Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 1020 Μέρος Ι


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλά δεν το έχω ξανακάνει αυτό διστάζω λιγάκι. Από την άλλη μέχρι να πάρουμε την αναβάθμιση εμείς (ένας θεός ξέρει) ίσως να το φτιάξουν.

 

αυριο βγαινει η Cyan για το 1020. Αμα δεν εχεις WP 8.0 δεν την παιρνεις...απλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ε ναι απο που προκύπτει ότι θα βγει την αλλη εβδομαδα διόρθωση; στο twitter γραψανε ότι όποιος θέλει cyan να χρησιμοποιήσει recovery tool . Το οποίο να τονίσω εδώ ότι η έξυπνη νοκια δε το δινει και για mac. Να ναι καλά οι φίλοι...
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι απο που προκύπτει ότι θα βγει την αλλη εβδομαδα διόρθωση; στο twitter γραψανε ότι όποιος θέλει cyan να χρησιμοποιήσει recovery tool . Το οποίο να τονίσω εδώ ότι η έξυπνη νοκια δε το δινει και για mac. Να ναι καλά οι φίλοι...

 

Trust me...tomorrow

Link to comment
Share on other sites

Πως γνωριζετε ότι βγαινει τη Δευτέρα;

 

ραδιο αρβυλα.εννοει τη καθαρα δευτερα :P

Edited by skordilis
Link to comment
Share on other sites

σημερα το αφησα για φτιαξιμο. τους ειπα για την μπαταρια που δεν κραταει. επισης τους ανεφερα και το θεμα που εχετε πολλοι απο εδω μεσα που δεν μας ακουνε οταν μιλαμε, και δεν ακουμε και εμεις πολυθ δυνατα. αν δεν ειναι προβλημα ακουστικου και ειναι θεμα ρομ , λογικα θα εχω αυριο το κινητακι με νεα μπαταρια. αν και το βλεπω να πηγαινει εξω... παντφς θυμαμαι και αλλους απ[ο εδω να εχουν θεμα με την ενταση, να τους αλλαζουν ακουστικο κτλ κτλ αλλα να μην εχει βελτιωθει η κατασταση.. ιδωμεν. ελπιζω να πανε ολα καλα για την κινηταρα! θα σας ενημερωσω να σας πω τι εγινε. (μπαι δε γουει τις τελευταιες μερες ειδικα, το κινητο πανω απο 12 ωρες δεν εβγαζε)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Παιδιά μια βοήθεια. Έχω το Nokia Lumia 1020 8.1 developer edition και χθες έβαλα την προσφορά της cosmote 1gb internet αλλά όταν το ενεργοποιώ και ενώ πιάνω σήμα 3G σερνεται πολύ. Το έχει πάθει κανεις; τι μπορεί να φταίει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα συσκευής (αφού πριν ήταν ΟΚ φαντάζομαι)... Μπορεί στην περιοχή που ήσουν/είσαι να έχει φορτωθεί το δίκτυο...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

για σας Παιδιά μια ερώτηση, έχει πάρει ένας φίλος μου το 1020 καθαρά και μόνο για χρήση camera, browsing, calls, sms, viber και μπορώ να πω είναι πολύ ευχαριστιμενος. Έχει όμως ένα θέμα η συσκευή κυρίως στο browsing και vibers calls ανεβάζει θερμοκρασίες λεγε με ψησταριά για σουβλάκια. κάνουμε κάτι λάθος? κάποια συμβουλή?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά από πολύ χρήση παρατηρώ θερμότητα στο μέρος της κάμερας... Και αυτό γιατί είναι μέταλλο και όχι πλαστικό όπως το υπολοιπο σώμα του τηλεφώνου...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

θερμότητα από όσο γνωρίζω ανεβάζουν όλα τα lumia.... εμένα το 925 που το χρησιμοποιώ κατά τα τη διάρκεια της ημέρα πολύ είναι σχεδόν μονίμως λίγο ως πολύ ζεστό.
Link to comment
Share on other sites

θερμότητα από όσο γνωρίζω ανεβάζουν όλα τα lumia.... εμένα το 925 που το χρησιμοποιώ κατά τα τη διάρκεια της ημέρα πολύ είναι σχεδόν μονίμως λίγο ως πολύ ζεστό.

 

καταλαβα.... θα του πω αμα ειναι οτι ολα ειναι ετσι γιατι θελει να το παει για service

Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms
Link to comment
Share on other sites

O τροπος που αντιμετωπιζει η Microsoft το Lumia 1020 ειναι απλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.

Τελειωσε και ο Ιουλιος και ακομα δεν εχει παρει Cyan to 1020.

Ενω την εχουν παρει τα 625,925,1320 και 1520.

Ουτε στο σινεμα δεν γινονται αυτα....

Link to comment
Share on other sites

O τροπος που αντιμετωπιζει η Microsoft το Lumia 1020 ειναι απλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.

Τελειωσε και ο Ιουλιος και ακομα δεν εχει παρει Cyan to 1020.

Ενω την εχουν παρει τα 625,925,1320 και 1520.

Ουτε στο σινεμα δεν γινονται αυτα....

 

Ναι άλλα ούτε στο σινεμά δε βρίσκεις τέτοια κάμερα οπότε λογική (εν μέρει) η οποια καθυστέρηση.

