Jump to content

Real Racing 3: Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eγω παντως εκανα χακ γιατι μου την εσπαγε που ξεκιναγα τελευταιος(UNREAL), και γιατι οταν ακουμπαγες αμαξι ηταν λες και παταγες κολλα(UNREAL)

 

Θα το βαρεθω σε μια βδομαδα αλλα ετσι κι αλλιως το ειχα βαρεθει με αυτα τα προβληματα

 

Μετα το χακ, συνεχιζεις κανονικα απο το επιπεδο που ησουνα; Εκτος απο τα λεφτα και τον χρυσο αλλαξε τιποτα αλλο;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 811
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω, 9.999.999 & 9.999 :lol:

 

:up:

 

Μετα το χακ, συνεχιζεις κανονικα απο το επιπεδο που ησουνα; Εκτος απο τα λεφτα και τον χρυσο αλλαξε τιποτα αλλο;

 

Αν δεν κάνεις κάποια πατάτα (π.χ. reset σε κάποιο μετρητή "κατάστασης") γιατί να χάσεις την πρόοδό σου ? Πειράζεις μόνο 2 καταχωρητές που κρατάνε τα ποσά σου...Αν τώρα πας να πειράξεις τίποτα πιο "βαρύ", τότε αναλαμβάνεις και το ρίσκο...αλλά γι'αυτό υπάρχουν τα saves :cool:

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ μόλις πρόσεξα ότι και τα updates έχουν γίνει πολύ φθηνότερα. :D

 

Πχ στην Bugatti updates που είχαν πάνω από 100.000 τώρα έχουν 57.000. Μια χαρά.

 

Όντως οι αναβαθμίσεις έπεσαν σε κόστος πολύ, αλλά πρόσεξα επίσης ότι όταν σου ξεκλειδώνει αυτοκίνητο δεν το βγάζει πλέον με 20% έκπτωση. Μικρό το κακό όμως, γιατί τα χρήματα μαζεύονται εύκολα πλέον.

 

Οι βοηθοί πρόσεξα ότι για να τους έχεις δωρεάν πρέπει να πηγαίνεις σε επόμενη ημερομηνία. Οι ημερομηνίες που τους έχεις ήδη πάρει κλειδώνουν και πλέον δεν είναι τζάμπα, αλλά θέλουν 1 χρυσό. Οπότε προχωράμε μπροστά για να τους έχουμε τζάμπα.

 

Eγω παντως εκανα χακ γιατι μου την εσπαγε που ξεκιναγα τελευταιος(UNREAL), και γιατι οταν ακουμπαγες αμαξι ηταν λες και παταγες κολλα(UNREAL)

 

Θα το βαρεθω σε μια βδομαδα αλλα ετσι κι αλλιως το ειχα βαρεθει με αυτα τα προβληματα

 

Αυτό το UNREAL τι είναι; Μπορείς δηλαδή και ξεκινάς πρώτος;; Έχω δει στα στατιστικά κάτι χρόνους από κάποιον που είναι ασύλληπτοι! Επειδή ίσως με κάποιο τρόπο ξεκινάει πρώτος; Το μόνο θέμα που έχω είναι η συλλογή χρυσού, μια που έχω 63 αυτοκίνητα και τα υπόλοιπα που αγοράζονται με χρυσό για να τα αποκτήσω θα πρέπει να λειώσω, κάτι που δεν έχω σκοπό.

 

Στα σπασμένα φαίνεται το αρχικό NICK NAME ή φαινόμαστε σαν quest; Ρωτώ γιατί στο τάμπλετ που το έχω έτσι φαινομαι σαν quest και δεν μου επιτρέπει να κάνω σύνδεση στο facebook με το nickname μου και να έχω φυσικά τα level μου, τα achivments μου κτλ. Είναι φυσιολογικό αυτό;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Όντως οι αναβαθμίσεις έπεσαν σε κόστος πολύ, αλλά πρόσεξα επίσης ότι όταν σου ξεκλειδώνει αυτοκίνητο δεν το βγάζει πλέον με 20% έκπτωση. Μικρό το κακό όμως, γιατί τα χρήματα μαζεύονται εύκολα πλέον.

...

 

Μέγιστο ξενέρωμα!

Είχα στόχο τα 640 χρυσά για το Agera R.

