Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλιστα, έχεις θεματάκι με το LTE; Γιατί απ'ότι διαβάζω η ROM έχει γίνει port απ'το Ταϊβανέζικο One που δεν υποστηρίζει LTE.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλιστα, έχεις θεματάκι με το LTE; Γιατί απ'ότι διαβάζω η ROM έχει γίνει port απ'το Ταϊβανέζικο One που δεν υποστηρίζει LTE.

 

Ακριβώς. Στηρίζεται σε GSM Rom οπότε δε θα έχεις LTE. Εγώ προσωπικά θα περιμένω την 12. ( τώρα είμαι στην 11 )

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Στηρίζεται σε GSM Rom οπότε δε θα έχεις LTE. Εγώ προσωπικά θα περιμένω την 12. ( τώρα είμαι στην 11 )

Εχω κανονικα LTE!!

 

https://www.dropbox.com/s/bgr8inueqfmetq1/Screenshot_2013-07-03-19-28-34.png

Edited by aegina24

HTC Touch Pro , HTC Touch Pro 2 , HTC Desire HD , HTC ONE X , HTC M7 , HTC M8

Samsung Galaxy Note II , Samsung Galaxy S6 Edge

iPhone 3Gs ,iPad mini

Oneplus 2 , Oneplus X

Meizu MX5 :clap:

Link to comment
Share on other sites

 

Έχεις το παλιό firmware τότε μάλλον γι'αυτό ! ( Βασικά καλύτερα το παλιό 1.29 παρά το νέο 2.17 )

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά! με ενδιαφερει η συσκευή και είμαι ανάμεσα σ αυτο και το s4. κλίνω προς το One λογω κατασκευης, εσωτερικής μνήμης και επίσης βαρέθηκα το touchwiz και θέλω να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό(sense). Παρόλα αυτά φοβάμαι την htc σαν εταιρεία. ναι οκ υπάρχει ενα ευχάριστο κλίμα τώρα που αρχισε να έρχεται η 4.2.2 αλλά εδώ που τα λέμε η 4.2.2 έχει που κυκλοφορεί απο το Νοέμβριο και το κινητό τη παίρνει τώρα. το περσυνο μοντέλο One S έμεινε στη 4.1.2 και δε θα πάρει άλλη αναβάθμιση και είναι μόλις ενός έτους κινητό. τι αντιμετώπιση θα χει το one? είναι ένας παράγοντας η υποστήριξη...

Κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω είναι για τη κάμερά του. τί λέει σε σχέση με το κινητό στο avatar μου? είναι τουλάχιστον αντάξιά του;

 

Έχω το κινητό 3 πάνω κάτω βδομάδες. Θα πω αντικειμενικά την άποψή μου γιατί δεν έχω κολλήματα με εταιρείες, ούτε φανμποιζμούς και τέτοια. Είναι άλλωστε η πρώτη μου Αndroid ΗΤC συσκευή, ούτε με το λειτουργικό έχω κόλλημα.

Πολλά από τα παρακάτω είναι καθαρά υποκειμενικά και αφορούν τη δική μου κρίση και εμπειρία:

 

ΘΕΤΙΚΑ

- Ομορφιά, εμφάνιση. Το πιο όμορφο κινητό των τελευταίων ετών. Χαίρεσαι να το βλέπεις.

- Sense. Το ξέρω ότι πολλοί αφρίζουν και ρουτάρουν μόλις πιάσουν το κινητό στο χέρι, αλλά εμένα μου άρεσε αρκετά.

- Οθόνη. Τέλεια. Πάμε παρακάτω.

- Ήχος. Είναι κάτι που σπάνια κοιτάω στο κινητά, αλλά με εντυπωσίασε.

