Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 1020 Μέρος Ι


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εκανα επαναφορα στο τηλ κ απο win8 που ειχε τωρα ειναι lumia black

ποσ εγινε αυτο? κ ποσ θα παω παλι στα win8

 

γιατι once you go black you never go back λεει η νοκια:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ταχύτατος ο file manager... Φαίνεται αν έχει κάνει πολύ καλή δουλειά...

 

παιδια εκανα επαναφορα στο τηλ κ απο win8 που ειχε τωρα ειναι lumia black

ποσ εγινε αυτο? κ ποσ θα παω παλι στα win8

 

Η τελευταία έκδοση των WP8, ονομάζεται από τη Νόκια "Black"

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αρχεία λέγεται στο Store παιδιά...

 

Πάρε και λινκ αν δεν το βρίσκεις

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%B1/762e837f-461d-4847-8399-3526f54fc25e?signin=true

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Από το τόπικ των εφαρμογών...

Η'

α) σκανάρεις το QR code και σε πάει κατευθείαν στο app στο store

Η'

β) από το λινκ πατάς εγκατάσταη, σου λέει ότι δεν μπορεί να γίνει και αμέσως έρχεται μέιλ με λινκ που σε πάει στο app στο store.

Με γειά μας !!!

 

http://www.wpcentral.com/sites/wpcentral.com/files/styles/medium/public/field/image/2014/05/QR_Files.png?itok=oo5te3sK

 

ετα: Αλεξ, η εύρεση από το κινητό δεν το βγάζει ούτε ως "αρχεία" (εδώ κι από το λινκ δεν γίνεται εγκατάσταση, σου στέλνουν μέιλ).

Αν αλλάξεις βέβαια region se USA το βρίσκεις ως Files [οπότε αν και χρονικά πιο μανούρα με τα 2 restart, (γ) επιλογή]

Edited by apVga
Link to comment
Share on other sites

Ταχύτατος ο file manager... Φαίνεται αν έχει κάνει πολύ καλή δουλειά...

 

 

 

Η τελευταία έκδοση των WP8, ονομάζεται από τη Νόκια "Black"

 

σορρυ παιδια δεν τα παω καλα με win συσκευεσ,χρονια στο λειτουργικο ιοσ.

εκτοσ απο το black σαν ονομασια εχει 909 μα εγω εχω 1020.

 

 

 

 

υστερογραφο

η αληθεια ειναι ποσ μου αρεση σαν λειτουργικο,αρκετα ευκολο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

ετα: Αλεξ, η εύρεση από το κινητό δεν το βγάζει ούτε ως "αρχεία" (εδώ κι από το λινκ δεν γίνεται εγκατάσταση, σου στέλνουν μέιλ).

Αν αλλάξεις βέβαια region se USA το βρίσκεις ως Files [οπότε αν και χρονικά πιο μανούρα με τα 2 restart, (γ) επιλογή]

 

Εγώ ήμουν από tapatalk το πρωί πάτησα στο λινκ και με έβγαλε αμέσως στην εφαρμογή που έκανα εγκατάσταση... Αν μπεις από τον Η/Υ γίνεται αυτό που λες... Αν μπεις στο λινκ από το κιν σε πετάει αμέσως στην εφαρμογή...

 

 

σορρυ παιδια δεν τα παω καλα με win συσκευεσ,χρονια στο λειτουργικο ιοσ.

εκτοσ απο το black σαν ονομασια εχει 909 μα εγω εχω 1020.

υστερογραφο

η αληθεια ειναι ποσ μου αρεση σαν λειτουργικο,αρκετα ευκολο ειναι.

 

909 είναι η κωδική ονομασία για το 1020...

 

Αν σου αρέσει το λειτουργικό με τα WP8, που να δεις πως είναι και με τα WP8.1 που αλλάζει και γίνεται πολύ πιο απλό γρήγορο και όμορφο (με τα background στα tiles) ... Τσέκαρε στα ανάλογα τόπικ ή στο youtube να πάρεις μια ιδέα από 8.1

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Από το τόπικ των εφαρμογών...

