Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

telika, to v3 pou exei er8ei Ellada den exei ton 3d katalogo pou legane....mallon 8a emfanistei sta 2005 montela....elpizw i anaba8misi na ginetai kai ftina....

 

 

By the way, meta apo mia mera me to kinito, lew empeiries:

 

1) To kinito einai akrws psarwtiko (idiws to pliktrologio)

2) To menu einai metrio alla leitourgiko...san Siemens gia osous exoun

3) H kamera einai normal

4) H autonomia einai polu kali ....

5) H anoixti akroasi einai i pio ka8ari pou exw akousei se kinito....

6) To akoustiko einai korufaio kai polu dunato

7) H sundesi me ton upologisti einai korufaia kai eukoli....

- mporeis na grapseis me to pliktrologio tou pc SMS kai na to steileis

- otan se pairnoun akous ringtone apo ta ixeia tou upologisti

- polu grigori metafora arxeiwn

- eukoli prosbasi

8) To bluetooth den einai kleidwmeno, oper mporeis na stelneis fwtos se allous xwris MMS = 0,30 eurw/mms + receipt

9) Sto kouti (ftiagmeno apo alouminio) periexetai dermatini 8ikoula, kalwdio usb, + HEADSET>....polu kali kinisi

10) Exei polu kalo sima

 

Auta gia arxi, elpizw na min sas kourasa kai by the way ama kserete kana kalo site gia themes, ringtones klp (dwrean panta) peite to kai se mas CUSTOMIZATION FOR EVER

:: www(dot)minifans(dot)gr :: The ultimate MINI community in Greece ::
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ βασικά δεν κατάλαβα τι ρόλο παίζει ένα κρεμαστό μαξιλαράκι που βρίσκεται μέσα στην συσκευασία... Γενικά όμως από αξεσουάρ είναι υπερπλήρες.

Αληθεια η μπαταρία τι specs έχει? Πάνω της δεν γράφει. Επισης, επειδή από Motorola δεν ξέρω γενικά, τα firmware updates τα χρεώνουν?

Μόνο "παράπονο" είναι για το bluetooth, καθώς ήμουν συνηθισμένος στην πολυτέλεια που λέγεται bluetooth@SE(K700). :(

"So I have chosen! To make a world where human kind can create its own future from moment to moment... Free of one man's vision... Free from the perversions of the prophet's words. And free of future predetermined."
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mithrandir (30 Οκτ. 2004 , 20:01)Εγώ βασικά δεν κατάλαβα τι ρόλο παίζει ένα κρεμαστό μαξιλαράκι που βρίσκεται μέσα στην συσκευασία...

 

HAHAHAHAHA, to eixa kai egw aporia mexri pou mou espase ta neura kai to petaksa....

 

Brika kai ena meion.....to biblio odigiwn einai tis plakas...den mporeis na bgaleis noima....

 

episis ena meion: den apo8ikeumei ta minimata pou stelneis....

:: www(dot)minifans(dot)gr :: The ultimate MINI community in Greece ::
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mithrandir (30 Οκτ. 2004 , 20:01)

 

Εγώ βασικά δεν κατάλαβα τι ρόλο παίζει ένα κρεμαστό μαξιλαράκι που βρίσκεται μέσα στην συσκευασία... Γενικά όμως από αξεσουάρ είναι υπερπλήρες.

Αληθεια η μπαταρία τι specs έχει? Πάνω της δεν γράφει. Επισης, επειδή από Motorola δεν ξέρω γενικά, τα firmware updates τα χρεώνουν?

Μόνο "παράπονο" είναι για το bluetooth, καθώς ήμουν συνηθισμένος στην πολυτέλεια που λέγεται bluetooth@SE(K700). :(

 

Το μαξιλαρακι εχει τον σκοπο του ειναι για να καθαριζετε την οθονη γι αυτο εχει λαστιχακι για να περνιετε απο την θηκη να το εχουμε παντα μαζι αν θελουμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cafeine (30 Οκτ. 2004 , 21:30)

 

episis ena meion: den apo8ikeumei ta minimata pou stelneis....

 

 

:confused:

Τα εξερχόμενα μπαίνουν στο φάκελο Outbox.

