Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα στη παρέα κανένα σκιν της ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ή γενικά με ΕΛΛΑΔΑ υπάρχει

Δυστυχώς δεν έχω δει κάποιο τέτοιο skin. :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καταρχαν χαιρετε!Ειναι το πρωτο μου ποστ στο φορουμ και θα ξεκινησω επιθετικα...:) Εχω ενα V3 Black .Tο τηλεφωνο εχει 6086 κβ μνημη,Flex se6791axxg1082 και software R4515_G_08.DB.43R

1oν Ξερει καποιος αν ειναι το V3 η το v3r ?

2ον Αν προσπαθησω να μεγαλωσω την μνημη εχει καποιο ρισκο?

3ον Aναβαθμιση για το software μου υπαρχει ?

4ον Πριν 1-2 μηνες το κινητο τα ειχε παιξει οποτε το πηγα στη Motorola για επισκευη...Οταν το πηρα προσεξα οτι πλεον οχι μονο γραφει βιντεο (αυτο το εκανε και πριν) αλλα δεχεται και στελνει κιολας ενω απο την Vodafone οταν το πηρα μου ειπαν οτι ουτε δεχεται ουτε στελνει!!!Ειναι φυσιολογικο?Και τα δικα σας ετσι ειναι???

Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις αλλα πρωτη φορα παω να το πειραξω και οσο να ειναι φοβαμαι λιγο μην το παρει ο οξ'απο'δω...

Διαβασα φυσικα καμποσες απο τις προηγουμενες σελιδες του φορουμα αλλα ειναι και πολλες αναθεμα τις...

Ευχαριστω προκαταβολικα,σορρυ και παλι και καλως σας βρηκα!!!

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καταρχαν χαιρετε!Ειναι το πρωτο μου ποστ στο φορουμ και θα ξεκινησω επιθετικα...:) Εχω ενα V3 Black .Tο τηλεφωνο εχει 6086 κβ μνημη,Flex se6791axxg1082 και software R4515_G_08.DB.43R

1oν Ξερει καποιος αν ειναι το V3 η το v3r ?

2ον Αν προσπαθησω να μεγαλωσω την μνημη εχει καποιο ρισκο?

3ον Aναβαθμιση για το software μου υπαρχει ?

4ον Πριν 1-2 μηνες το κινητο τα ειχε παιξει οποτε το πηγα στη Motorola για επισκευη...Οταν το πηρα προσεξα οτι πλεον οχι μονο γραφει βιντεο (αυτο το εκανε και πριν) αλλα δεχεται και στελνει κιολας ενω απο την Vodafone οταν το πηρα μου ειπαν οτι ουτε δεχεται ουτε στελνει!!!Ειναι φυσιολογικο?Και τα δικα σας ετσι ειναι???

Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις αλλα πρωτη φορα παω να το πειραξω και οσο να ειναι φοβαμαι λιγο μην το παρει ο οξ'απο'δω...

Διαβασα φυσικα καμποσες απο τις προηγουμενες σελιδες του φορουμα αλλα ειναι και πολλες αναθεμα τις...

Ευχαριστω προκαταβολικα,σορρυ και παλι και καλως σας βρηκα!!!

1.Eίναι V3r. (R4515)

2.Υπάρχει αν σβήσεις κάποιο σημαντικό αρχείο.

3.Για τα κανονικά V3 υπάρχουν δεκάδες αλλά για V3r ελάχιστα πράγματα...Υπάρχει δηλαδή αλλά δεν έχω δει κανένα με την Ελληνική γλώσσα...Πρόσεξε μη το φλασάρεις με αρχεία του απλού V3 (R374).Θα το σκοτώσεις.. :D

 

4.Τι εννοείς δέχεται και στέλνει;Φυσικό δεν είναι;Και με mms και με bluetooth.

