα παιδια αν συνεχισει μ αυτον τον ρυθμο βραδυ μας βλεπω να ξεμπερδεουμε:rolleyes:

Μιλας για ελληνικης εκδοσης G2 ?

Link to comment
Share on other sites

Πάντα η μνήμη μένει στα 700 με 800mb ελεύθερη αλλά 1gb+ με τίποτα αλλά μην αγχώνεσαι με την μνήμη ραμ πάντα είναι αρκετή δεν θα σε αφήσει ποτέ.

 

οκ να σαι καλα φιλε για τις πληροφοριες σου!

 

Τιποτα σιγα.Ετσι δουλευει το φορουμ ανταλλαγη πληροφοριων παρε δωσε που λεμε.;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έβαλα το τηλεκοντρόλ στην αρχική οθόνη κλειδώματος κι έχω σπάσει το κεφάλι μου να βρω από που το βγαζω και δεν το βρίσκω με τίποτα λέμε.

Καμιά ιδέα κανείς;

 

Κατέβασε την μπάρα ειδοποιήσεων και πάτα το quick remote.λογικά θα φύγει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατέβασε την μπάρα ειδοποιήσεων και πάτα το quick remote.λογικά θα φύγει.

 

Επίσης από της ρυθμίσεις του quick remote απενεργοποίησε το"αυτόματη προβολή σε οικεία."

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίζω τη φωτεινότητα στο 70% αυτόματο, κι αν κλείσω ή κάνω επανεκκίνηση τη συσκευή, πάει μόνο του στο 100%. Επίσης ο χρόνος για να σβήσει η οθόνη, αλλάζει απο 1 λεπτό σε 2 λεπτα. Κάνω κάτι λάθος; ειναι με 4.2.2 η συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε την μπάρα ειδοποιήσεων και πάτα το quick remote.λογικά θα φύγει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Επίσης από της ρυθμίσεις του quick remote απενεργοποίησε το"αυτόματη προβολή σε οικεία."

 

Το έχω κλειστό στην μπάρα και η πλάκα είναι ότι δεν το έχω ορίσει ως οικιακό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Κάνε το δεύτερο που σου έγραψα τότε.

 

[ATTACH]42565[/ATTACH]

Αυτό εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]42565[/ATTACH]

Αυτό εννοώ.

 

Απσνεργοποιημενο το έχω, εδώ είναι η πλάκα.

Μάλλον θα του κάνω διαγραφή προεπιλογων μπας και στρώσει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κλειστό στην μπάρα και η πλάκα είναι ότι δεν το έχω ορίσει ως οικιακό.

 

Στην οθονη κλειδωματος σου εχει παει;

Link to comment
Share on other sites

Στην οθονη κλειδωματος σου εχει παει;

 

Ναι, δεν μου το εμφανίζει εκεί για να το διαγράψω.

Από την αρχική οθόνη κλειδώματος το προσθεσα, εκεί που βγάζει ένα συν και προσθετεις ότι θες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπόν, ορίσατε νέο οικιακό δίκτυο κι εμφάνισε άλλο ένα χειριστήριο στην δεύτερη αρχική αριστερά. Αυτό με παρατεταμένο πάτημα με άφησε να το διαγράψω και μετά απενεργοποιησα το οικιακό δίκτυο κι έτσι τελικά έσβησε κι αυτό. ^o^

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα εγώ την κιτ κατ στο κινητό μου (εκεί hk) και δεν με βάζει επιλογή για 4G δυστυχώς... :(

 

Στα δικτυα ειναι ενεργοποιημένο το LTE?

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν μου το εμφανίζει εκεί για να το διαγράψω.

Από την αρχική οθόνη κλειδώματος το προσθεσα, εκεί που βγάζει ένα συν και προσθετεις ότι θες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπόν, ορίσατε νέο οικιακό δίκτυο κι εμφάνισε άλλο ένα χειριστήριο στην δεύτερη αρχική αριστερά. Αυτό με παρατεταμένο πάτημα με άφησε να το διαγράψω και μετά απενεργοποιησα το οικιακό δίκτυο κι έτσι τελικά έσβησε κι αυτό. ^o^

Κάνε swipe από πάνω προς τα κάτω, από το ύψος που αρχίζει το widget, για να κρυφτούν όλα αυτά που έχει από κάτω και να εμφανίζει μόνο ένα βελάκι ^, τότε πάτα παρατεταμένα πάνω στο widget και στείλε το!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει η δεν εχει 4G επιλογη στα δικτυα η Hong Kong Kitkat;Aς απαντηση καποιος αν γινεται.

Δεν εχει γι΄αυτο και περασα την EUR D80220B

Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια σελίδα (ή κάποιος άλλος τρόπος) που μπορούμε να βλέπουμε πότε θα βγει η αναβάθμιση για την χώρα προέλευσης του κινητού μας (πχ στην δικιά μου περίπτωση παρτίδα 310 για Αγγλία) για να μην ζαλίζουμε συνέχεια εδώ μέσα με ερωτήσεις;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...