 

 

Τελικά το κινητάκι πόσο έχει;;;;Τελική τιμή με ΦΠΑ;;;

 

 

Γερμανός 608 ευρώ τελική. Ρώτησα Πλαίσιο, TIM Center και CosmOTE Shop και μου είπαν ότι έρχεται μέσα Νοεμβρίου... :blink:

 

 

Τελικά το κινητό εχει, τρόπω τινά, mp3 player. Όταν πας στους ήχους και βάζεις να παίζει ενας ήχος, υπάρχει επιλογή να κάνει minimize τον player (όπως το Κ700) και στη συνέχεια από την κατάσταση αναμονής μπορείς να κάνεις forward, backward, επιστροφή στο player (μετασχηματίζει τα shortcuts του πλήκτρου 5 διευθύνσεων). Τώρα τι μπορει να κάνει κανεις με το ενάμιση mp3 που χωραει στα 5.5MB είναι άλλο θέμα... :p Προσωπικά τα mp3 τα θέλω μόνο ως ringtone (το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να μεταφερω τους φοβερους mp3 ήχους του Κ700 "You Have a Call" και "Ring Ring Ring" :) )

"So I have chosen! To make a world where human kind can create its own future from moment to moment... Free of one man's vision... Free from the perversions of the prophet's words. And free of future predetermined."
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά please, πείτε καμία εντύπωση, bug κλπ. θέλω να το πάρω αλλά μην είναι καμία πατάτα 600ων ευρώ... Φωτό ειναι καλοδεχούμενες.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nkmosch (31 Οκτ. 2004 , 18:44)

 

Ρε παιδιά please, πείτε καμία εντύπωση, bug κλπ. θέλω να το πάρω αλλά μην είναι καμία πατάτα 600ων ευρώ... Φωτό ειναι καλοδεχούμενες.

 

einai iperoxo to mono poy exo entopisei ego einai oti gia kathe tilefono poy prostheto stis epafes moy anoigi nea kartela (eimoyn sinitsismenos apo to sx1) oso gia ta alla einai ena mikro kosmima einai olo apo metalo kai i syskeyasia koyti apo aloyminio poy perilambanei ta panta ...alla den nomizo oti aksizei ta 600 eyro ego to peira me aposirsi apo germano opote moy irhhe arketa ftinotera

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος np91 (31 Οκτ. 2004 , 18:54)

 

einai iperoxo to mono poy exo entopisei ego einai oti gia kathe tilefono poy prostheto stis epafes moy anoigi nea kartela (eimoyn sinitsismenos apo to sx1) oso gia ta alla einai ena mikro kosmima einai olo apo metalo kai i syskeyasia koyti apo aloyminio poy perilambanei ta panta ...alla den nomizo oti aksizei ta 600 eyro ego to peira me aposirsi apo germano opote moy irhhe arketa ftinotera

 

File mou euharistw pou apanthses. Na sou pw, ti ennoeis aposyrsh apo germano? Poso sou irthe telika? Me nea syndesh? Na sou pw, telika epeidh den eixa pote moto pws einai me ta ellhnika? To eurethrio? Ta sms? Thanks

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nkmosch (31 Οκτ. 2004 , 19:18)

 

File mou euharistw pou apanthses. Na sou pw, ti ennoeis aposyrsh apo germano? Poso sou irthe telika? Me nea syndesh? Na sou pw, telika epeidh den eixa pote moto pws einai me ta ellhnika? To eurethrio? Ta sms? Thanks

 

aposirsi eixe mexri xtes o germanos pigaines ena opoidipote palio i xalasmeno otidipote marka kai epairnes ena motorola me 20 % ekptosi ego to pira 486 xoris syindesi Motorola den eixa kai ego pote, eimoyn panta fan tis siemens kai sony ericsson alla exo minei katapliktos me ayto to tilefono ta ellinika einai akribos stin idia diataksi me ta siemens ta sms eykolo na ta grapseis yperoxi othoni mporeis kai kleidoneis otidipote apo to menoy theleis .....epafes minimata sms klp(poli kalo ayto kata tin gnomi moy) mporeis kai bazeis opoidipote ixo mp3 kla gia ixi klisis i gia ixi idopoiisis minimaton klp

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος np91 (31 Οκτ. 2004 , 18:54)

 

einai iperoxo to mono poy exo entopisei ego einai oti gia kathe tilefono poy prostheto stis epafes moy anoigi nea kartela (eimoyn sinitsismenos apo to sx1) oso gia ta alla einai ena mikro kosmima einai olo apo metalo kai i syskeyasia koyti apo aloyminio poy perilambanei ta panta ...alla den nomizo oti aksizei ta 600 eyro ego to peira me aposirsi apo germano opote moy irhhe arketa ftinotera

 

 

Υπάρχει και "compact" view στο phonebook, δλδ να φαινεται για κάθε επαφή μια καρτέλα και με δεξια/αριστερά να βλέπεις τα διάφορα νούμερα. Πηγαίνεις (στα αγγλικά) Phonebook->Menu->Setup->View->Primary Contacts. Το μόνο πρόβλημα (bug ισως?) είναι οτι δεν τα "συμμαζευει" αμεσα, αλλά πρέπει να περάσεις μια φορά όλα τα ονοματα στον κατάλογο, πατώντας δεξιά ή αριστερά όπου υπάρχει καταχώρηση με πολλαπλούς αριθμούς. Αν το κάνεις θα καταλάβεις τι εννοώ.