Εννοώ πως ισως η συνεργασία κάμερας λειτουργικού ή τα οποια καλούδια θέλουν να της προσθέσουν, να έχουν το ανάλογο χρονικο τίμημα....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι άλλα ούτε στο σινεμά δε βρίσκεις τέτοια κάμερα οπότε λογική (εν μέρει) η οποια καθυστέρηση.

Εννοώ πως ισως η συνεργασία κάμερας λειτουργικού ή τα οποια καλούδια θέλουν να της προσθέσουν, να έχουν το ανάλογο χρονικο τίμημα....

 

Οχι ρε συ...καμια σχεση.Δεν οφειλεται σ'αυτο η καθυστερηση.

Πριν απο λιγες μερες δηλωσαν οτι σε λιγο καιρο σταματει η παραγωγη του 1020 ...ενα χρονο μετα την κυκλοφορια του.

Και τωρα το τελευταιο Lumia που θα παρει τη Cyan απ'ολα τ'αλλα θα ειναι το 1020.

Ας βγαλει ο καθεις τα συμπερασματα του...

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε συ...καμια σχεση.Δεν οφειλεται σ'αυτο η καθυστερηση.

Πριν απο λιγες μερες δηλωσαν οτι σε λιγο καιρο σταματει η παραγωγη του 1020 ...ενα χρονο μετα την κυκλοφορια του.

Και τωρα το τελευταιο Lumia που θα παρει τη Cyan απ'ολα τ'αλλα θα ειναι το 1020.

Ας βγαλει ο καθεις τα συμπερασματα του...

 

προσπαθει να σκοτοσει μια συσκευη προφανος με καθε τροπο γιατι δεν την συμφερει σε καποια πραγματα

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και το ενδεχομενο να μη παρουμε τη Cyan ποτε.

 

Lumia 1020 no longer listed on AT&T support page

http://forums.wpcentral.com/nokia-lumia-1020/299341-lumia-1020-no-longer-listed-t-support-page.html

Link to comment
Share on other sites

Έλεος... Όλα τα WP8 θα πάρουν 8.1... Τι σχέση έχει η παραγωγή??? Η οποία btw μια φήμη έλεγε ότι ΘΑ σταματήσει το Σεπτέμβριο....
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

αυριο βγαινει η Cyan για το 1020. Αμα δεν εχεις WP 8.0 δεν την παιρνεις...απλα.

 

Trust me...tomorrow

 

Υπαρχει και το ενδεχομενο να μη παρουμε τη Cyan ποτε.

 

Lumia 1020 no longer listed on AT&T support page

http://forums.wpcentral.com/nokia-lumia-1020/299341-lumia-1020-no-longer-listed-t-support-page.html

Κάτι δεν πάει καλά εδω...:wacko:

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς κάτι δεν πάει καλά :rolleyes: :rolleyes:

 

Κάτι άλλο... Πολλοί λένε πήρε η "τάδε" συσκευή Lumia τη Cyan και δεν την πήρε το 1020... Υπάρχουν 10-15 Lumia συσκευές και από αυτές έχουν πάρει οι 4 (925 625 1320 και κάποια 1520)... Καλώς ή κακώς (κακώς κατά τη γνώμη μου) η MS δεν έχει συγκεκριμένη σειρά που μοιράζει το update... Ή μάλλον να το πω καλύτερα, έχει αλλά εμείς ακόμα την ψάχνουμε (και θα την ψάχνουμε για πολύ, ούτε το 10% από αυτά που σκέφτονται αυτές οι εταιρίες δεν ξέρουμε)... Οπότε το ότι αναβαθμίστηκε το 625 πχ δεν είναι δείγμα ότι οι υπόλοιπες "μεγάλες" συσκευές δεν θα πάρουν το update...

 

Κάθε φορά που μια συσκευή παίρνει τη Cyan διαβάζουμε τα ίδια... Σήμερα το 1320 πήρε τη Cyan σε όλο τον κόσμο σε λιγότερο από 6 ώρες... Μακάρι να γίνει και όταν ανακοινωθεί η Cyan για το 1020 έτσι... Μόνο αυτό...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. μολις πηρα πισω το 1020 απο το nokia care. με αλλαγμενη μπαταρια. αλλα πλεον μου κανανε ρισετ και φοραω τα 8αρια....(περιμενω πως και πως τη cyan γιατι τα 8αρια δεν παλευονται... μια ερωτηση σημαντικη. συνδεθηκα με το λογαριασμο μου. εκανε αυτοματα ριστορ επαφες ημερολογιο, αλλα τις ρυθμισεις μου (πχ ολους τους λογαριασμους μου ιμειλ) και το πιο σημαντικο, τις εφαρμογες μου, δεν βλεπω να τις κανει ριστορ. γιατιιι?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. μολις πηρα πισω το 1020 απο το nokia care. με αλλαγμενη μπαταρια. αλλα πλεον μου κανανε ρισετ και φοραω τα 8αρια....(περιμενω πως και πως τη cyan γιατι τα 8αρια δεν παλευονται... μια ερωτηση σημαντικη. συνδεθηκα με το λογαριασμο μου. εκανε αυτοματα ριστορ επαφες ημερολογιο, αλλα τις ρυθμισεις μου (πχ ολους τους λογαριασμους μου ιμειλ) και το πιο σημαντικο, τις εφαρμογες μου, δεν βλεπω να τις κανει ριστορ. γιατιιι?

 

Εφόσον η συσκευή έχει σεταριστεί από την αρχή θα πρέπει να τις περάσεις μια-μια τις εφαρμογές από το store!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...