Jump to content

Sony Xperia M and M dual


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχώς...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς...

 

"Κουλο" αλλα δε με απασχολει ετσι κι αλλιως. Παντως γενικα το κινητακι φαινεται καλο και δε το περιμενα...!

 

----- προσθήκη μηνύματος 46 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λογικά εννοεί το sony pc companion

 

Α μαλιστα! Ευχαριστω πολυ!!

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Παντως γενικα το κινητακι φαινεται καλο και δε το περιμενα...!

Κι εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος!

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Παίδες,είχα πάρει από κάποιο φίλο εδώ ένα M και το hands-free του έχει μόνο τα μικρά ανταλλακτικά, ξέρετε τα λαστιχένια που έχουν.. Παίζει κάποιος να του περισσεύουν τα μεγάλα ? Γιατί δεν το είχα ανοίξει τόσο καιρό και την πάτησα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τι μπορούμε να αφαιρέσουμε άφοβα;

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπον,με την εφαρμογη folderMount και φουλ root περνανε οι εφαρμογες στην microSD!

Aπο 600mb εφτασα τα 1,4GB με αυτην την διαδικασια.........

Ειναι απλο,βρισκεις την εφαρμογη που θελεις και μετα το προορισμο,εξωτερικη................και τελος......:lol:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Lollipop στο Μ

 

 

ΥΓ δεν ξέρω πόσο έγκυρο είναι αλλά το παραθέτω για να το δείτε.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, συμβαινει το εξης περιεργο στο xperia m dual της κοπελας μου: οταν μιλαμε, μερικες φορες με βαζει στην αναμονη χωρις ομως η ιδια να εχει πατησει κατι!! Ειναι καποια ρυθμιση ή ειναι γνωστο προβλημα της 4.2.2 και πρεπει απλα να αναβαθμισω...;

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, συμβαινει το εξης περιεργο στο xperia m dual της κοπελας μου: οταν μιλαμε, μερικες φορες με βαζει στην αναμονη χωρις ομως η ιδια να εχει πατησει κατι!! Ειναι καποια ρυθμιση ή ειναι γνωστο προβλημα της 4.2.2 και πρεπει απλα να αναβαθμισω...;

 

επειδη το παρατηρω σε πολλες κοπελες το ιδιο με διαφορα κινητα, μαλλον δεν καλυπτουν καλα τους αισθητηρες και πατιεται καποιο κουμπι..ειδικα το "pause" ειναι πολυ ευκολο να το χτυπησεις..Απο εκει και περα ισως ναχει και θεμα το κινητο, αλλα μου τυχαινει συχνα μιας και ποτε δεν εχουν σταθερο το τηλεφωνο στο χερι να κλεινει η οθονη. δοκιμασε μερικες κλησεις με handsfree να μην το εχει στα χερια αλλα σταθερα μπροστα της να δουμε.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

επειδη το παρατηρω σε πολλες κοπελες το ιδιο με διαφορα κινητα, μαλλον δεν καλυπτουν καλα τους αισθητηρες και πατιεται καποιο κουμπι..ειδικα το "pause" ειναι πολυ ευκολο να το χτυπησεις..Απο εκει και περα ισως ναχει και θεμα το κινητο, αλλα μου τυχαινει συχνα μιας και ποτε δεν εχουν σταθερο το τηλεφωνο στο χερι να κλεινει η οθονη. δοκιμασε μερικες κλησεις με handsfree να μην το εχει στα χερια αλλα σταθερα μπροστα της να δουμε.

 

Και γω το ιδιο της λεω! Αλλα επιμενει οτι δε παταει τιποτα... Παντως θα δοκιμασω αυτο με το hands free, θα κανω και την αναβαθμιση και οψωμεθα...

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα αναβάθμισης, αλλά αυτό που προείπε ο φίλος παραπάνω.

Το έχω διαπιστώσει πολλές φορές.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλυσπερα!

ΑΞιζει το κινητο να το κανω δωρο στην κοπελα μου??Δεν βρηκα κατι αλλο στην κατηγορια σε αυτα τα χρηματα.

Το εχω βρει στα 109,00 ευρω!

 

Ευχαριστω για οποια απαντηση και καλη χρονια σε ολους!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλυσπερα!

ΑΞιζει το κινητο να το κανω δωρο στην κοπελα μου??Δεν βρηκα κατι αλλο στην κατηγορια σε αυτα τα χρηματα.

Το εχω βρει στα 109,00 ευρω!

 

Ευχαριστω για οποια απαντηση και καλη χρονια σε ολους!!

 

Από τα καλύτερα της κατηγορίας του και ειδικά σ'αυτή την τιμή.

Με viber, facebook, messenger και δεν κολλάει παρά ελάχιστα στο facebook (λόγω εφαρμογής, όχι κινητού).

Τώρα, από φωτογραφίες δεν θα έλεγα ότι με εντυπωσιάζει, αλλά για την τιμή του κάνει ό,τι λέει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλυσπερα!

ΑΞιζει το κινητο να το κανω δωρο στην κοπελα μου??Δεν βρηκα κατι αλλο στην κατηγορια σε αυτα τα χρηματα.

Το εχω βρει στα 109,00 ευρω!

