Jump to content

Lenovo P780


alexandrosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδή ετοιμάζομαι να το παραγγείλω για φίλο - και επειδή ήδη διάβασα 300+ σελίδες για το δικό μου,με ότι αυτό συνεπάγεται - θα εκτιμούσα κάποιες σύντομες απαντήσεις:

από to2.com να το ζητήσω root+gapps(τι Rom βάζουν) ή καλύτερα με την stock Rom?

τελικά έχει Gorilla glass όπως αναφέρεται σε κάποια μαγαζιά,ή όχι?

OTG adaptor έχει στην συσκευασία?

ευχαριστώ

 

εγώ το πήρα από alliexpress με μια custom rom (p780_S125_130529) η οποία δουλεύει αρκετά καλά και τα έχει όλα (root,gapps,ελληνικό μενού).Υπάρχει η ίδια rom official χωρίς ελληνικο μενου (μόνο EN/CN).Gorilla glass κατα πασα πιθανοτητα έχει μόνο edge (στα άκρα) αν καταλαβα καλα μετα από επικοινωνία με τον πωλητη.Το πολύ χρήσιμο OTG είναι στη συσκευασία.Πάντως για τη ROM μην σε απασχολεί,είναι πολύ εύκολο να περάσεις όποια rom θελεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ακουστε τωρα τι μου εγινε χτες με το κινητο

Ειχα την RoW 115. , εκανα το λαθος μονος μου να βαλω λαθος RecoVery και ηθελε τελικα flasharisma με το FlashTool...με Την βοηθεια του Αφεντικου (να ειναι καλα ) και του Θεου, το εκανα με με 1002 προβληματα καθως κοπηκε το ιντερνετ απ τα χιονια :lol::lol:

Βαζω τελικα με χιλια ζορια την 125 (δεν ξερω αν ειναι κινεζικη ή ευρωπαικη ή απ την Αφρικη αλλα καταφερα και την εβαλα καλα)

Βαζω και το ΣΩΣΤΟ αυτη την φορα RecoVery Στα αγγλικα (πολυ ωραια και αυτο ) και την κανω ενα BackUP !!!

Αφου το κανω και αυτο , βαζω την νεα OFFICIAL ROM !! την V3 που ειναι 600 MB!!

Ειδα φως στο τουνελ με αυτην , περισσοτερο ΣΗΜΑ ειδικα!!ολα οκ . αλλα δεν μπορεσα ακομα να το ακουμπησω και να το πειραξω καθως η ωρα ειχε παει 4.30 το πρωι!!

Ερωτησεις μαθητη προς εσας για βοηθεια....(Να τις απαντησετε αν μπορειτε , γιατι δεν θα υπαρχουν στο ΦΟΡΟΥΜ)!!

1.Τωρα την εβαλα την καινουργια την ΡΟΜ OFFICIAL Version 3 (αυτη που εχει 600 MB ),να σβησω απ το backUp την 125 που ειχα και να την κανω αυτην ή οχι ? (αν ειναι να το κανω πως το κανω ? Φορματ την καρτα SD μεσω PC ? )

2.Το κινητο μου ειχε μπαταρια το βραδυ, περιπου 6% οταν το εβαλα για να γεμισει μπαταρια , εχει ενα προγραμμα που λεει οτι μεχρι το 80% το κινητο φορτιζει πολυ γρηγορα , μετα ξανα λιγο καλυτερο και στο τελος μεχρι το 100% γεμιζει φουλ..δεν ξερω τι ειναι αυτο και πως το κανει , αλλα μου φαινεται ωραιο...ΤΟ μονο Προβλημα ειναι οτι τωρα το κινητο πηγε μεχρι 98% (οταν το εβγαλα μετα απο 5 λεπτα, τωρα το ξαναεβαλα με το σκεπτικο να δω εαν μπορει να φτασει το 100% ) , εαν δεν φτασει τι κανουμε? δεν θελω να να πηγαινει μεχρι 98% θελω μεχρι 100% ...ελεος νεο κινητο ειναι...