- Tαχύτητα. Δεν κολλάει πουθενά, δεν βγάζει θέματα. Restart έχω κάνει γιατί

- Κάμερα. Επειδή ασχολούμαι λίγο με το αντικείμενο και έχω δουλέψει με αρκετές, μπορώ να πω ότι σε σκοτεινές και δύσκολες συνθήκες μόνο το 808 το περνάει (ίσως και το 920 το οποίο δεν το έχω δουλέψει πολύ). Εκεί που τα άλλα βγάζουν σκοτεινιά και σκιές, το Οne βγάζει κανονικές φωτογραφίες. Επίσης το macro είναι πολύ καλό. Επίσης γενικά η κάμερα έχει αρκετά καλό λογισμικό, αρκετές επιλογές και είναι ΤΡΟΜΕΡΑ γρήγορη.

- Zoe και Events. Αρχικά πίστευα ότι είναι κάτι αδιάφορο και gimmick. Μετά από μια μέρα στην παραλία και μια έξοδο με μεγάλη παρέα κατάλαβα ότι πραγματικά αξίζει. Τα βίντεο που φτιάχνει από μόνο του το κινητό με τα Highlights είναι πολύ ωραία. Οι φίλοι μου που έχουν iPhone έχουν ξετρελαθεί και ψάχνουν να δουν αν υπάρχει κανένα app στο iOS.

- Μπαταρία. ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΑ και πάλι είμαι πολύ ευχαριστημένος. Με τη δική μου χρήση βγάζει 1,5 μέρα συνήθως ή 1 με αρκετή χρήση. Δεν έχω πολύ screen time, αλλά έχω 3G-wifi ανοιχτά σχεδόν πάντα και συγχρονίζουν διάφορες μπούρδες (facebook, twitter), τρέχουν αρκετά σημαντικά (mail, ημερολόγιο) και μιλάω με διάφορα apps. Δεν λέω ότι όλοι είναι ευχαριστημένοι, αλλά αν δεν παίζει κάποιος 3 ώρες παιχνίδια νομίζω δεν έχει πρόβλημα.

 

Ουδετερο

Blinkfeed. Δεν είναι κακό, είναι όμορφο αισθητικά, αλλά η έλλειψη δυνατότητας να βάλεις εσύ το περιεχόμενο που θες το κάνει να χάνει αρκετή λειτουργικότητα. Υποτίθεται ότι θα δώσουν αυτή τη δυνατότητα στο μέλλον, αλλά γνωρίζοντας την HTC δεν το βλέπω πιθανό. Είναι πάντως αρκετά ωραίο και το χρησιμοποιώ, επίσης χρησιμοποιώ και τη δυνατότητα να γράψω άμεσα κάτι στο ΦΒ ή στο τούιτερ, αλλά δεν υποκαθιστά το Zite, το Flipboard ή κάποιον RSS Reader.

 

Αρνητικά

-Power Button. Εκτός αν είσαι ο Γιάννης Αντετοκούμπο δεν σε βολεύει εκεί που το έχουν βάλει. Πάνω και αριστερά ρε HTC; Τι διάολο; Αριστερόχειρες είστε στην Ταιβάν; Το κινητό είναι μεγάλο και εκεί που το έχουν βάλει θες πάντα και το 2ο χέρι (κάτι που προσωπικά με εκνευρίζει) για να το ανοίξεις.

- Led. Το led είναι μικρό και αυτό ενοχλεί πολλούς. Εμένα δεν με χαλάει τόσο, το βρίσκω... χαριτωμένο. Αυτό όμως που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί, μα γιατί παίζει για 5 λεπτά και μετά σταματάει. Ποιος φωστήρας αποφάσισε πως όταν περάσουν 5 λεπτά δεν θα χρειάζεται να δω το φωτάκι για να καταλάβω ότι είχα notification; Δεν σας έχει τύχει να περάσουν 10 λεπτά, μισή ώρα κτλ χωρίς να τσεκάρετε το τηλέφωνο; Γιατί να πρέπει να το ανοίξω για να δω αν είχα κάτι. Να προσθέσω εδώ ότι και το γεγονός ότι όταν φορτίζεις είναι μόνιμα αναμμένο το LED κόκκινο με αποτέλεσμα να μην βλέπεις ποτέ τι γίνεται από notifications είναι ήττα.