 

Ευχαριστω για οποια απαντηση και καλη χρονια σε ολους!!

 

στο θεμα φωτογραφια ειναι χαλια, και οι γυναικες το κοιτανε αυτο, ομως στα 100 ευρω δεν ξερω αν εχεις αλλες εναλλακτικες εκτος απο μεταχειρισμενα τυπου SP και Τ τα οποια δεν ξερω αν αξιζουν..ΚΑτα τα αλλα το κινητο οντως παραειναι γρηγορο για τα λεφτα του..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω παιδια,για τα βασικα πιο πολυ το χρειαζεται!!

Γιατι σκεφτομουν και το samsung s3 minι,αλλα νομιζω το xreria ειναι καλυτερο!

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω παιδια,για τα βασικα πιο πολυ το χρειαζεται!!

Γιατι σκεφτομουν και το samsung s3 minι,αλλα νομιζω το xreria ειναι καλυτερο!

 

Βαλε τα ακριβη χαρακτηριστικα των 2 κινητων διπλα διπλα και θα δεις οτι το m κερδιζει το s3mini! Επισης πιστευω οτι για κοπελα ειναι το καλυτερο κινητο...

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν είναι θέμα αναβάθμισης, αλλά αυτό που προείπε ο φίλος παραπάνω.

Το έχω διαπιστώσει πολλές φορές.

 

Λετε ε; Και γω αυτο πιστευω παντως...

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Βαλε τα ακριβη χαρακτηριστικα των 2 κινητων διπλα διπλα και θα δεις οτι το m κερδιζει το s3mini! Επισης πιστευω οτι για κοπελα ειναι το καλυτερο κινητο...

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Λετε ε; Και γω αυτο πιστευω παντως...

 

καλυτερο το mini λετε εε?,παντος σημερα που πηγα και το ειδα ειταν σαν ψευτικο εμφανισιακα παρο ολο που εχω το s4,τωρα να κερδιζει σε amoled οθονη κ.α δεν ξερω !!

Link to comment
Share on other sites

καλυτερο το mini λετε εε?,παντος σημερα που πηγα και το ειδα ειταν σαν ψευτικο εμφανισιακα παρο ολο που εχω το s4,τωρα να κερδιζει σε amoled οθονη κ.α δεν ξερω !!

Πανω κατω τα ιδια νομιζω εγω παντος!!

http://www.phonearena.com/phones/compare/Sony-Xperia-M,Samsung-Galaxy-S-III-mini/phones/7875,7536

Link to comment
Share on other sites

Πανω κατω τα ιδια νομιζω εγω παντος!!

http://www.phonearena.com/phones/compare/Sony-Xperia-M,Samsung-Galaxy-S-III-mini/phones/7875,7536

Ναι αλλα το σ3 μινι φοραει κατωτερο τσιπακι ασε που εχει κλεισει η εταιρια που τα παρηγαγε! Τσιμπα το μ μην το σκεφτεσαι, εκτος και αν πςειμενεις λιγο για το μ2 να πεσει η τιμη του , αφου ειναι και καλυτερο.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλυτερο το mini λετε εε?,παντος σημερα που πηγα και το ειδα ειταν σαν ψευτικο εμφανισιακα παρο ολο που εχω το s4,τωρα να κερδιζει σε amoled οθονη κ.α δεν ξερω !!

 

Καλυτερο το m απο το s3 mini!!

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το έχω, πήρα και ένα δεύτερο και το έκανα δώρο στη γυναίκα μου.

Της αρέσει αφάνταστα και δουλεύει απροβλημάτιστα, τόσο σ' εκείνη που κάνει βασική χρήση όσο και σ' εμένα που το έχω από το Σεπτέμβριο του 2013 και η χρήση που του κάνω είναι ας πούμε "βαριά".

Δεν κολλάει πουθενά, δεν έχει βγάλει το παραμικρό θέμα.

Best value for money συσκευή!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το έχω, πήρα και ένα δεύτερο και το έκανα δώρο στη γυναίκα μου.

Της αρέσει αφάνταστα και δουλεύει απροβλημάτιστα, τόσο σ' εκείνη που κάνει βασική χρήση όσο και σ' εμένα που το έχω από το Σεπτέμβριο του 2013 και η χρήση που του κάνω είναι ας πούμε "βαριά".

Δεν κολλάει πουθενά, δεν έχει βγάλει το παραμικρό θέμα.

Best value for money συσκευή!

 

Ετσι ειναι..

εγω το πηρα σαν μεταβατικο πριν παρω το Ζ1c και στο ειχα μπουκωσει περισσοτερο απο το Ζ1, και δεν μασησε καθολου..πραγματικα επαθα πλακα τοτε, το κρατησα καβατζα γιατι δε νομιζω οτι θα ξαναβρω κινητο τοσο φθηνο και καλο. να υπαρχει spare στην οικογενεια και να μην σε νοιαζει αν θα ξεμεινεις απο ναυαρχιδα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια πηρα το xperia m!!

Με γειες φιλε!! Δικαρτο; Χρωμα;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κάποιος φίλος κάλυμμα για το πίσω μέρος του κινητού; Αν ναι, από πού;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia M and M dual

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...