Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αλλο εν κινησει με το αμαξι ρε συ και αλλο καθιστος..τελοσπαντων το χουμε λιωσει το συγκεκριμένο θεμα..στα οφ τοπικ υπαρχει ολη η συζητηση

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

είναι πρόβλημα δηλαδή σε όλα τα κομμάτια ή μόνο σε σε συγκεκριμένες παρτίδες; θέλω να πω, υπάρχει g2 χωρίς πρόβλημα στο gps και φυσικά χωρίς ενεργοποιημένα τα δεδομένα;

 

Επειδή το εξαντλήσαμε το θέμα ένα πράμα θα σε πω το GPS του είναι άθλιο το πήρε φίλος την προηγούμενη βδομάδα Ελληνική έκδοση το 16ρι και έχει την ίδια συμπεριφορά με το δικό μου (Ασιατικό 32ρι). Βέβαια κάποια παιδιά εδώ στο forum λένε ότι δουλεύει άψογα και σε δύσκολες συνθήκες με ψηλά κτίρια.

Μάλλον είναι σε τι παρτίδα θα πέσεις θέλει τύχη.

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Έχει ναι. Μόνο ακουστικά από ότι δοκίμασα.

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτήσεις από μένα

1) χαμηλότερη ανάλυση από 1 δεν έχει;

2) το καλώδιο στη συσκευασία είναι OTG;

ευχαριστώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει ναι. Μόνο ακουστικά από ότι δοκίμασα.

 

τα ζητάει κιόλας μόλις ανοιξεις το πρόγραμμα

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω..ακρη δεν βγαζεις...το προβλημα εχει παρατηρηθει μεσα σε πολεις με ψηλα κτιρια, στενακια κλπ..

 

Επειδή το εξαντλήσαμε το θέμα ένα πράμα θα σε πω το GPS του είναι άθλιο το πήρε φίλος την προηγούμενη βδομάδα Ελληνική έκδοση το 16ρι και έχει την ίδια συμπεριφορά με το δικό μου (Ασιατικό 32ρι). Βέβαια κάποια παιδιά εδώ στο forum λένε ότι δουλεύει άψογα και σε δύσκολες συνθήκες με ψηλά κτίρια.

Μάλλον είναι σε τι παρτίδα θα πέσεις θέλει τύχη.

 

Ελληνικό περιμένω κι εγώ..τι να πω ελπίζω να είμαι τυχερός και να μην με απογοητεύσει και κλαίω τα 600€ που θα δώσω.

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό περιμένω κι εγώ..τι να πω ελπίζω να είμαι τυχερός και να μην με απογοητεύσει και κλαίω τα 600€ που θα δώσω.

 

Δεν θα κλαις. Η LG τα δέχεται στο service ώστε να δουν το πρόβλημα. Αφμ Όντως Φταιει τοhardware θα γίνει αλλαγή. Η λογική αυτο λέει

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα κλαις. Η LG τα δέχεται στο service ώστε να δουν το πρόβλημα. Αφμ Όντως Φταιει τοhardware θα γίνει αλλαγή. Η λογική αυτο λέει

 

 

 

Ελληνικό περιμένω κι εγώ..τι να πω ελπίζω να είμαι τυχερός και να μην με απογοητεύσει και κλαίω τα 600€ που θα δώσω.

 

Αύριο έχω ραντεβού έρχεται κούριερ μου παίρνει το κινητό και το στέλνει για σέρβις για το γνωστό θέμα με το gps όταν θα γυρίσει με το καλό θα σας ενημερώσω.

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είπα να δοκιμάσω το GPS σε μια διαδρομή 10 χλμ που είχε ελάχιστα σημεία με ψηλά κτήρια. Το πρόγραμμα που χρησιμοποίησα ήταν το Sygic (αγορασμένο) και η συσκευή Ελληνική αγορασμένη από WIND.

Δυστυχώς και σε εμένα έχανε το σήμα και είχα προβληματική πλοήγηση. Ελπίζω να είναι θέμα software αν και δεν είμαι τόσο αισιόδοξος ....