- Kάμερα. Ε δεν είναι όλα τέλεια. Ναι έχει τα εφέ, έχει το μάκρο, έχει το σκοτεινό, αλλά σε τοπία σε φωτεινές καταστάσεις κτλ η κάμερα υστερεί σε σχέση με τον ανταγωνισμό. Όχι ότι δεν μπορείς να βγάλεις καλές φωτό για τη δουλειά που θες, αλλά θα δεις και τον θόρυβό σου, θα δεις λίγο και το over exposure σου και πάει λέγοντας. Δεν είναι κακή, απλά θεωρώ ότι υπάρχουν καλύτερες στις συγκεκριμένες συνθήκες. Επίσης δεν είναι απλά point and shoot. Το γεγονός ότι το πού θα κάνεις focus επηρεάζει και τη φωτεινότητα, σημαίνει ότι αρκετές φορές θέλει παραπάνω ψάξιμο και όχι απλά να τραβάς φωτό. Αναμένουμε το 4.2.2 που θα κλειδώνει το AE/AF.

- Kαι κλείνω με το πιο σημαντικό αρνητικό που όμως δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ή δικό μου ψυχολογικό. Το νιώθω το κινητό πολύ ευαίσθητο. Δεν έχει πάθει τίποτα, αλλά το φροντίζω υπερβολικά. Μπορεί αυτό να είναι δικό μου θέμα και όντως να αντέχει, αλλά έχω την αίσθηση ότι αν το παραμελήσω θα αρχίσει να έχει σημάδια κτλ. Επαναλαμβάνω ότι μπορεί να είναι δικό μου σύνδρομο αυτό και να με έχουν επηρεάσει διάφορα ποστς, απλά είναι η αίσθηση που έχω. Ότι δεν θα αντέχει σε κακουχίες.

 

Ελπίζω να βοήθησα

:)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το post σου Sotnem - αν και υπομενεικό - άνετα θα μπορούσαν να μπουν και στο αντικειμενικό τα περισσότερα.

 

Εκεί που γράφεις για το restart έχεις ξεχάσει να τελειώσεις την πρόταση.

 

Στο τελευταίο κομμάτι για την υπερ-προστατευτικότητα του κινητού, καλά κάνεις, δεν παύει να'ναι από αλουμίνιο που αν κρίνουμε απ'το iPhone 5 ναι μεν έχεις άψογη ποιότητα κατασκευής αλλά είναι ευαίσθητο. Επίσης το bezel του (οι 2 πλαϊνές λωρίδες του κινητού που ενώνουν το πάνω και το κάτω μέρος) μπορούν να χαραχθούν αρκετά εύκολα.

 

 

Όσον αφορά την custom ROM (Android Revolution HD) θα περιμένω κι εγώ την 12.0. Ένα κουλό που μου κάνει η 11.0 που'μαι τώρα, είναι ότι 2-3 φορές την ημέρα όταν πατάω το power button να κλειδώσει το κινητό μετά μου ανοίγει την οθόνη.

 

 

Y.Γ.: aegina24, ο μισός κρατάω από Νέο Σούλι. ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

@Sotnem Πολύ ωραίο review κι ευχαριστώ για το χρόνο σου. σε όλα όσα ανέφερες το μόνο που με "χάλασε" είναι οτι το led σβηνει μετά από 5 λεπτα. ελπίζω να το φτιάξουν στο update και η κάμερα σε συνθήκες κανονισμού φωτισμού που ακόμα έχω του ενδοιασμούς μου. η αλήθεια ειναι οτι η πλαστιγκα έχει φτάσει στο 80 20 υπερ του One οπότε οταν με το καλό το πάρω και το χρησιμοποιήσω καμιά βδομάδα θα γράψω κι εγώ τις εντυπώσεις μου.