 

Το τηλέφωνο σε γενικές γραμμές είναι πάρα πολύ καλό. Τώρα αν αξίζει τα 600 ευρώ, εξαρτάται. Από πλευράς χαρακτηριστικών, με τιποτα. Υπάρχουν άλλα κινητά που με πολύ λιγότερα λεφτά κάνουν την ιδια, ίσως και καλύτερη, δουλεια. Αν όμως συμπεριλάβεις το fashion factor, τότε αξίζει με το παραπανω.

"So I have chosen! To make a world where human kind can create its own future from moment to moment... Free of one man's vision... Free from the perversions of the prophet's words. And free of future predetermined."
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ρε παιδιά πόσα χρώματα έχει η οθόνη 65k ή 262k? Ακούγονται διάφορα. Επίσης, αυτοί που έχουν το κινητό να μας πούν εντυπώσεις απο οθόνη, κατα τη διάρκεια της ημέρας φαίνεται καλά?
Link to comment
Share on other sites

lipon to kinito exei eksantlithei apo pantou.. Exo parei thl olous tous germanous kai den exoun Stock.

 

Pira akoma thl kai thn TIM kai mou eipan oti epidi leei ta prota montela exoun kapio problima (elatoma) h motorola den tous exei promitheusei akoma me V3 kai perimenoun nea tous pros to telos ths ebdomadas.... ;)

 

opote den mporei na mou paradosei kanena kinito.

 

Ti na pei kaneis....

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό φυσάει και είναι πράγματι κινητό!Ούτε smartfhone ούτε pda+κινητό.Η οθόνη κορυφή και η κάμερα αξιόλογη.Ο χώρος αποθήκευσης για τη δουλεία του καλός.Αλλωστε αυτά που έχουν επεκτάσιμη μνήμη τάχα για mp3, τι απόδοση έχουν ως mp3οφωνα και το κινητό τι το θέλεις? για να ακούς μουσική και μετά όταν χρειαστείς το τηλέφωνο μπαταρία τέρμα και να κάνεις και παράπονα για τη διάρκεία της?Ν μην πω και για την ανάλυση των καμερών.Αν θέλες καλή ψηφιακή φωτο πάρε μηχανή να κάνεις δουλειά της προκοπής!Αυτό που είναι το ζητούμενο σε ένα κινητό είναι η φορητότητά του και εκεί το V3 ΣΑΡΏΝΕΙ.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bergyr ( 1 Νοέ. 2004 , 19:38)

 

Το κινητό φυσάει και είναι πράγματι κινητό!Ούτε smartfhone ούτε pda+κινητό.Η οθόνη κορυφή και η κάμερα αξιόλογη.Ο χώρος αποθήκευσης για τη δουλεία του καλός.Αλλωστε αυτά που έχουν επεκτάσιμη μνήμη τάχα για mp3, τι απόδοση έχουν ως mp3οφωνα και το κινητό τι το θέλεις? για να ακούς μουσική και μετά όταν χρειαστείς το τηλέφωνο μπαταρία τέρμα και να κάνεις και παράπονα για τη διάρκεία της?Ν μην πω και για την ανάλυση των καμερών.Αν θέλες καλή ψηφιακή φωτο πάρε μηχανή να κάνεις δουλειά της προκοπής!Αυτό που είναι το ζητούμενο σε ένα κινητό είναι η φορητότητά του και εκεί το V3 ΣΑΡΏΝΕΙ.

 

Πολύ ΣΩΣΤΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bergyr ( 1 Νοέ. 2004 , 19:38)

 

Το κινητό φυσάει και είναι πράγματι κινητό!Ούτε smartfhone ούτε pda+κινητό.Η οθόνη κορυφή και η κάμερα αξιόλογη.Ο χώρος αποθήκευσης για τη δουλεία του καλός.Αλλωστε αυτά που έχουν επεκτάσιμη μνήμη τάχα για mp3, τι απόδοση έχουν ως mp3οφωνα και το κινητό τι το θέλεις? για να ακούς μουσική και μετά όταν χρειαστείς το τηλέφωνο μπαταρία τέρμα και να κάνεις και παράπονα για τη διάρκεία της?Ν μην πω και για την ανάλυση των καμερών.Αν θέλες καλή ψηφιακή φωτο πάρε μηχανή να κάνεις δουλειά της προκοπής!Αυτό που είναι το ζητούμενο σε ένα κινητό είναι η φορητότητά του και εκεί το V3 ΣΑΡΏΝΕΙ.