Οι εντυπώσεις που μέχρι στιγμής με το G2 είναι θετικές άλλα με αυτά που είχα διαβάσει περίμενα περισσότερα. Στα συν είναι 1) Καταπληκτική οθόνη 2) Εξαιρετική μπαταριά 3) Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής 4) Η καινοτομία με τα πλήκτρα στην πλάτη του κινητού. Στα μείον 1) Προβληματικό GPS 2) Μέτριο βίντεο ειδικά στην καταγραφή ήχου 3) Δεν είναι όσο smooth θα ήθελα.

Συνολικά είναι μια εξαιρετική συσκευή σε πολύ καλή τιμή που θέλει απλά 2-3 διορθώσεις από την LG . Θεωρώ ότι εάν καταφέρουν και δώσουν με την KitKat την εμπειρία χρήσης του HTC One η συσκευή θα ΑΠΟΓΕΙΩΘΕΙ !!

Edited by clio1400

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είπα να δοκιμάσω το GPS σε μια διαδρομή 10 χλμ που είχε ελάχιστα σημεία με ψηλά κτήρια. Το πρόγραμμα που χρησιμοποίησα ήταν το Sygic (αγορασμένο) και η συσκευή Ελληνική αγορασμένη από WIND.

Δυστυχώς και σε εμένα έχανε το σήμα και είχα προβληματική πλοήγηση. Ελπίζω να είναι θέμα software αν και δεν είμαι τόσο αισιόδοξος ....

Οι εντυπώσεις που μέχρι στιγμής με το G2 είναι θετικές άλλα με αυτά που είχα διαβάσει περίμενα περισσότερα. Στα συν είναι 1) Καταπληκτική οθόνη 2) Εξαιρετική μπαταριά 3) Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής 4) Η καινοτομία με τα πλήκτρα στην πλάτη του κινητού. Στα μείον 1) Προβληματικό GPS 2) Μέτριο βίντεο ειδικά στην καταγραφή ήχου 3) Δεν είναι όσο smooth θα ήθελα.

Συνολικά είναι μια εξαιρετική συσκευή σε πολύ καλή τιμή που θέλει απλά 2-3 διορθώσεις από την LG . Θεωρώ ότι εάν καταφέρουν και δώσουν με την KitKat την εμπειρία χρήσης του HTC One η συσκευή θα ΑΠΟΓΕΙΩΘΕΙ !!

Συμφωνω απολυτα μαζι σου φιλε μου!! Νομιζω πως η συσκευη αξιζει πολλα για τους λογους που ανεφερες. . αλλα οντως τα "θεματακια" της τα εχει (μετα απο 2+ μηνες χρησης)! Αν παντως η LG καταφερει να τα διορθωσει θα μιλαμε για την καλυτερη συσκευη του 2013 (θεωρω το Note 3 αλλη κατηγορια λογο μεγεθους. . προσωπικα)! Το σημαντικοτερο φαουλ για μενα ειναι το gps που νομιζω δεν δικαιολογουνται τα "χαζα" που κανει για τηλεφωνο τετοιας κατηγοριας.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι τουμπανο αλλα τρια-τεσσερα πραματα ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ!

Το σημα που πεφτει οταν κρατας σφιχτα τη συσκευη κατω δεξια.

Η αυτοματη φωτεινοτητα.

Ο ηχος στην εγγραφη βιντεο.

Το στιγμα του GPS που χανεται σε καποιους οταν κινήσε. (Προσωπικα δεν εχω προβλημα).

 

Πιστευω τα δυο απο τα τεσσερα ειναι θεμα software.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι τουμπανο αλλα τρια-τεσσερα πραματα ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ!

Το σημα που πεφτει οταν κρατας σφιχτα τη συσκευη κατω δεξια.

Η αυτοματη φωτεινοτητα.

Ο ηχος στην εγγραφη βιντεο.

Το στιγμα του GPS που χανεται σε καποιους οταν κινήσε. (Προσωπικα δεν εχω προβλημα).

 

Πιστευω τα δυο απο τα τεσσερα ειναι θεμα software.