3.Η Ρομ Official δεν ηταν ροοταρισμενη απ την αρχη, και εχει παρα πολλες Εφαρμογες κινεζικες , τις δοκιμασα ολες , σε αλλες εβγαλα ακρη , σε αλλες οχι ... κορυφαια κατα την γνωμη μου η πρασινη εφαρμογη με το πυραυλακι !!! Εγω τωρα αν το ροοταρω ?θα μπορω να κανω Delete τις κινεζιες?? ή να το αφησω ετσι ? ?

4. Αν δεν παει 100% η μπαταρια , να το κανω Battery Calibration ή οχι ? (ιδεα φιλου ηταν αυτη)

5 .Επισης τωρα αυτο που θα πω ειναι περι ανδροιδ και οχι περι του κινητου (ασχετο θεμα ) , ακουσα οτι μπορω να παρω εφαρμογες που κοστιζουν μεσω του 4shared , αλλα δεν ξερω αυτο αν περιεχουν ΙΟΥΣ . Το εχει καποιος αυτο ?ειναι σαν Τορρεντ αλλα για εφαρμογες Android. να το κανω αυτο ή οχι ?

6 . Ευχαριστω και παλι τον αρχηγο ΑΛΟΙΑΛΟΝΕ!!!χωρις αυτον θα τα ειχατε Μπρικαρει ολοι σας τα κινητα!!:p:p

7.Εαν το κανω RooT το κινητο και σβησω οτι θελω , θα μπορω μετα να πηγαινω ρυθμισεις και να το κανω Update ή οχι ? θα θελει ξανα περασμα με την Recovery ??

8.Παιδια !! Το κινητο ΔΕΝ ΧΑΛΑΕΙ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΤΟΥ ΚΑΝΕΤΕ !! ΕΜΕΝΑ ΑΝΟΙΓΩΚΛΕΙΝΕ για 1.30 ωρα και ειχα παθει ενα μινι σοκ , ελγα τωρα θα καει τωρα θα βγαλει καπνους αλλα αυτο τιποτα!!!Δεν χαλαει οποτε καντε οτι θελετε μονο ΦΟΡΜΑΤ μην του κανετε με το FlashtooL!

9.Δεν μπορειτε να φανταστειτε εαν κατσει καποιος να διαβασει τι μπορει να μαθει για αυτα τα πραγματα...Τωρα που του πηρα τον Τσαμπουκα θα δοκιμαζω οτι θελω ..απλα θελει να εχετε καθαρο μυαλο και να μην βιαζεστε...

Αυτα!!

Οποιος θελει απανταει!!

Ευχαριστω και παλι , η ΝΕΑ ΡΟΜ Τινει στο +απειρο!!

Υ.Γ εαν δω οτι πρεπει να πω και κατι ακομα θα το πω σε λιγο!!

Link to comment
Share on other sites

Μικρο προβλημα , συνεχεια μου πεταει ενα παραθυρακι και λεει οτι το Google + Δεν λειτουργει σωστα....υπαρχει λυση? το ψαχνω αυτην την στιγμη.

Το Google Play ειναι οκ .

 

 

Δεν μπορω να το κανω ΡΟΟΤ σε αυτην την ΡΟΜ με το Geno!!!

Edited by glix
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Λεω να δοκιμασω αυτη τη ρομ.

http://www.needrom.com/mobile/lenovo-p780-vibe/

οταν την βαλω θα ενημερωσω.;)

 

 

EDIT: Την εβαλα και απλα η ρομ ΤΑ ΣΠΑΕΙ. Αλλο κινητο εγινε. τρομερο.

 

αυτην εδω εβαλα αλλα την Version 3 _SP που ειναι στο ποστ του Aloialone 600 mb!

 

Ροοτ Δεν βρισκω πως γινεται ομως!!