 

 

Καλώς ήρθες στο MyPhone.!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Πριν μια βδομάδα απέκτησα μέσω επιδότησης το V3 RZR. Προσπάθησα να περάσω skins με το skinsmanager αλλά ενώ μέχρι εκείνη την στιγμή υπήρχε επικοινωνία μεταξύ κινητού και PC από την στιγμή που έτρεξα για πρώτη φορά το skinsmanager αυτή χάθηκε. Πλέον ούτε to MPT4 δεν βλέπει το κινητό παρά μόνο εάν το επαναγκαταστήσω. Η έκδοση firmware του κινητού είναι η R4515_G_08_BD_43R, Flex: SE6791AXXG1082. Τι μπορώ να κάνω? Κάπου εδώ μέσα διάβασα ότι λόγω έκδοσης του FW δεν μπορώ να κάνω και πολλά. Καμιά ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Πριν μια βδομάδα απέκτησα μέσω επιδότησης το V3 RZR. Προσπάθησα να περάσω skins με το skinsmanager αλλά ενώ μέχρι εκείνη την στιγμή υπήρχε επικοινωνία μεταξύ κινητού και PC από την στιγμή που έτρεξα για πρώτη φορά το skinsmanager αυτή χάθηκε. Πλέον ούτε to MPT4 δεν βλέπει το κινητό παρά μόνο εάν το επαναγκαταστήσω. Η έκδοση firmware του κινητού είναι η R4515_G_08_BD_43R, Flex: SE6791AXXG1082. Τι μπορώ να κάνω? Κάπου εδώ μέσα διάβασα ότι λόγω έκδοσης του FW δεν μπορώ να κάνω και πολλά. Καμιά ιδέα?

Kαλημέρα! :)

 

Έχεις και εσύ V3r.H αλήθεια είναι ότι είναι λιγότερο παραμετροποιήσιμο από το V3 αλλά skins μπορείς φυσικά να βάλεις.

 

Η διαδικασία σύνδεσης του σε p2k mode με τον υπολογιστή είναι ίδια με του V3,οπότε θα σε συμβούλευα να κοιτάξεις τους οδηγούς που εξηγούν αυτη τη διαδικασία. :)

 

Καλημέρα παιδιά ενω εχω βίντεο δεν εχω εικόνα στο μενού επίσεις μήπως υπάρχει ο ήχος 107 γιατί δεν έχω MOTO MIXER

Δεν κατάλαβα το πρώτο ερώτημα σου.Για το δεύτερο: http://www.filehost.gr/404905 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Κατέβασα το P2K Tools διάβασα τις οδηγίες που δίνεις στο blog για την σύνδεση μα και πάλι δεν κατάφερα τιποτε. Εχω Win2000 και οχι XP. Αλήθεια για να δουλέψει το skinsmanager χρειάζεται να βάλω το P2K Tools?
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Κατέβασα το P2K Tools διάβασα τις οδηγίες που δίνεις στο blog για την σύνδεση μα και πάλι δεν κατάφερα τιποτε. Εχω Win2000 και οχι XP. Αλήθεια για να δουλέψει το skinsmanager χρειάζεται να βάλω το P2K Tools?

Mπορείς να διαβάσεις και αυτόν τον οδηγό.

 

How to install the drivers

Guide to installing drivers for your mobile phone (with screenshots) by lazy

 

ή σε μορφή βίντεο

 

How to install P2k Drivers

Text version of this guide written by Lazy202

 

Drivers!

 

 

Bέβαια,ίσως το πρόβλημα να είναι τα Win2000...Δε γνωρίζω καθόλου αν λειτουργούν όλα αυτά σε 2000...

Link to comment
Share on other sites

Bomder μια ερωτηση...εχω το v3x εχω κατεβασει τους drivers και τα σχετικα για to skin manager ...γιατι οταν παω να κατεβασω skin μου βγαζει οτι δεν υπαρχει διαθεσιμος χωρος?....
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Bomder μια ερωτηση...εχω το v3x εχω κατεβασει τους drivers και τα σχετικα για to skin manager ...γιατι οταν παω να κατεβασω skin μου βγαζει οτι δεν υπαρχει διαθεσιμος χωρος?....

