Jump to content

MLS NAVIGATOR or DESTINATOR3


petrakish
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά το πρόγραμμα είναι διαθέσιμο για αγορά από Ελλάδα? Αν όχι ποτέ θα είναι διαθέσιμο??

 

Και μια ερώτηση, (μην γελάσετε…) το πρόγραμμα δουλεύει σε Casio E-125????

Samsung Note 8

Microsoft Surface Pro 4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δυο παρατηρήσεις για το πρόγραμμα προς zepelin.

 

1) Στην Πειραιώς, με κατεύθυνση προς Πειραιά στο ύψος ακριβώς της διασταύρωσης με Πέτρου Ράλλη σου επιτρέπει το πρόγραμμα να στρίψεις αριστερά στην οδό Εχελιδων αλλά στην πραγματικότητα απαγορεύεται τέτοια στροφή.

 

2) Δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται στο πρόγραμμα (υποθέτω πως ναι) ή στους χάρτες αλλά όταν θέλεις το Destinator να σε καθοδηγήσει σε κάποιο σημείο με πολλά κοντινά στενά και στροφές και όχι σε κάποια λεωφόρο, είναι πολύ πιθανόν ότι θα μπερδευτείς και θα στρίψεις σε κάποιο άλλο δρομάκι από αυτό που θέλει να πας το πρόγραμμα (βάλε λίγο την απόκλιση, λίγο την ανάλυση της οθόνης). Θα ήταν πολύ καλύτερα όταν πηγαίνεις με πολύ μικρή ταχύτητα (πχ κάτω από 15 χλμ/ώρα) το zoom να είναι τέρμα πάνω, δηλαδή να βλέπεις τους δρόμους το δυνατότερο κοντινότερα για να μπορείς να τους ξεχωρίσεις. Δεν καταλαβαίνω γιατί στο αυτόμετο zoom σε αυτή την περίπτωση δεν σε πηγαίνει στην χαμηλότερη σκάλα αλλά σε αφήνει σε πιο υψηλά επίπεδα. Βέβαια πάντα μπορείς να το απενεργοποιήσεις και να το βάλεις χειροκίνητο αλλά είναι πολύ χρήσιμο κι αυτό και το καλύτερο πιστεύω πως θα είναι να συνδυαστεί.

Αν τελικά αρμόδιοι είναι οι δημιουργοί τους προγράμματος για κάτι τέτοιο, θα σας ήμουν υπόχρεος να τους το μεταβιβάσετε και να κάνουν κάτι σε μελλοντική έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zepelin (16 Νοέ. 2004 , 18:34)

 

Συμφωνώ απόλυτα. Αυτός είναι κι ο λόγος που θα δείτε μεγάλη βελτίωση στην καινούργια έκδοση του Destinator στους Επαρχιακούς δρόμους της Ελλάδας. Υπάρχουν βέβαια μεγάλα περιθώρια βελτίωσης και θα δοθεί ιδιαίτερο βάρος στη συνέχεια. Να μη ξεχνάμε όμως ότι στα μεγάλα αστικά κέντρα – καλώς ή κακώς – βρίσκεται το μεγαλύτερο μέρος του πληθυσμού της χώρας μας και κυρίως είναι το κομμάτι που δεν υπάρχει καμία πινακίδα για κάποιον που θα ξεκινήσει από τη Λάρισα για να πάει στη Περρίκου 32 στην Αθήνα. Αντιθέτως κάποιος που ξεκινάει από Αθήνα για Λάρισα μπαίνει ίσως σε πιο απλή διαδικασία

Επίσης θα ήθελα να απαντήσω στον dimosl & geovass ότι μέχρι τα μισά του ερχόμενου έτους θα μπορείτε να δείτε στο Destinator τον παραμικρό δρόμο σε όλη την Ελλάδα. Το σίγουρο είναι ότι η Ελλάδα θα καλυφθεί εξ’ ολοκλήρου από την NGi χάρη και στη πολύτιμη βοήθειά σας. Στην καινούργια έκδοση (3 μήνες μετά από την τελευταία) έχουν γίνει σημαντικές βελτιώσεις και επεκτάσεις που θα σας εκπλήξουν ευχάριστα. Σίγουρα υπάρχει πολύς δρόμος ακόμα...

 

 

Δεν μπορώ να πω ότι συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω αλλά ούτε και το αντίθετο.

Αυτό που είχα πει είναι ότι στην Αθήνα είμαστε καλυμμένοι σε ένα πολύ μεγάλο ποσοστό και ότι δεν πρέπει να γκρινιάζουμε για μια λάθος μονοδρομηση, γιατί απ ότι έχω δει μέχρι τώρα η αρίθμηση δουλεύει σωστά οπότε πανεύκολο να φτάσουμε στον προορισμό μας αυτοσχεδιάζοντας λίγο.

