Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερωτησουλα....

Θελω να κατεβασω απο το κινητο στο pc μου τα sms (εισερχομενα & εξερχομενα)

Πως γινεται? Τι προγραμματα θα χρειαστω?

θα με βολευε να κατεβουν σε μορφη που να μπορω να τα διαβαζω και απο στον υπολογιστη (πχ .txt, .csv κλπ)...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

me to mobile phone tools ginete sigoura. Nomizw kai me to p2k tools an to valeis se AT MODE alla den thimame kata poso mporei na diavasei ellinika.

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

exei, distixws...[/QUOTΕ]

Δεν έχει περιορισμό... 100%

 

girnaw sto idio thema, EXEI periorismo se 11 xaraktires stis epafes tou tilefwnou (sta ellinika). to koitaxa k einai apothikevmena sti mnimi tou telika, k oxi sti sim. k einai kommena ta onomata! :mad:

 

milaw pada gia metafora apo outlook k oxi gia eisagwgi neas epafis apefthias sto tilefwno. ekei den exei provlima pargmati.

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησουλα....

Θελω να κατεβασω απο το κινητο στο pc μου τα sms (εισερχομενα & εξερχομενα)

Πως γινεται? Τι προγραμματα θα χρειαστω?

θα με βολευε να κατεβουν σε μορφη που να μπορω να τα διαβαζω και απο στον υπολογιστη (πχ .txt, .csv κλπ)...

 

 

 

thn idia aporia exw kai gw !an mporei kapios as mas fwtisei!txs!

Link to comment
Share on other sites

μα οταν βαζω το καλωδιο USB στο κινητο κ ενω πισω στον υπολογιστη ειναι μια χαρα δεν κανει τιποτα. τι το βαζω τι το βγαζω το ενα και το αυτο!
Link to comment
Share on other sites

Περασα απο ενα καταστημα κινητης τηλεφωνιας σημερα και το ματι μου επεσε στη βιτρινα...Ηταν ενα motorola v3 black...Απιστευτο design,απιστευτη ομορφια!Ξερετε ποια ειναι η τιμη του και αν θα ειναι διαθεσιμο μεχρι τα Χριστουγεννα που σκοπευω να το αγορασω;;
Link to comment
Share on other sites

Περασα απο ενα καταστημα κινητης τηλεφωνιας σημερα και το ματι μου επεσε στη βιτρινα...Ηταν ενα motorola v3 black...Απιστευτο design,απιστευτη ομορφια!Ξερετε ποια ειναι η τιμη του και αν θα ειναι διαθεσιμο μεχρι τα Χριστουγεννα που σκοπευω να το αγορασω;;

Κοστίζει γύρω στα 325 ευρω.Εγώ το πήρα πριν απο κανένα μήνα.Τώρα για το αν θα είναι διαθέσιμο μέχρι τα Χριστούγεννα, νομίζω πώς ναι.

Link to comment
Share on other sites

me to mobile phone tools ginete sigoura. Nomizw kai me to p2k tools an to valeis se AT MODE alla den thimame kata poso mporei na diavasei ellinika.

ναι γινεται με το mobile phone tools, αλλα τα μηνυματα εμφανιζονται μισα (?) και οταν τα εξαγεις ως .txt δεν εμφανιζεται η ημερομηνια και η ωρα αποστολης ή ληψης τους :(

Link to comment
Share on other sites

Κοστίζει γύρω στα 325 ευρω.Εγώ το πήρα πριν απο κανένα μήνα.Τώρα για το αν θα είναι διαθέσιμο μέχρι τα Χριστούγεννα, νομίζω πώς ναι.

 

Σύμφωνα με τον υπεύθυνο του περιπτέρου της Motorola στην Comdex σε λίγες μέρες στο Γερμανό θα είναι διαθέσιμο το Pink Razor! (Αυτό όμως μάλλον αφορά στο γυναικείο πληθυσμό περισσότερο)

Πάντως, θα κυκλοφορήσουν πολλά κινητά σε στυλ Razor, clamshell και μη, οπότε δεν ξέρω κατά πόσο θα συνεχίσει για πολύ να κυκλοφορεί το κλασικό black Razor V3..

