Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά τι γράφει σε σας στην οθόνη, 4G ή LTE?

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά τι γράφει σε σας στην οθόνη, 4G ή LTE?

 

Cosmote γραφει 4g

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Το ΟΡΓΙΟ η πωλητρια στη Vodafon οταν πηγα να παρω Micro Sim μου ειπε οτι για να βαλω στο τηλεφωνο καρτα 4G και να σερφαρω σε 4LT δυκτια πρεπει να κανω αλλο συμβολαιο που να εχει πακετα δεδομενων για 4LT δυκτια.

Τα 300MB που εχετε ειναι για 3G δυκτια, για να σερφαρεται με 4LT πρεπει να κανουμε νεο συμβολαιο μου ειπε.... και εγω το βοδι την πιστεψα.

Ετσι πηρα μια 3G Micro Sim.

 

Παιδια τα 4LT δυκτια τι ταχυτητες πιανουν ? Εχουν τοσο μεγαλη διαφορα απο τα 3G ?

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι σε Cosmote γράφει LTE.

 

4G δεν γράφει ποτέ?

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δε το'χει γράψει, ούτε στην Αθήνα όταν το αγόρασα, ούτε στην επαρχιακή πόλη που μένω.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δε το'χει γράψει, ούτε στην Αθήνα όταν το αγόρασα, ούτε στην επαρχιακή πόλη που μένω.

 

γενικα ασχετα με αυτο που πιστευουμε οτι ειναι το ιδιο το LTE ειναι ελαφρα καλυτερο απο το 4G οχι προς εμας αλλα κυριως για τους παροχους(μεγαλυτερη εμβελεια κτλ).Google it.ολος ο καινουργιος εξοπλισμος που μπαινει τωρα ειναι LTE

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δε το'χει γράψει, ούτε στην Αθήνα όταν το αγόρασα, ούτε στην επαρχιακή πόλη που μένω.

 

Το δικό μου, cosmote, 4G γράφει.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος αν τελικα θα διατεθει στα ηδη αγορασμενα το pure andr ?&με ποιο τροπο θα γινει αυτο?(πχ μεσω update?)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι και εγω εδω και μια εβδομαδα κατοχος του απιστευτου htc one Black και θελω να ρωτησω για να κανω μετατροπη απο mkv στο κινητο ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα (εγω δουλευω και εχω 2 Full ενοειτε Any Video Converter Ultimate και ImTOO Video Converter Ultimate) ποιο προτεινετε εσεις και γενικα τι αναλυσεις να τις βαζω για σουπερ εικονα-ηχο.αυτα Edited by Rosbou
Link to comment
Share on other sites

Full backup πως περνουμε παιδια?

 

Εγώ παίρνω με το super backup.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Full backup πως περνουμε παιδια?

Χρησιμοποιώ την stock εφαρμογή αλλά με HTC Account.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Full backup πως περνουμε παιδια?

Εγώ παίρνω με το super backup.

Χρησιμοποιώ την stock εφαρμογή αλλά με HTC Account.

 

HTC Backup for HTC One

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.htc.backup&hl=en

Edited by sisferas_sax

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

Yup, υπάρχει προεγκατεστημένη στο One. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Yup, υπάρχει προεγκατεστημένη στο One. :)

Πως παιρνεις backup απο εκει, δεν βλεπω καμια επιλογη.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Πως παιρνεις backup απο εκει, δεν βλεπω καμια επιλογη.

 

Settings --> Backup&Reset και διαλέγεις HTC Backup αντί για Google (δεν μπορείς να τα έχεις και τα δύο)

Χρειάζεται να κάνεις HTC account σε περίπτωση που δεν έχεις.

Mετά πας εκεί που λέει backup history και κάνεις backup now (αλλιώς το κάνει αυτόματα)

 

Αν μπορείς κανείς να το συγκρίνει με το backup της Google γιατί δεν το έχω ενεργοποιήσει ακόμα και το σκέφτομαι.

Link to comment
Share on other sites

Settings --> Backup&Reset και διαλέγεις HTC Backup αντί για Google (δεν μπορείς να τα έχεις και τα δύο)

Χρειάζεται να κάνεις HTC account σε περίπτωση που δεν έχεις.

Mετά πας εκεί που λέει backup history και κάνεις backup now (αλλιώς το κάνει αυτόματα)

 

Αν μπορείς κανείς να το συγκρίνει με το backup της Google γιατί δεν το έχω ενεργοποιήσει ακόμα και το σκέφτομαι.

Οκ ευχαριστω.

 

Κατι αλλο να ρωτησω, εχει παρει κανενας απο cosmote συσκευη?

Ειναι branded οι συσκευες της cosmote?

Το ρωταω για τυχον αναβαθμιση σε 4.2.2.

Επειδη θα παρω μια συσκευη απο cosmote, τι να προσεξω?

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστω.

 

Κατι αλλο να ρωτησω, εχει παρει κανενας απο cosmote συσκευη?

Ειναι branded οι συσκευες της cosmote?

Το ρωταω για τυχον αναβαθμιση σε 4.2.2.

Επειδη θα παρω μια συσκευη απο cosmote, τι να προσεξω?

 

Όχι δεν είναι και απ' όσο θυμάμαι ποτέ δεν ήταν.

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

To google now ξέρει κανείς που βρίσκεται και πως ενεργοποιείται?

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

To google now ξέρει κανείς που βρίσκεται και πως ενεργοποιείται?

 

Πατώντας παρατεταμένα το home button δεν στο βγάζει ?

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Πατώντας παρατεταμένα το home button δεν στο βγάζει ?

 

Την αναζήτηση βγάζει.

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

To google now ξέρει κανείς που βρίσκεται και πως ενεργοποιείται?

 

Σε μένα έχει ένα εικονίδιο με το g γαλάζιου χρώματος. Δες μήπως είναι στο Google folder του app drawer.

Link to comment
Share on other sites

Την αναζήτηση βγάζει.

 

Γύρνα τη γλώσσα στ' αγγλικά και ξαναδοκίμασε ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...