Jump to content

Sony Xperia M and M dual


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν θελετε χωρο στην εσωτερικη μνημη,τοτε εγκαταστηστε το folderMount.

Δεν διαχειριζετε ολες τις εφαρμογες,αλλα ενα μεγαλο ποσοστο.

Ειχα ελευθερα 300mb και τωρα 1,3gb.

xρειαζετε root.

http://hulkload.com/c1901rxpn40r

αντιγραψτε τις λεξεις και πατηστε "creat download link"

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν διαγράφεις τα προσωρινά αρχεία ξεχωριστά, αλλά όλα μαζί συνολικά. Στις ρυθμίσεις αποθηκευτικού χώρου έχει τα "δεδομένα προσωρινής μνήμης" που αν επιλέξεις πάνω τους σε ρωτάει αν θες να τα σβήσεις. Όλα μαζί, όχι κάθε εφαρμογή ξεχωριστά.

 

Οπα φιλε! Αυτο με το "δεδομενα προσωρινης μνημης" δε το ηξερα! Με βουλωσες! Ωραιος! Απεγκαθηστατε παραυτα!

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Αν θελετε χωρο στην εσωτερικη μνημη,τοτε εγκαταστηστε το folderMount.

Δεν διαχειριζετε ολες τις εφαρμογες,αλλα ενα μεγαλο ποσοστο.

Ειχα ελευθερα 300mb και τωρα 1,3gb.

xρειαζετε root.

http://hulkload.com/c1901rxpn40r

αντιγραψτε τις λεξεις και πατηστε "creat download link"

 

δεν σου εχει δημιουργησει κανενα προβλημα στο κινητο?

εχω διαβασει διαφορα για το συγκεκριμενο προγραμμα στο ιντερνετ :O

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Απολυτως κανενα προβλημα σε 2 συσκευες.πιθανως παλαιοτερη εκδοση να ειχε θεμα.

Στο Μ το εχω 5 μηνες.

Ξεκινας το κινητο κανει την δουλεια του το foldermount και σε ενημερωνει οτι ολα εγιναν σωστα.

Ουτε η ταχυτητα επεσε στις εφαρμοφες που δουλευω μεσω foldermount,πχ το sygic.......

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Θα το γράψω και ας θεωρηθώ υπερβολικός...

Σήμερα το μεσημέρι, για πρώτη φορά στα δύο σχεδόν χρόνια που έχω το κινητό, μου έπεσε σε τσιμέντο.

Πώς όμως έπεσε;

Καταρχάς ήταν μέσα σε θήκη - πουγκί της cellularline, πολύ καλή.

Το κινητό μαζί με τη θήκη ήταν τοποθετημένο στη θήκη από ένα τσαντάκι swiss army που έχω πάντα.

Κάτω έπεσε το τσαντάκι, που είχε μέσα του το κινητό, που ήταν τοποθετημένο σε θήκη.

Εννοείται ότι το τσαντάκι είναι αδιάβροχο και ήταν κλειστό την ώρα της πτώσης.

Λόγω της βροχής σήμερα στη Θεσσαλονίκη, το τσιμέντο ήταν βρεγμένο.

Όπως καταλαβαίνετε, δεν υπάρχει περίπτωση να έπαθε κάτι και το διαπίστωσα εγώ ο ίδιος, εκτελώντας πρώτα τα τεστς του xperia Diagnostics (όλα οκ).

Κλήσεις, κανένα πρόβλημα.

Το ηχείο, το ακουστικό, το μικρόφωνο, όλα δουλεύουν όπως και πριν.

Δεν έγινε η παραμικρή φθορά και πώς να γίνει άλλωστε όταν πέφτει τσαντάκι που περιέχει στη θήκη του ένα κινητό που επίσης είναι σε θήκη...

Επεδή όμως είμαι πολύ προσεκτικός, σε σημείο υπερβολής, με τις συσκευές μου, θα ήθελα να μου πείτε τι σκέφτεστε και κυρίως αν μπορεί να έπαθε κάτι λόγω κραδασμών κατά την επαφή με το έδαφος.

Υπόψη: Το ύψος από όπου έπεσε ήταν περίπου 80-85 εκατοστά.

Θέλω να μου φύγει η ιδέα, γι' αυτό ρωτάω.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

το ειπες και μονος σου,ολα δουλευουν ρολοι! :D

τωρα αν θελεις να ακουσεις-διαβασεις οοοοοοοολα τα μελοντικα πιθανα προβληματα,ποιο πολυ θα σε μπερδεψουν παρα θα σε καθησυχάσουν.