Τα δυο πρωτα προσωπικα εμενα δε με 'χουν προβληματισει! Ποια ειναι τελικα θεμα software και μπορουν να διορθωθουν; Εμενα παντως με ενοχλησε το θεμα με το gps. . οχι οτι το χρειαζομαι τοσο πολυ απλα. . δε θα επρεπε! Τελος παντων καθενας με τα θελω του κρινει! Σιγουρα παντως ειναι τουμπανο η συσκευη δεν το συζηταμε.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο έχω ραντεβού έρχεται κούριερ μου παίρνει το κινητό και το στέλνει για σέρβις για το γνωστό θέμα με το gps όταν θα γυρίσει με το καλό θα σας ενημερώσω.

 

Για να δούμε...περιμένω με ανυπομονησία τα νέα.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με το Gps παιδιά δεν είναι θέμα Software γιατί το Sygic (αγορασμένο και γω) στο S3 και στο Xperia S της γυναίκας μου, δουλεύει άψογα χωρίς ποτέ να χάνει το σήμα. Σε κάποιες παρτίδες δεν θα έχει κάτσει καλά το hardware...

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος να το παραγγείλω και εγώ αλλά δεν μπορώ με τίποτα να διαλέξω ανάμεσα στο μαύρο και στο λευκό.

 

Εχω διαβάσει αρκετά, πως το ασπρο φαινεται μεγαλυτερο, πως στο μαυρο φαινονται καλυτερα τα χρωματα της οθονης κλπ αλλα δεν μπορω να διαλέξω :P

 

Καμια βοηθεια απο τους κατοχους? Προσωπικα το ασπρο μου αρεσει λιγο πιο πολυ νομιζω, απο την αλλη στο μαυρο μου αρεσει που δεν φαινεται καθολου το μαυρο bezel στο πλαι της οθονης.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος να το παραγγείλω και εγώ αλλά δεν μπορώ με τίποτα να διαλέξω ανάμεσα στο μαύρο και στο λευκό.

 

Εχω διαβάσει αρκετά, πως το ασπρο φαινεται μεγαλυτερο, πως στο μαυρο φαινονται καλυτερα τα χρωματα της οθονης κλπ αλλα δεν μπορω να διαλέξω :P

 

Καμια βοηθεια απο τους κατοχους? Προσωπικα το ασπρο μου αρεσει λιγο πιο πολυ νομιζω, απο την αλλη στο μαυρο μου αρεσει που δεν φαινεται καθολου το μαυρο bezel στο πλαι της οθονης.

Ασπρο για μενα γι'αυτους τους λογους: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5101646#post5101646

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ασπρο για μενα γι'αυτους τους λογους: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5101646#post5101646

 

Ας διαφωνήσω για να εχει το παιδι και αλλη αποψη. Χαχα. Λοιπον εγω ολα τα τηλεφωνα τα επερνα μαυρα. Το note 2 το πήρα λευκο για αλλαγη και το μετανιωσα.

1ον φαινεται μεγαλο και 2ον ειχε αυτη τη διάχυση φωτος απο μεσα που λεει και ο tupac. Εμενα μου έσπαγε τα νεύρα αυτο ειδικά το βράδυ.

 

Λοιποοον το G2 το πηρα μαυρο γιατι ρε συ tupac(πες μου το όνομα σου ρει) δν φαίνονται τα περιθώρια, ειναι ένα με την οθόνη και δίνει μια πιο επισιμη κατάσταση. Αντιθετα στο ασπρο φαίνονται.

Το μείον είναι η δαχτυλιες πισω αλλα το καπάκι με τις γραμμές τα σπαει.

Είναι καθαρά δικό σου θέμα η επιλογή

 

Edit διάβασα ξανα το ποστ σου. Τελείως αντίθετος σε όλα ειμαι. Χαχαχα. Μην τώρα παρεις

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ας διαφωνήσω για να εχει το παιδι και αλλη αποψη. Χαχα. Λοιπον εγω ολα τα τηλεφωνα τα επερνα μαυρα. Το note 2 το πήρα λευκο για αλλαγη και το μετανιωσα.