Στην Αντίθετη περίπτωση που θέλουμε να ξεφύγουμε ένα τριήμερο ή διήμερο από την Αθήνα τότε σε πολλές περιπτώσεις χρειαζόμαστε έχτρα χάρτη για να πάμε σε κάποιο μέρος που δεν γνωρίζουμε ή να κάνουμε αρκετά χιλιόμετρα παραπάνω επειδή Παρασκευή βράδυ μετά τις 10 στην επαρχία δεν κυκλοφορεί σχεδόν κανένας στο δρόμο για να ρωτήσεις αν πας καλά ή όχι. Πινακίδες υπάρχουν μόνο για τις μεγάλες πόλεις, στα χωριουδάκια υπάρχει πινακίδα μόλις φτάσεις σε απόσταση 1χιλ.

Παρόλα αυτά χαίρομαι που μέχρι τα μέσα του 2005 θα δούμε μεγάλη βελτίωση στο επαρχιακό δίκτυο. Σκοπός μου ήταν να δείξω ότι στην Αθήνα, ακόμα και με τα λαθάκια που έχει είναι σε πολύ καλό δρόμο κι ότι ίσως θα έπρεπε να ρίξετε περισσότερο βάρος στο επαρχιακό δίκτυο το οποίο είναι άγνωστο στο μεγαλύτερο μέρος από εμάς.

Το πακέτο κατά την γνώμη μου θα θεωρείται πιο ολοκληρωμένο όταν έχει ένα ολοκληρωμένο επαρχιακό δίκτυο με όλους του δρόμους ακόμα και τους πιο μικρούς και την Αθήνα όπως είναι μέχρι τώρα, παρά να έχει την Αθήνα σωστή 100% και το επαρχιακό δίκτυο ως έχει.

Ευχαριστώ πολύ και συνεχίστε αυτή την αξιόλογη προσπάθεια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pxeno (17 Νοέ. 2004 , 16:23)

 

Δεν μπορώ να πω ότι συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω αλλά ούτε και το αντίθετο.

Αυτό που είχα πει είναι ότι στην Αθήνα είμαστε καλυμμένοι σε ένα πολύ μεγάλο ποσοστό και ότι δεν πρέπει να γκρινιάζουμε για μια λάθος μονοδρομηση, γιατί απ ότι έχω δει μέχρι τώρα η αρίθμηση δουλεύει σωστά οπότε πανεύκολο να φτάσουμε στον προορισμό μας αυτοσχεδιάζοντας λίγο.

Στην Αντίθετη περίπτωση που θέλουμε να ξεφύγουμε ένα τριήμερο ή διήμερο από την Αθήνα τότε σε πολλές περιπτώσεις χρειαζόμαστε έχτρα χάρτη για να πάμε σε κάποιο μέρος που δεν γνωρίζουμε ή να κάνουμε αρκετά χιλιόμετρα παραπάνω επειδή Παρασκευή βράδυ μετά τις 10 στην επαρχία δεν κυκλοφορεί σχεδόν κανένας στο δρόμο για να ρωτήσεις αν πας καλά ή όχι. Πινακίδες υπάρχουν μόνο για τις μεγάλες πόλεις, στα χωριουδάκια υπάρχει πινακίδα μόλις φτάσεις σε απόσταση 1χιλ.

Παρόλα αυτά χαίρομαι που μέχρι τα μέσα του 2005 θα δούμε μεγάλη βελτίωση στο επαρχιακό δίκτυο. Σκοπός μου ήταν να δείξω ότι στην Αθήνα, ακόμα και με τα λαθάκια που έχει είναι σε πολύ καλό δρόμο κι ότι ίσως θα έπρεπε να ρίξετε περισσότερο βάρος στο επαρχιακό δίκτυο το οποίο είναι άγνωστο στο μεγαλύτερο μέρος από εμάς.

Το πακέτο κατά την γνώμη μου θα θεωρείται πιο ολοκληρωμένο όταν έχει ένα ολοκληρωμένο επαρχιακό δίκτυο με όλους του δρόμους ακόμα και τους πιο μικρούς και την Αθήνα όπως είναι μέχρι τώρα, παρά να έχει την Αθήνα σωστή 100% και το επαρχιακό δίκτυο ως έχει.

Ευχαριστώ πολύ και συνεχίστε αυτή την αξιόλογη προσπάθεια.

