Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

loipon pedopoula opws sas yposxe8hka 8a sas pw pws na apalax8eite apo ta bip ka8e fora pou peftei h mpataria sas kai oxi mono...loipon...anoigoume to p2k tools -> switch to -> P2k -> Tools -> Gain Table...kai afou exoume syndemenw to kinito mas kanoume "Get" kai mas katevasei tis ry8miseis twn epipedwn hxwn agglika doxa to 8eo xerete...osoi den xerete...xeiristeite to empirika...mydenizoume thn bara pou leei "system tone" kai meta set!telos kanoume ena restart...kai auto einai olo...!emena pantws doulepse..eixa mish wra mia anapanthth sto kin mou xwris na mou xtypisei o paramikros hxos...twra..einai autonohto..oti afou mhdenizoume..ousiastika apenergopoioume tous hxous to systhmatos..einai poly pi8anon na mhn xtypisei kapoios allos tonos systhmatos...proswpika den exw anakalypsei kati tetoio..kai fysika auto den epireazei hxous klhsewn ...mynhmatwn...klp klp :)

 

Perimenw entypwseis opoios to epixhrhsei :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΠΗΡΑ ΠΡΙΝ 20 ΜΕΡΕΣ ΤΟ MOTOROLA V3 RAZOR ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ VODAFONE. ΠΡΟΣΕΞΑ ΟΤΙ Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΘΗΚΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΡΕΛΟΚ ΕΝΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΗΤΑΝ ΠΛΗΡΩΣ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟ. ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΑΝ? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ?
Link to comment
Share on other sites

ΠΗΡΑ ΠΡΙΝ 20 ΜΕΡΕΣ ΤΟ MOTOROLA V3 RAZOR ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ VODAFONE. ΠΡΟΣΕΞΑ ΟΤΙ Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΘΗΚΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΡΕΛΟΚ ΕΝΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΗΤΑΝ ΠΛΗΡΩΣ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟ. ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΑΝ? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ?

 

Να το πάρεις αμέσως πίσω στην Voda. Αν και εξαρχής δεν έπρεπε να είχες πάρει το κινητό με ανοιχτή συσκευασία.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

παιδια προσπαθω να κανω εγκατασταση τα ελληνικα και δεν μπορω να ανοιξω το pst multiflashflex.Ανοιγει ενα παραθυρο οτι κατι ψαχνει στο network και μετα μου πεταει λαθος pst initialization failed,no security key detected....

οταν ψαχνει το παραθυρακι λεει pst framework.ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ??

so close no matter how far...
Link to comment
Share on other sites

KAΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΟΝΟ 100 ΜΗΝΥΜΑΤΑ..

τωρα εχω 101 !!!!..

μεχρι ποσα φτασατε;;;;..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

bomberrrrrrrrrrrrr που εισαι?

καλα πηρα το V3 και κολαει! θα το παω για αμεση αντικατασταση! μου βγαζει γραμμουλες στην καμερα και μου λεει εισαγεται σιμ!! (θρασυτατο τηλεφωνο!) :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

KAΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΟΝΟ 100 ΜΗΝΥΜΑΤΑ..

τωρα εχω 101 !!!!..

μεχρι ποσα φτασατε;;;;..

μαλλον 100 το τηλ κια 30 η καρτα;..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω ασχοληθεί με Motorola κινητό και θέλει να αγοράσει τη ροζ έκδοση η κοπέλα μου αν μπορεί ας με ενημερώσει κάποιος για το αν υπάρχει κάποια διαφορά εκτός από το χρώμα με τα άλλα RAZR και ποιά είναι η διάρκεια της μπαταρίας του.Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω ασχοληθεί με Motorola κινητό και θέλει να αγοράσει τη ροζ έκδοση η κοπέλα μου αν μπορεί ας με ενημερώσει κάποιος για το αν υπάρχει κάποια διαφορά εκτός από το χρώμα με τα άλλα RAZR και ποιά είναι η διάρκεια της μπαταρίας του.Ευχαριστώ πολύ!

 

Καμία διαφορά από τα υπόλοιπα. Η μπαταρία προσωπικά με κρατάει 4 μέρες.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

bomberrrrrrrrrrrrr που εισαι?

