Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με λύπη σας ανακοινώνω ότι σταματάει η ανάπτυξη του Site μου, οι λόγοι πολλοί για να αναπτυχθούνε σε ένα απλό Post. Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους με στήριξαν στην προσπάθειά μου αυτή να κάνω κάτι για την κοινότητα των χρηστών του RAZR. Ελπίζω να σας φάνηκε χρήσιμο, όσοι από έσας το επισκεφτήκατε τουλάχιστον :cry: . Τέλος ενημερώνω ότι εδώ τελειώνει και η συμμετοχή μου στην υπέροχη αυτή κοινότητα που με βοήθησε κι εμένα όπως πολλούς άλλους σε όποιο πρόβλημα και αν αντιμετώπισα. Να είστε καλά και να συνεχίσετε να αλληλοϋποστηρίζεστε. Bororo, Over And Out! :lock:

καλό δρόμο..

 

οι υπόλοιποι θα πορευτούμε..

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις, είναι να τα σβήσεις όλα μαζί με το Mobile Phone Tools από τον υπολογιστή σου. Εύκολα κι ανώδυνα...

ok to katafera alla katevasa thn deluxe ekdosh gia na to kanw

 

tnx

Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα με το v3 δεν λεω,αλλα το mobile PhoneTools lite ειναι λιγο ψιλομαπα.Καποιοι εχουν πληρωσει το v3 κοντα στα 500-600 euro και αυτοι πανε και βαζουν στη συσκευασια την lite edition!!Ε,οχι!Κατα τα αλλα απο εμφανιση top αλλα απο λογισμικο το κινητακι μας λιγο off.Παμε για αλλα σιγα-σιγα.Μαλλον το Nokia N70 ψιλοπεταει απ'οτι διαβασα στο forum του.Μεχρι ομως να εχουμε τη δυνατοτητα να το παρουμε...v3! :cool:
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα με το v3 δεν λεω,αλλα το mobile PhoneTools lite ειναι λιγο ψιλομαπα.Καποιοι εχουν πληρωσει το v3 κοντα στα 500-600 euro και αυτοι πανε και βαζουν στη συσκευασια την lite edition!!Ε,οχι!Κατα τα αλλα απο εμφανιση top αλλα απο λογισμικο το κινητακι μας λιγο off.Παμε για αλλα σιγα-σιγα.Μαλλον το Nokia N70 ψιλοπεταει απ'οτι διαβασα στο forum του.Μεχρι ομως να εχουμε τη δυνατοτητα να το παρουμε...v3! :cool:

 

Μην συγκρίνεις εντελώς ανόμοια μεταξύ τους κινητά... Αν και αυτά που λες είναι σωστά.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Σε καμια περιπτωση δεν συγκρινω το v3 με το n70,απλα θελω να πω ο,τι εγω αγορασα το v3 μονο και μονο για την εμφανιση του(οπως νομιζω και περισσοτεροι απο εμας).Για μενα εξακουλουθει να ειναι το ομορφοτερο κινητο που υπαρχει και πιστευω ο,τι πολυ δυσκολα θα το ξεπερασει καποιο αλλο.Οσο για την αποχωρηση του bororo απο το forum μας νομιζω ο,τι μας στεναχωρει ολους.Εγω παντως θελω να του πω ενα μεγαλο ευχαριστω γιατι με βοηθησε τρομερα.Να'σαι καλα bororo και ελπιζω να αλλαξεις γνωμη και να εισαι παλι κοντα μας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά?? Είχα καιρό να μπω.. και ... και... στεναχωρήθηκα τώρα :cry: :( :( !!!!! Bororo... Bororo... Bororo... γιατί βρε Bororo?? Να 'σαι καλά πάντως, γιατί ό,τι εμαθα σε σχέση με το κινητο, τα έμαθα απο σένα και τον Mitso!
"Η λήθη οδηγεί στην τραγική επανάληψη"
Link to comment
Share on other sites

Σε καμια περιπτωση δεν συγκρινω το v3 με το n70,απλα θελω να πω ο,τι εγω αγορασα το v3 μονο και μονο για την εμφανιση του(οπως νομιζω και περισσοτεροι απο εμας).Για μενα εξακουλουθει να ειναι το ομορφοτερο κινητο που υπαρχει και πιστευω ο,τι πολυ δυσκολα θα το ξεπερασει καποιο αλλο.Οσο για την αποχωρηση του bororo απο το forum μας νομιζω ο,τι μας στεναχωρει ολους.Εγω παντως θελω να του πω ενα μεγαλο ευχαριστω γιατι με βοηθησε τρομερα.Να'σαι καλα bororo και ελπιζω να αλλαξεις γνωμη και να εισαι παλι κοντα μας :cool:

 

Κι εγώ για την ομορφιά του το πήρα (δεν υπάρχει κανείς που να μην το πήρε αν όχι μόνο τουλάχιστον και για την ομορφιά του). Τώρα είδα ότι ο bororo την έκανε, πραγματικά κρίμα, ήταν εξαιρετική βοήθεια... :(

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστούμε όλοι τον bororo για την προσφορά του...συνεχίζουμε στο θέμα μας ,που είναι το v3RaZor..:!:
Link to comment
Share on other sites

paidia kanena site gia paixnidia gia to razor ektos apo to site tou monsieur BORORO?

kai ypenthimizw an kserei kaneis pws kanw na douleuoun ta arxeia funlight.pat?kai ti akrivws kanoun afta ta arxeia pou ta vrhka sthn http://www.motomodders.net/Default.aspx?tabid=72.

