Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από τη φωτογραφία που ανέβασες το πρώτο σχόλιο είναι ότι έχεις κακό σήμα wifi και δικτύου. Είναι γενικό αυτό; Πόσες ώρες είναι ανοικτή η οθόνη και τι έκανες εκείνο το χρόνο;

μπα δεν είχα κακό σήμα (τώρα έχω κακό wifi), απλά δείχνει πότε είναι ον κ πότε οff.

δες εδώ:

 

http://db.tt/mzpZE4DL

http://db.tt/ESsbeaKG

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρησιμοποιείς ίντερνετ από το δίκτυο; Αν όχι η πρώτη και πιο απλή κίνηση είναι να βάλεις 2g. Κοίτα τα wake locks. Κοίτα την επί μέρους κατανάλωση. Τι σου βγάζει στις πρώτες θέσεις; Εμένα πχ το Nexus είχε πάνω πάνω ένα mediaserver 45% με την οθόνη στο 44%. Μετά το reset πήγε στο 2%. Το tablet τότε έχανε πάνω από 3% την ώρα σε καθαρή αναμονή που είναι εξωφρενικό (το Nexus με wifi χάνει βαριά κάπου 10% τη μέρα σε αναμονή). Έκανε σχεδόν μια μέρα να φορτίσει επειδή συνεχώς κάτι το απασχολούσε. Εσένα πόση ώρα κάνει να φορτίσει;
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείς ίντερνετ από το δίκτυο; Αν όχι η πρώτη και πιο απλή κίνηση είναι να βάλεις 2g. Κοίτα τα wake locks. Κοίτα την επί μέρους κατανάλωση. Τι σου βγάζει στις πρώτες θέσεις; Εμένα πχ το Nexus είχε πάνω πάνω ένα mediaserver 45% με την οθόνη στο 44%. Μετά το reset πήγε στο 2%. Το tablet τότε έχανε πάνω από 3% την ώρα σε καθαρή αναμονή που είναι εξωφρενικό (το Nexus με wifi χάνει βαριά κάπου 10% τη μέρα σε αναμονή). Έκανε σχεδόν μια μέρα να φορτίσει επειδή συνεχώς κάτι το απασχολούσε. Εσένα πόση ώρα κάνει να φορτίσει;

 

ναι το 2g το κάνω και εγώ, τώρα τα έχω όλα ανοιχτά γιατι θέλω να πέσει η μπαταρια να το φορτίσω φουλ. Γενικά το htc one φορτίζει αργά, αλλά δεν έχω εικόνα για το πόσο αργά γιατι το φορτίζω συνηθως το βράδυ όταν κοιμάμαι. εχω την αίσθηση πως απο 10% θέλει κανα 3ωρο να φορτίσει. Για wake locks δεν νομιζω οτι έχω κάτι εξωφρενικό, για δες αν μπορείς γιατι δεν ξέρω κίολας τι είναι τι:

http://db.tt/kjrtniUV

βασικά δες εδω:

http://db.tt/MaBtKtNO

Εμένα με wifi ή 3G σε αναμονή χάνει 3-4% την ώρα σίγουρα.

Edited by morpheous
Link to comment
Share on other sites

ναι το 2g το κάνω και εγώ, τώρα τα έχω όλα ανοιχτά γιατι θέλω να πέσει η μπαταρια να το φορτίσω φουλ. Γενικά το htc one φορτίζει αργά, αλλά δεν έχω εικόνα για το πόσο αργά γιατι το φορτίζω συνηθως το βράδυ όταν κοιμάμαι. εχω την αίσθηση πως απο 10% θέλει κανα 3ωρο να φορτίσει. Για wake locks δεν νομιζω οτι έχω κάτι εξωφρενικό, για δες αν μπορείς γιατι δεν ξέρω κίολας τι είναι τι:

http://db.tt/kjrtniUV

 

Εμένα με wifi ή 3G σε αναμονή χάνει 3-4% την ώρα σίγουρα.