 

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/3523c4_vts_1_61.JPG
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά. Το αγόρασα από τον Γερμανό πριν από 3-4 μέρες. Αφησα το παληό μου κινητό στον Γερμανό (απόσυρση) και μου αφαίρεσαν 20% της τιμής. Τελική τιμή αγοράς 486 ευρώ.

 

Λίγα σχόλια γιά το τηλέφωνο.

 

Είναι φυσικά πολύ λεπτό, αυτό φαίνεται κι απ'τις φωτογραφίες. Είναι κάπως φαρδύ, ακόμα και γιά το χέρι ενός άντρα (και έχω αρκετά μεγάλη παλάμη). Προσωπικά το βρισκω πολύ όμορφο. Δείχνει και είναι πολύ κόμπακτ (το σφίγγω και δεν ακούγεται το παραμικρό κρακ).

 

Μου πήρε λίγο να συνηθίσω το πληκτρολόγιο που δεν είναι συνηθισμένο. Στην αρχή χρειάζεσαι παυσίπονο γιά να αντιμετωπίσεις τους ασημί ιριδισμούς από το μέταλλο (ειδικά στο ημίφως). Είναι όμως ακριβές και είναι δύσκολο να κάνεις λάθος. Τα πλήκτρα (αν μπορώ να τα αποκαλέσω έτσι) κάνουν έναν ευχάριστο ήχο όταν πληκτρολογείς. Το βράδυ είναι μαγεία. Όχι παράπονα λοιπόν.

 

Ένα από τα ατού του τηλεφώνου είναι η οθόνη του. Μεγάλη, ζωηρή, ευκρινής.

 

Τα ηχεία? Κορυφαία. Μάλλον θα χρειαστώ ωτασπίδες.

 

Η διάρκεια της μπαταρίας είναι ικανοποιητική. Την πρώτη μέρα το παίδευα συνέχεια και τελικά όταν το φόρτισα την επόμενη ήταν ακόμα στο 1/3. Αυτό όμως είναι σχετικό. Από άνθρωπο σε άνθρωπο οι απαιτήσεις αλλάζουν.

 

Το λογισμικό του, παρ'όλο που είναι σκάλες ανώτερο από ένα παληό Μοτορόλα που είχα, δεν είναι ούτε Νόκια, ούτε SE. Το βρήκα κάπως φτωχό σε σχέση με τις προσδοκίες που σου δημιουργεί όταν το πρωτοβλέπεις.

Eίναι λίγο δύστροπο, αλλά άμα αφιερώσετε λίγες ώρες και με δείκτη ευφυίας λίγο άνω του μετρίου θα το μάθετε χωρίς πρόβλημα. Συν τοις άλλοις, είναι και μέρος της ομορφιάς μιάς νέας αγοράς κινητού.

 

Το βιβλιαράκι με τις οδηγίες πρέπει να το έγραψε κάποιος σαδιστής γιά ευνόητο λόγο. Κάντε το πέρα. Καλλίτερα θα τα ανακαλύψετε μόνοι σας.

 

Σαν συμπέρασμα θα έλεγα ότι είναι ένα τηλέφωνο με εντυπωσιακή εμφάνιση αλλά με μέτριες γιά τα σημερινά δεδομένα δυνατότητες (μέτρια κάμερα, έλλειψη video recording, φτωχά office tools). Mάλλον οι τεχνικοί της Μοτορόλα έπρεπε να κάνουν κάποιες θυσίες προς χάριν της λεπτότητας.

 

Δεν έχω μετανοιώσει γιά την αγορά αλλά από την άλλη δεν είμαι κάποιος με ιδιαίτερες απαιτήσεις (στο κάτω κάτω ένα τηλέφωνο είναι). Άν έχετε απαιτήσεις από το λογισμικό (που σημειωτέον έχει 2-3 bugs, πιστεύω να βγει update σύντομα) καλλίτερα θα ήταν να στραφείτε σε κάποιο άλλο ανταγωνιστικό μοντέλο.

 

Υ.Γ. το συνοδευτικό software του cd το εγκατέστησα αλλά δεν μπόρεσα να συνδέσω το τηλέφωνο με αυτό (λαμβάνω ένα επίμονο μήνυμα "no usb modem"). Λυπάμαι που προς το παρόν δεν μπορώ να σχολιάσω πάνω σ'αυτό.

