Jump to content

Real Racing 3: Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσωπικά, εγκαθιστώντας την εφαρμογή στο galaxy nexus, την κάνω back up και την εγκαθιστώ και στο xoom 2, το οποίο δεν υποστηρίζεται.

Μου κάνει κάποια force close, μα δε χάνει την ιστορία του.

Ο απαιτούμενος χώρος παντός, είναι πολύς. Κατεβάζει εκατοντάδες ΜΒ.

Είμαι της λογικής του 100%.

Σημαντικό είναι επίσης να εκμεταλλεύεται κάποιος και την 20% έκπτωση που προσφέρεται κάθε φορά που ξεκλειδώνεται ένα event αποκλειστικό κάποιου μοντέλου.

Έχω γλιτώσει πολλά R$ και χρυσό έτσι.

Έχω καμμιά 29ριά αυτοκίνητα, μα δε σκοπεύω να δώσω λεφτά στη ΕΑ για χρυσό...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 811
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πολυ ομορφο παιχνιδι, σε αιχμαλωτιζει αλλα το immersion τελειωνει οταν ερθει η ωρα να αλλαξεις λαδια ... Για μενα τελειωσε βασικα οταν ειδα πως οι δεικτες μεσα στα αμαξια δεν συμβαδιζουν με το HUD, πραγμα που οδηγησε στα μπαμ σε απεγκατασταση... Επισης, πολυ λιγα αυτοκινητα για να χαρακτηριστει το Gran Turismo του Android ...

 

Για τζαμπα ειναι καλο ομως, σιγουρα ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Σημαντικό είναι επίσης να εκμεταλλεύεται κάποιος και την 20% έκπτωση που προσφέρεται κάθε φορά που ξεκλειδώνεται ένα event αποκλειστικό κάποιου μοντέλου.

Έχω γλιτώσει πολλά R$ και χρυσό έτσι.

Έχω καμμιά 29ριά αυτοκίνητα, μα δε σκοπεύω να δώσω λεφτά στη ΕΑ για χρυσό...

 

Και 40% και 50% εκπτωση σε καποιες περιπτωσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οχι καλα το λεει ο φιλος, οταν ξεκλειδωνεις αποκλειστικο event ειναι 20% η εκπτωση. Προσωπικα στο τελος θα αρχισω να αγοραζω αυτοκινητα για να κατοσταρησω τα event
Link to comment
Share on other sites

οχι καλα το λεει ο φιλος, οταν ξεκλειδωνεις αποκλειστικο event ειναι 20% η εκπτωση. Προσωπικα στο τελος θα αρχισω να αγοραζω αυτοκινητα για να κατοσταρησω τα event

 

Μιλαω για τις εβδομαδιαιες προσφορες στα αυτοκινητα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν είχα την υπομονή να περιμένω να αγοράσω και να επιδιορθώσω κλπ, βρήκα το πακέτο με τα unlimited gold και R$ και ησύχασα.

Έχασα την μαγεία; δεν νομίζω :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν είχα την υπομονή να περιμένω να αγοράσω και να επιδιορθώσω κλπ, βρήκα το πακέτο με τα unlimited gold και R$ και ησύχασα.

Έχασα την μαγεία; δεν νομίζω :p

 

Ειναι μια λυση αλλα εχει αλλη χαρη να τα μαζευεις αγωνα με τον αγωνα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το έχω παίξει εδώ και πολύ καιρό στο Ipad3 και δεν μου άρεσε καθόλου.Πρόβλημα με αγορές και freemium δεν υφίσταται όταν είσαι jailbreak και iap free
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, εγκαθιστώντας την εφαρμογή στο galaxy nexus, την κάνω back up και την εγκαθιστώ και στο xoom 2, το οποίο δεν υποστηρίζεται.

Μου κάνει κάποια force close, μα δε χάνει την ιστορία του.

Ο απαιτούμενος χώρος παντός, είναι πολύς. Κατεβάζει εκατοντάδες ΜΒ.

Είμαι της λογικής του 100%.

Σημαντικό είναι επίσης να εκμεταλλεύεται κάποιος και την 20% έκπτωση που προσφέρεται κάθε φορά που ξεκλειδώνεται ένα event αποκλειστικό κάποιου μοντέλου.

Έχω γλιτώσει πολλά R$ και χρυσό έτσι.

Έχω καμμιά 29ριά αυτοκίνητα, μα δε σκοπεύω να δώσω λεφτά στη ΕΑ για χρυσό...

 

Μήπως μπορείς να μου το στείλεις γιατί ούτε εγώ μπορώ να το κατεβάσω από to play?

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίος οδηγός, και εξίσου ωραίο παιχνίδι. Είχα αρκετό καιρό να παίξω, και με βάλατε στο τριπάκι να ξεκινήσω ξανά.:p
Link to comment
Share on other sites

Μακράν από τα καλύτερα games. Παίζω στο iPad και ειναι απλά τέλειο..

Κωνσταντίνος

--------------------------------------

Samsung Galaxy S23 256GB - Samsung Galaxy Note 8 Dual Sim 64 GB - Microsoft Lumia 640 Dual Sim

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να μου το στείλεις γιατί ούτε εγώ μπορώ να το κατεβάσω από to play?

 

Δουλεύει αυτό;

https://docs.google.com/file/d/0B_fVPklPL-SeZzZPZkV1V1c2OEU/edit?usp=sharing

Είναι του update του Ιουνίου.

 

Είναι μικρό, αλλά με το πρώτο τρέξιμο κατεβάζει καμμιά εφτακοσαριά - οκτακοσαριά MBs.

Φυσικά, δε μπορώ να εγγυηθώ την λειτουργία του στο android σου. Ιδίως αν δεν υποστηρίζεται επίσημα.