Link to comment
Share on other sites

Την περασα και εγω τωρα και να πω οτι εντυπωσιαστικα! Αν εξαιρεσουμε τα κινεζικα που εχει ειναι φοβερη και το πιο καλο ειναι οτι μου εβαλε στο πισι και Lenovo Suite απλα ειναι κινεζικα οποτε αν καποιος ειναι γνωστης της γλωσσας και υπαρχει επιλογη για αλλαγη στα αγγλικα ας ενημερωσει οπως και για το Lenovo Store στο κινητο

 

Μπαινοντας στο site και μεταφραζοντας ειδα οτι εαν καταφερουμε και βρουμε πως και εαν γινεται το Mobile assistant της Lenovo στα αγγλικα μπορουμε μεχρι και εφαρμογες προεγκατεστημενες χωρις ρουτ να τις απεγκαταστησουμε

Edited by Georgis13
Link to comment
Share on other sites

Εκανα 5 λεπτα να διαβασω τις ερωτησεις σου. χααχαχαχχααχχα Εχω και ενα μωρο να ταισω.χααχαχχα

Παμε ενα ενα.

1.Backup κανεις οσα θες(οσα μπορει να χωρεσει η SD που εχεις βαλει. Δεν σβηνει το καινουριο το προηγουμενο.Οταν πας να κανεις restore εχει ολα τα backup με τις ημερομηνιες τους.

2.Η ρομ ειναι official αλλα πολυ "νεα" ακομα οποτε θα εχει καποια θεματα μεχρι να βγει επομενο update που θα τα διορθώνει.Μερικα απο αυτα απο οτι εχω δει προς το παρον ειναι. Το κινητο παει 100% μπαταρια αλλα με το που το βγαλεις παει 99-98% και η μπαταρια πεφτει προς το ελαχιστο λιγο πιο γρηγορα.Η καμερα κολλαει και δεν ανοιγει μερικες φορες και θελει restart το κινητο και ο φακος κολαει και αυτος. Ειναι προβληματακια που θα διορθωθουν με το επομενο update Που ειμαι σιγουρος θα ειναι πολυ συντομα.Ποτε δεν αφηνουμε το κινητο να πεσει κατω απο 15% μπαταρια και οσο περιεργο και αν ακουγετε καλυτερα να βγαζεις το κινητο πριν παει 100% γιατι πλεον οι καινουριες μπαταριες εχουν ζωη με τους κυκλους φορτισης.

3.Ροοτ δεν εχω βρει ακομα αλλα θα το βρουμε. Τις κινεζικες εφαρμογες μπορεις να τις κανεις uninstall κρατοντας τες πατημενες και της πας στο πανω μερος που σου βγαζει εναν καδο.;)

4.Batteru calibration εχει η εφαρμογη της μπαταριας που εχει το κινητο αν θες να το κανεις αν και ειναι πολυ νωρις αφου το εχεις λιγο καιρο.

5.Ολες οι εφαρμογες (το 99%) που ειναι να τις αγορασεις μπορεις να τις περασεις free. Τωρα για ιους και τετοια περνεις το ρισκο.Ενα καλο site ειναι το http://www.apkmania.co/

6.Παρακαλω

7. Αν σβησεις εφαρμογες που δεν μπορεις να τις κανεις uninstall(δηλαδη εφαρμογες του συστηματος) Ναι πρεπει μετα να τις καναπερασεις αλλιως στο update παιζει να εχεις προβλημα.

 

το παραθυρο με το google+ που σου βγαζει ειναι επειδη θελει να μπεις στο playstore και να του κανεις update.

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Την περασα και εγω τωρα και να πω οτι εντυπωσιαστικα! Αν εξαιρεσουμε τα κινεζικα που εχει ειναι φοβερη και το πιο καλο ειναι οτι μου εβαλε στο πισι και Lenovo Suite απλα ειναι κινεζικα οποτε αν καποιος ειναι γνωστης της γλωσσας και υπαρχει επιλογη για αλλαγη στα αγγλικα ας ενημερωσει οπως και για το Lenovo Store στο κινητο

 

Ροοτ δεν εχει βγει ακομα ..

Κατσε να βγει και να δεις τι θα τις κανω τις κινεζιες...

Ειδες τον πρασινο πυραυλο τι κανει ?πολυ ωραιο

Και αν πατησεις στο κεντρικο μενου (δηλαδη το 1ο μενου) το μεσαιο κουμπι για 2 -3 sec τοτε διαγραφεις με εκεινο το κουμπακι οτι εφαρμογη τρεχη ΠΙΣΩ απ το κινητο κρυφα για να μην σου τρωει μπαταρια...

