Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω περάσει την εφαρμογή ADBlock Plus στην συσκευή γιατί μου έχουν σπάσει τα νεύρα οι διαφημίσεις. Στην μπάρα ειδοποιήσεων μου βγάζει ένα μήνυμα το ADBlock Plus για "αναμονή κίνησης στην θύρα 2020" όπου μου λέει με λίγα λόγια να πάω στις ρυθμίσεις του Wi-Fi, στον proxy να δώσω ονομασία localhost και στην θύρα το 2020. Το έχει κάνει κανείς από εσάς; Να το κάνω ή να ψάξω να βρω άλλον τρόπο για να σταματήσω τις διαφημίσεις;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το S/N που γράφει στο κουτί? το δικό μου λέει 311... τι είναι? μάλλον κάτι λάθος κοιτάω

 

Αναλόγως τι θέλεις να δεις. Ο αριθμός παρτίδας σου είναι αυτό το 311 που είδες. Εάν ψάχνεις αυτό τότε είδες σωστά. Αλλιώς άμα θέλεις να δεις την χώρα στο κουτί είναι τρεις χαρακτήρες πάνω από το εκεί που δείχνει το χρώμα. Πχ στην δικιά μου συσκευή που είναι μαύρη λέει BLACK BLACK και από πάνω 6GB που σημαίνει ότι είναι από Αγγλία.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πατάς για να κάνει ενημέρωση και δεν βρισκει τπτ;;

 

Σε λίγο καιρό Άμα μπορείς κάνε μας ένα vs με το one..

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Είχες πειράξει ρομ;;Το έχεις αγορασει καινούργιο;;Για πες μας τον κωδικό που γράφει στο κουτάκι,3 γράμματα ειναι

 

Βασικά είχα πατήσει εγκατάσταση και μετά άλλαξα γνώμη και πάτησα διακοπή. Σκέφτομαι μήπως τελικά έγινε η εγκατάσταση και δεν την πρόλαβα να την διακοψω.

Όσο για το vs θα κάνω ένα σε μερικές μέρες όπως έκανα και με το nexus 5.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Καλώς το Γιάννη.. Σε βλέπω να γυρνας στο one η μάλλον στο m8..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, βλέπω σε διάφορα μαγαζιά και αναγράφετε LG G2 και σε άλλα G2 D802 είναι διαφορετικά μοντέλα;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλώς το Γιάννη.. Σε βλέπω να γυρνας στο one η μάλλον στο m8..

 

Χα χα, λες έ;

Το Μ8 όπως καταλαβαινεις το γλυκοκοιτάζω πριν καν το δούμε επίσημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, βλέπω σε διάφορα μαγαζιά και αναγράφετε LG G2 και σε άλλα G2 D802 είναι διαφορετικά μοντέλα;

Ευχαριστώ

 

Το D802 είναι η κωδική ονομασία του LG G2.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε φίλε ότι θα πηγαίνει καλύτερα. Κάτσε να την πάρουμε επίσημα και θα δεις ότι θα λέμε όλοι τα καλύτερα. Τώρα για το s4 είναι Παλιό πλέον κ λογικό, το δικό μας είναι σαφώς καλύτερο

 

δεν συμφωνω οτι ειναι παλιο το s4..κ το lag που το ειδατε εσεις?μηπως δεν το ειχε στησει καλα το παληκαρι το s4?γιατι στο δικο μου (i9500)δεν βλεπω ιχνος lag.........για να μην πουμε για την φωτογραφια του s4 που ειναι πολλα χιλιομετρα μπροστα!!!ειναι δυο υπεροχα τηλ...κ τα δυο..χαρειτε τα!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις κλήσεων έχει μια επιλογή για βελτίωση φωνής. Τι είναι αυτό;το έχει δοκιμάσει κανένας ;έχει διαφορά ;
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους..ειμαι με 4.4.2 απο χθες και θελω να τσεκαρω την μπαταρια γιατι νομιζω οτι την ρουφαει.

απομενει 32% εχω κλεισει 15 ωρες απο φορτιστη και οθονη 40% που σημαινει σε ωρες περιπου 5!η φωτεινοτητα ειναι στο 35% γιατι με το αυτοματο μου εβγαλε τα ματια.

γενικα τι βλεπετε απο μπαταρια στην kitkat?παντως αλλαγες μεγαλες δεν εγιναν.σαν να μην εγινε δλδ η αναβαθμιση.

κατι τελευταιο ο εκτυπωτης πως δουλευει?

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Το μεσημερι θα παραλαβω την συσκευη.Θα χρειαστει να ψαξω για αναβαθμιση;Που το κοιταω αυτο;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Το μεσημερι θα παραλαβω την συσκευη.Θα χρειαστει να ψαξω για αναβαθμιση;Που το κοιταω αυτο;

 

Ρυθμίσεις συστήματος > Γενικές > Σχετικά με το τηλέφωνο > Κέντρο ενημέρωσης > Ενημέρωση λογισμικού

 

αν και όταν συνδεθείς στο ίντερνετ λογικά θα στο πετάξει αμέσως.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους..ειμαι με 4.4.2 απο χθες και θελω να τσεκαρω την μπαταρια γιατι νομιζω οτι την ρουφαει.

απομενει 32% εχω κλεισει 15 ωρες απο φορτιστη και οθονη 40% που σημαινει σε ωρες περιπου 5!η φωτεινοτητα ειναι στο 35% γιατι με το αυτοματο μου εβγαλε τα ματια.