Έμαθα απ'τα λάθη μου και είμαι βέβαιος ότι μπορώ να τα επαναλάβω στην εντέλεια :mobile:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 2busy ( 1 Νοέ. 2004 , 21:09)

Το βιβλιαράκι με τις οδηγίες πρέπει να το έγραψε κάποιος σαδιστής γιά ευνόητο λόγο. Κάντε το πέρα. Καλλίτερα θα τα ανακαλύψετε μόνοι σας.

 

hehehehe...to petuxes akribws.....

 

anyway....polu klai i paratirisi tou filou mas gia to phonebook....ama ligo summazepseis ton til. katalogo leitourgei teleia....

 

Kata ta alla....to hands free einai korufaio. polu ka8aros ixos, dunatos, xwris paramorfwseis....

 

ama 8elete stul, parte to ...

 

ama 8elete efarmoges ksexaste to kai parte ena nokia platformas s60...px. to polu kalo 7610!....

 

It's that simple....

:: www(dot)minifans(dot)gr :: The ultimate MINI community in Greece ::
Link to comment
Share on other sites

symfono

 

ego tha protimoysa na mhn exei oute camera gia na exo oikonomia sth mpataria

teleio finirisma mpimpelo

 

ego eimai yper ths kalhs mpataria aplo menu bebaia kai oxi perita pragmata

 

stis epomenes meres tha to ktyphso

 

filika

Link to comment
Share on other sites

http://www.motorola.com/mot/image/1/1665_MotImage.gif

Η συσκευή αγοράστηκε την Παρασκευή από το κατάστημα του Γερμανού στην Ακαδημίας & Εμμανουήλ Μπενάκη με απόσυρση παλιάς συσκευής, μετατροπή καρτοκινητού σε συμβόλαιο στο πρόγραμμα TIM 70 και εξόφληση λογαριασμών μέσω πιστωτικής κάρτας. Η τιμή αγοράς του ήταν 334 ευρώ ενώ το συγκεκριμένο κατάστημα παρέλαβε 4 κομμάτια τα οποία φυσικά εξαφανίστηκαν αμέσως. Όσοι είστε κάτοχοι American Express επωφεληθείτε από την εξάμηνη ασφάλεια κλοπής για αγορές αξίας 90 έως 1200 ευρώ και τον διπλασιασμό του χρόνου εγγύησης.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου στο forum είχε γραφτεί ότι δεν εμφανίζεται η φωτογραφία του καλούντος στην εξωτερική οθόνη. Στην εκδοση που έχω εγώ (R374) εμφανίζεται.

 

kostasbmw η υπαρξη μόνο της κάμερας λογικά δεν μειώνει την αυτονομία.

"So I have chosen! To make a world where human kind can create its own future from moment to moment... Free of one man's vision... Free from the perversions of the prophet's words. And free of future predetermined."
Link to comment
Share on other sites

H ΟΘΟΝΗ ΕΙΝΑΙ 256Κ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΗ!!!

 

ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ, ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΜΟΤΟΡΟΛΑ!!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!! ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΝΟΚΙΑ-7650...

exadap
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω ολους τους τυχερους και απ οτι φαινεται ικανοποιημενους κατοχους του μπιμπελου οπως λετε,λοιπον τη παρασκευη το ειχα δει σε μια βιτρινα σε dummy και η αληθεια ειναι οτι δε με ενθουσιασε ισως επειδη τι ειδα βιαστικα αλλα απ οτι βλεπω εδω επικρατει ενας ενθουσιασμος που σπανια βλεπω πλεον,θε ηθελα να ρωτησω καποια απλα πραγματα γιατι το κινητο θα το παρω αυτη τη βδομαδα,λοιπον η οθονη του ειναι ιδια στο μεγεθος με την οθονη του 7610?και κατι αλλο,σκουσα π[ολυ καλα λογια για την οθονη του ειναι περιπου αντιστοιχη με ενος σαρπ ας πουμε?προκαταβολικα ευχαριστω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

...2 ΠΡΑΓΜΤΑ 8Α ΣΟΥ ΠΩ! ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ, 6210 + 7650, ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΗ ΤΟ 7650, ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΕΝΑΛΛΑΣΩ ΜΕ ΤΟ V3 ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΗΣΩ...

 

ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΒΛΕΠΩ, ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΟ ΤΟ V3, ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ΑΨΟΓΟ!!! Η ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 5,5ΜΒ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!

exadap
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...