Link to comment
Share on other sites

Ελεος ρε παιδια! Αν ειναι δυνατον!

Να εχει καποιος προβλημα με το motorola Κινητο του, να ποσταρει το προβλημα του σε νεο thread Και να του το κανουν delete για να μπει μαζι με τα υπολοιπα συγκεκριμενα #1815 μηνυματα σε ενα thread και 91 σελιδες. αν εχει δηλαδη καποιος παρομοια προβλημα πρεπει να το μαντεψει και να ψαξει σε 91 σελιδες? περιμενω απαντησεις στα προβληματα μου εδω και κατι αιωνες και οπως φαινεται θα ξεχαστει. τι moderation ειναι αυτο? (και μην πειτε περασαν μονο 2 η 3 μερες γιατι καποιος αλλος και μπορει και εγω στο μελλον να κρατησει και παραπανω, και να χαθει σε ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΡΑΑΑΑΣΤΙΟ thread, που γινεται ΠΑΝΙΚΟΣ!)

 

Look:

 

20 Νοέ. 2005, 17:52

#1804

 

ρε παιδια, χθες ενω εβαλα το USB καλωδιο μια χαρα και μετεφερα κατι εικονες απο το κινητο στον υπολογιστη, τωρα, δεν γινεται τιποτα. εννοω, πως λεει Non-Connected, δεν εχει γινει συνδεση. γιατι? τι εγινε? προσπαθω να βαλω καποια παιχνιδια με το P..katiTools, παταω Connect αλλα δεν γινεται συνδεση...

 

kαι το προγραμμα που ειχε μεσα το κινητο στο cd, χθες λειτουργουσε και σημερα λεει... Initializing... και δεν κανει την συνδεση

 

************

 

Χθες, 19:22

#1810

 

μα οταν βαζω το καλωδιο USB στο κινητο κ ενω πισω στον υπολογιστη ειναι μια χαρα δεν κανει τιποτα. τι το βαζω τι το βγαζω το ενα και το αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερετε μηπως το ροζ αν θα ειναι πιο ακριβο απο το κανονικο? σκεφτομαι να το παρω δωρο στην αδερφη μου που της αρεσει πολυ και ετσι ισως την ¨ψησω¨ να το εχω και εγω λιγακι :devil: :D

Περασα και απο τον γερμανο στο κολωνακι το σαββατο και ειχαν και bluetooth ροζ!!!! SUPER !!!!!!!!!!! Η αυτοκρατορια του ροζ αντεπιτιθεται χεχεχε :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερετε μηπως το ροζ αν θα ειναι πιο ακριβο απο το κανονικο? σκεφτομαι να το παρω δωρο στην αδερφη μου που της αρεσει πολυ και ετσι ισως την ¨ψησω¨ να το εχω και εγω λιγακι :devil: :D

Περασα και απο τον γερμανο στο κολωνακι το σαββατο και ειχαν και bluetooth ροζ!!!! SUPER !!!!!!!!!!! Η αυτοκρατορια του ροζ αντεπιτιθεται χεχεχε :D

 

Το είχε και στην dte το handsfree. Δεν νομίζω να παίζει πάνω από τα 350 ευρώ, αλλιώς δεν πρόκειται να το πάρει κανείς. Θεωρητικά θα είναι στην ίδια τιμή με τα υπόλοιπα, γύρω στα 320 ευρώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ελεος ρε παιδια! Αν ειναι δυνατον!