γενικα τι βλεπετε απο μπαταρια στην kitkat?παντως αλλαγες μεγαλες δεν εγιναν.σαν να μην εγινε δλδ η αναβαθμιση.

κατι τελευταιο ο εκτυπωτης πως δουλευει?

 

Φίλε και το δικό μου κινητό είναι 6NE και παρτίδα 311 αλλά δεν μπόρεσα να το αναβαθμίσω μέσω pc suite...μου την βρήκε την KitKat αλλά έκανε σφάλμα το pc suite στην ενημέρωση οπότε μάλλον θα περιμένω να έρθει σε OTA. Ακόμα δεν κατάφερα να βρώ για ποιά χώρα προορίζεται (αν και τα βιβλιαράκια μέσα είναι γραμμένα στις Σκανδιναβικές γλώσσες), το μόνο που βρήκα είναι οτι στο site που ελέγχεις χώρα μέσω imei έλεγε made for: vodafone. Για να σου έβγαλε τώρα και λογότυπο της vodafone μάλλον είναι σίγουρα branded. Τι δίκτυο του έχεις;

Όταν μου έρθει και σε μενα η kitkat (μάλλον θα αργήσει σε OTA) και το θυμηθώ θα γράψω τίποτα για το πως πάει.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα επανέρχομαι παλι με μια ερωτηση που εχω ξανα κανει ...

εχω αυτή την θηκη http://www.ebay.com/itm/KALAIDENG-Silk-PU-Leather-Window-Flip-Wallet-Cover-Case-for-LG-G2-D802-/251461206861?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3a8c41834d

 

όταν με καλουν αναβει το παραθυρακη αλλα δεν μου γραφει ποιος με καλει μονο την ωρα λεει και για να δω πρεπει να ανοιξω το πορτακι...

εχει καποια ρυθμιση ? το quickwindows είναι ενεργοποιημενο...

 

αυτά ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δε κάνει κανένας...Δεν υποστηρίζεται...

 

Μα κανονικά δεν υποστηρίζει ασύρματη φόρτιση?

Την σειρά του κινητού την βλέπουμε στο κουτί,σωστά?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους..ειμαι με 4.4.2 απο χθες και θελω να τσεκαρω την μπαταρια γιατι νομιζω οτι την ρουφαει.

απομενει 32% εχω κλεισει 15 ωρες απο φορτιστη και οθονη 40% που σημαινει σε ωρες περιπου 5!η φωτεινοτητα ειναι στο 35% γιατι με το αυτοματο μου εβγαλε τα ματια.

γενικα τι βλεπετε απο μπαταρια στην kitkat?παντως αλλαγες μεγαλες δεν εγιναν.σαν να μην εγινε δλδ η αναβαθμιση.

κατι τελευταιο ο εκτυπωτης πως δουλευει?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=387284

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι μου,εχω αυτην την εφαρμογη για την φωτεινοτητα "lux auto brightness"δουλευει αψογα,το μονο που παρατηρω ειναι οταν το εχω στην τσεπη κ καποιος με καλει την ημερα,οταν το βγαζω απο την τσεπη για να απαντησω εξακολουθει να μενει σκοτεινη η οθονη μεχρι να απαντησω,υπαρχει καμια ρυθμιση να κανω στην εφαρμογη?γνωριζει καποιος?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι μου,εχω αυτην την εφαρμογη για την φωτεινοτητα "lux auto brightness"δουλευει αψογα,το μονο που παρατηρω ειναι οταν το εχω στην τσεπη κ καποιος με καλει την ημερα,οταν το βγαζω απο την τσεπη για να απαντησω εξακολουθει να μενει σκοτεινη η οθονη μεχρι να απαντησω,υπαρχει καμια ρυθμιση να κανω στην εφαρμογη?γνωριζει καποιος?

 

Adjust, εκεί τικαρε το dynamicly και θα είσαι οκ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε γιαννη,εκει το εχω αλλα τπτ.

 

Εγώ να σου πω την αλήθεια, το έβαλα manual γιατί με βολεύει περισσότερο. Για κάνε μια δοκιμή να δεις μήπως σε βολέψει καλύτερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να σου πω την αλήθεια, το έβαλα manual γιατί με βολεύει περισσότερο. Για κάνε μια δοκιμή να δεις μήπως σε βολέψει καλύτερα.

 

οταν παταω για να ξεκλειδωσει η οθονη μια χαρα αστραπηαια αναβει η φωτεινοτητα.μονο οταν μου κανουν κληση κ το βγαζω απο την τσεπη ο φωτισμος παραμενει χαμηλος,τι στο καλο να παιζει,λογικα καπου θα υπαρχει ρυθμισει,δεν μπορει μολις πατας το bytton να αναβει σε χρονο ρεκορ ο φωτισμος κ οταν σε καλουν να παραμενει σκοτεινη η οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Μολις παρελαβα την συσκευη αλλα με μεγαλη μου εκπληξη ειδα οτι η καρτα sim που εχω ειναι μικρη ωστε να μπει...Ηταν απο το iphone 5αρι που ειχα.Τωρα τι κανω;Γινετε καμμια πατεντα ωσπου να παραγγειλω αλλη για αυτο το κινητο;Μενω σε νησι,wind δεν εχουμε εδω και οπως καταλαβαινετε θα παρει καμμια βδομαδα...Θα σκασω!

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...