Λοιπον , σημερα εγινε πληρες φορτιση στο 100% (ηταν και η 1η του ) να δουμε σε ποσες μερες ξανα!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ροοτ δεν εχει βγει ακομα ..

Κατσε να βγει και να δεις τι θα τις κανω τις κινεζιες...

Ειδες τον πρασινο πυραυλο τι κανει ?πολυ ωραιο

Και αν πατησεις στο κεντρικο μενου (δηλαδη το 1ο μενου) το μεσαιο κουμπι για 2 -3 sec τοτε διαγραφεις με εκεινο το κουμπακι οτι εφαρμογη τρεχη ΠΙΣΩ απ το κινητο κρυφα για να μην σου τρωει μπαταρια...

Λοιπον , σημερα εγινε πληρες φορτιση στο 100% (ηταν και η 1η του ) να δουμε σε ποσες μερες ξανα!!!:lol::lol:

 

To ειχε και στην S125 αυτο οποτε δεν μου κανει κατι ιδιαιτερο :P εγω εχω φαει κολλημα τωρα ψαχνω στα κινεζικα να βρω εαν υπαρχουν καπου ρυθμισεις για αγγλικα γιατι η εφαρμογη στο πισι μετραει παρα πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και κατι ακομα που δεν το εγραψα...

χθες στην 1 μου φορτιση, οταν η μπαταρια ηταν απ το 9% και που ανεβαινε πολυ γρηγορα(1η φορτιση στις 3 που λεει οτι κανει το προγραμμα)

πιανω το κινητο στην αριστερα πανω γωνια και εκαιγε!!! πιανω εκει που λεει στο ηχειο που βαζουμε για ακουμε στις κλησεις και εκει που λεει λενοβο απο κατω και ηταν παρα πολυ ζεστο....ο φορτιστης ο ασπρος πολυ ζεστος και αυτος...θα κανει κανενα μπαμ καμια μερα...

Μηπως φταει εκεινο το μαυρο μαραφετι που με εδωσε το minideal για να μπορω να το βαζω στο ρευμα?το adapter δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, εδώ και αρκετά χρόνια χρησιμοποιούσα αποκλειστικά Blackberry (Εταιρικά Τηλέφωνα όπου απαγορευόταν οποιοδήποτε "πέιραγμα"). Μαζί με την δουλειά έχασα και το κινητό... και έτσι, παράγγειλα μόλις χθές από Κίνα (Το2c.com με EMS) το Lenovo P780.

Μέσα στο πακέτο της προσφοράς υπήρχε Root, εγκατάσταση Google Play Store και εγκατάσταση επιθυμητής γλώσσας - ζήτησα Ελληνικά.

Επειδή είμαι εντελώς καινούριος στον κόσμο των smartphones, μπορεί κάποιος να με ενημερώσει εαν έκανα κάτι που δεν έπρεπε πχ που ζήτησα Root, και όταν παραλάβω το τηλέφωνο σε μερικές μέρες πρέπει να ρυθμίσω κάτι ή λόγο της αγνοιάς μου καλύτερα να το αφήσω όπως είναι...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, εδώ και αρκετά χρόνια χρησιμοποιούσα αποκλειστικά Blackberry (Εταιρικά Τηλέφωνα όπου απαγορευόταν οποιοδήποτε "πέιραγμα"). Μαζί με την δουλειά έχασα και το κινητό... και έτσι, παράγγειλα μόλις χθές από Κίνα (Το2c.com με EMS) το Lenovo P780.

Μέσα στο πακέτο της προσφοράς υπήρχε Root, εγκατάσταση Google Play Store και εγκατάσταση επιθυμητής γλώσσας - ζήτησα Ελληνικά.

Επειδή είμαι εντελώς καινούριος στον κόσμο των smartphones, μπορεί κάποιος να με ενημερώσει εαν έκανα κάτι που δεν έπρεπε πχ που ζήτησα Root, και όταν παραλάβω το τηλέφωνο σε μερικές μέρες πρέπει να ρυθμίσω κάτι ή λόγο της αγνοιάς μου καλύτερα να το αφήσω όπως είναι...