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

gsir δυστυχώς αυτό με το LED δε διορθώνεται ούτε στην official 4.2.2.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

ποιος το σκέφτηκε αυτό θα θελα να ξερα! τέλος παντων δεν είναι και τόσο τραγικο...

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

@Sotnem Πολύ ωραίο review κι ευχαριστώ για το χρόνο σου. σε όλα όσα ανέφερες το μόνο που με "χάλασε" είναι οτι το led σβηνει μετά από 5 λεπτα. ελπίζω να το φτιάξουν στο update και η κάμερα σε συνθήκες κανονισμού φωτισμού που ακόμα έχω του ενδοιασμούς μου. η αλήθεια ειναι οτι η πλαστιγκα έχει φτάσει στο 80 20 υπερ του One οπότε οταν με το καλό το πάρω και το χρησιμοποιήσω καμιά βδομάδα θα γράψω κι εγώ τις εντυπώσεις μου.

 

Δεν είναι κακή, αλλά δεν είναι και η τοπ. Μπες και δες και τις φωτό που έχουν βάλει κάποια παιδιά από τέτοιες συνθήκες για να πάρεις μια εικόνα. Έχω κι εγώ καιρό να ανεβάσω, αν βρω καμία θα βάλω.

 

Τώρα για το led νομίζω ότι διάβασα κάπου ότι είναι γενικά επιλογή του Sense αυτό, τα παιδιά που έχουν και άλλα HTC θα ξέρουν καλύτερα. Πάντως δεν έχει καμία λογική. Βέβαια να πω εδώ ότι κάθε κινητό, όποιο και να είναι θα έχει κάτι τέτοιο χαζό που θα λες "μα γιατί δεν το σκέφτηκαν". Απλά του One για μένα είναι το κουμπί και το led. Δεν είναι φυσικά deal-breakers. Προς το παρόν απολαμβάνω τη συσκευή.

 

@bill ξέχασα να συμπληρώσω "έκανα ριστάρτ γιατί ΕΤΣΙ". Πραγματικά δεν υπήρχε λόγος. Νομίζω ότι απλά είχα βαλει καμιά 10αρια widgets για τον καιρό για να διαλέξω και όταν τα έβγαλα είπα να κάνω ριστάρτ μήπως και χρειάζεται...

:p

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με το led είναι επιλογή και όχι bug. Το led είναι πονεμένη ιστορία στο one. Τόσο για το μέγεθος, την έλλειψη χρωμάτων, όσο και για το 5λεπτό. Εκεί που η HTC ήταν μπροστά και η Samsung ανύπαρκτη, τώρα οι ρόλοι αντιστράφηκαν.

Για μένα μαζί με το να ξυπνάει η συσκευή μόνο με το power (ας δώσουν διπλό χτύπημα, σύρσιμο στα κουμπιά...τρόποι υπάρχουν) καθώς και το headset που δεν έχει κουμπιά εμπρός/ πίσω είναι τα πραγματικά θέματα της συσκευής.

Υ.Γ. Εγώ έχω θέμα και με την οθόνη από το εργοστάσιο, αφού έχει ανασηκωθεί στη μέση από την δεξιά πλευρά. Δευτέρα θα το δώσω αφού δέχτηκαν ότι δεν είναι δικιά μου υπαιτιότητα (αυτό μας έλειπε). Θα σας έχω άποψη για το σέρβις...

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Εγώ έχω θέμα και με την οθόνη από το εργοστάσιο, αφού έχει ανασηκωθεί στη μέση από την δεξιά πλευρά. Δευτέρα θα το δώσω αφού δέχτηκαν ότι δεν είναι δικιά μου υπαιτιότητα (αυτό μας έλειπε). Θα σας έχω άποψη για το σέρβις...

 

Φωτογραφια να δουμε τι ακριβως εννοεις παιζει?

