Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

 

κάποιες παρατηρήσεις αλλά και προβληματάκια που βρήκα στο κινητό. Αν κάποιος έχει λύσεις για κάποια, είναι ευπρόσδεκτος!

 

Λοιπόν:

α)πράγματι η μπαταρία προς το παρόν δεν κρατάει και πολύ, με αρκετή χρήση. Περίπου μια μέρα το πολύ. Επίσης, είναι φυσιολογικό όταν φορτίζει και παράλληλα χρησιμοποιείται να ανεβαίνει αισθητά η θερμοκρασία στο πίσω μέρος;

β)Για να διώξω αυτό το Discover της Vodafone και για να επαναφέρω το Data Sense, υπάρχει κάποιος τρόπος; Γενικα δλδ, να απαλλαγώ από την Vodafone.

γ) Το ραδιόφωνο υπερβολικά απλό!

δ) Προχθές άκουγα μουσική και ραδιόφωνο, και μετά ήθελα να τα κλείσω. Δε βρίσκω τον τρόπο!!!!Ακομα και με παρατεταμένο το βελάκι που δείχνει ανοιχτές εφαρμογές, δεν δείχνει ότι παίζουν ενώ ακούγονται κανονικά!!!!Αναγκάστηκα να επανεκκινήσω το τηλ

ε) αν έχω παράπονα για την συσκευή πχ κούφιο πίσω μέρος, χριτσι χριτσι στα ακουστικά όπως ανέφερα σε προηγούμενο ποστ, πηγαίνω στη Vodafone από όπου το πήρα ή σε κατάστημα Nokia?

στ)σε αρκετές εφαρμογές, αναφέρει ότι θα ζητείται η τοποθεσία σας. Τι ακριβώς σημαίνει αυτό πρακτικά;

ζ) γίνεται πρώτον, το καινούριο μήνυμα όταν έρχεται να μην εμφανίζεται προεσκόπιση στο επάνω μέρος της οθόνης και δεύτερον, η αναφορά παράδοσης να μην έρχεται σαν ξεχωριστό μήνυμα; Στο Nokia N8 που είχα πριν, η αναφορά ερχόταν απλώς σαν μια ένδειξη στην οθόνη και έφευγε μόνη της.

η) σορρυ αλλά η εξτρά μνήμη, πχ mixro sd, που ακριβώς μπαίνει;;

 

Σας ευχαριστώ προς το παρόν, σίγουρα θα μου έρθουν και άλλες απορίες στη συνέχεια, δεν είμαι πολύ σχετικός!

 

Οποιαδήποτε βοήθεια, ευπρόσδεκτη! :O

Edited by angelosfr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από αυτές τις 4 επιλογές μου έχει τις 2 την χρεωστική και το Άλλο. Τις paypal και κάρτα δώρου όχι. Τώρα τι να κάνω?

 

Α και κάτι ακόμα. Η πρώτη φόρτιση έγινε εντάξει χθες. Η δεύτερη σήμερα φορτίζει για λίγα δεπτερόλεπτα καιμετά σταματάει και ξαναρχίζει. Τι γίνεται εδώ?

 

το είχες το wi-fi ανοιχτό? Πρέπει να έχεις internet όταν κάνεις αυτή τη διαδικασία. Για την φόρτιση δεν ξέρω δεν μου έχει συμβεί ποτέ αυτό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα σε όλους,

 

κάποιες παρατηρήσεις αλλά και προβληματάκια που βρήκα στο κινητό. Αν κάποιος έχει λύσεις για κάποια, είναι ευπρόσδεκτος!

 

Λοιπόν:

α)πράγματι η μπαταρία προς το παρόν δεν κρατάει και πολύ, με αρκετή χρήση. Περίπου μια μέρα το πολύ. Επίσης, είναι φυσιολογικό όταν φορτίζει και παράλληλα χρησιμοποιείται να ανεβαίνει αισθητά η θερμοκρασία στο πίσω μέρος;

β)Για να διώξω αυτό το Discover της Vodafone και για να επαναφέρω το Data Sense, υπάρχει κάποιος τρόπος; Γενικα δλδ, να απαλλαγώ από την Vodafone.

γ) Το ραδιόφωνο υπερβολικά απλό!