 

sinapidisantonis.spaces.live.com
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pxeno (17 Νοέ. 2004 , 16:23)

 

Δεν μπορώ να πω ότι συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω αλλά ούτε και το αντίθετο.

Αυτό που είχα πει είναι ότι στην Αθήνα είμαστε καλυμμένοι σε ένα πολύ μεγάλο ποσοστό και ότι δεν πρέπει να γκρινιάζουμε για μια λάθος μονοδρομηση, γιατί απ ότι έχω δει μέχρι τώρα η αρίθμηση δουλεύει σωστά οπότε πανεύκολο να φτάσουμε στον προορισμό μας αυτοσχεδιάζοντας λίγο.

Στην Αντίθετη περίπτωση που θέλουμε να ξεφύγουμε ένα τριήμερο ή διήμερο από την Αθήνα τότε σε πολλές περιπτώσεις χρειαζόμαστε έχτρα χάρτη για να πάμε σε κάποιο μέρος που δεν γνωρίζουμε ή να κάνουμε αρκετά χιλιόμετρα παραπάνω επειδή Παρασκευή βράδυ μετά τις 10 στην επαρχία δεν κυκλοφορεί σχεδόν κανένας στο δρόμο για να ρωτήσεις αν πας καλά ή όχι. Πινακίδες υπάρχουν μόνο για τις μεγάλες πόλεις, στα χωριουδάκια υπάρχει πινακίδα μόλις φτάσεις σε απόσταση 1χιλ.

Παρόλα αυτά χαίρομαι που μέχρι τα μέσα του 2005 θα δούμε μεγάλη βελτίωση στο επαρχιακό δίκτυο. Σκοπός μου ήταν να δείξω ότι στην Αθήνα, ακόμα και με τα λαθάκια που έχει είναι σε πολύ καλό δρόμο κι ότι ίσως θα έπρεπε να ρίξετε περισσότερο βάρος στο επαρχιακό δίκτυο το οποίο είναι άγνωστο στο μεγαλύτερο μέρος από εμάς.

Το πακέτο κατά την γνώμη μου θα θεωρείται πιο ολοκληρωμένο όταν έχει ένα ολοκληρωμένο επαρχιακό δίκτυο με όλους του δρόμους ακόμα και τους πιο μικρούς και την Αθήνα όπως είναι μέχρι τώρα, παρά να έχει την Αθήνα σωστή 100% και το επαρχιακό δίκτυο ως έχει.

Ευχαριστώ πολύ και συνεχίστε αυτή την αξιόλογη προσπάθεια.

 

 

Συμφωνώ με τον φίλο αλλά πιστεύω ότι θα πρέπει να περιμένουμε την τελευταία έκδοση του χάρτη σαν τελευταία ευκαιρία πριν καταχωνιάσουμε το Destinator στο ντουλαπάκι του αυτοκινήτου...

 

sinapidisantonis.spaces.live.com
Link to comment
Share on other sites

Paidia kalhspera kai na synexisete etsi .

 

thelo na po duo problhmatakia pou isos einai ligo sobara ,sta paidia apo thn NGI.

 

exo balei duo arxeia me duo problhmatakia pou synanto ego kathe bdomada apo mia diadromh pou kano ,

 

1:) To proto brisketai ston paradromo tis ethnikhs apo ton agio stefano attikhs pros to kapandriti , ekei phgenoun oloi osoi menoun kapandriti kai enoeite den theloun na plhrosoun diodia + forthga .... tha to xeroun polloi . loipon sto telos tou paradromou pou bgenei sthn palia ethnikh lipei ena kommati pou enonei ton paradromo me to ypoloipo dyktio , to exo shmeiosei sto peripou me mia kokkinh grammh .

 

2:) ligo poio pano sthn eisodo tou kapandritiou , exei ena kommati pou o dromos ginetai monodromos kai sto anebasma se stelnei apo dexia kai sto katebasma apo kapandriti gia Athina se stelnei aristera , sto destinator sou leei na pas apo aristera sto anebasma me apotelesma opoios to akolouthisei tha brethei na anebenei anapoda enan monodromo kai xoris oratothta , exo shmeiosei thn anodo me prasino xroma kai thn kathodo me kokkino , parakalo diorthosteto prin exoume kanena troxeio ,

 

eyxaristo gia oti den katalabate edo tha eimai na bohthiso

sos.rar

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΤΟ ΜΙΟ 168 ΜΕ DESTINATOR ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΡΑΔΙΟΤΗΛΕΩΡΑΣΗ KENWOOD ΜΕ ΕΙΣΟΔΟ AUDIO KAI VIDEO ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ TOY MIO ME THN ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΛΟΗΓΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΑΔΙΟΤΗΛΕΩΡΑΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Πότε επιτέλους θα κυκλοφορήσει το destinator μόνο του? (χωρίς mio ξίο κλπ.)