1ον φαινεται μεγαλο και 2ον ειχε αυτη τη διάχυση φωτος απο μεσα που λεει και ο tupac. Εμενα μου έσπαγε τα νεύρα αυτο ειδικά το βράδυ.

 

Λοιποοον το G2 το πηρα μαυρο γιατι ρε συ tupac(πες μου το όνομα σου ρει) δν φαίνονται τα περιθώρια, ειναι ένα με την οθόνη και δίνει μια πιο επισιμη κατάσταση. Αντιθετα στο ασπρο φαίνονται.

Το μείον είναι η δαχτυλιες πισω αλλα το καπάκι με τις γραμμές τα σπαει.

Είναι καθαρά δικό σου θέμα η επιλογή

 

Edit διάβασα ξανα το ποστ σου. Τελείως αντίθετος σε όλα ειμαι. Χαχαχα. Μην τώρα παρεις

Στελιος.

Και καλα κανεις και διαφωνεις. Ο φιλος θα ακουσει και την αλλη αποψη. Γουστα ειναι αυτα. Αλιμονο να ημασταν ολοι ιδιοι και να συμφωνουσαμε σε ολα. Πόσο βαρετος θα ηταν ο κοσμος...;

Οντως στο ασπρο, το μαυρο γυρο γυρο πλαισιο της οθονης φαινεται αλλα για μενα αυτο ειναι λογος υπερ του ασπρου γιατι τα bezels δειχνουν λεπτοτερα. Ειδικα οταν ειναι απενεργοποιημενη η οθονη.

Για τη διαχυση, εννοω το μισο δευτερολεπτο που αναβει το ασπρο ledάκι οταν το ξεκλειδωνεις και φωτιζεται το πλαισιο μονο τοτε. Δυνατο υπερ ειναι και η μεταλλικη λοριδα.

Τελοσπαντων, φιλε jmallen3 παρε και αλλες γνωμες και πηγαινε να δεις και τα δυο χρωματα απο κοντα. Στην αρχη ειχα ζοριστει πολυ για να αποφασισω.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και τους 2 :) Τα έχω δει και τα 2 από κοντά και δεν μπορώ με τίποτα να διαλέξω :P Όλα μου τα κινητα ήταν μαυρα και εμενα μεχρι τωρα. Αυτο που μου αρεσει στο ασπρο ειναι το μεταλλικό γύρω γυρω που στο μαυρο δεν πολυφαινεται. Απο την αλλη το μαυρο φαινεται λιγο πιο σοβαρο, δεν ξερω...
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με το Gps παιδιά δεν είναι θέμα Software γιατί το Sygic (αγορασμένο και γω) στο S3 και στο Xperia S της γυναίκας μου, δουλεύει άψογα χωρίς ποτέ να χάνει το σήμα. Σε κάποιες παρτίδες δεν θα έχει κάτσει καλά το hardware...

Εννοουμε το software της LG και ευελπιστουμε στην επομενη αναβαθμιση του firmware να λυθει το θεμα του GPS.

Ευχαριστώ και τους 2 :) Τα έχω δει και τα 2 από κοντά και δεν μπορώ με τίποτα να διαλέξω :P Όλα μου τα κινητα ήταν μαυρα και εμενα μεχρι τωρα. Αυτο που μου αρεσει στο ασπρο ειναι το μεταλλικό γύρω γυρω που στο μαυρο δεν πολυφαινεται. Απο την αλλη το μαυρο φαινεται λιγο πιο σοβαρο, δεν ξερω...

Μ'αρεσει πολυ η ασημενια αυτη πινελια.

Ουτε εγω ειχα ποτε ασπρο κινητο.

Δε λεω οτι το μαυρο ειναι ασχημο(ισα ισα ειναι πολυ ωραιο) αλλα για μενα το ασπρο ειναι κουκλι.