δ) Προχθές άκουγα μουσική και ραδιόφωνο, και μετά ήθελα να τα κλείσω. Δε βρίσκω τον τρόπο!!!!Ακομα και με παρατεταμένο το βελάκι που δείχνει ανοιχτές εφαρμογές, δεν δείχνει ότι παίζουν ενώ ακούγονται κανονικά!!!!Αναγκάστηκα να επανεκκινήσω το τηλ

ε) αν έχω παράπονα για την συσκευή πχ κούφιο πίσω μέρος, χριτσι χριτσι στα ακουστικά όπως ανέφερα σε προηγούμενο ποστ, πηγαίνω στη Vodafone από όπου το πήρα ή σε κατάστημα Nokia?

στ)σε αρκετές εφαρμογές, αναφέρει ότι θα ζητείται η τοποθεσία σας. Τι ακριβώς σημαίνει αυτό πρακτικά;

ζ) γίνεται πρώτον, το καινούριο μήνυμα όταν έρχεται να μην εμφανίζεται προεσκόπιση στο επάνω μέρος της οθόνης και δεύτερον, η αναφορά παράδοσης να μην έρχεται σαν ξεχωριστό μήνυμα; Στο Nokia N8 που είχα πριν, η αναφορά ερχόταν απλώς σαν μια ένδειξη στην οθόνη και έφευγε μόνη της.

 

Σας ευχαριστώ προς το παρόν, σίγουρα θα μου έρθουν και άλλες απορίες στη συνέχεια, δεν είμαι πολύ σχετικός!

 

Οποιαδήποτε βοήθεια, ευπρόσδεκτη! :O

 

β) ο μόνος τρόπος για να ξανά έχεις data sense είναι να φλασαρεις άλλη έκδοση με αυτό τον τρόπο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=377547

δ) πρέπει να βάλεις ένα tile για να κλείνεις την μουσική στο παρασκήνιο εγώ το πήρα από την εφαρμογή quick settings

ε) τα ακουστικά είναι μάπα και σε μένα έτσι κάνει για το καπάκι κάποιος είπε ότι πήγε σε νοκια care και του το έφτιαξαν κανε μια ερώτηση αν σου ότι είναι σοβαρό πηγενε vodafone.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

το είχες το wi-fi ανοιχτό? Πρέπει να έχεις internet όταν κάνεις αυτή τη διαδικασία. Για την φόρτιση δεν ξέρω δεν μου έχει συμβεί ποτέ αυτό.

 

Για να μου εμφανίσει την επιλογή δώρο microsoft στο ποροφόλι πρέπει να έω ανοιχτο internet δηλαδη?

Edited by impreza_sti
Διόρθωση κώδικα παράθεσης

Nokia 7610 - Nokia N70 - Nokia N82 - Nokia Lumia 925

 

Κουρείο η σταθερότης-Δημήτρης Τρεμουλοχέρας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

κάποιες παρατηρήσεις αλλά και προβληματάκια που βρήκα στο κινητό. Αν κάποιος έχει λύσεις για κάποια, είναι ευπρόσδεκτος!

 

Λοιπόν:

α)πράγματι η μπαταρία προς το παρόν δεν κρατάει και πολύ, με αρκετή χρήση. Περίπου μια μέρα το πολύ. Επίσης, είναι φυσιολογικό όταν φορτίζει και παράλληλα χρησιμοποιείται να ανεβαίνει αισθητά η θερμοκρασία στο πίσω μέρος;

β)Για να διώξω αυτό το Discover της Vodafone και για να επαναφέρω το Data Sense, υπάρχει κάποιος τρόπος; Γενικα δλδ, να απαλλαγώ από την Vodafone.

γ) Το ραδιόφωνο υπερβολικά απλό!

δ) Προχθές άκουγα μουσική και ραδιόφωνο, και μετά ήθελα να τα κλείσω. Δε βρίσκω τον τρόπο!!!!Ακομα και με παρατεταμένο το βελάκι που δείχνει ανοιχτές εφαρμογές, δεν δείχνει ότι παίζουν ενώ ακούγονται κανονικά!!!!Αναγκάστηκα να επανεκκινήσω το τηλ

ε) αν έχω παράπονα για την συσκευή πχ κούφιο πίσω μέρος, χριτσι χριτσι στα ακουστικά όπως ανέφερα σε προηγούμενο ποστ, πηγαίνω στη Vodafone από όπου το πήρα ή σε κατάστημα Nokia?