Euxaristw kai syggnwmh an ginomai kourastikos!

TSIOU!

:w00t:

Link to comment
Share on other sites

Παιχνίδια για το κινητό, εχω πάρα πολλά. Το θέμα είναι οτι πρέπει να φτιαξουμε μια σελίδα να τα στείλω. Εμπειρία δεν έχω από σελίδες, οπότε... όποιος κάνει την αρχή, εδώ θα μαι εγώ να βοηθήσω.
Link to comment
Share on other sites

TORA KAI SE ROZAKI!!!! BLIAX!

 

http://www.slashphone.com/news/uploads/2866/motorola_pink_razr_1.jpg

http://www.slashphone.com/news/uploads/2866/motorola_pink_razr_2.jpg

 

perissoteres photos stis parakato selides...

http://www.motorazr.com/home/p2_articleid/72/p2_page/2

http://www.motorazr.com/home/p2_articleid/72/p2_page/3

http://www.motorazr.com/home/p2_articleid/72/p2_page/4

Link to comment
Share on other sites

kalispera sto forum.

distixws ws kainourios katoxos tou v3 isws ekana mia mikri anoisia.

mesw P2K phone file manager i8ela na kanw upload ta kainouria seem 0032_0001 kai oo4a_0001 gia na allaksw to gif ekkinisis kai termatismou.

distixws otan ekana upload den proseksa se ekana upload to 0032_0001 sti 8esi tou seem 0000_0001.

mexri stigmis den exw dei kapoia problima sto kinito kai den gnwrizw se ti xrisimeuei to sigkekrimeno seem. An ontws einai apoluta xrisimo auto to seem gia tin leitourgia tou kinitou mporei kapoios na mou to steilei (einai polu mikro se mege8os) gia na to antikatastisw?

euxaristw

Link to comment
Share on other sites

TORA KAI SE ROZAKI!!!! BLIAX!

για μένα στα όρια του φετίχ.. :D

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μια ειδική έκδοση αυτή, την οποία υποστηρίζει και συγκεκριμένη celebrity; :confused:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μια ειδική έκδοση αυτή, την οποία υποστηρίζει και συγκεκριμένη celebrity; :confused:

ANNA KURNIKOVA η υποτιθεμενη τενιστρια :rolleyes: ετσι λεγεται και η συσκευη......V3-PINK KURNIKOVA EDITION αλλα αυτο δεν ειναι νεο :confused: ειναι γνωστο πανω απο 4μηνο και εξω κυκλοφορει πανω απο μηνα με τιμες απο 400-900 ευρω αναλογως χωρας και διαθεσημοτητας :)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

νομίζω maria shaparova.. :)

πολύ sexy..

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ANNA KURNIKOVA η υποτιθεμενη τενιστρια :rolleyes: ετσι λεγεται και η συσκευη......V3-PINK KURNIKOVA EDITION αλλα αυτο δεν ειναι νεο :confused: ειναι γνωστο πανω απο 4μηνο και εξω κυκλοφορει πανω απο μηνα με τιμες απο 400-900 ευρω αναλογως χωρας και διαθεσημοτητας :)
Μα ειναι τενιστρια :love: :up: τωρα αν ειναι και :X πολυ ωραια τι φταιει :w00t:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

ANNA KURNIKOVA η υποτιθεμενη τενιστρια :rolleyes: ετσι λεγεται και η συσκευη......V3-PINK KURNIKOVA EDITION αλλα αυτο δεν ειναι νεο :confused: ειναι γνωστο πανω απο 4μηνο και εξω κυκλοφορει πανω απο μηνα με τιμες απο 400-900 ευρω αναλογως χωρας και διαθεσημοτητας :)

 

mporeis na mou peis pano stin siskevi ton 4minon pou edosa... pou fenete i tzifra tis annas kournikova??? (to M einai kalitexniko A? 'i K?)...

anyway... tsixla kaneis? (apo ti sxetiki diafimisi)

Link to comment
Share on other sites

mporeis na mou peis pano stin siskevi ton 4minon pou edosa... pou fenete i tzifra tis annas kournikova??? (to M einai kalitexniko A? 'i K?)...

