Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μου ειπαν σε 2 ημερες εχουν παραλαβες.τουλαχιστον θα παρουμε τελευταια παρτιδα?

 

Μακάρι... Εγώ βέβαια έχω παραγγείλει το μαυρο και φοβάμαι πως θα περιμένω πιο πολύ...

Άντε να δούμε...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μακάρι... Εγώ βέβαια έχω παραγγείλει το μαυρο και φοβάμαι πως θα περιμένω πιο πολύ...

Άντε να δούμε...

 

εγω το ασημι,ε τι στο καλο τοσα λεφτα κ να παρουμε παλια παρτιδα?

Link to comment
Share on other sites

gyes το μπλε το εχει παρει κανενας?http://www.expansys.com.gr/htc-one-32gb-blue-253724/.....πολυ ωραιο παντως!ειναι σιγουρα unbranded απο expansys?
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

πολυ αλμυρη η τιμη του..πλησιαζει αυτη του dual sim..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

gyes το μπλε το εχει παρει κανενας?http://www.expansys.com.gr/htc-one-32gb-blue-253724/.....πολυ ωραιο παντως!ειναι σιγουρα unbranded απο expansys?

 

Είχα δει όλα τα χρώματα στο μαγαζί που πήρα το δικό μου. Εμένα μου άρεσε πρώτα το μαύρο, μετά το ασήμι, μετά το κόκκινο και τελευταίο το μπλε. Γούστα είναι αυτά πάντως. Όλα είχαν την ίδια τιμή, δεν επηρεάστηκα καθόλου δηλαδή από αυτό το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι δεν ισχυει αυτο με τα mms..

 

 

Επειδή έχω αλλάξει πολλά htc one ( τώρα είμαι με note 3) ,αν θυμάμαι καλά 4 , 2 εισαγωγής όσο και να εβαζα τις ρυθμίσεις σωστά mms δεν έστελναν. Άλλαξα 4 γιατί όλα μα όλα είχαν κάποιο προβλημα. Είτε στην καμερα είτε στην οθόνη τους είτε στην κατασκευή τους. Ελπίζω επειδή θα το ξανα πάρω οι τελευταίες παρτίδες να μην εχουν θέμα.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για ολη την ταλαιπωρια και για να μην σας κουραζω αλλο αυτο εννουσα εαν υπαρχει στις τελευταιες παρτιδες.http://www.youtube.com/watch?v=QNT1YRcGDL0. Edited by giorgossam
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω αλλάξει πολλά htc one ( τώρα είμαι με note 3) ,αν θυμάμαι καλά 4 , 2 εισαγωγής όσο και να εβαζα τις ρυθμίσεις σωστά mms δεν έστελναν. Άλλαξα 4 γιατί όλα μα όλα είχαν κάποιο προβλημα. Είτε στην καμερα είτε στην οθόνη τους είτε στην κατασκευή τους. Ελπίζω επειδή θα το ξανα πάρω οι τελευταίες παρτίδες να μην εχουν θέμα.

 

γαλλικη συσκευη εχω, στελνω κανονικα mms

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

γαλλικη συσκευη εχω, στελνω κανονικα mms

μπορει να ετυχε στις δικεσ μου..με wind ειμαι..το βρηκα αθηνα κατασκευης οκτωβριου..τσεκαρα serial και μου βγαζει κατασκευη κινα και οχι taiwan..παιζει ρολο??

Link to comment
Share on other sites

Το HTC apps τι είναι; Άλλο ένα τύπου μάρκετ ή αναβαθμίσεις για τις στοκ εφαρμογές της HTC;

 

Μακάρι να είναι το δεύτερο αλλά φοβάμαι ότι είναι αυτό που ήταν και παλιότερα. Ενα μέρος που θα βρίσκεις χαζές εφαρμογές, ήχους και wallpaper και απλά δεν δουλεύει στην Ελλάδα.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Μόλις εγινε brick το One μου...:(

 

Καθως επαιζα RealRacing, μου βγάζει "Το HTC Sense σταματησε" κολλησε η συσκευη, τελειωσε η μπαταρία, και απο τότε ΤΠΤ...

 

Κρατησα το ON Button οπως συνηθως για καποια δευτερολεπτα ΤΠΤ, το βαζω για φόρτηση ΤΠΤ... ουτε το λαμπακι δεν αναβει

 

το συνδεσα στο pc και περασε Drivers για Qualcomm HS-USB Qdloader 9008

 

και αποτι διαβασα στα Forum προκειτε για HARD BRICK που διαγράφει το Hboot και μονο η Qualcomm εχει προσβαση σε αυτό... κοινός πάω για αλλαγή MOBO...