Να εχει καποιος προβλημα με το motorola Κινητο του, να ποσταρει το προβλημα του σε νεο thread Και να του το κανουν delete για να μπει μαζι με τα υπολοιπα συγκεκριμενα #1815 μηνυματα σε ενα thread και 91 σελιδες. αν εχει δηλαδη καποιος παρομοια προβλημα πρεπει να το μαντεψει και να ψαξει σε 91 σελιδες? περιμενω απαντησεις στα προβληματα μου εδω και κατι αιωνες και οπως φαινεται θα ξεχαστει. τι moderation ειναι αυτο? (και μην πειτε περασαν μονο 2 η 3 μερες γιατι καποιος αλλος και μπορει και εγω στο μελλον να κρατησει και παραπανω, και να χαθει σε ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΡΑΑΑΑΣΤΙΟ thread, που γινεται ΠΑΝΙΚΟΣ!)

 

αγαπητέ PaRisC , με αυτήν την λογική ο κάθε ένας θα έπρεπε να ανοίγει το δικό του τόπικ και να γράφει την δική του προσωπική εμπειρία...το οποίο δυστυχώς για εσένα δεν γίνεται..:)

να σου υπενθυμίσω δε, ότι είσαι εκτός Ο.Π.Χ με το να παραπονιέσαι και να κρίνεις δημόσια το moderating του φόρουμ αυτού...

όσο για τα προβλήματά σου όπως λες, κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να σου απαντήσει και μάλιστα γρήγορα όπως ίσως περιμένεις...το καλύτερο που έχεις να κάνεις λοιπόν είναι να είσαι πιο ευγενικός , έτσι ώστε να σε σεβαστούν και τα υπόλοιπα μέλη και να συνδράμουν στις απορίες σου...

τέλος αν έχεις πρόβλημα συμπεριφοράς με το φόρουμ μπορείς να στείλεις ένα pm στον αρμόδιο moderator-super moderator-administrator...:)

συνεχίζουμε on topic...τυχόν άσχετα ποστ θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση..

thanks...:)

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι με το τηλ δινεται η light εκδοση.. :(

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ MOTOROLA RAZR VR ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ 2 ΓΡΑΜΜΩΝ (2 ΑΡΙΘΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΩΝ ΣΕ ΜΙΑ SIM, ΠΧ ΥΠΗΡΕΣΙΑ VODAFONE TOGETHER)?
Link to comment
Share on other sites

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ MOTOROLA RAZR VR ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ 2 ΓΡΑΜΜΩΝ (2 ΑΡΙΘΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΩΝ ΣΕ ΜΙΑ SIM, ΠΧ ΥΠΗΡΕΣΙΑ VODAFONE TOGETHER)?

 

H ipiresia afti sigoura einai diathesimi ap ta specs tis siskevis, den to exw dokimasei omws prosopika.

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

H ipiresia afti sigoura einai diathesimi ap ta specs tis siskevis, den to exw dokimasei omws prosopika.

Το εχω δοκιμασει με την αναλογη υπηρεσια της ΤΙΜ 2in1 και παιζει κανονικα. Μπορεις να παρεις το cc της vodafone και θα σου πουν. Φανταζομαι θα εχουν κανει καποια test σε συσκευες πριν βγαλουν την υπηρεσια στην αγορα, θα ξερουν..

Link to comment
Share on other sites

Shmera eixa gia proth fora thn tyxh na piaso sta xeria moy to RAZR V3,sth mayrh toy omos ekdosh.

Enthoysiastika apo thn TELEIA poiothta kataskeyhs kai ton ARISTOTEXNIKO sxediasmo toy kinhtoy thlefonoy.

Epiteloys katanohsa toys logoys gia toys opoioys elkyei enan toso megalo arithmo katanaloton.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλ πως σας φαίνεται?Κάντε μου μια σύντομη λίστα με τα υπέρ και τα κατά του.

 

Λίστα δεν υπάρχει, διάβασε το Motorola V3-RAZR Review.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

MP3 γενικά μπορείς να βάλεις, με κάποιους ελάχιστους περιορισμούς σχετικά με το encoding (πχ. απέφυγε τα MP3 με Variable Bit rate)

 

Οι φωτογραφίες είναι ταπεινές των 640x480. Όχι πολλά πράγματα αλλά κάνουν τη δουλεία τους

Link to comment
Share on other sites

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...