 

Μην φανταστείς ότι εγώ βγάζω άκρη. Απλά αν κάτι μου φαίνεται πολύ αρχίζω και το κοιτάω. 3g εγώ δεν έχω (το συμβόλαιο μου δεν το επιτρέπει). Πάντως από χθες μετά το reset και χωρίς Facebook (και πολλά άλλα) ακόμα είναι χάρμα οφθαλμών. Από τις 2.30 χθες μέχρι τώρα έχασε 4-5% και μάλιστα το κοιτάω κάθε τόσο. Σε 22 ώρες με το wifi συνέχεια ανοιχτό και κάπου 45 λεπτά οθόνη (μπορεί και λίγο λιγότερο) , κανένα 10 λεπτό ομιλία, περίπου 1.5 ώρα μουσική είμαι στο 64%. Πριν από καμιά ώρα έβαλα και blinkfeed.

Κάνε μια απλή δοκιμή και κλείσε το facebook. Βγάλε το λογαριασμό για κανένα 2ωρο.

Edited by bouss
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Το Viber δεν τρώει πολλή μπαταρία αν είναι σε αναμονή. Ελάχιστη τρώει. Με τη χρήση βέβαια αλλάζει.

Το Facebook αντίθετα τρώει αρκετή. Και γιατί το App του είναι κακογραμμένο και γιατί έχει deep integration.

Βlinkfeed, επαφές, ημερολόγια κτλκτλ

Όπως είχα ξαναγράψει, είχα και θέματα με την προηγούμενη πλέον έκδοση του τουίτερ, φαίνεται να διορθώθηκε.

Πάντως μου κάνει εντύπωση bouss που λες ότι έχεις θέματα στο idle (αν κατάλαβα καλά). Εγώ γενικά βρίσκω πολύ σταθερή την απόδοση.

Αυτό είναι ένα λινκ από το σημερινό βράδυ (ώρες ύπνου):

https://www.dropbox.com/s/4g07pcorimjjq4c/2013-08-09%2010.47.13.png

 

Συνήθως κλείνω δεδομένα όταν πέφτω για ύπνο αλλά αυτή τη φορά τα είχα ξεχάσει ανοιχτά. Έχω φουλ συχρονισμούς, μέιλ, βάιμπερ, γουατσάπ, τουιτερ, φέισμπουκ και γενικά πολλά να τρέχουν και πρέπει να έχανε περίπου 1% την ώρα. Ποσοστό ικανοποιητικό.

Link to comment
Share on other sites

Το Viber δεν τρώει πολλή μπαταρία αν είναι σε αναμονή. Ελάχιστη τρώει. Με τη χρήση βέβαια αλλάζει.

Το Facebook αντίθετα τρώει αρκετή. Και γιατί το App του είναι κακογραμμένο και γιατί έχει deep integration.

Βlinkfeed, επαφές, ημερολόγια κτλκτλ

Όπως είχα ξαναγράψει, είχα και θέματα με την προηγούμενη πλέον έκδοση του τουίτερ, φαίνεται να διορθώθηκε.

Πάντως μου κάνει εντύπωση bouss που λες ότι έχεις θέματα στο idle (αν κατάλαβα καλά). Εγώ γενικά βρίσκω πολύ σταθερή την απόδοση.

Αυτό είναι ένα λινκ από το σημερινό βράδυ (ώρες ύπνου):

https://www.dropbox.com/s/4g07pcorimjjq4c/2013-08-09%2010.47.13.png

 

Συνήθως κλείνω δεδομένα όταν πέφτω για ύπνο αλλά αυτή τη φορά τα είχα ξεχάσει ανοιχτά. Έχω φουλ συχρονισμούς, μέιλ, βάιμπερ, γουατσάπ, τουιτερ, φέισμπουκ και γενικά πολλά να τρέχουν και πρέπει να έχανε περίπου 1% την ώρα. Ποσοστό ικανοποιητικό.

 

εγώ εχω θέματα στο idle. χάνει 1-1.5% την ώρα το βράδυ ενω είναι σε flight mode. με βλέπω για reset.