στ)σε αρκετές εφαρμογές, αναφέρει ότι θα ζητείται η τοποθεσία σας. Τι ακριβώς σημαίνει αυτό πρακτικά;

ζ) γίνεται πρώτον, το καινούριο μήνυμα όταν έρχεται να μην εμφανίζεται προεσκόπιση στο επάνω μέρος της οθόνης και δεύτερον, η αναφορά παράδοσης να μην έρχεται σαν ξεχωριστό μήνυμα; Στο Nokia N8 που είχα πριν, η αναφορά ερχόταν απλώς σαν μια ένδειξη στην οθόνη και έφευγε μόνη της.

η) σορρυ αλλά η εξτρά μνήμη, πχ mixro sd, που ακριβώς μπαίνει;;

 

Σας ευχαριστώ προς το παρόν, σίγουρα θα μου έρθουν και άλλες απορίες στη συνέχεια, δεν είμαι πολύ σχετικός!

 

Οποιαδήποτε βοήθεια, ευπρόσδεκτη! :O

 

η) Δεν μπαίνει διότι δεν έχει θύρα για έξτρα μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά επειδή λέτε για την μπαταρία,προσέχτε τις εφαρμογές που βάζετε και πάντα να παρατηρείτε όταν βάζετε νέες. Σήμερα το πρωί το έβγαλα από την πρίζα, έβαλα δυο εφαρμογές,έκανα μια επανεκκίνηση και ανοικτό wifi. Αυτήν την στιγμή μια ώρα μετά έχω μπαταρία 47%!!! Ήμουν και εγώ από τους κατήγορους της μπαταρίας του κινητού. Μετά από πολλές ρυθμίσεις και εδώ συζήτηση με τα παιδιά η γνώμη μου είναι ότι το κινητό έχει καλή μπαταρία, όχι την καλύτερη της αγοράς αλλά πάνω από τον μέσο όρο αλλά δυστυχώς το λειτουργικό έχει θέματα με τα battery drains και θέλει προσοχή.
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

 

δ) Προχθές άκουγα μουσική και ραδιόφωνο, και μετά ήθελα να τα κλείσω. Δε βρίσκω τον τρόπο!!!!Ακομα και με παρατεταμένο το βελάκι που δείχνει ανοιχτές εφαρμογές, δεν δείχνει ότι παίζουν ενώ ακούγονται κανονικά!!!!Αναγκάστηκα να επανεκκινήσω το τηλ

 

Αν πατήσεις τα πλήκτρα της έντασης σου βγάζει επιλογή...

Γενικά δεν μπορώ να πώ ότι το έχεις και πολύ ψαγμένο το κινητό... :lol:

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει στα μοντέλα της ΝΟΚΙΑ βλέπω LUMIA 620 και 625 ή 920 και 925. Αυτό το 5 στο τέλος τα διαφοροποιοί σε κάτι συγκεκριμένο; Ας πούμε έχω παρατηρήσει ότι τα 620 είναι 3G και τα 625 4G KOK... Ισχύει;;;
Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Μετά από λίγες μέρες χρήση πιστεύω ότι για τα λεφτά του με την προσφορά της βοντα είναι ότι καλύτερο αυτήν την εποχή

Ικανοποιημένος από την άνετη μια μέρα της μπαταρίας, καλό ήχος και εντυπωσιακές φωτογραφίες

Ήθελα να ρωτήσω ποιες ρυθμίσεις να προσέξω στα δεδομένα γιατί χρεώθηκα ευρώ και μάλλον κάτι τρέχει στο back round

Και επίσης πως κάνουμε κατηγορίες στα αγαπημένα στον explorer

Link to comment
Share on other sites

Όσα παιδιά ήρθατε πρόσφατα στο λειτουργικό μας άρον άρον λόγω της προσφοράς ηρεμήστε και μην αγχώνεστε βγάζοντας γρήγορα συμπεράσματα. Δώστε λίγες μέρες στον λειτουργικό και στον εαυτό σας μέχρι να δώσετε ψύχραιμα συμπεράσματα. Πιστέψτε ακόμα και ελαττώματα να βρίσκετε δε θα τα βλέπετε. Το κινητό μας είναι αστέρι :) Edited by Jamesc
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Μετά από λίγες μέρες χρήση πιστεύω ότι για τα λεφτά του με την προσφορά της βοντα είναι ότι καλύτερο αυτήν την εποχή