Η'

α) σκανάρεις το QR code και σε πάει κατευθείαν στο app στο store

Η'

β) από το λινκ πατάς εγκατάσταη, σου λέει ότι δεν μπορεί να γίνει και αμέσως έρχεται μέιλ με λινκ που σε πάει στο app στο store.

 

 

ετα: Αλεξ, η εύρεση από το κινητό δεν το βγάζει ούτε ως "αρχεία" (εδώ κι από το λινκ δεν γίνεται εγκατάσταση, σου στέλνουν μέιλ).

Αν αλλάξεις βέβαια region se USA το βρίσκεις ως Files [οπότε αν και χρονικά πιο μανούρα με τα 2 restart, (γ) επιλογή]

 

Εγώ το κατέβασα το πρωί κανονικά με ονομασία "αρχεία".

region Ελλάδα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν από tapatalk το πρωί πάτησα στο λινκ και με έβγαλε αμέσως στην εφαρμογή που έκανα εγκατάσταση... Αν μπεις από τον Η/Υ γίνεται αυτό που λες... Αν μπεις στο λινκ από το κιν σε πετάει αμέσως στην εφαρμογή...

 

 

 

 

909 είναι η κωδική ονομασία για το 1020...

 

Αν σου αρέσει το λειτουργικό με τα WP8, που να δεις πως είναι και με τα WP8.1 που αλλάζει και γίνεται πολύ πιο απλό γρήγορο και όμορφο (με τα background στα tiles) ... Τσέκαρε στα ανάλογα τόπικ ή στο youtube να πάρεις μια ιδέα από 8.1

wp8,1.....δεν μου εχει ερθει ακομη,σαν ενημερωση,ποτε ερχεται? το κινιτο ειναι αγορασμενο,απο votafone.gr

Link to comment
Share on other sites

wp8,1.....δεν μου εχει ερθει ακομη,σαν ενημερωση,ποτε ερχεται? το κινιτο ειναι αγορασμενο,απο votafone.gr

 

Τα WP8.1 που έχουμε πολλά παιδιά στο φόρουμ είναι η developers preview έκδοση της MS χωρίς τις αναβαθμίσεις της Νόκια... Η επίσημη θα αρχίσει να κυκλοφορεί από 24/06... Τώρα λογικά πάντα στο 1020 δεν θα αργήσει να έρθει... Περισσότερα θα μάθουμε μετά τα μέσα Ιουνίου... Βέβαια το ότι είναι branded vodafone το κινητό σημαίνει ότι μπορεί να αργήσει λίγο παραπάνω η αναβάθμιση (έτσι έχω ακούσει γτ περνάνε και τις δικές τους εφαρμογές..)... Θα σου πρότεινα να πας σε ένα Νόκια Care και να στο κάνουν unbranded με Γερμανική ρομ καλύτερα καθώς παίρνει πολύ γρήγορα τις αναβαθμίσεις... Είναι δωρεάν...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κατέβασα το πρωί κανονικά με ονομασία "αρχεία".

region Ελλάδα.

Τι μάγια του 'κανες; =P Εγώ το πέρασα πριν κανα τρίωρο με τις άλλες μεθόδους. Ως "αρχεία" δεν το έβρισκε (και χθες δηλαδή που το είχα πρωτοψάξει) ούτε και τώρα που μιλάμε (κι απ'οτι διαβάζω και άλλοι δεν το βρίσκουν, να πω ότι κάνω κάποια πατάτα...). Άβυσσος η ψυχή του στορ, τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω ..., ο παραπάνω file manager βλέπει και τις 34MP φωτογραφίες?

(..και αν ναι έχει και επιλογή αποστολής με bt ή wifi ?)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω ..., ο παραπάνω file manager βλέπει και τις 34MP φωτογραφίες?