Ευχαριστώ

Καλα εκανες και τα ζητησες για ευκολια δικια σου...κ εγω δεν ειχα ξανασχοληθει με τετοια πραγματα σε smartphone αλλα με τις συμβουλες του aloialone και των αλλων παιδιων (για να μην αδικησω και τον vortex :P ) καταφερα και περασα αρχικα την S125 και τωρα την καινουρια vibe της Lenovo. Αν ακολουθησεις τις οδηγιες που εχει στις προηγουμενες σελιδες θα σαι κομπλε. Απο κει και περα και ετσι οπως θα σου ρθει αν το αφησεις το κινητο θα σαι και παλι ευχαριστημενος με το παραπανω για τα λεφτα που εδωσες. :)

 

 

Σχετικα με την Vibe rom εχοντας την απο το πρωι οτι εχει μεγαλη βελτιωση η μπαταρια.θα το τσεκαρω και τις επομενες μερες αλλα μεχρι στιγμης κατι τετοιο μου φαινεται...aloialone οταν βγει update για την rom θα μπορουμε να την κανουμε απο το τηλεφωνο απευθειας και επισημα πλεον?

Edited by Georgis13
Link to comment
Share on other sites

Δεν με αρεσει στην Vibe Ρομ αυτη η καινουργια , ΔΕΝ εχει καλο ιντερνετ ρε παιδια browser οπως την 110 και 112 ROW , εκει χτες με το που παταγα ενα σιτε στα μπαμ ανοιγε με την μια ...τωρα εχω και το firefox andoird και το opera και πανε και τα 2 πολυ αργα στο καθε σιτε.... τι εγινε δεν μπορω να καταλαβω...
Link to comment
Share on other sites

Δεν με αρεσει στην Vibe Ρομ αυτη η καινουργια , ΔΕΝ εχει καλο ιντερνετ ρε παιδια browser οπως την 110 και 112 ROW , εκει χτες με το που παταγα ενα σιτε στα μπαμ ανοιγε με την μια ...τωρα εχω και το firefox andoird και το opera και πανε και τα 2 πολυ αργα στο καθε σιτε.... τι εγινε δεν μπορω να καταλαβω...

 

Ενα θα σου πω φιλε μου....Google Chrome ;)

Link to comment
Share on other sites

Κλείνεις το τηλέφωνο και μετά το ανοίγεις πατώντας Power + Vol Up + Vol Down. Σου εμφανίζει το Recovery, εκεί επιλέγεις Update from sdcard -> Choose zip from sdcard -> Κάνει το update και στη συνέχεια reboot.

 

Καλησπερα.Αν μπορεις να με βοηθησεις ξανα.Μου κλεινει το κινητο και ξανανιγει μονο του.Εσενα σου κανει τιποτα;Εχω απογοητευτη.Τι να κανω.Σ"ευχαριστω και συγνωμη.Λειπει και ο αδερφος μου στο εξωτερικο και δεν εχω καποιον.Τι εχει παθει...

Link to comment
Share on other sites

http://lenovo-forums.ru/topic/2392-root-my-lenovo-p780-and-install-twrp-recovery/ Δασκαλε aloialone απο αυτο το site μπορουμε να αντλουμε πληροφοριες? ειμαι νεος κατοχος του P780 με 116 rom και ψαχνω να βρω ακρη δεν τα παιρνω πολυ τα γραμματα σε ευχαριστω ομως για την υπομονη και την βοηθεια προς ολους μας.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Αν μπορεις να με βοηθησεις ξανα.Μου κλεινει το κινητο και ξανανιγει μονο του.Εσενα σου κανει τιποτα;Εχω απογοητευτη.Τι να κανω.Σ"ευχαριστω και συγνωμη.Λειπει και ο αδερφος μου στο εξωτερικο και δεν εχω καποιον.Τι εχει παθει...

 

Σου κανει συνεχεια restart?

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

http://lenovo-forums.ru/topic/2392-root-my-lenovo-p780-and-install-twrp-recovery/ Δασκαλε aloialone απο αυτο το site μπορουμε να αντλουμε πληροφοριες? ειμαι νεος κατοχος του P780 με 116 rom και ψαχνω να βρω ακρη δεν τα παιρνω πολυ τα γραμματα σε ευχαριστω ομως για την υπομονη και την βοηθεια προς ολους μας.

