Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν εχει σχεση η 8.1 με την καμερα...h Black παραμενει

 

αυτο ειναι σιγουρο? γιατι μερικοι λενε το αντιθετο ευχαριστω παντος εγω θα την περασο και ο θεος βοηθος. το πολυ πολυ να την βγαλο και να επανελθο στην 8 εαν δεν μου αρεση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μα το λογισμικό της κάμερας και ειδικά το Nokia Camera που χρησιμοποιούμε οι περισσότεροι έχει μείνει ίδιο.. Θα αναβαθμιστεί με την επίσημη αναβάθμιση της Νόκια...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η κάμερα πάντως χάλασε.

Βέβαια είμαι με την παλιά εφαρμογή "κάμερα". Δεν έχω περάσει της Nokia την καινούργια (δεν ξέρω αν μπορώ κιόλας).

Το αποτέλεσμα δεν μου αρέσει εμένα.

Παρεμπιπτόντως ποια εφαρμογή να περάσουμε για καλύτερο αποτέλεσμα;

3>4
Link to comment
Share on other sites

Απλά περίμενε την επίσημη 8.1... Ναι κάποια πράγματα είναι σπάσιμο αλλά όταν βάζαμε την 8.1 το ξέραμε... Έχουμε ένα αναβαθμιζμένο λειτουργικό με τους παλιούς drivers της Νόκια.. Ε "μηχάνημα" είναι, όλο και κάτι θα προκύψει...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που εχω δει είναι πως στην φωτογραφικη μηχανη, ακομα και όταν εχω το φλας απενεργοποιημενο, αυτό συνεχιζει να αναβει...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. το τηλεφωνο εμεινε τελειως απο μπαταρια και οταν το εβαλα να φορτισει, κολλησε αναβοντας στο logo της Nokia και εχει μεινει εκει!!! Αν μπορει καποιος ας βοηθησει, εμεινα απο τηλεφωνο!!!

 

...Πανικος τελος!! εκανα soft reset (volume down + power) και ξαναπηρε εμπρος.. ευτυχως

Edited by kokrasi
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που εχω δει είναι πως στην φωτογραφικη μηχανη, ακομα και όταν εχω το φλας απενεργοποιημενο, αυτό συνεχιζει να αναβει...

 

Αν χρησιμοποιείς την default εφαρμογή θα μπεις στις ρυθμίσεις της κάμερας και θα βρεις την επιλογή ακτίνα υποβοήθησης εστίασης και θα επιλέξεις απενεργοποίηση.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

κατεβασε απο το store το contacts+ και θα τα βλεπεις χωρις μικροσκοπιο και γυαλια.

 

1

ναι την κατεβασα περνανε αυτοματα οι επαφες ή οχι? δεν εχει μενου (ασχετος)

 

2

οταν συνδεω το λουμια με το νεο λαπτοπ δεν το διαβαζει. παιζει κατι?

 

και παλι ευχαριστω

Edited by impreza_sti
Διόρθωση κώδικα παράθεσης
κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

1

ναι την κατεβασα περνανε αυτοματα οι επαφες ή οχι? δεν εχει μενου (ασχετος)

 

2

οταν συνδεω το λουμια με το νεο λαπτοπ δεν το διαβαζει. παιζει κατι?

 

και παλι ευχαριστω

1 οι επαφες περνανε αυτοματα και τις χρησιμοποιεις και απο εκει ,απλα ειναι πιο ευαναγνωστες για κληση και μηνυματα.Απλα ανοιξε την εφαρμογη και θα τα δεις μεγαλυτερα.

2 Κλεισε και ανοιξε τπ λαπτοπ ενω ειναι συνδεμενο το lumia,μηπως το αναγνωρισει.

Edited by impreza_sti
Διόρθωση κώδικα παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

εγώ το έχω από το πρωί και δεν λέει να φτιάξει!

 

Δοκίμασες να τους απεγκαταστήσεις και να τους ξαναβάλεις;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδιά με το που μπήκα στους χάρτες, και με ενημέρωσε για update.Το έκανε και λειτουργούν άψογα.

 

Σήμερα έκανε update το nokia camera και το xboxgames.

Να σας ρωτήσω, οταν γίνονται τέτοια update (εφαρμογές nokia & windows) δεν λέει κάπου για το τι αλλαγές επιφέρει το update.Μήπως κάνω λάθος?:blink:

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω, οταν γίνονται τέτοια update (εφαρμογές nokia & windows) δεν λέει κάπου για το τι αλλαγές επιφέρει το update.Μήπως κάνω λάθος?:blink:

 

Σε κάποια λέει σε κάποια όχι.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς πρόβλημα με τους χάρτες; ανοίγω την εφαρμογή και αμέσως κλείνει και με πετάει έξω!!!