εφοσον λειτουργει απροβληματιστα δεν εχεις προβλημα.

τωρα αν σου βγαλει κατι στο μελλον,μην το συνδεσεις και αμεσα με το τι εγινε προχθες!

πλακετα ειναι!

η δουλευει η οχι!

δεν ειναι μηχανη αυτοκινητου να αρχισει να χανει λαδια για να καταλαβεις οτι κατι δεν παει καλα!

πολυ γερο κινητο ειναι!

ενα θα σου πω!

εμενα μου επεσε απο μπαλκονι καπου στα 8 μετρα και απλα πεταξα την θηκη του! :lol:

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Θα το γράψω και ας θεωρηθώ υπερβολικός...

Σήμερα το μεσημέρι, για πρώτη φορά στα δύο σχεδόν χρόνια που έχω το κινητό, μου έπεσε σε τσιμέντο.

Πώς όμως έπεσε;

Καταρχάς ήταν μέσα σε θήκη - πουγκί της cellularline, πολύ καλή.

Το κινητό μαζί με τη θήκη ήταν τοποθετημένο στη θήκη από ένα τσαντάκι swiss army που έχω πάντα.

Κάτω έπεσε το τσαντάκι, που είχε μέσα του το κινητό, που ήταν τοποθετημένο σε θήκη.

Εννοείται ότι το τσαντάκι είναι αδιάβροχο και ήταν κλειστό την ώρα της πτώσης.

Λόγω της βροχής σήμερα στη Θεσσαλονίκη, το τσιμέντο ήταν βρεγμένο.

Όπως καταλαβαίνετε, δεν υπάρχει περίπτωση να έπαθε κάτι και το διαπίστωσα εγώ ο ίδιος, εκτελώντας πρώτα τα τεστς του xperia Diagnostics (όλα οκ).

Κλήσεις, κανένα πρόβλημα.

Το ηχείο, το ακουστικό, το μικρόφωνο, όλα δουλεύουν όπως και πριν.

Δεν έγινε η παραμικρή φθορά και πώς να γίνει άλλωστε όταν πέφτει τσαντάκι που περιέχει στη θήκη του ένα κινητό που επίσης είναι σε θήκη...

Επεδή όμως είμαι πολύ προσεκτικός, σε σημείο υπερβολής, με τις συσκευές μου, θα ήθελα να μου πείτε τι σκέφτεστε και κυρίως αν μπορεί να έπαθε κάτι λόγω κραδασμών κατά την επαφή με το έδαφος.

Υπόψη: Το ύψος από όπου έπεσε ήταν περίπου 80-85 εκατοστά.

Θέλω να μου φύγει η ιδέα, γι' αυτό ρωτάω.

 

αν ανοιξεις ενα κινητο και δεις πως ειναι μεσα θα καταλαβεις οτι με πτωση δεν υπαρχει περιπτωση να παθει κατι..

Μια πλακετα ειναι..

Αν πεσει γυμνο, ρισκαρεις οθονη φυσικα. Απο εκει και περα μεγαλες πτωσεις αντε να χαλασουν να ηχειο-ακουστικο.Επειδη ομως εχω 2-3 παλια κινητα που εχουν φαει απειρες τουμπες, σε πληροφορω οτι δεν χαλανε..Αν ειχες καμερα με οπτικο σταθεροποιητη, οκ ισως μια πτωση να τουδημιοιυργουσε θεμα, αλλα μεχρι οκ.

Οποτε κακως αγχωνεσαι. Γιαυτο υπαρχουν οι θηκες αλλωστε.της κοπελας μου της επεσε σε νιπτηρα που ετρεχε νερο ενα παλιοτερο κινητο, το εβγαλε, το στεγνωσαμε χωρις μπαταρια και λειτουργει ακομα αψογα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Το ξέρω ότι με τον τρόπο που έπεσε και το πώς ήταν προστατευμένο δεν υπήρχε περίπτωση ζημιάς, αλλά λέμε τώρα! :)

Όλα καλά! :)

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα :) Έχει έρθει πάλι η ώρα για wipe του M φίλης :rolleyes: Αυτή τη στιγμή φοράει CM11 4.4.2 και ρολάρει καλά, αλλά επειδή η τελευταία φορά που έγινε «format» ήταν το Μάρτη, αναρωτιόμουν αν υπάρχει κάτι καλύτερο και δοκιμασμένο. Θα προτιμούσα πάλι CM βάση και 4.4.2 :happy: Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, θέλω τη γνώμη σας. Επεσε το κινητό, σε πάτωμα με μεγάλη φόρα, εκσφενδονίστηκε θα 'λεγα :p και φυσικά δεν ανοίγει η οθόνη.