Ωστόσο, μπορεί και να κάνεις τη δουλειά σου όπως εγώ. Με δυο-τρία force-close κάθε τόσο δηλαδή.

Το αρχείο θα μείνει για κάποιο χρόνο, αλλά όχι για πάντα. Κάνε(τε) κουμάντο.

Link to comment
Share on other sites

Πολλά μπράβο και από εμένα για τον οδηγό σου:)

http://gofortech.wordpress.com/

Μάθε για την τεχνολογία, Μίλα για την τεχνολογία, Πήγαινε για την τεχνολογία.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι τα σπαει,οπως και ο οδηγος.Εξεπλαγην ευχαριστα γιατι δεν περιμενα να δω τετοιο οδηγο στις σελιδες του myphone...Στο nexus 7 πεταει το παιχνιδι...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Ασχολούμαι με το παιχνίδι από τότε που κυκλοφόρησε στο appstore. Έχω προχωρήσει αρκετά και έχω κάνει μια σημαντική παρατήρηση. Το πρόβλημα όλων είναι όπως καταλαβαίνετε η αναμονή για τις επισκευές, αναβαθμίσεις και αγορές αυτοκινήτων. Όπως συμβαίνει στον κόσμο των υπολογιστών το παιχνίδι γνωρίζει την ακριβή ώρα από το ρολόι της συσκευής μας (ipad 2 για μένα) και από το διαδίκτυο. Βασιζόμενος σ'αυτα τα δύο γεγονότα ανακάλυψα ότι όταν χρειάζεται να περιμένεις αν απενεργοποιήσουμε το δίκτυο στη συσκευή μας και προχωρήσουμε το ρολόι όση ώρα χρειάζεται για την επισκευή-αγορά μας, το παιχνίδι νομίζει ότι όντως έχει περάσει τόση ώρα και έτσι έχουμε επισκευές και παραδόσεις αυτοκινήτων στη στιγμή! Η διαδικασία που ακολουθώ είναι η εξής: Επισκευάζω ή αγοράζω->κλείνω το RR3 και από το multitasking->απενεργοποίηση δικτύου (wifi και 3G)->αλλαγή ώρας->ξεκίνημα παιχνιδιού. Σ'αυτό το σημείο μπορείτε να συνεχίσετε να παίζετε κανονικά με τη λάθος ώρα και να ενεργοποιήστε τα δίκτυα. Εναλλακτικά αν θέλετε τη σωστή ώρα στη συσκευή σας αφού δείτε ότι έγινε η επισκευή σας κλείνετε το παιχνίδι ξανά, διορθώνετε την ώρα και ανοίγετε το δίκτυο.

Δεν ξέρω αν το κόλπο λειτουργεί σε android συσκευές αλλά στις iOS λειτουργεί τέλεια κι έτσι ο χρυσός χρειάζεται μόνο για αγορές VIP αυτοκινήτων και ακριβών αναβαθμίσεων.

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον θελει να μην ταλαιπωρειται με την αλλαγη της ωρας της συσκευης συνεχεια υπαρχει για android φανταζομαι και για iOS hack για unlimited gold & R$. Το εχω βαλει και εγω. Δεν εχασα τη μαγεια του παιχνιδιου γιατι ακολουθω παλι την ιδια πορεια στους αγωνες απλα χωρις να περιμενω επισκευες και παραδωσεις αυτοκινητων.

Device: HTC Desire Z, S-off

Rom: Andromadus CM10 (JellyBean 4.1.2)

Οδηγος rooting για HTC Desire Z

 

Proud driver of Hellenic Racing team.

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον θελει να μην ταλαιπωρειται με την αλλαγη της ωρας της συσκευης συνεχεια υπαρχει για android φανταζομαι και για iOS hack για unlimited gold & R$. Το εχω βαλει και εγω. Δεν εχασα τη μαγεια του παιχνιδιου γιατι ακολουθω παλι την ιδια πορεια στους αγωνες απλα χωρις να περιμενω επισκευες και παραδωσεις αυτοκινητων.

 

Να επισημάνω πως το κόλπο με την ώρα δεν είναι hack και δεν απαιτεί να γίνει κανενός είδους τροποποίηση (jailbreak-root) στη συσκευή για να δουλέψει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι ποτέ δεν χρειάστηκε να κάνω κάποιο κόλπο για να μειώσω τον χρόνο αναμονής. Ότα;ν κάποιος έχει 4+ αυτοκίνητα, τότε πολύ δύσκολα θα ξεμείνει χωρίς αυτοκίνητο να παίξει...

Τα λεφτά και τα χρυσά όντως είναι πολύ σφιχτά, αλλά και πάλι δεν προτίθεμαι ούτε να κλέψω, ούτε να βάλω cheat, μια χαρά προχωράει το παιχνίδι-δύσκολα, αλλά προχωράει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι ποτέ δεν χρειάστηκε να κάνω κάποιο κόλπο για να μειώσω τον χρόνο αναμονής. Ότα;ν κάποιος έχει 4+ αυτοκίνητα, τότε πολύ δύσκολα θα ξεμείνει χωρίς αυτοκίνητο να παίξει...

Τα λεφτά και τα χρυσά όντως είναι πολύ σφιχτά, αλλά και πάλι δεν προτίθεμαι ούτε να κλέψω, ούτε να βάλω cheat, μια χαρά προχωράει το παιχνίδι-δύσκολα, αλλά προχωράει.

 

Με 4 αυτοκινητα πανω απο μια ωρα παιχνιδιου δεν θα εβγαζα.

Οταν θα αγορασεις τα πολυ ακριβα αυτοκινητα και θα πρεπει να περιμενεις 20 ωρες για σερβις μαλλον θα αλλαξεις γνωμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...