Για το FB τώρα, το θέμα ειναι οτι απο της επιλογές του sync μπορείς να κανεις off τα πάντα... έτσι το έχω, αλλά και πάλι νομίζω κάτι κάνει το άτιμο στο background.

Link to comment
Share on other sites

1-1.5% την ώρα είναι πολύ σε flight.

Δοκιμάσες από το GSAM να δεις τα wakelocks; Νομίζω θα σε βοηθήσει να δεις τι το κρατάει "ξύπνιο".

Το FB είναι γενικά κακογραμμένο app είτε έχεις iphone, είτε android, είτε οτιδήποτε.

Το κακό είναι ότι πολλοί (όπως κι εγώ) το χρησιμοποιούμε αρκετά.

Αν μπορείς να κάνεις χωρίς αυτό και όλο το integration του, τότε βγάζεις το app και μπαίνεις από τον browser.

Αλλιώς τα πράγματα ζορίζουν.

Link to comment
Share on other sites

1-1.5% την ώρα είναι πολύ σε flight.

Δοκιμάσες από το GSAM να δεις τα wakelocks; Νομίζω θα σε βοηθήσει να δεις τι το κρατάει "ξύπνιο".

Το FB είναι γενικά κακογραμμένο app είτε έχεις iphone, είτε android, είτε οτιδήποτε.

Το κακό είναι ότι πολλοί (όπως κι εγώ) το χρησιμοποιούμε αρκετά.

Αν μπορείς να κάνεις χωρίς αυτό και όλο το integration του, τότε βγάζεις το app και μπαίνεις από τον browser.

Αλλιώς τα πράγματα ζορίζουν.

 

αυτό λεω και εγώ, παρα πολύ ειναι! βασικά αν μπορείς να δεις εδω: http://db.tt/MaBtKtNO για τα wakelocks μου να μου πείς αν υπάρχει κάτι που γνωρίζεις, γιατι γενικά εγω οκ τα βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

1. Οι επαφές σου με την ένδειξη Google είναι αποθηκευμένες στο λογαριασμό σου. Είναι υπεράνω συσκευής και τις έχεις οπουδήποτε βάλεις το λογαριασμό σου. Αν κάποιες δεν έχουν αυτή την ένδειξη είναι αποθηκευμένες μόνο στη συσκευή ή την κάρτα.

2. Οι σημειώσεις σε ποια εφαρμογή είναι; Στο keep (ίδια φάση με τις επαφές Google), evernote (και πάλι αποθηκευμένες στο σύννεφο σε λογαριασμό δικό τους), στην εφαρμογή της htc (στο one αυτή κάνει συγχρονισμό με το evernote) ή απλά γραμμένες σε μια εφαρμογή (και μόνο εκεί...) ;

Οι εφαρμογές στο Android αν δεν το υποστηρίζουν οι ίδιες δεν μεταφέρουν το περιεχόμενο τους. Πχ ένα παιχνίδι που δεν υποστηρίζει login και σύνδεση της προόδου που έχεις κάνει με κάποιον λογαριασμό απλά δεν...

3. Όταν άνοιξες παλιότερα το κινητό για πρώτη φορά σε είχε ρωτήσει να κάνει συγχρονισμό με το λογαριασμό Google. Πρακτικά αυτό σημαίνει ότι αποθηκεύει τα wifi και κρατάει ποιες εφαρμογές έχεις κατεβασμένες ούτως ώστε να ξανακατεβάσει τις ίδιες (χωρίς τις ρυθμίσεις ή την πρόοδο τους) καθώς και να σου ξαναφέρει τα wifi με τους κωδικούς τους. Δυστυχώς το Android χωρίς root δεν υποστηρίζει απευθείας μεταφορά εφαρμογών (αν και πρέπει να υπάρχει μια εφαρμογή...)

4. Τίποτα, όταν θα το ανοίξεις θα συνδεθείς κάπου για πρώτη φορά. Μετά αφού περάσεις το λογαριασμό Google θα σου δώσει οποίο wifi είχες αποθηκεύσει.

