Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δηλαδή δεν υπάρχει σε καμία των περιπτώσεων αντικατάσταση με ανώτερο από m7?Εχω φίλο που αφού έστειλε το HTC one X,τον πήραν και του είπαν να διαλέξει ένα κινητό με 200 ευρώ περίπου κ μόλις τους είπε ότι παραβιάζουν τους όρους εγγύησης κ όπως γράφουν κ οι όροι ότι θα πρέπει να αντικατασταθεί με ένα όμοιο η' ανώτερο του έστειλαν το επόμενο κ καινούργιο μοντέλο HTC one m7.

 

Edit:3/7/2015 μίλησα με την εταιρία που έστειλε το HTC one m7 για service με το γνωστό μωβ θέμα στην κάμερα κ μου είπαν ότι αύριο η Δευτέρα θα το έχω στα χέρια μου,όταν ρώτησα ποια παρέμβαση έκαναν πάνω στο κιν.για να το φτιάξουν μου απάντησε ότι άλλαξαν οθόνη,έχει κανείς ίδια εμπειρία γιατί από ότι έχω ψάξει συνήθως αλλάζουν το module της κάμερας εαν δεν κάνω λάθος,παρακαλώ οποίος ξέρει κάτι πάνω στο θέμα ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε ένα m7 από service και όντως αλλάξαν οθόνη, όπως και κάμερα και το πίσω καπάκι.. Βέβαια εγώ είχα θέμα και με το gps..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Eμένα δε μου άλλαξαν οθόνη πάντως.Εκτός κι αν μου βάλανε αυτοί καινούριο screen protector και δεν το πήρα χαμπάρι.:p

Ούτε πίσω καπάκι μου άλλαξαν.

Το module της κάμερας αλλάχτηκε μόνο και μου εξαφάνισαν ένα μικρό κενό που είχα ανάμεσα στα ηχεία και στην οθόνη.

Μήπως αν τα δουν ταλαιπωρημένα στα αλλάζουν για να μη γκρινιάζουμε για την αναμονή;

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα χθες!Δεν παρατήρησα διαφορές!Αν και έχω την εντύπωση ότι πάει λίγο πιο γρήγορα

 

μου ήρθε και έμενα το μεσημέρι 200 και κατι Mb .Διορθώσεις συστήματος έλεγε..M7 ελληνικό

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε και έμενα το μεσημέρι 200 και κατι Mb .Διορθώσεις συστήματος έλεγε..M7 ελληνικό

Επειδή έχω κι εγώ ελληνικό και δε μου ήρθε κάτι μπορείς να στείλεις την έκδοση λογισμικού που έχεις;

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Αρ. Λογισμικού 7.19.401.22 έκδοση Android 5.0.2

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

Αρ. Λογισμικού 7.19.401.22 έκδοση Android 5.0.2

Αυτήν έχω κι εγώ και την έχω εδώ και αρκετό καιρό.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι να πω....Σε εμένα ήρθε εχθές !!!

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έστειλα το κινητό στην Αρβάτο 13 Ιουνίου και ακόμα τίποτα. Πήρα τηλ πριν 10 μέρες και μου είπανε ότι το έστειλαν Γερμανία. Αυτοί που είχαν πει 3 με 4 εβδομάδες θα χρειαστεί. Ξέρει κανείς πόσο περίπου χρόνο θέλει;
Link to comment
Share on other sites

Την 1 φορά εμένα έκανε περίπου 20 μέρες. Την 2η αφού τους έκραξα άσχημα πήγε και γύρισε Γερμανία σε λιγότερο από 1 εβδομάδα!!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έστειλα στις 23 Ιουνίου και προχθές μου είπαν ότι μάλλον την άλλη εβδομάδα θα έρθει. Κι εμένα Γερμανία.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω το πήγα στην arvato για το μωβ πέπλο στις 8 Ιουλίου και στις 13 παρέλαβα (αντικατάσταση συσκευής)
Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς είναι ελληνική η συσκευή σου.

 

Ναι Ελληνική

Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Είδα σήμερα ενός φίλου το HTC m7 και ήταν λίγο ξεσκισμενο. Φορούσε μια αοσπ ρομ η οποία απ ότι κατάλαβα δεν κάθεται καλά και δεν αναγνωρίζει την σιμ(ιμει έχει). Μπορείτε να μου πείτε κάποιον τρόπο για επαναφορά σε στοκ της htc, είτε με φλασαρισμα είτε μέσω recovery μιας και έχει το twrp
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή πραγματικά πετάει.2 ετών τηλέφωνο..1gb ελεύθερη ram ενώ τρέχουν άπειρα από πίσω.Συγχαρητήρια στην HTC για τα m7 και m8.Το m9 δε το δούλεψα.Μακάρι το 10 να είναι αυτό που περιμένουν όλοι επιτέλους.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Είδα σήμερα ενός φίλου το HTC m7 και ήταν λίγο ξεσκισμενο. Φορούσε μια αοσπ ρομ η οποία απ ότι κατάλαβα δεν κάθεται καλά και δεν αναγνωρίζει την σιμ(ιμει έχει). Μπορείτε να μου πείτε κάποιον τρόπο για επαναφορά σε στοκ της htc, είτε με φλασαρισμα είτε μέσω recovery μιας και έχει το twrp

Κάποιος για εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος για εδώ;

 

Ψαξε να βαλεις καλυτερα καμια αλλη ρομ που ειναι κοντα σε στοκ, και πιο ευκολα θα ειναι απο την επιστροφη σε στοκ και θα ειναι και λιγο καλυτερα, γιατι οσο stock rom και να ειναι ειναι παντα λιγο "πειραγμενες"

Link to comment
Share on other sites

Ψαξε να βαλεις καλυτερα καμια αλλη ρομ που ειναι κοντα σε στοκ, και πιο ευκολα θα ειναι απο την επιστροφη σε στοκ και θα ειναι και λιγο καλυτερα, γιατι οσο stock rom και να ειναι ειναι παντα λιγο "πειραγμενες"

Μπορείς να με στείλεις κάποια ρομ σταθερή να φλασαρω άμα είναι;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. Θα ήθελα τη γνώμη σας σας παρακαλώ:

 

Αξίζει το συγκεκριμένο τηλέφωνο να αγοραστεί τώρα ως καινούργιο για τη σύζυγο?

 

Σε τι τιμή παίζει τώρα....? Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. Θα ήθελα τη γνώμη σας σας παρακαλώ:

 

Αξίζει το συγκεκριμένο τηλέφωνο να αγοραστεί τώρα ως καινούργιο για τη σύζυγο?

 

Σε τι τιμή παίζει τώρα....? Ευχαριστώ !

διατηρει την αιγλη και τη χρησιμοτητα του....180-200 μεταχειρισμενο...ναι να το παρεις...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. Θα ήθελα τη γνώμη σας σας παρακαλώ:

 

Αξίζει το συγκεκριμένο τηλέφωνο να αγοραστεί τώρα ως καινούργιο για τη σύζυγο?

 

Σε τι τιμή παίζει τώρα....? Ευχαριστώ !

Απλά να έχεις κατά νου ότι η συσκευή δεν πρόκειται να αναβαθμιστεί πάνω από την κατά τ' άλλα, αξιόλογη 5.0.2.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...