Τώρα θα πρέπει να μαζέψω 160 περισσότερα;

:down:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χθες αγόρασα κανονικά αυτοκίνητο με 20% έκπτωση. :what:

 

Εμένα γιατί δεν μου την έδωσε να πάρει;;;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί δεν μου την έδωσε να πάρει;;;

 

Μήπως δεν δίνει την έκπτωση σε όλα τα αυτοκίνητα πλέον; Θα το ελέγξω και στην επόμενη αγορά.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Αυτό το UNREAL τι είναι; Μπορείς δηλαδή και ξεκινάς πρώτος;; ;

 

Oχι, εννοω πως αμα θελει να λεγεται REAL racing, τοτε αυτα τα πραγματα θα πρεπει να τα διορθωσει, γιατι γινεται UNREAL

 

Ας βαλουν qualify lap για τι θεση να εχεις στο ξεκινημα, και ας βαλουν penalty αμα εισαι βροντακας σε αλλα αυτοκινητα

 

Απλα πραγματα, ελπιζω να τα φτιαξουν και τοτε μπορει να ξαναπαιξω χωρις χακ

Link to comment
Share on other sites

Αν παίζεις συχνά με online αντιπάλους θα μαζέψεις πιο γρήγορα gold trophies?

 

οι online αντιπαλοι προσφερουν μονο χρηματα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οι online αντιπαλοι προσφερουν μονο χρηματα

 

Ειχα την εντυπωση οτι αν επαιζες με αληθινους αντιπαλους μαζευες ευκολοτερα τροπαια σε σχεση με τους εικονικους...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ειχα την εντυπωση οτι αν επαιζες με αληθινους αντιπαλους μαζευες ευκολοτερα τροπαια σε σχεση με τους εικονικους...:rolleyes:

 

οχι, δυστυχως

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To 20% πάντως δουλεύει κανονικά.

Μόλις πήρα την agera. Τελευταιο αμάξι με R$ :yahoo:

Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

To 20% πάντως δουλεύει κανονικά.

Μόλις πήρα την agera. Τελευταιο αμάξι με R$ :yahoo:

 

τωρα αρχιζουν τα δυσκολα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για το χρυσό εννοείς;

 

Την Porche δεν πρόκειται να την πάρω ποτέ, την F12 Βerlinetta την παίρνω και τα υπόλοιπα για αναβαθμίσεις

Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

Για το χρυσό εννοείς;

 

Την Porche δεν πρόκειται να την πάρω ποτέ, την F12 Βerlinetta την παίρνω και τα υπόλοιπα για αναβαθμίσεις

 

ναι. το μεγαλο προβλημα ολων ειναι ο χρυσος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω άλλαξα απο Samsung s4 σε note 3 και θεωρούσα ότι κάνοντας login με το fb θα ήμουν κομπλέ. Τελικά με ξεκινάει απο την αρχή :mad:

 

Σε εμένα από το SII στο S4 και κάνωντας σύνδεση με facebook μου κατέβασε όλη την πρόοδο. Παρόλα αυτά αν έχεις ακόμη το S4 μπορείς να πάρεις το αρχείο της προόδου σου και να το περάσεις στο note 3.;)

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε ******. Δε το ήξερα. Είχα κάνει backup με το helium και περίμενα ότι θα είναι οκ.

Το παράξενο είναι ότι και εγώ έκανα login με το fb, μου έβγαλε το όνομα αλλά όχι την πρόοδο.

Edited by impreza_sti
Αφαίρεση άσεμνων εκφράσεων
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κάνετε cloud save ρε παιδιά ? :confused:

Προφανώς και σώζω μέσω cloud, αλλά το παράξενο είναι ότι όταν πήρα το S4 από το S2 που ειχα και φόρτωσα το παιχνίδι, μου τα κατέβασε όλα με το CLOUD πλην τα ACHIVMENTS, οπότε και έκανα αυτό που έγραψα πιο πάνω με την αντικατάσταση των 2 αρχείων και όλα έστρωσαν.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες, όποτε μπαίνω να παίξω, δεν με "θυμάται" και συνέχεια με εμφανίζει σαν quest. H διαγραφή της cache δεν βοήθησε σε κάτι. Καμία βοήθεια;
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες, όποτε μπαίνω να παίξω, δεν με "θυμάται" και συνέχεια με εμφανίζει σαν quest. H διαγραφή της cache δεν βοήθησε σε κάτι. Καμία βοήθεια;

 

Δεν ξέρω αν έχουμε το ίδιο προβλημα, απλά πλέον κάθε φορά πρέπει να κάνω σύνδεση με το facebook γιατί από την αναβάθμιση και μετά το παιχνίδι αποσυνδέεται. Προφανώς και εσύ έχεις το ίδιο θέμα που έχει να κάνει με bug της αναβάθμισης.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχουμε το ίδιο προβλημα, απλά πλέον κάθε φορά πρέπει να κάνω σύνδεση με το facebook γιατί από την αναβάθμιση και μετά το παιχνίδι αποσυνδέεται. Προφανώς και εσύ έχεις το ίδιο θέμα που έχει να κάνει με bug της αναβάθμισης.

 

Δεν βλέπω που μπορώ να κάνω login ξανά. Μόνο να καλέσω φίλους στο Facebook.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...