(..και αν ναι έχει και επιλογή αποστολής με bt ή wifi ?)

Ναι φίλε.. Κανονικά... Αυτό το είχαν ούτως ή άλλως και οι υπόλοιποι που κυκλοφορούσαν εδώ και καιρό...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Τα WP8.1 που έχουμε πολλά παιδιά στο φόρουμ είναι η developers preview έκδοση της MS χωρίς τις αναβαθμίσεις της Νόκια... Η επίσημη θα αρχίσει να κυκλοφορεί από 24/06... Τώρα λογικά πάντα στο 1020 δεν θα αργήσει να έρθει... Περισσότερα θα μάθουμε μετά τα μέσα Ιουνίου... Βέβαια το ότι είναι branded vodafone το κινητό σημαίνει ότι μπορεί να αργήσει λίγο παραπάνω η αναβάθμιση (έτσι έχω ακούσει γτ περνάνε και τις δικές τους εφαρμογές..)... Θα σου πρότεινα να πας σε ένα Νόκια Care και να στο κάνουν unbranded με Γερμανική ρομ καλύτερα καθώς παίρνει πολύ γρήγορα τις αναβαθμίσεις... Είναι δωρεάν...

 

πως μπορω να δω αν ειναι branded ή οχι το δικο μου ? ΔΕΝ πρεπει να ειναι αλλα για να σιγουρευτώ

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να δω αν ειναι branded ή οχι το δικο μου ? ΔΕΝ πρεπει να ειναι αλλα για να σιγουρευτώ

 

Όταν ανοίγεις το κιν σου βγάζει το λογότυπο της Βόνταφον? Αν ναι είναι branded... Από που το έχεις πάρει και πότε το πήρες?

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγεις το κιν σου βγάζει το λογότυπο της Βόνταφον? Αν ναι είναι branded... Από που το έχεις πάρει και πότε το πήρες?

 

Όχι σκέτο Νοκια βγάζει! και μετά το σήμα των Windows & ανοίγει! Απο αγγελία το πήρα

Link to comment
Share on other sites

Όχι σκέτο Νοκια βγάζει! και μετά το σήμα των Windows & ανοίγει! Απο αγγελία το πήρα

 

Ναι ρε συ.. Η απόδειξη τι ημερομηνία λέει και από ποιο κατάστημα είναι...?

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ.. Η απόδειξη τι ημερομηνία λέει και από ποιο κατάστημα είναι...?

 

Δεν εχει αποδειξη. Το κινητο ηταν δωρο απο μια εταιρια... Εγγυηση με το ΙΜΕΙ εχω... Αγοραστηκε Οκτώβρη απο την εταιρια, καταστημα δεν γνωριζω

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει αποδειξη. Το κινητο ηταν δωρο απο μια εταιρια... Εγγυηση με το ΙΜΕΙ εχω... Αγοραστηκε Οκτώβρη απο την εταιρια, καταστημα δεν γνωριζω

 

Ε τότε δεν είναι...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Τι μάγια του 'κανες; =P Εγώ το πέρασα πριν κανα τρίωρο με τις άλλες μεθόδους. Ως "αρχεία" δεν το έβρισκε (και χθες δηλαδή που το είχα πρωτοψάξει) ούτε και τώρα που μιλάμε (κι απ'οτι διαβάζω και άλλοι δεν το βρίσκουν, να πω ότι κάνω κάποια πατάτα...). Άβυσσος η ψυχή του στορ, τι να πω.

Δεν έκανα κάτι. Απλα βρήκα το λινκ στο fb και το κατέβασα. Τώρα που κοίταξα ούτε εγώ τον βρισκω. Προφανώς τον κατέβασαν για κάποιο λόγο.

Αυτο με το WhatsApp δεν το κατάλαβα. Τι νεο έχει? Το βρήκα στο store αλλα δεν έχει κάποια επιλογή ενημέρωσης σε σχέση με αυτόν που έχω. Αρα είναι ίδιος....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...