 

Ξαναπέρνα το here maps.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

ρε παδια εμενα δε μου χει βγαλει τπτ..ετσι αυτοματα σε ενημερωνει? πρεπει να κανω κατι ?

 

Έχεις περάσει τα 8.1 ή είσαι ακόμα στα WP8;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια βοηθεια οποιος το κατεχει...Εχω θεμα εδω και 3 μερες με την μπαταρια η οποια εξαντλειτε,μετα απο πληρης φορτιση ,πολυ γρηγορα σχεδον το 50% μεσα σε ενα 4ωρο (χωρις χρηση του κινητου).Οταν το πιανω στα χερια μου καει .Δεν εχω την 8.1 εκδοση,το κινητο ειναι branded της vodafone το εχω εδω και κανα 2μηνο και γενικα δεν το εχω πειραξει καθολου.Σημερα εκανα επαναφορα του τηλεφωνου και παλι τα ιδια....Στις εργασιες στο παρασκηνιο τις αφαιρεσα ολες ενω στις συνθετες εχει μεινει μονο το προσθετα+πληροφοριες το οποιο δεν μπορω να το διωξω απο εκει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια βοηθεια οποιος το κατεχει...Εχω θεμα εδω και 3 μερες με την μπαταρια η οποια εξαντλειτε,μετα απο πληρης φορτιση ,πολυ γρηγορα σχεδον το 50% μεσα σε ενα 4ωρο (χωρις χρηση του κινητου).Οταν το πιανω στα χερια μου καει .Δεν εχω την 8.1 εκδοση,το κινητο ειναι branded της vodafone το εχω εδω και κανα 2μηνο και γενικα δεν το εχω πειραξει καθολου.Σημερα εκανα επαναφορα του τηλεφωνου και παλι τα ιδια....Στις εργασιες στο παρασκηνιο τις αφαιρεσα ολες ενω στις συνθετες εχει μεινει μονο το προσθετα+πληροφοριες το οποιο δεν μπορω να το διωξω απο εκει.

Μήπως έχεις κατεβάσει καμιά εφαρμογή να κλειδώνεις το κινητό από οθόνη και όχι από τα πλάγια? Κοίταξε και το email σου μην συγχρονίζει συνέχεια.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Ναι εχω εφαρμογη για να το κλειδωνει απο την οθονη παιζει ρολο?Δεν θα επρεπε να εμφανιζεται στις εργασιες παρασκηνιου?

Στο email+λογαριασμοι εχω μονο εναν λογαριασμο της microsoft στο hotmail ο οποιος ομως φαινεται να συγχρονιζει...

Θα δοκιμασω για αρχη να βγαλω την εφαρμογη....

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχω εφαρμογη για να το κλειδωνει απο την οθονη παιζει ρολο?Δεν θα επρεπε να εμφανιζεται στις εργασιες παρασκηνιου?

Στο email+λογαριασμοι εχω μονο εναν λογαριασμο της microsoft στο hotmail ο οποιος ομως φαινεται να συγχρονιζει...

Θα δοκιμασω για αρχη να βγαλω την εφαρμογη....

 

Όσες τέτοιες εφαρμογές κλειδώματος δοκίμασα μετά από κάνα μήνα το πολύ κόλλαγαν και μου εξαντλούσαν την μπαταρία άρα της ξήλωσα όλες και ησύχασα τώρα όσο αφορά το email αν οι κουκίδες δείχνουν ότι συνχρωνιζει χωρίς να σταματάει τότε έχεις θέμα διέγραψε τον και ξαναβαλτον.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Όσες τέτοιες εφαρμογές κλειδώματος δοκίμασα μετά από κάνα μήνα το πολύ κόλλαγαν και μου εξαντλούσαν την μπαταρία άρα της ξήλωσα όλες και ησύχασα τώρα όσο αφορά το email αν οι κουκίδες δείχνουν ότι συνχρωνιζει χωρίς να σταματάει τότε έχεις θέμα διέγραψε τον και ξαναβαλτον.

Μια βοηθεια με το σβησιμο?Δεν φαινεται να υπαρχει τετοια επιλογη πουθενα...

Link to comment
Share on other sites

τελικά έφτιαξε μόνο του, αλλά γενικά τις τελευταίες μέρες παρατηρώ μια δυσλειτουργία...πχ, πριν μερικές μέρες πήγα να βγάλω μια φωτό και πατάω εφαρμογή και πρασινίζει η οθόνη [έκανα restart και λύθηκε το πρόβλημα] αλλά γενικά θορυβήθηκα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...