anyway... tsixla kaneis? (apo ti sxetiki diafimisi)

 

Η Μaria Sharapova είναι το γράφει και ο nikosxeng3.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Με λύπη σας ανακοινώνω ότι σταματάει η ανάπτυξη του Site μου, οι λόγοι πολλοί για να αναπτυχθούνε σε ένα απλό Post. Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους με στήριξαν στην προσπάθειά μου αυτή να κάνω κάτι για την κοινότητα των χρηστών του RAZR. Ελπίζω να σας φάνηκε χρήσιμο, όσοι από έσας το επισκεφτήκατε τουλάχιστον :cry: . Τέλος ενημερώνω ότι εδώ τελειώνει και η συμμετοχή μου στην υπέροχη αυτή κοινότητα που με βοήθησε κι εμένα όπως πολλούς άλλους σε όποιο πρόβλημα και αν αντιμετώπισα. Να είστε καλά και να συνεχίσετε να αλληλοϋποστηρίζεστε. Bororo, Over And Out! :lock:

Καλή συνέχεια φίλε Bororo σε ότι και αν κάνεις!

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

σορρυ παιδια :O αν εσφαλα για το ποια τενιστρα... ηταν αλλα ημουν με βλακ-out :p οταν εγραφα.....ΕΞΑΛΛΟΥ :w00t: ....ΟΥΔΕΙΣ ΑΣΦΑΛΤΟΣ :lol: [ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΟΥ]....και καλυτερα να μασας παρα να γραφεις :cry:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Παιχνίδια για το κινητό, εχω πάρα πολλά. Το θέμα είναι οτι πρέπει να φτιαξουμε μια σελίδα να τα στείλω. Εμπειρία δεν έχω από σελίδες, οπότε... όποιος κάνει την αρχή, εδώ θα μαι εγώ να βοηθήσω.

 

paizei kaneis adninistrator na ftiaksei kamia sxetikh selida?

Link to comment
Share on other sites

ή κάποιος να φτιάξει μία σελίδα αν δεν βαριέται και σε συνεργασία με τον mitsos106 να τα ανεβάσουνε ή να τα ανεβάσει ο mitos106 στο megaupload έτσι ώστε να τα κατεβάσουμε όλοι μας.

 

ksereis kaneis pws kanw na douleuoun ta arxeia funlight.pat?kai ti akrivws kanoun afta ta arxeia!aaa ta vrhka sthn http://www.motomodders.net/Default.aspx?tabid=72

txs!!!tsiou!

 

Τα αρχεία funlight.pat θεωρητικά ελέγχουν τον ρυθμο με τον οποίο αναβοσβήνουν τα πλήκτρα κατά την διάρκεια μίας είσερχόμενης κλήσης, και σε ορισμένα κινητά παρέχουν επίσης και την δυνατότητα της αλλαγής του χρώματός τους. Δυστυχώς στο v3 κάτι τέτοιο δεν υποστηρίζετε οπότε δεν έχει και νόημα η αντικατάσταση των αρχείων αυτών, φυσικά ούτε και η πλήρη διαγραφή τους είναι αποδεκτή, καθώς στα flashαρισμένα (και στα εργοστασιακά απλά δεν έίναι ενεργοποιημένη απ' την φύση της) τηλέφωνα υπάρχει ενας ψευδοαλγόρυθμος που ελέγχει την λειτουργία των διακοσμητικών αυτών φωτών. Σε γενικές γραμμές όμως δεν νομίζω οτι κάποιος αξίζει να ασχοληθεί με αυτό το κομμάτι του modding.

 

 

mesw P2K phone file manager i8ela na kanw upload ta kainouria seem 0032_0001 kai oo4a_0001 gia na allaksw to gif ekkinisis kai termatismou.

distixws otan ekana upload den proseksa se ekana upload to 0032_0001 sti 8esi tou seem 0000_0001.

mexri stigmis den exw dei kapoia problima sto kinito kai den gnwrizw se ti xrisimeuei to sigkekrimeno seem.

 

Δεν υπάρχει κανένας λόγοσ ανησυχίας, το RAZR καταλαβαίνει τα seems από μόνο του. same thing happend here και δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα :D

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

ksereis kaneis pws kanw na douleuoun ta arxeia funlight.pat?kai ti akrivws kanoun afta ta arxeia!aaa ta vrhka sthn http://www.motomodders.net/Default.aspx?tabid=72

txs!!!tsiou!

 

http://rapidshare.de/files/6030834/funlight_tastiera_e_BT.pat.html

 

Κατεβασε το αρχειο απο την παραπανω διευθυνση και αφου το μετονομασεις σε funlight.pat βαλτο στο folder /a/mobile/audio/

 

Για να το ενεργοποιησεις:

seem 0032_0001> offset 63> bit 2 ενεργο

seem 0032_0001> οffset 65> bit 0 ενεργο

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...