 

Έχεις διαθέσιμο χώρο;

Αν ναι,το έχω ξανακούσει από τη bettytsa (μέλος του Myphone) αλλά δε θυμάμαι τη λύση... :O:O

 

Ίσως αν τη ρωτούσες,να σου έλεγε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος αγόρασε το V3r (R4515), εγώ έχω το V3. Χθες το βράδυ σε ένα μπαράκι, μετά από κάποια ποτάκια, παρατήρησα ότι:

1) δεν έχει αναφορές παράδοσης μηνυμάτων

2) η video camera δεν έχει ρύθμιση φωτεινότητας

Τώρα ή τα ποτάκια θα φταίνε ή το firmware :)

Αν είναι θέμα firmware μάλλον θα πρέπει να περιμένει κάποια καινούργια version;

Μπορεί κάποιος κάτοχος να επιβεβαιώσει;

Η πλάκα είναι, ότι εγώ τον προέτρεψα για V3, χωρίς να έχω υπόψιν ότι κυκλοφορεί και V3r, οπότε τον έχω τώρα να χτυπιέται στο στυλ "τι με έβαλες να αγοράσω", "θα το πάω πίσω" κλπ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος αγόρασε το V3r (R4515), εγώ έχω το V3. Χθες το βράδυ σε ένα μπαράκι, μετά από κάποια ποτάκια, παρατήρησα ότι:

1) δεν έχει αναφορές παράδοσης μηνυμάτων

2) η video camera δεν έχει ρύθμιση φωτεινότητας

Τώρα ή τα ποτάκια θα φταίνε ή το firmware :)

Αν είναι θέμα firmware μάλλον θα πρέπει να περιμένει κάποια καινούργια version;

Μπορεί κάποιος κάτοχος να επιβεβαιώσει;

Η πλάκα είναι, ότι εγώ τον προέτρεψα για V3, χωρίς να έχω υπόψιν ότι κυκλοφορεί και V3r, οπότε τον έχω τώρα να χτυπιέται στο στυλ "τι με έβαλες να αγοράσω", "θα το πάω πίσω" κλπ.

 

τι διαφορα εχει το r απο το κανονικο?

αυτα που πουλιουνται r δεν ειναι???

:X
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος αγόρασε το V3r (R4515), εγώ έχω το V3. Χθες το βράδυ σε ένα μπαράκι, μετά από κάποια ποτάκια, παρατήρησα ότι:

1) δεν έχει αναφορές παράδοσης μηνυμάτων

2) η video camera δεν έχει ρύθμιση φωτεινότητας

Την αναφορά είσαι αναγκασμένος να την βάζεις πάντα σε κάθε μήνυμα.Και δεν φτιάχνεται με τίποτα.Αν το έκανε αυτό η motorola θα έκανε όλη την Ευρώπη χαρούμενη αλλά..:mad:

το δεύτερο μπορείς να το ενεργοποιήσεις με seem editing

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Ένα φίλος μου πήρε πρόσφατα ένα μαύρο V3 ως δώρο και η μπαταρία που είχε μέσα έγραφε πάνω 3,7V αντί 3,6 του δικού μου. Προσφέρει κάτι διαφορετικό, όπως λ.χ. μεγαλύτερο χρόνο αναμονής;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα καινούριο σκέτο V3.

θέλω να ρωτήσω αυτονομία, ευκολία sms, ποιότητα στο άνοιξε κλείσε της οθόνης (αντέχει?)...?

 

όλα τα άλλα δεν με νοιάζουν ... το παίρνω λόγω εμφάνισης και κόμπακτ σχεδίασης. Επίσης μου αρέσουν τα clamshells.

 

ευχαριστώ

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα καινούριο σκέτο V3.