5. Αν τις έχεις όλες σε ένα σημείο δεν είναι τίποτα. Μπορείς να τις μεταφέρεις στον υπολογιστή και μετά στην καινούρια συσκευή.

 

Αδερφέ να είσαι καλά! με κατατόπισες!! όσον αφορά τις εφαρμογές , η απλή εφαρμογή "σημειώσεις" είναι για την ακρίβεια το "Note Everything" . Το είχα κατεβάσει έτσι απλά απο το μάρκετ, και πατόντας τώρα στο "περισσότερα...." που έχει η εφαρμογη ανοίγει ένα πινακάκι που σου λέει, ¨"import ". "export textnotes to SD-Card", " create shortcut to..."

Να υποθέσω ότι η εφαρμογή δεν μεταβιβάζεται απευθείας στο νέο κινιτό...

ποιό απο τα τρία θα με βοηθούσε να κάνω πιο γρήγορα την δουλειά μου?? ετσι για να πάρω μία ιδέα των κινήσεων που πρέπει να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

αυτό λεω και εγώ, παρα πολύ ειναι! βασικά αν μπορείς να δεις εδω: http://db.tt/MaBtKtNO για τα wakelocks μου να μου πείς αν υπάρχει κάτι που γνωρίζεις, γιατι γενικά εγω οκ τα βλέπω.

 

Δεν είμαι ειδικός και μην σου πω καμιά χαζομάρα, απλά ξέρω ότι το audioout 4 πώς το λένε είναι κλασσικό θεματάκι.

Δηλαδή έχω δει αρκετό κόσμο να ρωτάει τι είναι κτλ.

Δεν θυμάμαι παραπάνω αλλά αν το ψάξεις σίγουρα θα βρεις παραπάνω λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ να είσαι καλά! με κατατόπισες!! όσον αφορά τις εφαρμογές , η απλή εφαρμογή "σημειώσεις" είναι για την ακρίβεια το "Note Everything" . Το είχα κατεβάσει έτσι απλά απο το μάρκετ, και πατόντας τώρα στο "περισσότερα...." που έχει η εφαρμογη ανοίγει ένα πινακάκι που σου λέει, ¨"import ". "export textnotes to SD-Card", " create shortcut to..."

Να υποθέσω ότι η εφαρμογή δεν μεταβιβάζεται απευθείας στο νέο κινιτό...

ποιό απο τα τρία θα με βοηθούσε να κάνω πιο γρήγορα την δουλειά μου?? ετσι για να πάρω μία ιδέα των κινήσεων που πρέπει να κάνω.

 

Κάνεις export text notes. Δημιουργεί ένα αρχείο το οποίο το μεταφέρεις όπως είναι στην καινούρια συσκευή όπου εκεί θα το κάνεις import. Ίσως να πρέπει να μπει σε φάκελο με το ίδιο όνομα για να το δει η εφαρμογή. Σου προτείνω να προτιμήσεις τις εφαρμογές που συγχρονίζουν στο "σύννεφο". Θα σε γλυτώσει από τέτοιες διαδικασίες. Υπάρχει παρόμοια διαδικασία και για τα SMS αν θέλεις να τα κρατήσεις με εφαρμογές SMS backup.

 

 

 

 

 

Δεν είμαι ειδικός και μην σου πω καμιά χαζομάρα, απλά ξέρω ότι το audioout 4 πώς το λένε είναι κλασσικό θεματάκι.

Δηλαδή έχω δει αρκετό κόσμο να ρωτάει τι είναι κτλ.

Δεν θυμάμαι παραπάνω αλλά αν το ψάξεις σίγουρα θα βρεις παραπάνω λεπτομέρειες.

 

Συνήθως audioout αφορούν ήχους της συσκευής. Τέτοιο (δε θυμάμαι αν ήταν 4) είχα ανεβασμένο όταν έκανα κουβέντα στο viber. Φυσικά δεν είναι όλα ίδια. Μπορεί και να μην ισχύει αυτό που λέω για το 4.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως audioout αφορούν ήχους της συσκευής. Τέτοιο (δε θυμάμαι αν ήταν 4) είχα ανεβασμένο όταν έκανα κουβέντα στο viber. Φυσικά δεν είναι όλα ίδια. Μπορεί και να μην ισχύει αυτό που λέω για το 4.