Ικανοποιημένος από την άνετη μια μέρα της μπαταρίας, καλό ήχος και εντυπωσιακές φωτογραφίες

Ήθελα να ρωτήσω ποιες ρυθμίσεις να προσέξω στα δεδομένα γιατί χρεώθηκα ευρώ και μάλλον κάτι τρέχει στο back round

Και επίσης πως κάνουμε κατηγορίες στα αγαπημένα στον explorer

 

Θα πας ρυθμίσεις και μετά κινητή τηλεφωνία. Στην σύνδεση δεδομένων θα διαλέξεις Απενεργοποιημένη. Και για καλύτερη μπαταρία στη Μέγιστη ταχύτητα σύνδεσης επέλεξε 2G και όταν θα χρησιμοποιείς τα δεδομένα σου να το αλλάζεις σε 3G.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

παιδιά επειδή λέτε για την μπαταρία,προσέχτε τις εφαρμογές που βάζετε και πάντα να παρατηρείτε όταν βάζετε νέες. Σήμερα το πρωί το έβγαλα από την πρίζα, έβαλα δυο εφαρμογές,έκανα μια επανεκκίνηση και ανοικτό wifi. Αυτήν την στιγμή μια ώρα μετά έχω μπαταρία 47%!!! Ήμουν και εγώ από τους κατήγορους της μπαταρίας του κινητού. Μετά από πολλές ρυθμίσεις και εδώ συζήτηση με τα παιδιά η γνώμη μου είναι ότι το κινητό έχει καλή μπαταρία, όχι την καλύτερη της αγοράς αλλά πάνω από τον μέσο όρο αλλά δυστυχώς το λειτουργικό έχει θέματα με τα battery drains και θέλει προσοχή.

 

Το φόρτισα χθες βράδυ και το απόγευμα μετά από μια σχετικά καλή χρήση, ήθελα φόρτιση. Σόρρυ αλλά αυτό δεν είναι καθόλου '' καλή μπαταρία''. Υποτίθεται είναι κινητό για επαγγελματίες, δεν είναι δυνατόν να ψάχνεις φορτιστή όπου κάθεσαι!

 

Αν πατήσεις τα πλήκτρα της έντασης σου βγάζει επιλογή...

Γενικά δεν μπορώ να πώ ότι το έχεις και πολύ ψαγμένο το κινητό... :lol:

τι εννοείς βγάζει επιλογή; αν πατήσεις τα πλήκτρα, στο επάνω μέρος δείχνει απλά τι παίζει και ένταση. Δε βλέπω κάπου επιλογή για κλείσιμο!

 

edit@@ που στο καλό είναι το XBOX Music Store???

Edited by angelosfr
Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει burn-in στην οθόνη;

Ειδικά σε full screen γκρι background εμένα φαίνονται γραμμές και λίγο τα tiles. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Το φόρτισα χθες βράδυ και το απόγευμα μετά από μια σχετικά καλή χρήση, ήθελα φόρτιση. Σόρρυ αλλά αυτό δεν είναι καθόλου '' καλή μπαταρία''. Υποτίθεται είναι κινητό για επαγγελματίες, δεν είναι δυνατόν να ψάχνεις φορτιστή όπου κάθεσαι!

 

edit@@ που στο καλό είναι το XBOX Music Store???

 

ακριβώς τα ίδια έλεγα και εγώ τον πρώτο καιρό, πλέον και ειδικά μετά την black έχω αλλάξει γνώμη. Με την black έχει βελτιωθεί πολύ και στην αναμονή αλλά και στην χρήση, παίζω παιχνίδια και εκεί που ρουφούσε 10% το μισάωρο πλέον την βγάζω μέ ένα 3%. Θεαματική διαφορά η black στην μπαταρία. Έχουμε αναφέρει στις προηγούμενες σελίδες κάποιες ρυθμίσεις που βελτιώνουν την μπαταρία, τις έχεις κάνει και πάλι τελειώνει αφύσικα γρήγορα η μπαταρία;

Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

 

 

τι εννοείς βγάζει επιλογή; αν πατήσεις τα πλήκτρα, στο επάνω μέρος δείχνει απλά τι παίζει και ένταση. Δε βλέπω κάπου επιλογή για κλείσιμο!