 

Ο Γερμανός σας μπλοκάρει? :mad: :mad: :mad:

 

Υπάρχει κόσμος που θέλει να το προμηθευτεί .... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

μα κυκλοφορεί... το παραγγέλνεις και στο στέλνουν από καναδά για 160 περίπυο ευρώ. αν το διαβάσεις από την αρχή το θέμα θα το δεις...

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexkass (20 Νοέ. 2004 , 16:54)

 

μα κυκλοφορεί... το παραγγέλνεις και στο στέλνουν από καναδά για 160 περίπυο ευρώ. αν το διαβάσεις από την αρχή το θέμα θα το δεις...

 

 

Ισως να μη θελει να το παρει με πιστωτικη βρε το παιδι ! ;)

Να παει σε ενα καταστημα και να το παρει θελει ! :eek:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω ότι υπάρχει δικαιολογημένη ανυπομονησία για την καινούργια έκδοση του χάρτη καθώς και για την δυνατότητα να αγοράσετε μόνο το software νοιώθω την υποχρέωση να σας απαντήσω. Η νέα έκδοση είναι προ των πυλών, ελέγχεται ως προς τις τυχών αστοχίες και αμέσως θα την πάρετε. Ταυτόχρονα θα κυκλοφορήσει μαζί με το Destinator3 και ως αυτόνομο πακέτο στην τιμή των 165 ευρώ. Θα είναι διαθέσιμη σε αρκετά σημεία πώλησης μεταξύ των οποίων και από την εταιρία μας. Λίγη υπομονή ακόμη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος maximi01 (20 Νοέ. 2004 , 20:22)

 

Επειδή βλέπω ότι υπάρχει δικαιολογημένη ανυπομονησία για την καινούργια έκδοση του χάρτη καθώς και για την δυνατότητα να αγοράσετε μόνο το software νοιώθω την υποχρέωση να σας απαντήσω. Η νέα έκδοση είναι προ των πυλών, ελέγχεται ως προς τις τυχών αστοχίες και αμέσως θα την πάρετε. Ταυτόχρονα θα κυκλοφορήσει μαζί με το Destinator3 και ως αυτόνομο πακέτο στην τιμή των 165 ευρώ. Θα είναι διαθέσιμη σε αρκετά σημεία πώλησης μεταξύ των οποίων και από την εταιρία μας. Λίγη υπομονή ακόμη.

 

Ante kai me to kalo ... !@! :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ο μόνος στον οποίον το πρόγραμμα κολάει μετά από αρκετή ώρα χρήσης; Όταν λέω κολάει εννοώ ότι το πρόγραμμα δουλεύει, αλλά δεν σε αφήνει να κάνεις τίποτα. Δεν μπορείς να πατήσεις κανένα κουμπί, ούτε να κλείσεις το πρόγραμμα, ούε να πάς στο Start Menu για να το κλείσεις από το Memory - Running Programs. Η μόνη λύση Soft Reset. Χρησημοποιώ την Έκδοση με τα τελευταία cabs της ΝGI, με O2 xdaII και Falcom Navi1. :(
Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jazzedout (21 Νοέ. 2004 , 09:52)

 

Είμαι ο μόνος στον οποίον το πρόγραμμα κολάει μετά από αρκετή ώρα χρήσης; Όταν λέω κολάει εννοώ ότι το πρόγραμμα δουλεύει, αλλά δεν σε αφήνει να κάνεις τίποτα. Δεν μπορείς να πατήσεις κανένα κουμπί, ούτε να κλείσεις το πρόγραμμα, ούε να πάς στο Start Menu για να το κλείσεις από το Memory - Running Programs. Η μόνη λύση Soft Reset. Χρησημοποιώ την Έκδοση με τα τελευταία cabs της ΝGI, με O2 xdaII και Falcom Navi1. :(

 

 

To provlhma afto to eixa kai egw me to MIO mexri pou to fortwsa apo thn eswterikh mnhmh sthn storage memory. Parola afta kapoia kollhmata ta trww akoma (panta sto telos mias diadromhs) alla oxi sthn mesh mias diadromhs kai oxi toso syxna opws prin.

Se mia erevna pou ekana eida oti kai sto help alla kai sta forum tou dest3 milaei gia soft reset se periptwsh pou sou kolhsei ws h monh lysh twra an kapoios exei na proteinh kati kalytero efprosdekto

 

 

 

O tropos gia thn metafora tou programmatos sthn SD einai o parakatw kai exei perigrafei apo ton Kplr filo tou topic ..