καλα πηρα το V3 και κολαει! θα το παω για αμεση αντικατασταση! μου βγαζει γραμμουλες στην καμερα και μου λεει εισαγεται σιμ!! (θρασυτατο τηλεφωνο!) :p

Eλειπα για μια βδομαδα!

Απο σημερα ειμαι στη διαθεση σου!:)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν γνωριζεις..αλλα οταν εβαλα την σιμ πρωτη φορα μου λεει βαλτε σιμ..αλλα τωρα δουλευει κανονικα.

λες να μου κανει κανενα σκηνικο? μεχρι στιγμης δουλευει κανονικοτατα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα χθες από Πλαίσιο το V3 σε μαύρο και σήμερα συνειδητοποίησα ότι ακούγεται ένα βούισμα όταν η συσκευή είναι stand by με το φλαπ ανοικτό... Το πήγα σήμερα το πμεσημέρι πίσω, το αντικατέστησαν άλλα το ίδιο πάλι πρόβλημα.

 

Ακούγεται ένα μικρό βούισμα κοντά στο σημείο που διπλώνει το κινητό... Ιδικά όταν είναι αναμένος ο φωτισμός, ακούγεται πολύ πιο έντονα πάνω στο πληκτρολόγιο...

 

Πρέπει να είσαι σε ήσυχο μέρος για να το ακούσεις... Ειδικά στο πληκτρολόγιο όμως είναι έντονο όταν είναι αναμμένος ο φωτισμός...

 

Δεν ξέρω τι να κάνω, να το γυρίσω πίσω πάλι από την ίδια παρτίδα θα μου δώσουν...

 

Το έχει συναντήσει κάποιος αυτό το πρόβλημα????

 

Μήπως είναι γενικό και δεν αντιμετωπίζεται????

 

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα χθες από Πλαίσιο το V3 σε μαύρο και σήμερα συνειδητοποίησα ότι ακούγεται ένα βούισμα όταν η συσκευή είναι stand by με το φλαπ ανοικτό... Το πήγα σήμερα το πμεσημέρι πίσω, το αντικατέστησαν άλλα το ίδιο πάλι πρόβλημα.

 

Ακούγεται ένα μικρό βούισμα κοντά στο σημείο που διπλώνει το κινητό... Ιδικά όταν είναι αναμένος ο φωτισμός, ακούγεται πολύ πιο έντονα πάνω στο πληκτρολόγιο...

 

Πρέπει να είσαι σε ήσυχο μέρος για να το ακούσεις... Ειδικά στο πληκτρολόγιο όμως είναι έντονο όταν είναι αναμμένος ο φωτισμός...

 

Δεν ξέρω τι να κάνω, να το γυρίσω πίσω πάλι από την ίδια παρτίδα θα μου δώσουν...

 

Το έχει συναντήσει κάποιος αυτό το πρόβλημα????

 

Μήπως είναι γενικό και δεν αντιμετωπίζεται????

 

Ευχαριστώ!!

Eιναι φυσιολογικο.

Και το δικο μου κανει αυτο το ''βουισμα''.

Link to comment
Share on other sites

Αν και αφορά όλους τους χρήστες Motorola το γράφω εδώ στο forum του V3:

 

Σήμερα έτρεξα το LiveUpdate του Motorola Phone Tools το οποίο με πληροφόρησε ότι υπάρχει διαθέσιμη η version 4.02

 

Την κατέβασα και την εγκατέστησα άνετα μέσω του Live update...

 

Το user interface είναι σαφώς βελτιωμένο σε σχέση με τις προηγούμενες versions. Δεν έχω ακόμα τολμήσει να δοκιμάσω syncronization για να δω αν κόβει τα ελληνικά ονόματα στους 12 χαρακτήρες όπως η προηγούμενη versions...

 

Μόλις έχω νεώτερα επί του θέματος, I' ll let U know...

Link to comment
Share on other sites

Eιναι φυσιολογικο.

Και το δικο μου κανει αυτο το ''βουισμα''.

και μενα το κανει αλλα οταν σβηνουν τα φωτα δεν το κανει!

μου θυμιζει λαμπες φθοριου,σαν αυτες που εχουν τα μαγαζια!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

και μενα το κανει αλλα οταν σβηνουν τα φωτα δεν το κανει!