 

Ακούω αρκετά μουσική (radio και mp3) με κλειστή προφανώς την οθόνη, οπότε δεν με προβλημάτισε το AudioOut_4 (1013): 17 m 54 s (1074 s) Count:105 1.8% γιατί μου φάνηκε οκ.

Τι να πω, διαβάζω για κάτι τρελά νούμερα σε waiting times απο κόσμο και προβληματίζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, το Accounts & Sync το έχετε on; Εγώ ναι, αλλιως δεν έχει push το Gmail. Τα υπόλοιπα: Dropbox, evernote, facebook (μεσα στο app όλα off όμως), Google τα έχω ρυθμίσει στο μεγαλύτερο δυνατό interval. Stocks Tips & Help, Weather δεν βγαίνουν και αυτά όμως στο μεγαλύτερο δυνατό interval. Edited by morpheous
Link to comment
Share on other sites

Έχει διαπιστώσει κανείς ένα glitch στο notification centre όπου δεν μπορείς να τα διώξεις με τη μία αν είναι πάνω απο 10;
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια θα ηθελα να κανω μια ερωτηση που ισως εχει ξανααπαντηθει.Εχω αγορασει ενα one απο ενα καταστημα μεσω skroutz.Εχει παρει την αναβαθμιση σε 4.2.2 και μετα απο επαναφορα δεν μου βγαζει τα ελληνικα.Καμια ιδεα?Εχω sim της wind αν παιζει καποιο ρολο αυτο.Δοκιμασα και με morelocale2 αλλα θελει να ειναι root η συσκευη.

 

Καλησπέρα, αντιμετώπισα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα (sim cosmote) και με επανήλθε στα κανονικά του με ένα hard reset.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις export text notes. Δημιουργεί ένα αρχείο το οποίο το μεταφέρεις όπως είναι στην καινούρια συσκευή όπου εκεί θα το κάνεις import. Ίσως να πρέπει να μπει σε φάκελο με το ίδιο όνομα για να το δει η εφαρμογή. Σου προτείνω να προτιμήσεις τις εφαρμογές που συγχρονίζουν στο "σύννεφο". Θα σε γλυτώσει από τέτοιες διαδικασίες. Υπάρχει παρόμοια διαδικασία και για τα SMS αν θέλεις να τα κρατήσεις με εφαρμογές SMS backup.

 

Ωραία. Να υποθέσω ότι μιας και το καινούριο κινιτό δεν έχει micro SD ενώ το παλιό έχει, θα πρέπει να κάνω το αρχειάκι export στην SD card του παλιού κινιτου , όπως μου λέει, μετά να το περάσω σε μία usb και κατόπιν με αντάπτορα που εχω για το νέο κινιτό να το περάσω με import στο νέο κινιτό. ΆΛλο τρόπο δεν βλέπω......?

 

και όσον αφορά αυτο το "σύννεφο"?? με κατατοπίζεις λίγο για τι μιλάμε??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες και όλους στο φόρουμ!

 

Μπορεί να μου πει κάποιος με ποιο τρόπο μπορώ να ελέγξω ότι μια συσκευή είναι ελληνικής αντιπροσωπείας; Θα έχω πρόσβαση στο κουτί αλλά και στο ίδιο το κινητό.

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Πριν μερικά ποστ είχα γράψει για ένα πρόβλημα με το YouTube και το Google play.νομίζω πως βρήκα τι φταίει.Είναι το GMAIL λογικά και δε μπορεί να συνδεθεί..Πήγα από τιςρυθμισεις και μου γράφει σφάλμα συγχρονισμού..τι μπορώ να κάνω; Edited by D_Angelos
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει τροπος να γυρισω πισω τη γλωσσα σε Ελληνικα χωρις morelocale ;

 

Καλημέρα, ο μόνος τρόπος είναι να κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων (μάλλον χωρίς την sim, έτσι το είχα κάνει στο HOX νομίζω), μετά να βάλεις τη sim την αναγνωρίζει ως ελληνική σε ρωτάει για να εφαρμόσει τις κατάλληλες ρυθμίσεις και γυρνάει το τηλέφωνο στα ελληνικά.

