Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 1020 Μέρος Ι


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει πεσει το store,σε λιγο αναμενουμε επαναλειτουργια....

 

Και το χω εδώ τώρα φρέσκο και θέλω να το σκαλισω με διαφορες εφαρμογές και δεν μπορώ. :

Συμβαίνει συχνά αυτό;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Και το χω εδώ τώρα φρέσκο και θέλω να το σκαλισω με διαφορες εφαρμογές και δεν μπορώ. :

Συμβαίνει συχνά αυτό;

 

Οχι,σε ξενα φορουμ εικαζουν οτι επεσε λογω Cortana.....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

einai καλο να κανουμε επαναφορα πριν η μετα την αναβαθμιση?να ειναι καθαρο το τηλ?

 

Μετα,εμενα μαλιστα δεν μου εμφανιζε το καινουριο μενου της καμερας μεχρι που εκανα επαναφορα και εστρωσε,αλλα τωρα δεν μπορω να το ξανασεταρω με παιχνιδια και εφαρμογες που ειχα γιατι επεσε το store....Την γκαντεμια μου...:mad:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

αααα αρα το παλιο λογισμικο σβηνεται τελειως....ουσιαστικα με την επαναφορα καθαριζουμε σκουπιδια και εχουμε μετα καθαρο 8.1?
Link to comment
Share on other sites

αααα αρα το παλιο λογισμικο σβηνεται τελειως....ουσιαστικα με την επαναφορα καθαριζουμε σκουπιδια και εχουμε μετα καθαρο 8.1?

 

Ετσι....;)

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Φοβερό το νέο λειτουργικό. Μια ερώτηση. Που ορίζουμε ποιες εφαρμογές θα τρέχουν στο παρασκήνιο; δεν μπορώ να το βρω.
Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Φοβερό το νέο λειτουργικό. Μια ερώτηση. Που ορίζουμε ποιες εφαρμογές θα τρέχουν στο παρασκήνιο; δεν μπορώ να το βρω.

 

 

 

 

 

 

Θα πας εκεί που είναι η εξοικονόμηση μπαταρίας και αν ψάξεις λίγο θα τα βρεις!!Και εγώ είχα φάει τον κόσμο να το ψάχνω και τελικά ήταν εκεί

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

Χτες είχα μια ατυχία με το τηλέφωνο μου επέσε (απο τον καναπέ) και ραγιζε η οθόνη βέβαι το κινητό ανταποκρίνεται μια χαρά, (και μετά σου λεει gorilla glass 3, δεν θελω να το σχολιάσω)

Ξέρει κάνενα κόστος επισκευής η δεν συμφέρει να το κάνω. Να πάω σε γερμανό σε nokia care?

Μετα την γκαντεμία μου που έχασα το S4 τώρα αυτό μου φαίνεται θα γυρίσω η σε παλιο Νοκια (πχ Ν91) η σε κανένα κινέζικο Phone.

Γιατι οι μάγκες απο τις εταιρείες το έχουν πιάσει το νόημα γιατι το κινητο απο σε στιγμή σε στιγμή η μπορεί να το χάσεις να στο κλέψουν, η να σου σπάσει, οπότε το συμπέρασμα οχι πολλά λεφτά για κινητά. Ετσι και αλλιώς σε έναν χρόνο θα είναι ξεπερασμένο.

Ζητάω συγνώμη αν ξέφυγα απο την κουβέντα, αλλά σε 2μήνες να (χάνεις 2 κινητά αξίας) είανι κάπως.

Ευχαριστώ

Και αν θέλει κάποιος να μου προτείνει μια λύση γιατί ειμαι λίγο νευριασμένος...

Γιατι για όλους μας εδω μέσα τα κινήτα ειναι ενα πάθος ζωής (ασχέτως εταιρείας, λειτουργικού κλπ)

Αλλα οτι γίνονται αυτά λες.... Τελος πάντων στην ζωη υπάρχουν πιο σοβαρα πραγματα.

Και πάλι συγνώμη

Και ζητάω κατανόηση απο το forum

Ευχαριστώ και πάλι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

Χτες είχα μια ατυχία με το τηλέφωνο μου επέσε (απο τον καναπέ) και ραγιζε η οθόνη βέβαι το κινητό ανταποκρίνεται μια χαρά, (και μετά σου λεει gorilla glass 3, δεν θελω να το σχολιάσω)

Ξέρει κάνενα κόστος επισκευής η δεν συμφέρει να το κάνω. Να πάω σε γερμανό σε nokia care?

Μετα την γκαντεμία μου που έχασα το S4 τώρα αυτό μου φαίνεται θα γυρίσω η σε παλιο Νοκια (πχ Ν91) η σε κανένα κινέζικο Phone.

Γιατι οι μάγκες απο τις εταιρείες το έχουν πιάσει το νόημα γιατι το κινητο απο σε στιγμή σε στιγμή η μπορεί να το χάσεις να στο κλέψουν, η να σου σπάσει, οπότε το συμπέρασμα οχι πολλά λεφτά για κινητά. Ετσι και αλλιώς σε έναν χρόνο θα είναι ξεπερασμένο.

