Jump to content

Sony Playstation 4


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιζει τσιπαρισμα στο ps4?
Τσιπάρισμα όχι,jailbreak μόνο αν έχεις κονσόλα με firmware έως 5.05.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 83
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πηρα ενα ps4 slim και προς έκπληξη μου σημερα διαπιστωσα οτι δεν παίζει cd τραγουδιων. Και δεν ηταν καν mp3! Ξενερωσα.
Δεν πειράζει, υγεία.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα σε όλους, θέλω να ρωτήσω τι είναι το PS4 Slim F Chassis*(αυτό που έδιναν τώρα στην Black Friday) γιατί το αγόρασα και*απλά έχω την απορία.

 

Δεύτερον, θέλω να του πάρω μια βάση (https://www.skroutz.gr/s/10077017/Sony-Vertical-Stand-PS4-Slim-Pro-Black.html) πιστεύετε ότι είναι καλή; (Οριζόντια ή κάθετα; αιώνια απορία :P )

Τρίτον, επειδή την έχω πατήσει με το PS3 και θέλω να το προσέχω τώρα, το θέμα ψύξης και ότι δεν πρέπει να είναι κοντά σε τοίχο για να μπορεί*να αναπνέει, ισχύει έτσι; Τι μου προτείνετε για θέμα ψύξης να πάρω; κάτι με ανεμιστηράκια έχω δει αλλά δεν ξέρω ποιο είναι καλό. Υπάρχει κάτι επίσημο ή πάμε σε κάτι άλλο; (Δεν θέλω κάτι ακριβό, ούτε κάτι φθηνό, απλά να κάνει την δουλειά του)

 

Θα χαρώ για τις απαντήσεις σας και την βοήθεια σας, Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Μη παίρνεις τίποτα, άσε το οριζόντια και δεν έχει θέμα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Καλημέρα σας,

 

όντας άσχετος από παιχνιδομηχανες, σκέφτομαι την αγορά μιας για τα παιδιά μου (10 - 9 - 7) γιατί μου έχουν φάει τα αφτιά εδώ και πολύ καιρό, αφού έχουν οι συμμαθητές τους και τους αφηγούνται στο σχολείο τις "επιδόσεις" τους (μη χ@σω).

 

Υπάρχουν πολλά διαφορετικά μοντέλα στην αγορά, ποιο είναι το πιο VFM; Τα παιχνίδια που θα παίζουν από ότι άκουσα είναι το Fortnight, το Fifa και κανένα με αυτοκίνητα Ράλι στυλ (δεν ξέρω ούτε από παιχνίδια, ποια είναι για την ηλικία τους, ποια είναι δημοφιλή κλπ).

 

Θα συνδεθεί σε 32" LCD TV με απόσταση θέασης 1-2μ.

 

Το θέλω σετ με 2 κοντρόλ οπωσδήποτε, υπάρχει καμιά προσφορά που τρέχει αυτό το διάστημα; Μπορεί να πάρει και 3 κοντρόλ να παίζουν ταυτόχρονα;

 

Για κάντε ένα κόπο και βοηθήστε τον κακόμοιρο πατέρα.... Χαχαχαχα

Edited by topmar

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ποιο καλώδιο hdmi 2.1 θα μου προτείνατε να αγοράσω για να συνδέσω το ps4pro και την τηλεόραση μου samsung 4k γιατί έχω το πρόβλημα ότι μερικές φορές για 5 δευτερόλεπτα σβήνει και ξανά επανέρχεται η εικόνα.

 

 

Έχω δοκιμάσει οτιδήποτε έχω δει σε youtube βιντεοδίσκος και όχι μόνο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • The title was changed to Sony Playstation 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...