θέλω να ρωτήσω αυτονομία, ευκολία sms, ποιότητα στο άνοιξε κλείσε της οθόνης (αντέχει?)...?

 

όλα τα άλλα δεν με νοιάζουν ... το παίρνω λόγω εμφάνισης και κόμπακτ σχεδίασης. Επίσης μου αρέσουν τα clamshells.

 

ευχαριστώ

Καταρχήν,να σου πω ότι κάνεις την καλύτερη επιλογή! :D

 

Έχω το δικό μου RAZR V3 από το Νοέμβριο.Μου κρατάει η μπαταρία γύρω στις 3 μέρες (το κλείνω το βράδυ,3-9).

 

Όσον αφορά την ευκολία γραφής sms,αν δεν έχεις συνηθίσει, στην αρχή θα δυσκολευτείς.Μόλις γράψεις 4-5 μηνύματα θα συνηθίσεις.

 

Όσο για ποιότητα και στιβαρότητα,δε χρειάζεται να πω τίποτα. ;);)

 

Πιθανόν να σου δώσουν V3r.Αν δεν έχεις σκοπό να ασχοληθείς με Modding,πειράγματα κτλ ,δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και καμία διαφορά.Είναι ίδιο με το V3 και πιο καινούριο. :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου...

 

Τ9 ελληνικό έχει?

 

170 ευρώ έχει μόλις είναι ευκαιρία!

T9 δεν έχει.Το Τ9,ας πούμε,της Motorola λέγεται itap και είναι παρόμοιο με το Τ9.Δεν ξέρω αν θα σε βολέψει.:O

 

Έτσι.Με 170 ευρώ παίρνεις ένα τηλέφωνο που χαίρεσαι να το βλέπεις.:DΜπορεί να μην έχει πάνω του την τελευταία λέξη της τεχνολογίας αλλά έχει προτερήματα άλλα...

Link to comment
Share on other sites

Mπορείς να διαβάσεις και αυτόν τον οδηγό.

 

How to install the drivers

Guide to installing drivers for your mobile phone (with screenshots) by lazy

 

ή σε μορφή βίντεο

 

How to install P2k Drivers

Text version of this guide written by Lazy202

 

Drivers!

 

 

Bέβαια,ίσως το πρόβλημα να είναι τα Win2000...Δε γνωρίζω καθόλου αν λειτουργούν όλα αυτά σε 2000...

 

bomber εχω εναν οδηγο εγκαταστασης αλλα εχει πολλα σταδια τα οποια δεν υπαρχουν στον οδηγο που εβαλες πιο πανω.

Αν σου θυμιζει κατι εχει αρχιζει με το σταδιο απεγκαταστασης οποιουδηποτε driver motorola tools.Βεβαια ειχε τοσα πολλα σταδια χωρις φωτο ποθ σε καποιο σημειο χανεσαι ενω ο οδηγος που παραπεμπεις εσυ ειναι εντελως κατανοητος για ολων των ειδων χρηστων noobs οπως εγω(αν ακι εχω αρκετες γνωσει πανω στις τηλεπικοινωνιες λογω μεταπτυχιακου σε επιπεδο συσκευων ειμαι noob εντελως)

Επισης θελω να ρωτησω εαν βαλω το Ρ2Κ να βγαλω τους drivers της μοτο πρωτα ετσι?

Εχεις καποιον οδηγο πως να κανουμε χωρο στο κινητο ?

Εχω εναν οδηγο παλι αλλα ελπιζω να εχεις εσυ καποιον καλυτερα γραμμενο και κατανοητο.

Το alpha tag τελικα το εβγαλες?Αν ναι ειναι δυσκολο για αρχαριους στο moderating?Ειμαι συναισ8ηματικα δεμενος με το κινητο γιατι το πηρα απο αγγλια οσο σπουδαζα:p :p και δε θελω να το killaro

Αυτα.