Αν θυμαμαι καλα, ο Βλαχακης στο review του techblog για το one ειχε τονισει μια ''ανασηκωση'' του γυαλιου στη μια πλευρα. Συγκεκριμενα αν θυμαμαι καλα στο πανω ηχειο το γυαλι της οθονης ηταν πανω απ το αλουμινιο και στο κατω ηχειο ηταν κατω απ το αλουμινιο...

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με το led είναι επιλογή και όχι bug. Το led είναι πονεμένη ιστορία στο one. Τόσο για το μέγεθος, την έλλειψη χρωμάτων, όσο και για το 5λεπτό. Εκεί που η HTC ήταν μπροστά και η Samsung ανύπαρκτη, τώρα οι ρόλοι αντιστράφηκαν.

Για μένα μαζί με το να ξυπνάει η συσκευή μόνο με το power (ας δώσουν διπλό χτύπημα, σύρσιμο στα κουμπιά...τρόποι υπάρχουν) καθώς και το headset που δεν έχει κουμπιά εμπρός/ πίσω είναι τα πραγματικά θέματα της συσκευής.

Υ.Γ. Εγώ έχω θέμα και με την οθόνη από το εργοστάσιο, αφού έχει ανασηκωθεί στη μέση από την δεξιά πλευρά. Δευτέρα θα το δώσω αφού δέχτηκαν ότι δεν είναι δικιά μου υπαιτιότητα (αυτό μας έλειπε). Θα σας έχω άποψη για το σέρβις...

 

Συμφωνώ απόλυτα (το headset δεν μου έκανε τόση εντύπωση, γενικά σπάνια OEM δίνουν) σε όσα λες.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά με το σέρβις, ενημέρωνέ μας.

Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλο να βγαλει ακρη ο φιλος με την οθονη απο πάνω. οσο για το led με τη νεξους ρομ θα ειναι κομπλε Edited by gsir

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφια να δουμε τι ακριβως εννοεις παιζει?

Αν θυμαμαι καλα, ο Βλαχακης στο review του techblog για το one ειχε τονισει μια ''ανασηκωση'' του γυαλιου στη μια πλευρα. Συγκεκριμενα αν θυμαμαι καλα στο πανω ηχειο το γυαλι της οθονης ηταν πανω απ το αλουμινιο και στο κατω ηχειο ηταν κατω απ το αλουμινιο...

 

lol, τωρα που το ελεγξα το δικο μου κατι τετοιο συμβαινει και σε μενα...σχεδον...στο πανω ηχειο η οθονη ειναι πανω απο το αλουμινιο, και στο κατω ηχειο, στις ακρες η οθονη ειναι πιο κατω και στη μεση μου φαινεται οτι ειναι λιιγο πιο πανω...βεβαια αν δεν εβλεπα το ποστ σου ουτε που θα επαιρνα χαμπαρι, ειναι καποιο προβλημα αυτο ή τιποτα το ιδιαιτερο που δεν πρεπει να ανησυχει?

Link to comment
Share on other sites

lol, τωρα που το ελεγξα το δικο μου κατι τετοιο συμβαινει και σε μενα...σχεδον...στο πανω ηχειο η οθονη ειναι πανω απο το αλουμινιο, και στο κατω ηχειο, στις ακρες η οθονη ειναι πιο κατω και στη μεση μου φαινεται οτι ειναι λιιγο πιο πανω...βεβαια αν δεν εβλεπα το ποστ σου ουτε που θα επαιρνα χαμπαρι, ειναι καποιο προβλημα αυτο ή τιποτα το ιδιαιτερο που δεν πρεπει να ανησυχει?

 

Εμένα και απο τις δυο πλευρές ειναι σηκωμένο ελάχιστα.