 

 

ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΟΥ DESTINATOR ΣΤΗΝ SD ΚΑΡΤΑ

 

1) Κάνετε copy (όχι Move) όλο το directory DestinatorApps από την κύρια μνήμη στη sd

 

2) Πηγαίνετε στην κύρια μνήμη και σβήνετε στο Directory DestinatorApps τα πάντα εκτός από το directory Activation στο directory common

 

3) Ανοίγετε έναν Regeditor και στο κλειδί HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Apps\DestinatorApps αλλάζετε τα strings InstallDir και InstlDir από DestinatoApps\Destinator σε

xxx\DestinatoApps\Destinator όπου xxx = το όνομα της κάρτας σας

 

4) Πηγαίνετε στο Start Menu και φτιάχνετε το shortcut του Destinator στη νέα τοποθεσία..

 

Meta apo afta travas kai ena backup me to activesync ths Microsoft kai exeis to kefali sou hxyxo.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος maximi01 (20 Νοέ. 2004 , 20:22)

 

Επειδή βλέπω ότι υπάρχει δικαιολογημένη ανυπομονησία για την καινούργια έκδοση του χάρτη καθώς και για την δυνατότητα να αγοράσετε μόνο το software νοιώθω την υποχρέωση να σας απαντήσω. Η νέα έκδοση είναι προ των πυλών, ελέγχεται ως προς τις τυχών αστοχίες και αμέσως θα την πάρετε. Ταυτόχρονα θα κυκλοφορήσει μαζί με το Destinator3 και ως αυτόνομο πακέτο στην τιμή των 165 ευρώ. Θα είναι διαθέσιμη σε αρκετά σημεία πώλησης μεταξύ των οποίων και από την εταιρία μας. Λίγη υπομονή ακόμη.

 

 

Κε Σπανιδη, υπαρχει περιπτωση να βγει το Destinator ή οι χαρτες του σε CD-ROM με s/w για NAVI αυτοκινητου?

Link to comment
Share on other sites

telika auti i ekdosi k. spanidi tha periexei katholou apo kriti? episis tha ithela na rotiso apo pou boroume na vroume ta pda kai ta bt gps ta opoia eine simvata me to destinator ?

 

gia paradeigma ego exo to eten p 700 tha litourgei se auto?

\

euxaristo

dimosl
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimosl (21 Νοέ. 2004 , 18:05)

 

telika auti i ekdosi k. spanidi tha periexei katholou apo kriti? episis tha ithela na rotiso apo pou boroume na vroume ta pda kai ta bt gps ta opoia eine simvata me to destinator ?

 

gia paradeigma ego exo to eten p 700 tha litourgei se auto?

\

euxaristo

 

 

Αγαπητέ dimosl, έχω διαβάσει από καιρό τις ερωτήσεις σου σχετικά με την κάλυψη του χάρτη μας στην Κρήτη (ακόμη και τη δημιουργία ενός δικού σου thread), και θα ήθελα να σε διαβεβαιώσω πως η τελευταία έκδοση θα είναι μια ευχάριστη έκπληξη για σένα. Ποιες ακριβώς βελτιώσεις έχουν γίνει και πως έχει αυξηθεί η κάλυψη του χάρτη μας θα το μάθετε σύντομα τη μέρα που θα μπορείτε να κάνετε download τον χάρτη μας.

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ ΜΙΟ 168 ΜΕ DESTINATOR3 ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ INTERNET.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ?

Link to comment
Share on other sites

Ego thelo na agoraso to DESTINATOR3 alla den thelo na xrisimopiiso pistotiki, thelo na pao se ena magazi na pliroso kai na mou dosoun to programma, iparxi kapio magazi pou na to poulai i na kano onira???

Samsung Note 8

Microsoft Surface Pro 4

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος joniko (22 Νοέ. 2004 , 12:54)

 

ΣΕ pocket pc vga ανάλυση παίζει το destinator και την εκμεταλεύεται γιατι σκεφτομαι να αγοράσω ενα dell 50v

 

ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ
Link to comment
Share on other sites

Ego thelo na agoraso to DESTINATOR3 alla den thelo na xrisimopiiso pistotiki, thelo na pao se ena magazi na pliroso kai na mou dosoun to programma, iparxi kapio magazi pou na to poulai i na kano onira???

 

 

Gia thn wra oxi den mporeis na to agoraseis, alla an deis ligo pio pisw h NGI protithete na to dwsei se kikloforia san software poli syntoma...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...