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

bomber εχω εναν οδηγο εγκαταστασης αλλα εχει πολλα σταδια τα οποια δεν υπαρχουν στον οδηγο που εβαλες πιο πανω.

Αν σου θυμιζει κατι εχει αρχιζει με το σταδιο απεγκαταστασης οποιουδηποτε driver motorola tools.Βεβαια ειχε τοσα πολλα σταδια χωρις φωτο ποθ σε καποιο σημειο χανεσαι ενω ο οδηγος που παραπεμπεις εσυ ειναι εντελως κατανοητος για ολων των ειδων χρηστων noobs οπως εγω(αν ακι εχω αρκετες γνωσει πανω στις τηλεπικοινωνιες λογω μεταπτυχιακου σε επιπεδο συσκευων ειμαι noob εντελως)

Επισης θελω να ρωτησω εαν βαλω το Ρ2Κ να βγαλω τους drivers της μοτο πρωτα ετσι?

Εχεις καποιον οδηγο πως να κανουμε χωρο στο κινητο ?

Εχω εναν οδηγο παλι αλλα ελπιζω να εχεις εσυ καποιον καλυτερα γραμμενο και κατανοητο.

Το alpha tag τελικα το εβγαλες?Αν ναι ειναι δυσκολο για αρχαριους στο moderating?Ειμαι συναισ8ηματικα δεμενος με το κινητο γιατι το πηρα απο αγγλια οσο σπουδαζα:p :p και δε θελω να το killaro

Αυτα.

Ο άλλος οδηγός που είναι και στο grmoto καλύπτει όλους τους τομείς σε περίπτωση που δεν καταφέρεις να εγκαταστήσεις τους drivers από την αρχή.Συνήθως,αυτός ο απλός οδηγός αρκεί.

 

Για να φτάσεις τα 8-10 mb : How to: Get 8-10MB of Available Memory (RAZR) by Samsung

Tips and Tricks for maximizing available memory on the Razr V3

 

To alpha tag το έχω πάντα να μη φαίνεται.Απλά τροποποιώ με το Motokit την ημερομηνία ώστε να γράφει bomber21.;)

 

http://img48.imageshack.us/img48/8255/screen121hm1.png

Link to comment
Share on other sites

μετα που εκανα ελευθερο χωρο στο κινητο και του εβαλα μερικα themes διαπιστωσα οτι οταν γραφω ενα μηνυμα με 160 η λιγοτερους χαρακτηρες και παω να το στειλω μου αναγραφεται οτι εχω γραψει 3 μηνυματα.Τωρα τι μπορω να κανω για το θεμα?Υπαρχει περιπτωση να χρεωνομαι 3 ενω θα επρεπε να χρεωνομαι για ενα???

Επισης μερικα themes οπως το NFS underground ενω ειναι πολυ ομορφα το μενου τους δεν καθεται σωστα στο κινητο δηλαδη τα μισα εικονιδια δε φαινονται και τα υπολοιπα ενω πατας το πληκτρο κυλισης εμφανιζονται με αλλη σειρα (εμφανιζεται οποιο νανε εικονιδιο)

Στο theme D&G τα εικονιδια ειναι πιο μικρα με αποτελεσμα το μισο περιπου της οθονης να ειναι κενο.

Τα θεματα τα περναω με το skin mamager 0.31

Οταν κανω download ενα theme στο κινητο εμφανιζεται ενα μενου που σε ρωταει αν θες να εμφανιζεται η ημερομηνια αν θες να ειναι transparent κτλ εγω δεν κλικαρω τιποτα και προχωρω στην εγκατασταση.επρεπε να κανω κατι αλλο?

Επισης το motokit οταν το κανω εγκατασταση η γλωσσα που εμφανιζεται ειναι τι να πω "κινεζικη" δε ξερω αλλα δεν αναγνωριζει την γραμματοσειρα ο υπολογιστης πιθανον.