Link to comment
Share on other sites

lol, τωρα που το ελεγξα το δικο μου κατι τετοιο συμβαινει και σε μενα...σχεδον...στο πανω ηχειο η οθονη ειναι πανω απο το αλουμινιο, και στο κατω ηχειο, στις ακρες η οθονη ειναι πιο κατω και στη μεση μου φαινεται οτι ειναι λιιγο πιο πανω...βεβαια αν δεν εβλεπα το ποστ σου ουτε που θα επαιρνα χαμπαρι, ειναι καποιο προβλημα αυτο ή τιποτα το ιδιαιτερο που δεν πρεπει να ανησυχει?

 

Δεν εχει αναφερθει ως προβλημα... Οποτε δεν υπαρχει λογος ανησυχιας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας μην ψειριζουμε την μαιμου (προσωπικη μου αποψη).

 

Τι σημασια εχει εαν η οθονη ειναι 0.01mm ανασηκωμενη απο το αλουμινενιο πλαισιο των ηχειων ?

Γιατι μιλαμε για χιλιοστα του χιλιοστου τωρα.

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας μην ψειριζουμε την μαιμου (προσωπικη μου αποψη).

 

Τι σημασια εχει εαν η οθονη ειναι 0.01mm ανασηκωμενη απο το αλουμινενιο πλαισιο των ηχειων ?

Γιατι μιλαμε για χιλιοστα του χιλιοστου τωρα.

 

Θα μπορούσα να σου πω ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα αφού η συσκευή λειτουργεί άψογα. Αλλά εγώ σκέφτομαι ένα σκηνικό. Πιάνω τη συσκευή με ιδρωμένα χέρια και σε εκείνο το σημείο που η οθόνη δεν έχει απόλυτη επαφή με το κάτω μέρος (λάστιχο γύρω γύρω υποψιάζομαι) έχει χαθεί η στεγανότητα και το νερό περνάει μέσα. Αν μπορούν να το φτιάξουν θα πρέπει να το κάνουν. Αν μου πουν ο,τιδήποτε (ότι και καλά είναι μια χαρά) θα τους ζητήσω να μου ανασηκώσουν το γυαλί κι από την άλλη πλευρά. Άσε που εξαιτίας αυτού έχω και φως στην κάτω δεξιά άκρη στο ύψος των κουμπιών.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Φως εχει και το δικο μου στην κατω δεξια γωνια (το φως προερχετε απο το Led του κουμπιου).

 

Εχουμε ακριβως το ιδιο θεμα.

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Φως εχει και το δικο μου στην κατω δεξια γωνια (το φως προερχετε απο το Led του κουμπιου).

 

Εχουμε ακριβως το ιδιο θεμα.

 

Αν πατήσεις το γυαλί λίγο κάτω από το επίπεδο του κουμπιού της έντασης θα νιώσεις ότι κάπου εκεί είναι η βάση (ένα αίσθημα σαν να κολλάει). Κι αν μπει σωστά το τζαμί στη θέση του το φως εξαφανίζεται.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Bouss οτι περιγραφεις το εχει και το δικο μου κινητο.
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Bouss οτι περιγραφεις το εχει και το δικο μου κινητο.

 

Θα σου πω από Δευτέρα τι θα μου πουν.

Η εφαρμογή facebook έβαλε το κουμπί μενού σαν software κουμπί. Παρόλα αυτά στο one το κουμπί δεν εξαφανίστηκε στο one, ενώ έχει φύγει κανονικά από το nexus 7.

Edited by bouss
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω από Δευτέρα τι θα μου πουν.

 

Bouss οτι περιγραφεις το εχει και το δικο μου κινητο.

Το καλύτερο θα ήταν να πηγαίνατε μαζί στο σέρβις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Φιλε bouss η δουλεια μου ειναι στα 200 μετρα απο την ARVATO.

 

Εαν θελεις τη Δευτερα το πρωι παμε μαζι οτι ωρα μπορεις (πιο πολυ απο περιεργεια θελω να παω να δω τι θα πουν).

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...