 

Ναι μια χαρα ειναι το site αλλα πιστεψε με οτι εχει εκει το εχουμε εδω και ακομα καλυτερα.

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Σημερα εκανα την υπερβαση και εγω και εβαλα την VIBEROM .....απλα υπεροχη.

Το σημαντικοτερο ομως απο ολα ειναι οτι το σημα και στις δυο καρτες ειναι φουλ.

Επιλογη στο Αγγλικο μενου και πληκτρολογιο Ελληνικο για να μπορω να γραφω

μηνυματα και επαφες τουλαχιστον.

Κατα τα αλλα , οταν εκανες τα updates Google+ ολα ηρθαν στα φυσιολογικα τους.

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Σημερα εκανα την υπερβαση και εγω και εβαλα την VIBEROM .....απλα υπεροχη.

Το σημαντικοτερο ομως απο ολα ειναι οτι το σημα και στις δυο καρτες ειναι φουλ.

Επιλογη στο Αγγλικο μενου και πληκτρολογιο Ελληνικο για να μπορω να γραφω

μηνυματα και επαφες τουλαχιστον.

Κατα τα αλλα , οταν εκανες τα updates Google+ ολα ηρθαν στα φυσιολογικα τους.

 

Lazare στο ειπα θα γινεις μαστερ!!!;)

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Σου κανει συνεχεια restart?

 

Ναι το εκανε συνεχεια.Πηγα στο mobileuncletools και πηγα στο intorecoverymode......και εκανα οτι μου θυμωμουν απο αυτα που εκανε ο αδερφος μου για να ξαναερθει στα κινεζικα.Τωρα ειναι ενταξει απλα φοβαμαι οτι μετα απο κανα 2μερες μπορει να μου το ξανακανει.Συγνωμη αλλα ειμαι Ασκετη.Ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον.

Link to comment
Share on other sites

χααχα δασκαλος εισαι πλεον! ο φιλος πιο πανω που λεει οτι το ανοιγει και κλενει συνεχεια σου βγαζει το λενοβο μονο? θελεις νεα ρομ! εγω πλεον απο μαθητης πηγα σε ακαδημαικο επιπεδο και τωρα γραφω μεσω οπερα απ την ρομ !

ΠΕΡΑΣΤΕ ΣΩΣΤΑ ΤΟΥΣ Drivers!SOS SOS αλλιως δεν γινεται τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Lazare στο ειπα θα γινεις μαστερ!!!;)

 

Οχι ακομα......ψαχνομαι και παω by the book. Τα δικα σας φυσικα.

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

Ναι το εκανε συνεχεια.Πηγα στο mobileuncletools και πηγα στο intorecoverymode......και εκανα οτι μου θυμωμουν απο αυτα που εκανε ο αδερφος μου για να ξαναερθει στα κινεζικα.Τωρα ειναι ενταξει απλα φοβαμαι οτι μετα απο κανα 2μερες μπορει να μου το ξανακανει.Συγνωμη αλλα ειμαι Ασκετη.Ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον.

 

Σελιδα 41 ποστ 613. Εκει θα βρεις οτι θες για recovery. Ο glix πλεον εχει αρκετες γνωσεις για να σε βοηθησει αν χρειαστεις κατι.;) Οπως λεει και ο ιδιος και παντα το γραφω εγω. ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΟΙ DRIVERS ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΣΤΟ PC. :)

 

 

ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ. ΕΙΧΑ 2 BACKUP ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ VIBE ROM ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ RESTORE!! ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΟΧΗ.

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Σελιδα 41 ποστ 613. Εκει θα βρεις οτι θες για recovery. Ο glix πλεον εχει αρκετες γνωσεις για να σε βοηθησει αν χρειαστεις κατι.;) Οπως λεει και ο ιδιος και παντα το γραφω εγω. ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΟΙ DRIVERS ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΣΤΟ PC. :)

 

 

ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ. ΕΙΧΑ 2 BACKUP ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ VIBE ROM ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ RESTORE!! ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΟΧΗ.

 

Σας ευχαριστω παιδια.Θα δω πως θα παει το κινητο και ζηταω ξανα βοηθεια.Νασται καλα καλο βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...