Το πήγα σε δυο μαγαζιά και τα δύο διέγνωσαν "αλλαγή οθόνης" και κοστολόγιο 40 ευρώ.

Αξίζει να επιδιορθωθεί; Δεν ρώτησα καν για εγγύηση, μου φάνηκε μεγάλο το ποσόν.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, θέλω τη γνώμη σας. Επεσε το κινητό, σε πάτωμα με μεγάλη φόρα, εκσφενδονίστηκε θα 'λεγα :p και φυσικά δεν ανοίγει η οθόνη.

Το πήγα σε δυο μαγαζιά και τα δύο διέγνωσαν "αλλαγή οθόνης" και κοστολόγιο 40 ευρώ.

Αξίζει να επιδιορθωθεί; Δεν ρώτησα καν για εγγύηση, μου φάνηκε μεγάλο το ποσόν.

 

επειδη το κινητο ειναι φθηνο, εγω θα ελεγα να παιξεις μονος με ebay, προσωκα ανοιξα ενα xperia P (το πιο προσφατο που εχω ανοιξει) και ηταν γελοιο..απλα οι οθονες στο ebay θελουν προσοχη, θα βρεις και με 5 ευρω αλλα θα βλεπεις με φωτεινοτηα στο 10% της τωρινης, πχ για νοκια Ν79 εχω παρει οθονη με 2,5 ευρω και βλεπω μονο μες το σπιτι ή βραδυ, αλλα δεν παυει να λειτουργει το κινητο ξανα. Απο την αλλη, αν ειναι να δωσεις 40, βαλε μερικα ακομα και παρε κατι καλυτερο, σιγουρα θα πρεπει να σου περισσευουν, αλλα αξιζει να πας σε ενα καλυτερο, αν και το Μ ειναι σκυλι για αυτο που ειναι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

επειδη το κινητο ειναι φθηνο, εγω θα ελεγα να παιξεις μονος με ebay, προσωκα ανοιξα ενα xperia P (το πιο προσφατο που εχω ανοιξει) και ηταν γελοιο..απλα οι οθονες στο ebay θελουν προσοχη, θα βρεις και με 5 ευρω αλλα θα βλεπεις με φωτεινοτηα στο 10% της τωρινης, πχ για νοκια Ν79 εχω παρει οθονη με 2,5 ευρω και βλεπω μονο μες το σπιτι ή βραδυ, αλλα δεν παυει να λειτουργει το κινητο ξανα. Απο την αλλη, αν ειναι να δωσεις 40, βαλε μερικα ακομα και παρε κατι καλυτερο, σιγουρα θα πρεπει να σου περισσευουν, αλλα αξιζει να πας σε ενα καλυτερο, αν και το Μ ειναι σκυλι για αυτο που ειναι.

 

To έχω για δεύτερο το m. Με μια πρόχειρη ματιά στο ebay για κάτι όχι εντελώς πρόχειρο, με τα μεταφορικά βγαίνει γύρω στα δεκαπέντε.

Ψιλοπιάνουν τα χέρια μου, οπότε λέω να το δοκιμάσω. Ευχαριστώ :)

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

To έχω για δεύτερο το m. Με μια πρόχειρη ματιά στο ebay για κάτι όχι εντελώς πρόχειρο, με τα μεταφορικά βγαίνει γύρω στα δεκαπέντε.

Ψιλοπιάνουν τα χέρια μου, οπότε λέω να το δοκιμάσω. Ευχαριστώ :)

 

επειδη και εγω το εχω για 2ο, νομιζω οτι αξιζει. πριν κανεις παραγγελια,δοκιμασε να το ανοιξεις να δεις οτι μπορεις να βγαλεις οθονη,μετα ενα κουμπωμα κανεις μολις παραλαβεις..

Και εννοειται να διαβασεις σχολια για την οθονη απο την πωλητη, να εξασφαλισεις οτι δεν παιρνεις κατι αλλο, fake κτλ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νίκο εξαιρετική η ιδέα να το ανοίξω να δω αν θα μπορέσω τελικά! Μου φαινεται πως ένα παιδι εδώ είχε ανεβάσει λινκ για οθόνη και αντίστοιχο βιντεάκι. Θα ψάξω να το βρω.