Αν δεν δουλέψει με την πρώτη ξανά προσπάθησε. Όπως αναφέρει και κάποιος φίλος νωρίτερα του δούλεψε με 4.2.2 στο ONE.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι ούτε το Facebook κάνει τόσο μεγάλη ζημιά. Χθες το βράδυ πριν κοιμηθώ το άφησα κανονικά με WiFi ανοιχτό και με facebook και έχασε 5% στον ύπνο. Ίσως να είναι λίγο παραπάνω αλλά εξακολουθεί να είναι λιγότερο από 1% την ώρα, που για μένα είναι εξαιρετικό.

Δεν έχω πολλά πράγματα να προσθέσω ακόμα σε συγχρονισμούς και η αλήθεια είναι ότι η μπαταρία γι αυτά που ήξερα είναι πολύ καλή, σχεδόν ψεύτικη...

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξανά και από εμένα. Bouss τρομερά νούμερα, ωραίος!

Λοιπόν έχω κάνει εγώ πολύ καλά νέα. Έκανα ένα recalibration της μπαταρίας και έβγαλα 3 εφαρμογές που υποψιάζομουν . Αυτές είναι το adblock plus το my data manager και το falcon pro. Δεν μπορω να ξέρω πιο (και αν) προκαλούσε πρόβλημα αυτό που ξέρω είναι ότι πλέον σε αναμονή με data ανοιχτά (2G) και synchronization σε gmail facebook Evernote και διάφορα push από instagram και κάτι άλλα, βλέπω πτώση περίπου 1-1.5%την ώρα.

Θα συνεχίσω να ελέγχω τα στατιστικά και θα σας ενημερώσω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξανά και από εμένα. Bouss τρομερά νούμερα, ωραίος!

Λοιπόν έχω κάνει εγώ πολύ καλά νέα. Έκανα ένα recalibration της μπαταρίας και έβγαλα 3 εφαρμογές που υποψιάζομουν . Αυτές είναι το adblock plus το my data manager και το falcon pro. Δεν μπορω να ξέρω πιο (και αν) προκαλούσε πρόβλημα αυτό που ξέρω είναι ότι πλέον σε αναμονή με data ανοιχτά (2G) και synchronization σε gmail facebook Evernote και διάφορα push από instagram και κάτι άλλα, βλέπω πτώση περίπου 1-1.5%την ώρα.

Θα συνεχίσω να ελέγχω τα στατιστικά και θα σας ενημερώσω!

 

Είναι δύσκολο να ξέρεις τι φταίει ακόμα και με τον τρόπο που το έκανα εγώ (προσθέτοντας μία - μία τις εφαρμογές. Ακόμα και ο συνδυασμός κάποιων εφαρμογών μπορεί να φταίει (πχ το viber ζητάει να συγχρονιστεί με το facebook). Πάντως αυτή τη στιγμή είμαι σε πολύ καλή φάση και δεν ξέρω τι άλλο είναι πραγματικά απαραίτητο να προσθέσω που μπορεί να μου χαλάσει το λίγο κάτω από 1%/ώρα που έχω τώρα.

Αυτό πάντως που με εντυπωσίασε είναι η κατανάλωση σε ομιλία. Περίπου 45 λεπτά ομιλίας πρέπει να ήταν περίπου 5%. Θυμάμαι η ομιλία σκότωνε όλες τις συσκευές που πέρασαν από τα χέρια μου.

Edited by bouss
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε σήμερα η ViperOne 2.0.0 η οποία έχει base τη 2.24.401.1 (όπως η ARHD). Απ'ότι είδα έχουν προσθέσει πολλάααα πράγματα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...