Σου ευχομαι να καταληξεις γρηγορα γιατι ξερω οτι ειναι πολυ κουραστικο και αγχωτικο να προσπαθεις να επιλεξεις και να μην ξερεις τί θελεις.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω σε ασπρο.Προερχομενος απο νοτε 2 μου φαινεται πολυ μικρο.Στο ασπρο οντως δεν δειχνει τοσο σοβαρο.Εννοω δεν δειχνει οτι βαραει 36000 στο antutu.φαινεται πιοοοο παιχνιδιαρικο πιο trendy.Ειναι η ιδια φαση πιστευω με το iphone 5 και το 5c.Δεν το παιρνεις στα σοβαρα το c.Δεν βγαζει χαρακτηρα ναυαρχιδας αλλα ενα κινητο για να βγαζει μια κοπελιτσα selfies και να τα ανεβαζει στο instagram.Μεχρι βεβαια πριν λιγο που ημουν εξω βρεθηκε ενας με xperia z και εκανε αυτες τις σκεψεις γιατι δεν το ηξερε το μοντελο-η ημιμαθεια τελικα οντως χειροτερη της αμαθειας-και πηγε να μπει στην διαδικασια του Vs.Κλαμαααααα.Που να το περιμενε απο λευκο lg :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Προσπαθώ να μεταφέρω τη σύνδεση ιντερνετ απο το κινητο μου στον υπολογιστή και καθε φορά μου λεει στα windows οτι εχω limited connection.

Στο iPad δεν εχω κανένα θέμα

Παλιότερα με Lumia ή Xperia κινητα δεν είχα πρόβλημα.

Εχει προσπαθήσει κανένας να κάνει αυτή τη διαδικασία με το PC και αν είχε πρόβλημα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εννοουμε το software της LG και ευελπιστουμε στην επομενη αναβαθμιση του firmware να λυθει το θεμα του GPS.

 

Νομίζω ότι μεταξύ του hardware και του Sygic δεν συμμετέχει κανένα software της LG (εκτός αν εννοείς drivers - αλλά και πάλι μου φαίνεται δύσκολο να φταίει κάτι τέτοιο) . Οπότε όταν κατά την πλοήγηση με το Sygic έχεις αποσυνδέσεις ή σου δείχνει αλλού μάλλον είναι καθαρά θέμα hardware. Θυμάστε μια ναυαρχίδα της HTC 3-4 χρόνια πριν, που όταν πίεζες στην πάνω δεξιά γωνία έβρισκε δορυφόρους αμέσως και έφταιγε το ότι ο δέκτης δεν έκανε καλή επαφή? Κάτι παρόμοιο πιστεύω συμβαίνει και εδώ σε μερικές παρτίδες ή υπάρχει προβληματικός δέκτης σε κάποιες παρτίδες...

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μεταξύ του hardware και του Sygic δεν συμμετέχει κανένα software της LG (εκτός αν εννοείς drivers - αλλά και πάλι μου φαίνεται δύσκολο να φταίει κάτι τέτοιο) . Οπότε όταν κατά την πλοήγηση με το Sygic έχεις αποσυνδέσεις ή σου δείχνει αλλού μάλλον είναι καθαρά θέμα hardware. Θυμάστε μια ναυαρχίδα της HTC 3-4 χρόνια πριν, που όταν πίεζες στην πάνω δεξιά γωνία έβρισκε δορυφόρους αμέσως και έφταιγε το ότι ο δέκτης δεν έκανε καλή επαφή? Κάτι παρόμοιο πιστεύω συμβαίνει και εδώ σε μερικές παρτίδες ή υπάρχει προβληματικός δέκτης σε κάποιες παρτίδες...

Κατι τετοιο δυστυχως φοβαμαι και εγω. . απλα τελικα (επειδη αρκετα μας απασχολησε το θεμα) ελπιζω να βρεθει συντομα μια λυση και αν μπορεσουμε να το φτιαξουμε και 'μεις που εχουμε τις "προβληματικες" παρτιδες :p

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, διαβαζω οτι το κινητο εχει ραδιο.

 

Εχω αγορασει το δικο μου απο Τουρκια και ραδιο δεν εχει.

Ειναι καποια που εχουν και καποια που δεν εχουν? Η απλα ειμαι τοσο τυφλος?

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...