μου θυμιζει λαμπες φθοριου,σαν αυτες που εχουν τα μαγαζια!!

Aυτο το βουητο προερχεται απο το φωτισμο!:)

Link to comment
Share on other sites

Aυτο το βουητο προερχεται απο το φωτισμο!:)

 

Είναι σίγουρο αυτό γιατί και όταν σβήνει ο φωτισμός ακούγεται ένα πολύ πιο σιγανό 'βουιτό' εκεί κοντά που διπλώνει η συσκευή... Μόνο όταν είναι ανοικτό το φλαπ. Αν το κλείσεις, τίποτα, όλα καλά.

 

Ακούστε προσεκτικά (ιδιαίτερα εκεί που είναι η ασημένια υποδοχή για να κρεμιέται το μπρελοκάκι) και πείτε μου γιατί πάω να τρελαθώ...

 

Και είναι τόσο ωραίο τηλέφωνο!!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο αυτό γιατί και όταν σβήνει ο φωτισμός ακούγεται ένα πολύ πιο σιγανό 'βουιτό' εκεί κοντά που διπλώνει η συσκευή... Μόνο όταν είναι ανοικτό το φλαπ. Αν το κλείσεις, τίποτα, όλα καλά.

 

Ακούστε προσεκτικά (ιδιαίτερα εκεί που είναι η ασημένια υποδοχή για να κρεμιέται το μπρελοκάκι) και πείτε μου γιατί πάω να τρελαθώ...

 

Και είναι τόσο ωραίο τηλέφωνο!!!

ε σιγα το βουητο!

εδω δεν μπορω να βαλω βιντεο..στο βουητο θα κολησουμε?

παντως η μπαταρια πολυ καλη! απο 26/12 εχω να το φορτισω!και εχει 3 κουτακια ακομα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

τελικα στα 141 μηνυματα γεμισε..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι??? opera mini μπορουμε να εγκαταστησουμε στο v3? Δεν ειναι απαραιτητο να ειναι symbian το κινητο, ή κανω λαθος?

Το opera mini μπαινει σε καθε java κινητο!

 

Billakos,εκανες τιποτα?Διαβασε το ποστ #1120 σε αυτο εδω το θεμα!:)

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο αυτό γιατί και όταν σβήνει ο φωτισμός ακούγεται ένα πολύ πιο σιγανό 'βουιτό' εκεί κοντά που διπλώνει η συσκευή... Μόνο όταν είναι ανοικτό το φλαπ. Αν το κλείσεις, τίποτα, όλα καλά.

 

Ακούστε προσεκτικά (ιδιαίτερα εκεί που είναι η ασημένια υποδοχή για να κρεμιέται το μπρελοκάκι) και πείτε μου γιατί πάω να τρελαθώ...

 

Και είναι τόσο ωραίο τηλέφωνο!!!

Γιατι πας να τρελλαθεις?:p

Ειναι φυσιολογικο οπως ειπα και πριν.

Οσο για το αν ειμαι σιγουρος,ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ,αλλα ετσι διαβασα στο MotoX.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Εχω το V3 Black εδω και δυο μηνες και τωρα τελευταια παρουσιαζει ενα προβληματακι. Μερικες φορες ο φωτισμος των πληκτρων αρνειται να δουλεψει ενω το κινητο δουλευει κανονικα (κλησεις, μηνυματα κλπ). Το προβλημα δεν λυνεται με restart και απλα περιμενω και καποια στιγμη επανερχεται μονο του. Ξερετε κατι? Το εχει παθει κανεις αλλος και αν ναι πως το ελυσε? Η αναβαθμιση θα βοηθησει? Εκδοση software 40_79R

If you are frightened of dying, and you are holding on,

you see devils tearing your life away.

If you have made your peace, then the devils are really angels,

freeing you from the earth...

Link to comment
Share on other sites

Mετα απο ενα μηνα πειραματων,επιτελους εφτιαξα το RAZR στα μετρα μου!:)

http://img511.imageshack.us/img511/4131/pic0225nc.jpghttp://img511.imageshack.us/img511/5180/pic0209bi.jpghttp://img511.imageshack.us/img511/6869/pic0195an.jpghttp://img511.imageshack.us/img511/2016/pic0173rm.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...