ο Ρ2Κ commander τωρα ειναι σοβαρο προγραμμα?δεν εβγαλα ακρη και το antivirus μου εβγαλε οτι εχει ιο το προγραμμα.

Το αλφα ταγκ πως το εκανες να γραφει αυτο που θελεις bomber?

αν δε βαριεσαι πες τα σταδια...

Αυτα και αν σας κουρασα σορυ:p

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

μετα που εκανα ελευθερο χωρο στο κινητο και του εβαλα μερικα themes διαπιστωσα οτι οταν γραφω ενα μηνυμα με 160 η λιγοτερους χαρακτηρες και παω να το στειλω μου αναγραφεται οτι εχω γραψει 3 μηνυματα.Τωρα τι μπορω να κανω για το θεμα?Υπαρχει περιπτωση να χρεωνομαι 3 ενω θα επρεπε να χρεωνομαι για ενα???

Πήγαινε p2ktools/other features/messages/sms unicide.Aν δε φτιάξει έτσι,θέλει seem editing.

 

seem 0032_0001

offset 3F - bit 4: SMS Unicode (1 on, 0 off)

 

Επισης μερικα themes οπως το NFS underground ενω ειναι πολυ ομορφα το μενου τους δεν καθεται σωστα στο κινητο δηλαδη τα μισα εικονιδια δε φαινονται και τα υπολοιπα ενω πατας το πληκτρο κυλισης εμφανιζονται με αλλη σειρα (εμφανιζεται οποιο νανε εικονιδιο)

Στο theme D&G τα εικονιδια ειναι πιο μικρα με αποτελεσμα το μισο περιπου της οθονης να ειναι κενο.

Aυτά τα skins θέλουν και ένα διαφορετικό mma_ucp για να δουλέψουν σωστά.Τα βρίσκεις συνήθως στο φάκελο του skin που κατέβασες.Το mma_ucp το βάζεις στο a/mobile/system.Πρόσεχε να είναι το mma_ucp για το κινητό σου,γιατί αν βάλεις άλλου κινητού,ANTIO ΖΩΗ.

 

Οταν κανω download ενα theme στο κινητο εμφανιζεται ενα μενου που σε ρωταει αν θες να εμφανιζεται η ημερομηνια αν θες να ειναι transparent κτλ εγω δεν κλικαρω τιποτα και προχωρω στην εγκατασταση.επρεπε να κανω κατι αλλο?

Αν το skin είναι έτσι όπως το θες,να μην κλικάρεις τίποτα.Αλλά αν δες την ημερομηνία ή το operator name πχ ή ότι άλλο λέει,κλίκαρε την ανάλογη επιλογή.

 

Επισης το motokit οταν το κανω εγκατασταση η γλωσσα που εμφανιζεται ειναι τι να πω "κινεζικη" δε ξερω αλλα δεν αναγνωριζει την γραμματοσειρα ο υπολογιστης πιθανον.

Τρίτη καρτέλα,δεύτερο tab είναι τα αγγλικά. ;)

 

ο Ρ2Κ commander τωρα ειναι σοβαρο προγραμμα?δεν εβγαλα ακρη και το antivirus μου εβγαλε οτι εχει ιο το προγραμμα.

Σοβαρό είναι. :pΔε νομίζω να έχει ιό αλλά δεν παίρνω την ευθύνη να σου πω ότι δεν έχει στα σίγουρα.:p Εγώ το χρησιμοποιώ μια χαρά πάντως.

 

Το αλφα ταγκ πως το εκανες να γραφει αυτο που θελεις bomber?

αν δε βαριεσαι πες τα σταδια...

όχι,το alpha tag.Την ημερομηνία/GPRS text.Άνοιξε το MotoKit και πάτα ''SET GPRS TEXT'' και βάλε ότι θες.

 

:)

 

Μετά από κάθε αλλαγή,μη ξεχνάς να κάνεις restart.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...