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση και υπομονή μέχρι να πάρεις καινούριο! Κρίμα παντως

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις εγινε brick το One μου...:(

 

Καθως επαιζα RealRacing, μου βγάζει "Το HTC Sense σταματησε" κολλησε η συσκευη, τελειωσε η μπαταρία, και απο τότε ΤΠΤ...

 

Κρατησα το ON Button οπως συνηθως για καποια δευτερολεπτα ΤΠΤ, το βαζω για φόρτηση ΤΠΤ... ουτε το λαμπακι δεν αναβει

 

το συνδεσα στο pc και περασε Drivers για Qualcomm HS-USB Qdloader 9008

 

και αποτι διαβασα στα Forum προκειτε για HARD BRICK που διαγράφει το Hboot και μονο η Qualcomm εχει προσβαση σε αυτό... κοινός πάω για αλλαγή MOBO...

 

Εγγύηση και υπομονή μέχρι να πάρεις καινούριο! Κρίμα παντως

 

Οι πιο εμπειροι της συσκευης τι λενε γι'αυτο? Πραγματικα με ενδιαφερει η γνωμη τους, κυριως αν προερχεται απο καποιο γνωστο - ας πουμε - bug της συσκευης... Εκτος κι αν θεωρειται απλα τυχαιο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τέλειωσε η μπαταρία ενώ έπαιζες ή τέλειωσε η μπαταρία αφού κόλλησε και δεν μπορούσες να κάνεις τίποτα; Το καλό είναι ότι έχεις εγγύηση. Σου εύχομαι να φύγει για αντικατάσταση και να μην βάλουν οι ατσίδες της Arvato χέρι.

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να το αφήσεις στον φορτιστή για καμιά ώρα μπας και ξεκολήσει? Γιατί πολλές φορές τα android όταν μείνουν από μπαταρία , μπορεί από την ώρα που θα πατήσεις το κουμπί για να ανοίξει , να κάνει πάνω από μισή ώρα.

Άν και απ' ότι λές το έχουν πάθει και άλλοι, αλλά δεν ξέρεις καμιά φορά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω κανέναν που να έχει σώσει κινητό σε κατάσταση Qualcomm HS-USB Qdloader 9008. Μόνο με JTAG.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Απορια. αυριο εχω σκοπο να παρω ενα htc one μαυρο apo σκρουτζομαγαζο. πως μπορω να τσεκαρω την προελευση του για να ειμαι οκ με την εγγυηση?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μόλις εγινε brick το One μου...:(

 

Καθως επαιζα RealRacing, μου βγάζει "Το HTC Sense σταματησε" κολλησε η συσκευη, τελειωσε η μπαταρία, και απο τότε ΤΠΤ...

 

Κρατησα το ON Button οπως συνηθως για καποια δευτερολεπτα ΤΠΤ, το βαζω για φόρτηση ΤΠΤ... ουτε το λαμπακι δεν αναβει

 

το συνδεσα στο pc και περασε Drivers για Qualcomm HS-USB Qdloader 9008

 

και αποτι διαβασα στα Forum προκειτε για HARD BRICK που διαγράφει το Hboot και μονο η Qualcomm εχει προσβαση σε αυτό... κοινός πάω για αλλαγή MOBO...

 

Το pc πέρασε drivers στο κινητό ?

Δοκίμασες να κρατήσεις πατημένο το power button και το volume up button?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρόλο που την φοβόμουν την μπαταρία του, οι χρόνοι που βγάζει για την δική μου χρήση είναι ικανοποιητικοί, αλλά με εξοικονόμηση ενέργειας ανοιχτή και το snapdragon battery guru να τρέχει.

Βγαζω 2-2,5 ώρες ομιλίας με Bluetooth και 3-3,5 οθόνη, με μικτή χρήση wifi και δεδομένων.

Αυτοί είναι οι χρόνοι που έβγαζα στο περίπου και με το s3 και με το optimus g.Εκεί όμως έφτανα σπίτι με 30% ,ενώ τώρα γυρίζω κι έχω 40%.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για ενα θεματακι που εχω, αν το στειλο arvato θα βγαλω ακρη λετε ή θα μπλεξω?

Συνηθως ποσες μερες κανουν? Αργουνε?

Το τηλεφωνο ειναι ελληνικο και εντος εγγυησης.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

τι θέμα έχεις;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που έστειλα ένα HOX πριν τις γιορτές, που ήταν και ευρωπαϊκό, γύρισε σε 1 βδομάδα επισκευασμένο. Βέβαια δεν χρειάστηκε να περιμένω κάποιο ανταλλακτικό γι' αυτό και δεν άργησε..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...