 

Δεν έχει Play/Pause ?

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Κατι καλύτερο γίνεται με την μπαταρία τώρα τελευταία την Δεύτερη εβδομάδα χρήσης.

Γιατι δεν μπορω να πω ,αλλα με ανοικτά WiFI ,data, εν μερει Bluetooth ,καμια ωρίτσα τηλ άλλη μια με αναπαραγωγή μουσική και video με dlna,συγχρονισμό emails ανα 2ωρο ,και αρκετο σκάλισμα στο store κυρίως με εγκαταστάσεις έφτασε τις 45 ωρες.

Σε έμενα εχει μεγάλη διαφορά από πριν αλλά θα συνεχίσει ?

Προφανώς είναι τα θέματα που αναφέρονται για αστάθειες του λογισμικού σε θεματα κατανάλωσης

Κατά τα αλλα σιγα σιγα το φέρνω στα μετρα μου η αισθητική άποψη των windows μου αρέσει..(για την αισθητική του τηλεφώνου να μην ξαναπώ έτσι ..)

Για τους φίλους που έχουν Iphone 4 να πω ότι

Το ios 7 μου αρέσει πολύ αλλα η εμπειρία του στο απλο τεσσαρι δεν είναι και πολύ σβέλτη

Το 925 με την μια κυριαρχεί εδώ.

Σε θέματα εφαρμογών βρήκα τις περισσότερες υπάρχουν και κάποιες ενναλακτικές – αλλα προς το παρόν η ποιότητα των εφαρμογών του IOS είναι μακρια

(Σε κάποιους τομείς όπως προγράμματα για smart tvs –οι smart φωτογραφικές διαφόρων εταιρειών δεν υπάρχουν καν –αντε κανας μονος του να φτιαξει τπτ αλλα από Samsung,Sony,Google κλπ ερημιά)

Είναι και άλλες οι διαφορες βέβαια – θα δω σιγά σιγά αν αντέχονται η όχι..

Link to comment
Share on other sites

Θα πας ρυθμίσεις και μετά κινητή τηλεφωνία. Στην σύνδεση δεδομένων θα διαλέξεις Απενεργοποιημένη. Και για καλύτερη μπαταρία στη Μέγιστη ταχύτητα σύνδεσης επέλεξε 2G και όταν θα χρησιμοποιείς τα δεδομένα σου να το αλλάζεις σε 3G.

Εγινε, ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

αγόρασα και εγώ σήμερα το 925 σε μαύρο από Vodafone αλλά είναι branded και με νευριάζει! μπορώ να του περάσω 059S726 RM-892 VAR IT CV BLACK χωρίς πρόβλημα; αυτό δεν είναι το Ιταλικό unbranded?
Link to comment
Share on other sites

Τελικά Το θέμα του 4G λύθηκε με αλλαγή της κάρτας SIM.Με το που την έβαλα μου έβγαλε αμέσως 4G σήμα.Ευχαρτστώ πολύ για τις απαντήσεις.
Link to comment
Share on other sites

....(Σε κάποιους τομείς όπως προγράμματα για smart tvs –οι smart φωτογραφικές διαφόρων εταιρειών δεν υπάρχουν καν –αντε κανας μονος του να φτιαξει τπτ αλλα από Samsung,Sony,Google κλπ ερημιά)

Είναι και άλλες οι διαφορες βέβαια – θα δω σιγά σιγά αν αντέχονται η όχι..

 

Αν έχεις smart tv και είναι συνδεμένη στο δίκτυό σου, δοκίμασε το Nokia Play to (beta) ! Πάρα πολύ καλό πρόγραμμα για να βλέπεις τις Photo σου κατευθείαν στην TV! (Τα βίντεο επειδή έχουν μεγάλα μεγέθη αργούν λίγο, αλλά οι φώτο πάνε αστραπή)

*βάλε την beta που είναι συμβατή με την black!

Link to comment
Share on other sites

Κατι καλύτερο γίνεται με την μπαταρία τώρα τελευταία την Δεύτερη εβδομάδα χρήσης.