Μακάρι να μπορέσω.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Νίκο εξαιρετική η ιδέα να το ανοίξω να δω αν θα μπορέσω τελικά! Μου φαινεται πως ένα παιδι εδώ είχε ανεβάσει λινκ για οθόνη και αντίστοιχο βιντεάκι. Θα ψάξω να το βρω.

Μακάρι να μπορέσω.

 

καλη επιτυχια φιλε μου! αν εχεις το σωστο κατσαβιδι ειναι ευκολο..υπομονη θελει και σιγα σιγα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά εγώ το είχα πάρει πέρυσι τον Ιούνιο και τώρα έχει κολλήσει η δόνηση και δουλεύει συνέχεια.

Εφόσον έχω ακόμα εγγύηση θέλω να το στείλω για επισκευή ,μπορείτε να μου πείτε ποιο είναι το επίσημο service?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το είχα πάρει πέρυσι τον Ιούνιο και τώρα έχει κολλήσει η δόνηση και δουλεύει συνέχεια.

Εφόσον έχω ακόμα εγγύηση θέλω να το στείλω για επισκευή ,μπορείτε να μου πείτε ποιο είναι το επίσημο service?

 

H Arvato είναι το επίσημο service.

Λεωφ. Κηφισού, Αθήνα 104 42

210 519 7500

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Για να λειτουργεί το gps θα πρέπει ταυτόχρονα να έχω ανοιχτό το 3G;

 

με ιντερνετ σε εντοπιζει πιο γρηγορα, αλλα δεν ειναι αναγκαια προυποθεση. μπορεις να ξεκινησεις με wifi πχ απο το σπιτι να σε εντοπισει και μετα να πηγαινεις μονο με GPS χωρις 3G. Για αναζητηση προορισμου κτλ ομως νομιζω μονο με ιντερνετ, δεν εχει offline χαρτες αν δεν κανεις απο πριν δουλεια.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

με ιντερνετ σε εντοπιζει πιο γρηγορα, αλλα δεν ειναι αναγκαια προυποθεση. μπορεις να ξεκινησεις με wifi πχ απο το σπιτι να σε εντοπισει και μετα να πηγαινεις μονο με GPS χωρις 3G. Για αναζητηση προορισμου κτλ ομως νομιζω μονο με ιντερνετ, δεν εχει offline χαρτες αν δεν κανεις απο πριν δουλεια.

Υπάρχουν εφαρμογές όπως το sygic που δεν καταναλώνουν mb.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν εφαρμογές όπως το sygic που δεν καταναλώνουν mb.

 

Προφανώς, ειχα πάντα garmin ή θα επέλεγα τους Nokia (here)

Αλλά απάντησα για τους χάρτες του κινητου..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

με ιντερνετ σε εντοπιζει πιο γρηγορα, αλλα δεν ειναι αναγκαια προυποθεση. μπορεις να ξεκινησεις με wifi πχ απο το σπιτι να σε εντοπισει και μετα να πηγαινεις μονο με GPS χωρις 3G. Για αναζητηση προορισμου κτλ ομως νομιζω μονο με ιντερνετ, δεν εχει offline χαρτες αν δεν κανεις απο πριν δουλεια.

 

Χρησιμοποιώ κάποιες εφαρμογές για τρέξιμο και όταν έχω ανοιχτό μόνο το gps τις περισσότερες φορές μου λέει ότι το σήμα gps είναι αδύναμο, παρόλο που βρίσκομαι σε αστικό περιβάλλον.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ κάποιες εφαρμογές για τρέξιμο και όταν έχω ανοιχτό μόνο το gps τις περισσότερες φορές μου λέει ότι το σήμα gps είναι αδύναμο, παρόλο που βρίσκομαι σε αστικό περιβάλλον.

 

το Μ εχει θεμα με το GPS του πιστευω..και μενα το χανει καμια φορα, αλλα εχω 3G. χωρις αυτο ομως δυσκολευεται..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ κάποιες εφαρμογές για τρέξιμο και όταν έχω ανοιχτό μόνο το gps τις περισσότερες φορές μου λέει ότι το σήμα gps είναι αδύναμο, παρόλο που βρίσκομαι σε αστικό περιβάλλον.

Το αστικό περιβάλλον δεν είναι πλεονέκτημα για το GPS. Όσο πιο ανοιχτός είναι ο χώρος τόσο πιο εύκολα εντοπίσιμος είσαι απο τους δορυφόρους.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia M and M dual

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...