Ζητάω συγνώμη αν ξέφυγα απο την κουβέντα, αλλά σε 2μήνες να (χάνεις 2 κινητά αξίας) είανι κάπως.

Ευχαριστώ

Και αν θέλει κάποιος να μου προτείνει μια λύση γιατί ειμαι λίγο νευριασμένος...

Γιατι για όλους μας εδω μέσα τα κινήτα ειναι ενα πάθος ζωής (ασχέτως εταιρείας, λειτουργικού κλπ)

Αλλα οτι γίνονται αυτά λες.... Τελος πάντων στην ζωη υπάρχουν πιο σοβαρα πραγματα.

Και πάλι συγνώμη

Και ζητάω κατανόηση απο το forum

Ευχαριστώ και πάλι

 

Φίλε μη χαλιέσαι αυτά συμβαίνουν. Πάντως αξίζει να πας να το φτιάξεις.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σε ευχαριστώ για την απαντήση ξερεις εσυ? η κανενας άλλος κόστος, γιατι αμα είναι πολλά λεφτα αξίζει να πάρεις άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Θα πας εκεί που είναι η εξοικονόμηση μπαταρίας και αν ψάξεις λίγο θα τα βρεις!!Και εγώ είχα φάει τον κόσμο να το ψάχνω και τελικά ήταν εκεί

 

ευχαριστω

Μια αλλη ερωτηση, που ειναι η επιλογη για το wifi να μην μενει ανοικτο οταν το τηλεφωνο ειναι με σβηστη οθονη?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σε ευχαριστώ για την απαντήση ξερεις εσυ? η κανενας άλλος κόστος, γιατι αμα είναι πολλά λεφτα αξίζει να πάρεις άλλο.

 

Νομίζω μια βόλτα από Nokia Care θυα σου λύσει τις απορίες.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω

Μια αλλη ερωτηση, που ειναι η επιλογη για το wifi να μην μενει ανοικτο οταν το τηλεφωνο ειναι με σβηστη οθονη?

 

το wifi Πλεον ειναι παντα ανοιχτο με σβηστη οθονη εκτος και αν το κλεισεις χειροκινητα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους θα ήθελα να ρωτήσω αν σε όλους αργεί τόσο πολύ να κλείσει το κινητό τους , εμένα διαρκεί τουλάχιστον 25 δευτερόλεπτα μέχρι οριστικά να απενεργοποιηθεί. Να το επιστρέψω για επισκευή ή είναι θέμα λογισμικού ;

 

έμαθα ότι μέσα στον επόνε μήνα θα βγει και κάποια αναβάθμιση ή κάνω λάθος;

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Οσοι βαλατε 8.1 σας δουλευει το tile της οικονομιας μπαταριας σαν ποσοστο?Γιατι εμενα μου δειχνει μονο την εικονα της μπαταριας με το οικονομια μπαταριας απο κατω και δεν ανανεωνει το tile να δειξει ποσοστο που μενει....
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Πόση ώρα περίπου σας πήρε το update?

 

 

 

 

 

 

15 με 20 λεπτά αν θυμάμαι καλά.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μετά την αναβάθμιση σε 8.1 αν και στο δίκτυο + έχω επιλέξει το μειωμένο όπως και πριν την αναβάθμιση, όταν πάω να γράψω sms μετά τους 70 χαρακτήρες το σπάει και ξεκινάει δεύτερο! Το κάνει και σε κάποιον άλλο ή είναι κάποια άλλη ρύθμιση που πρέπει να κάνω;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν θέλουν να βάλουν τώρα χέρι, πότε αναμένεται η κανονική ενημέρωση?

 

Επίσης, από εσας που το περάσατε τώρα, είχε κανείς μέσα στο wallet λεφτά από το κουπόνι της προσφοράς να πας πει αν παραμένουν ή αν χάνονται με την αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν θέλουν να βάλουν τώρα χέρι, πότε αναμένεται η κανονική ενημέρωση?

 

Επίσης, από εσας που το περάσατε τώρα, είχε κανείς μέσα στο wallet λεφτά από το κουπόνι της προσφοράς να πας πει αν παραμένουν ή αν χάνονται με την αναβάθμιση?

Αν η nokia ακολουθήσει το χρονοδιάγραμμα της προηγούμενης έκδοσης, τότε λογικά σε 2-3 μήνες από τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα ενα προβλημα με την 8,1 οταν βγαζεις φωτο και πας να την δεις πατωντας πανω δεξια(οχι απο τη συλλογη,απο την εφαρμογη της καμερας οπως εισαι),η οθονηη μαυριζει και δεν επανερχεται στο σκοπευτρο..Εχει κανεις αλλος παρομοιο θεμα??
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα ενα προβλημα με την 8,1 οταν βγαζεις φωτο και πας να την δεις πατωντας πανω δεξια(οχι απο τη συλλογη,απο την εφαρμογη της καμερας οπως εισαι),η οθονηη μαυριζει και δεν επανερχεται στο σκοπευτρο..Εχει κανεις αλλος παρομοιο θεμα??

 

 

 

 

 

 

Εμένα φαίνεται κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...