Γιατι δεν μπορω να πω ,αλλα με ανοικτά WiFI ,data, εν μερει Bluetooth ,καμια ωρίτσα τηλ άλλη μια με αναπαραγωγή μουσική και video με dlna,συγχρονισμό emails ανα 2ωρο ,και αρκετο σκάλισμα στο store κυρίως με εγκαταστάσεις έφτασε τις 45 ωρες.

Σε έμενα εχει μεγάλη διαφορά από πριν αλλά θα συνεχίσει ?

 

:shock::shock::shock::blink::blink::blink:

 

πωωωω..μ ολα αυτα 45 ωρες??εγω αμα το κανω αυτο ζητημα να αντεξει ενα 6ωρο

 

μαλλον ειμαι απ τους γκαντεμηδες σε θεματα μπαταριας παρολο που εχω ακολουθησει ολα τα βηματα για καλυτερη αυτονομια:O

Link to comment
Share on other sites

Το Nokia play το ήταν από τα πρωτα που έβαλα φιλε- οι παλιοί το είχαμε και σε κάτι λειτουργικά σε σύνταξη πλεον.. Κάνει αυτά που λες και καλά αλλά πρέπει να δεις τα αντίστοιχα του Ios .

Επίσης η Panasonic πχ εχει πλήρες τηλεκοντρολ για τις Tv με wi fi που κάνει πολλά πραγματα.

Για τος φωτογραφικές επισης (που εχουν wi fi ) τις χειρίζεσαι κατευθείαν από το κινητο με zoom και αλλα καλούδια

Όλα αυτά που σου λεω και σε άλλες συσκευές για Ios ,Android εχουν φτιάξει οι ίδιοι οι κατασκευαστές πολύ ποιοτικές και δωρεάν εφαρμογές

Εδώ προσπαθούν κάτι μεμονωμένοι προγραμματιστές προς το παρoν

Όπως και να εχει δεν είναι το τελος του κοσμου τα παραπάνω..

Άλλαζα τα παντα με φωνητικές κλήσεις στα Ελληνικά ..

Link to comment
Share on other sites

Ένα μυστήριο μου συνέβη σήμερα!

Με παίρνει ένας φίλος κι ενώ είχα ο νούμερό του μου βγάζει "Άγνωστος"!

Λέω θα το είχα λάθος περασμένο.

Το ξαναπερνάω τον βάζω να ξαναπάρει ...Άγνωστος!

Του βγάζω το +30 μήπως έφταιγε αυτό ....πάλι Άγνωστος!

Έχει συμβεί σε άλλους?

Link to comment
Share on other sites

Ένα μυστήριο μου συνέβη σήμερα!

Με παίρνει ένας φίλος κι ενώ είχα ο νούμερό του μου βγάζει "Άγνωστος"!

Λέω θα το είχα λάθος περασμένο.

Το ξαναπερνάω τον βάζω να ξαναπάρει ...Άγνωστος!

Του βγάζω το +30 μήπως έφταιγε αυτό ....πάλι Άγνωστος!

Έχει συμβεί σε άλλους?

 

Μηπως ο φιλος σου ειχε ξεχασμενη ενεργοποιημενη αποκρυψη αριθμου?

NOKIA:5110,6150,6210,6310,6310i,6510,7110,E51,6700c,6700s, C3-01,N8,701,515, Lumia 925.

8110,8210,8250,8310,8810,8850,8910,8910i,8600Luna,8800,8800 Sirocco, 8800Arte.

SAMSUNG:Galaxy Note 8, Tab S 8.4

Galaxy Note3, Galaxy Alpha, S7 edge

Link to comment
Share on other sites

Ένα μυστήριο μου συνέβη σήμερα!

 

 

Με παίρνει ένας φίλος κι ενώ είχα ο νούμερό του μου βγάζει "Άγνωστος"!

 

 

Λέω θα το είχα λάθος περασμένο.

 

 

Το ξαναπερνάω τον βάζω να ξαναπάρει ...Άγνωστος!

 

 

Του βγάζω το +30 μήπως έφταιγε αυτό ....πάλι Άγνωστος!

 

 

Έχει συμβεί σε άλλους?

 

 

 

 

 

 

Μήπως το νούμερο το έχεις διπλοπερασμένο και σε άλλο όνομα;

3>4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...